• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jsou příznaky růstu zoubků?

30. září 2010 
Ahojky Maminky..Napíšete mi jaké měly Vaše děti přiznky nebo jak se chovaly při růstu zoubků?,Malý je strašně hodný už od narození.. a už tak měsíc slintá a ted je trošku nevrlý a strká si klidně obě ručičky do pusinky...Děkuji moc za odpovědi Katka :slight_smile:
30. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám se teď asi taky nějaký další klube...a slintáme, všechno strkáme do pusy a koušeme do všeho co se dá..a hlavně v noci je děsně neklidná, hází se v postýlce, poplakává....stejné jako v diskuzi ...růst zubů..nespavost a neklid :slight_smile:Tak občas dám na noc Nurofen sirup a je to lepší...spí klidněji :wink:
30. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máš malý slintal od 3měsícu vždyměl období slintání vše kousal měl citlivé dásnička pak vždy vše ustálo a za pár týdnu se zase opakovalo první zoubek nakonec vykoul v 7měsícu a poznala sem to že opět slintání ale nehorázné teklo to v proudech,pak byl v noci přešd tím plačtivý,a hlavně co dělal že kousal dudlík vždy ho chytnul ručenkou a přes zavřenou pusenku ho vytáhl atak to dělala furt dokola no jo masiroval si ty dásnička.
30. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek