Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

První zub dvojka nahoře, měly jste to taky tak?

mandala
6. říj 2014

Mamči, představte si, že našemu malému roste jako první zub dvojka nahoře. Jsem z toho na mrtvici, bude jak upírek, měly jste některá to taky tak ? 😕

berenika39
6. říj 2014

😉 o co jde? však mu narostou i ty další. pořadí není dané, rostou, rostou, pak vypadnou, narostou další, vypadnou a pak přijdou uměláky🙂
Mrtvice kdyby se o tebe pokoušela, tak ještě počkej, až bude důvod-)

pavlazabka
6. říj 2014

U nás to bylo podobně, první zuby měl syn sice jedničky dole, ale jako druhé zuby šly dvojky nahoře (čekali jsme jedničky nahoře). A jako upírek byl naprosto rozkošný! Navíc manžel to měl prý úplně stejně, tak se poptejte rodičů, třeba to dědí 😉

zvalentova
6. říj 2014

Když bych byla na mrtvici z každé prkotiny, už bych dávno byla někde rozptýlena.
Schovej si mrtvice na horší časy, určitě se bude hodit 😉

mandala
autor
7. říj 2014

Tak s tou mrtvicí jsem to samozřejmě myslela obrazně, ale radost z toho fakt nemám, si myslím, že bude vypadat divně, třeba na fotkách vánočních nebo z narozenin, no nic, už se s tím smiřuju. 😉

nonnni
7. říj 2014

@mandala dceri vyrosly napred vsechny ctyrky...najednou...v 11. mesicich. Pak ji to dorustalo, jak noty na buben...byla k sezrani🙂))

mandala
autor
7. říj 2014

@nonnni Jo ? Tak to jsi mě trochu uklidnila, stejně to bude můj brouček i s upířím zoubkem. 🙂 🙂 🙂

anie26
7. říj 2014

V klidku 🙂 Určitě bude roztomilej i tak 🙂....synovy narostli nejdriv spodni jednicky a pak horni dvojka....taky to bylo jinak nez bych cekala, ale na roztomilosti mu to snad ani moc neubralo 🙂

haaribo
7. říj 2014

@mandala Tak je to asi divné, ale stává se to. Náš mrňous měl ve 3 měsích 2 zuby, za měsíc další 4 a v půl roce 7...jsem si ten bezzubý výraz vůbec neužila...teď v 8 měsích má 8 zubů a stále vyhlížím další, ale asi si dal chvíli pohov... 😉

mandala
autor
7. říj 2014

@anie26 Jejda, to je perfektní fotka, díky moc, vidím, že v tom nejsem sama a na roztomilosti mu to opravdu neubralo. 🙂

mandala
autor
7. říj 2014

@haaribo Nám je taky 8 měsíců a pusa zatím prázdná. To vám teda vyrostli brzy, no jo, nemůže to být všechno podle tabulek. 🙂

haaribo
7. říj 2014

@mandala Bráškovi vyrostl první na půl roce, tohle mě taky vyrazilo dech, ale ono je to jedno. 😉

gepe
7. říj 2014

@mandala nasi mlady se prodraly jednicky dole v 10 mesici - v cervnu ted, jeste soubezne s tim stihla mit sestou nemoc. Nasledne nikde nic a najednou se zacala klubat ted v zari v 13 m. dvojka vlevo nahore, takze z hlodavce nabytku i upir 😀 ted to jde smahem, hned vedle dvojky prolezla jednicka a leze i dvojka vpravo, jednicka vpravo se vyklube za chvili. 🙂

vashaa
7. říj 2014

@mandala tak já se hlásím do party 😀. Taky máme doma malého upírka a vypadá to, že za chvíli bude už opravdový. Napřed se mu prořezala dvojka nahoře vpravo a teď to vypadá na tu vlevo. Dole stále prázdno 🙂

picasso
7. říj 2014

U nás byly dvě spodní jedničky těsně pod dásní hned druhý den po porodu, pětky mu lezly všechny 4 naráz, čtverky to samé. Malému je 18m a má 19 zubů, teď se nám klube dvacátý a to spodní 4 🙂

mandala
autor
8. říj 2014

@picasso Ty jo, tak to je mazec 🙂 🙂 🙂

mandala
autor
8. říj 2014

@gepe 🙂 🙂 🙂

mandala
autor
8. říj 2014

@vashaa
@gepe
@picasso
@haaribo
@anie26 Holky všem dík, díky vám už jsem v pohodě. 🙂 😉 🙂 😉 🙂

pavlina.1987
12. lis 2014

NÁM VYROSTLY TROJKY DOLE JAKO PRVNI

zaludova
12. lis 2014

Já měla jako dítě první špičáky 😀 takže to jsem byla mega upír 😀

romca05
12. lis 2014

@mandala Synovi taky vyrostla první dvojka nahoře 🙂 Ale my z něj měli velkou radost, protože už měl rok a 4 dny, měli jsme strach, aby mu vůbec nějaký zuby vylezly 😀

jakelina
12. lis 2014

Mému synovi to taky takhle vyrostlo 😉

silvapokorna
22. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@anie26 Jeee, ten je suprový. Roztomilý. Doufám, že takhle dobře naladěný pořád. 😀
A nám taky rostly zoubky, tak nějak na přeskačku. Hlavně, že vyrostly, bylo s tím trápení. Zubu bolí, když rostou, i když padají. 😎

anie26
22. lis 2014

@silvapokorna Dik 🙂 mno tohle bylo takovy asi nejroztomilejsi obdobi 🙂)....ted uz je to velkej skoro 5ti letej lump. Kubikovi teda rostli dost na prezkacku, jinak nez bych cekala, ale nastesti ho to ani moc nepotrapilo. Trosku knoural u tech prvnich hornich, ale dva tri dny a pak pohoda. Jsem za to rada...obcas co vidim u kamaradek jak se zoubkama bojujou, je mi jich lito ☹

silvapokorna
22. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@anie26 Jj, my u první taky bojovali a hodně. Každý zub týden až dva. Hodně pomáhalo kojení, ale pak už to byl zlozvyk a blbě se odnaučovala. Teď jí je 6 a zoubky má pořád jak perličky, ťukám. Mladší se zoubkami tolik trápení, za to má už ve třech letech kazíky. Si nevybereš. 😒