První zub dvojka nahoře, měly jste to taky tak?

mandala
6. říj 2014

Mamči, představte si, že našemu malému roste jako první zub dvojka nahoře. Jsem z toho na mrtvici, bude jak upírek, měly jste některá to taky tak ? 😕

berenika39
6. říj 2014

😉 o co jde? však mu narostou i ty další. pořadí není dané, rostou, rostou, pak vypadnou, narostou další, vypadnou a pak přijdou uměláky🙂
Mrtvice kdyby se o tebe pokoušela, tak ještě počkej, až bude důvod-)

pavlazabka
6. říj 2014

U nás to bylo podobně, první zuby měl syn sice jedničky dole, ale jako druhé zuby šly dvojky nahoře (čekali jsme jedničky nahoře). A jako upírek byl naprosto rozkošný! Navíc manžel to měl prý úplně stejně, tak se poptejte rodičů, třeba to dědí 😉

zvalentova
6. říj 2014

Když bych byla na mrtvici z každé prkotiny, už bych dávno byla někde rozptýlena.
Schovej si mrtvice na horší časy, určitě se bude hodit 😉

mandala
autor
7. říj 2014

Tak s tou mrtvicí jsem to samozřejmě myslela obrazně, ale radost z toho fakt nemám, si myslím, že bude vypadat divně, třeba na fotkách vánočních nebo z narozenin, no nic, už se s tím smiřuju. 😉

nonnni
7. říj 2014

@mandala dceri vyrosly napred vsechny ctyrky...najednou...v 11. mesicich. Pak ji to dorustalo, jak noty na buben...byla k sezrani🙂))

mandala
autor
7. říj 2014

@nonnni Jo ? Tak to jsi mě trochu uklidnila, stejně to bude můj brouček i s upířím zoubkem. 🙂 🙂 🙂

anie26
7. říj 2014

V klidku 🙂 Určitě bude roztomilej i tak 🙂....synovy narostli nejdriv spodni jednicky a pak horni dvojka....taky to bylo jinak nez bych cekala, ale na roztomilosti mu to snad ani moc neubralo 🙂

haaribo
7. říj 2014

@mandala Tak je to asi divné, ale stává se to. Náš mrňous měl ve 3 měsích 2 zuby, za měsíc další 4 a v půl roce 7...jsem si ten bezzubý výraz vůbec neužila...teď v 8 měsích má 8 zubů a stále vyhlížím další, ale asi si dal chvíli pohov... 😉

mandala
autor
7. říj 2014

@anie26 Jejda, to je perfektní fotka, díky moc, vidím, že v tom nejsem sama a na roztomilosti mu to opravdu neubralo. 🙂

mandala
autor
7. říj 2014

@haaribo Nám je taky 8 měsíců a pusa zatím prázdná. To vám teda vyrostli brzy, no jo, nemůže to být všechno podle tabulek. 🙂

haaribo
7. říj 2014

@mandala Bráškovi vyrostl první na půl roce, tohle mě taky vyrazilo dech, ale ono je to jedno. 😉

gepe
7. říj 2014

@mandala nasi mlady se prodraly jednicky dole v 10 mesici - v cervnu ted, jeste soubezne s tim stihla mit sestou nemoc. Nasledne nikde nic a najednou se zacala klubat ted v zari v 13 m. dvojka vlevo nahore, takze z hlodavce nabytku i upir 😀 ted to jde smahem, hned vedle dvojky prolezla jednicka a leze i dvojka vpravo, jednicka vpravo se vyklube za chvili. 🙂

vashaa
7. říj 2014

@mandala tak já se hlásím do party 😀. Taky máme doma malého upírka a vypadá to, že za chvíli bude už opravdový. Napřed se mu prořezala dvojka nahoře vpravo a teď to vypadá na tu vlevo. Dole stále prázdno 🙂

picasso
7. říj 2014

U nás byly dvě spodní jedničky těsně pod dásní hned druhý den po porodu, pětky mu lezly všechny 4 naráz, čtverky to samé. Malému je 18m a má 19 zubů, teď se nám klube dvacátý a to spodní 4 🙂

mandala
autor
8. říj 2014

@picasso Ty jo, tak to je mazec 🙂 🙂 🙂

mandala
autor
8. říj 2014

@gepe 🙂 🙂 🙂

mandala
autor
8. říj 2014

@vashaa
@gepe
@picasso
@haaribo
@anie26 Holky všem dík, díky vám už jsem v pohodě. 🙂 😉 🙂 😉 🙂

pavlina.1987
12. lis 2014

NÁM VYROSTLY TROJKY DOLE JAKO PRVNI

zaludova
12. lis 2014

Já měla jako dítě první špičáky 😀 takže to jsem byla mega upír 😀

romca05
12. lis 2014

@mandala Synovi taky vyrostla první dvojka nahoře 🙂 Ale my z něj měli velkou radost, protože už měl rok a 4 dny, měli jsme strach, aby mu vůbec nějaký zuby vylezly 😀

jakelina
12. lis 2014

Mému synovi to taky takhle vyrostlo 😉

silvapokorna
22. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@anie26 Jeee, ten je suprový. Roztomilý. Doufám, že takhle dobře naladěný pořád. 😀
A nám taky rostly zoubky, tak nějak na přeskačku. Hlavně, že vyrostly, bylo s tím trápení. Zubu bolí, když rostou, i když padají. 😎

anie26
22. lis 2014

@silvapokorna Dik 🙂 mno tohle bylo takovy asi nejroztomilejsi obdobi 🙂)....ted uz je to velkej skoro 5ti letej lump. Kubikovi teda rostli dost na prezkacku, jinak nez bych cekala, ale nastesti ho to ani moc nepotrapilo. Trosku knoural u tech prvnich hornich, ale dva tri dny a pak pohoda. Jsem za to rada...obcas co vidim u kamaradek jak se zoubkama bojujou, je mi jich lito ☹

silvapokorna
22. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@anie26 Jj, my u první taky bojovali a hodně. Každý zub týden až dva. Hodně pomáhalo kojení, ale pak už to byl zlozvyk a blbě se odnaučovala. Teď jí je 6 a zoubky má pořád jak perličky, ťukám. Mladší se zoubkami tolik trápení, za to má už ve třech letech kazíky. Si nevybereš. 😒