Rostou zoubky, jak syna donutit pít?

eofab
24. led 2018

Našemu 14-ti měsíčnímu synovi asi rostou zoubky. Dva dny měl teploty, k tomu hodně řídkou velmi zapachajici stolici, přestal jist a bohužel i pít. Nemáte některá zkušenosti s tím, jak ho donutit znovu začít pít?
Odmítá všechny lahvičky, které mu nabízím, ani z panáku ani z velké sklenice nechce, po lžičkach také ne. Okamžitě odvraci hlavu a mává rukama, abych se mu hlavně nedostala k puse

bacika
24. led 2018

@eofab já jsem to dělala tak, že jsem dětem dala třeba křupky nebo nějakou tyčinku, prostě ať je to suché a pak se vždycky napily. A na pití si oba oblíbili klasickou flašku od jupíka nebo takového pití, i když jí shodí tak neteče a do toho jsem jim dala co bylo třeba. V obchodě si vybrali s jakým obrázkem chtějí a bylo to, jinak jsme taky bojovali s pitím. Hodně úspěchu 🙂

zmrzlinka
24. led 2018

Zapáchající stolice jsou spis rotaviry než zuby. Pokud nepije tak jedine kapacka. Mas prehled kolil vypije a kolik ma pocuranych plen?

eofab
autor
25. led 2018

Tak jsme byli u doktorky a máme střevní virozu. K tomu zarudly krk a čep na madli. Nepil proto, že ho bolí v tom krčku. Takže průjem, blinkání, krk. Vše dohromady