Jak pomoci od bolesti při prořezávání zoubků?

lady_giraffe
14. únor 2017

Ahoj,
chtěla bych požádat o zkušenosti - co pomohlo Vašim dětem od bolesti při růstu zubů? Ve dne je malej v pohodě, ale v noci se budí s pláčem a nevím jak mu pomoci. Zkoušela jsem calgel, ale rozdíl jsem nepozorovala.

Díky moc

selcho
14. únor 2017

Já mám v zásobě ještě homeopatika a ty moji malé zatím zabírají. Jmenují se chamomilla vulgaris- 5 kuliček nechat rozpustit ve vodě 😉

zarecna
14. únor 2017

kamistat a nurofen sirup.

gnozka
14. únor 2017

Určite nurofen . Vim ze nekteré maminky ho nedávají protoze je to chemie ale věřte , ze je horší nechat dítě v bolestech pro jeho organismus nez dat par ml nurofenu ! . Calgel jsem dávala taky ale hak
Píšete spíše to bylo o psychice . Ze kdyz jsem ji namazala zoubky uklidnila se na chvilku protoze to simra . Ale kdyz uz to bolelo hodne tak to nezabralo😔

michalusenka
14. únor 2017

@selcho nam teda nepomohli
gelem natru a vypada ze ji to uklidni ale presto jsou noci kdy se budi s krikem a kolikrat tak ze chce spat se mnou v posteli

msimankova
15. únor 2017

@selcho pouzivame taky, na noc je to hodne znat...

lady_giraffe
autor
15. únor 2017

@selcho děkuji moc. Zkusím sehnat
@gnozka zkoušela jsem dát paralen v sirupu, když měl u toho velké teploty a hodně brečel, ale rozhodně ho tím nechci dopovat každou noc....

nugetka20
17. únor 2017

Jantarové korálky jste nezkoušela?

linee
17. únor 2017

@lady_giraffe prozeravani prvniho bylo nejhorsi.Kdyz bylo nejhorsi,davala jsem nurofen cipek,i kdyz nebyla teplota.Dle dr.mozne pry i 3xtydne.Ja nechala usnout a kdyz se budila hrozne casto a bolesti,pak jsem dala.Hermankovy caj na uklidneni,rozhodne kousatka a davala jsem dle dr.i fenistil kapky rano a vecer podle vahy. Ale pomohlo byt u ni,utesovat,nosit a pretrpet nalady,mrzutosti i place.Ten Fenistil trochu odpuchne dasnicka a Nurofen je protizanetlivy.Chtela jsem koupit homeopatikum chamomilla,ale podle priznaku to na to nebylo.At to matr brzy za sebou!