Problém se zoubky - klubou se dva naráz a malá nechce jíst ani pít

martinkagadzorova
27. pro 2018

Dobrý den potřebuji poradit mám 8 měsíční holčičku lezou ji zoubky dole má už dva zouby ale máme problém na hoře se jí klubání dva náraz ..malá mi nechce pít ani jíst . Pořád brečí. Je nervózní má nateklé dásně ..mislite že sní mám jít doktorce ..nebo mi poradíte děkuji ..

michalelka
27. pro 2018

@martinkagadzorova s tím doktorka bohužel nic nevymyslí.. u zoubků, když malý nechtěl mléko, tak dostával jídlo hlavně na lžičku. Už mu dávám jogurty a vychlazený mu trochu ulevil a najedl se. Jinak něco pro úlevu malé jsi dala? Proti bolesti?

bayt
27. pro 2018

@martinkagadzorova Možná Calgel?

martinkagadzorova
autor
27. pro 2018

Děkuji za odpověď ......teď jsem se koukala a malá marsi má už na hoře dvě špičky vilezli chvála bohu .to se mi ulevilo já se moc o Marsii bála ...nic děkuji za radu

bartakova_veronika
27. pro 2018

mě malé vyrostl první zoubek až kolem 9 měsíce, potom další měsíc nic a náhle naběhly všechny zbylé tři zoubečky najednou .. já používám gel který jí to trochu shladí a pomůže ... ale když lezly tři najednou podala jsem nurofen a byl klid 🙂 teď mi kouše úplně všechno a je to mrzout .... strašně jí teď trápí další dva horní zoubečky - dvojky .... tak se trošku trápí ale naštěstí baští jak má ... podávám stále gelík na dásničky a je sem tam klid 🙂 nurofen jsem dala pouze 2x vyjímečně na noc, aby se prospala 🙂