• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
prchalka: ja to chcem vedieť, čo si našla pekného??? :sunglasses:
11. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: to je ale fakt pokrytectvo, že to oblečenie si bola vziať, normálne som pobúrená zo ženskej jednej :angry:
tiež by som to radšej dala na charitu alebo cigánom čo sahrabú v bedni-a tak aby to videla :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova. nic nenaděláš, jsou to vesnické babky i když nová sousedka je původem z Prahy a má nosí nahoru, přitom už žije 20 let na vesnici a dceru má závislou na drogách (vychovává své dvě vnučky), místo toho, aby chodila s hlavou dolů nebo slušně jednala, tak má nosík nahoru :sweat_smile: těším se, až odtud půjdeme :wink: :slight_smile: ale ještě to bude trvat :frowning2:
11. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla a nevím co dřív :sweat_smile: .

sherry :slight_smile: ...to mě vždycky hrozně baví...lidi,kteří mají co nejmíň mluvit,před vlastním prahem nas...do haleluja a nosí se jako pávi nebo jsou moooc chytří :angry: .prostě lidi :confounded: .
s těma odloženýma věcma je to teda síla :confused: ...že jí není vážně hanba :angry:
ta vaše noc...chuďátka :cry:
prý makovou telku :grinning:...matýnek včera ujídal křupky,arašídové :sunglasses:...blbosti,ty by mu jely :angry: :sweat_smile:
co sestra?už se něco ví?

matova :slight_smile: ...já bych matýnka v obchodě z vozíku nevypustila ani za zlaté prase :grinning: .ten by jim tam nadělal v momentě takovou paseku,že by mě ještě přemlouvali ať ho tam vrznu zpátky :wink: :grinning:.
tomě mrzí,že to se šimonkem před den tak mlátí a ještě ty zoubky... :frowning2:...aspon v tu noc ale spinká,odpočinek teď potřebuješ hodně :dizzy_face: .

gina :slight_smile: ...já ti věřím,je to trápení,když dítko nechce papat :frowning2: .matýnek je teď taky vybíravý,nic pořádného nesní...ale teda oproti vám aspoň ten jogurt nebo tvaroh dá.ale snídaně,oběd...houbelec,pár lžiček hotovo :unamused:.zouky,proklaté zoubky :cry:.

prchalka :slight_smile:...také jsme ještě neměli červenou tvářičku :confused: ...no uvidíš.možná se fakt někde trkla :sweat_smile: ...nebo se něco chystá :confused: .
copak jsi našla???pochlub se :grinning: a ten kabát?také mě to zjímá :sunglasses:

lehna :slight_smile: ...až nám jednou ty děti prospí durch celou noc,tak se někde v půli cesty všechny sejdeme a dáme si do frňáku :grinning:.
ale pořád si myslím,že příchod jara a teplého počasí všem a hlavně dětem jen a jen prospěje a i ty nezdolné nezmárky pořádně unaví :wink:.

katzi :slight_smile:...zapomněla jsem co jsem ti chtěla napsat :sweat_smile:.
jo,taky vypadám jako můra :wink:...a ten sníh :angry:...ráno jsem měla stejné překvápko...mm vykřikl..no to snad ne!!!já šok,že co se nestalo a on to sníh :sweat_smile:...nevadí,věřím tomu,že od pondělka bude tepleji a běda jak ne :rolling_eyes: :grinning:..
matýnek už ukazoval na sklep kde jsou boby :sweat_smile:...

a zase jsem toho moře zapomněla :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: tak jediné co vím o sestře, že by ji snad měli pustit zítra domů :wink: pokud bude dobrá křivka :confused: a bude denně dojíždět na ozvy, má v neděli 27.narozeniny :grinning:
11. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je dnes tak zataženo, tak jsem neodolala, vlezla si na chvíli do postele a kafe - nekafe, na hoďku jsem usnula :sweat_smile: Po probuzení vyoraná myš, ale teď myslím, že mi to bodlo. Což se nedá říct o Aduš - protivson největšího kalibru :angry: No snad jí sváča spraví náladu :slight_smile:

Pa pa a fajn zbytek dne.
11. bře 2010 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...aha,tak to je fajn zprávička.i když každodenní dojíždění taky nic moc,ale hlavně že budou sledovaní a bude vše o.k. :dizzy_face: .v kolikátém tt vůbec je?asi mi to uniklo :sweat_smile:

katzi :slight_smile: ...jj,tady je také fakt hnusně.dnes už ven nejdeme,to je až o nachlazení :confounded: .
zrovna máme puštěného krtečka a přišel tatínek :slight_smile: .

mýnek spinkal 2.45h :slight_smile: ...hodinku u mě :confused: ,překvápko,skoro po týdnu :slight_smile:
tak hezký zbytek dne všem,i přes to fakt škaredé počasí :wink: .
:dizzy_face:
11. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby spytam sa aj vas tu, je pravda ze nocne kojenie je zle na zubky? ze sposobuje kazivost? my totiz stale v noci kojime, viackrat :unamused:
11. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel :slight_smile: ...kojení určitě ne,ale um nebo slazené čajíky a šťávičky vadí :wink: .
11. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
diki a to ti povedal zubar?? lebo vedla jedna baba mi zase hovori ze to vadi..tak ja neviem? odnaucovat od nocneho kojenia nechcem..len co bude zbytocny stres :frowning2:
11. bře 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel: kojení nevadí, vadilo by sání UM z flašky, ono MM je přírodní a mě zubařka říkala, že vadí pouze sání z flašky dlouhodobé(pití slazené, ono v MM zase tolik cukrů není) takže ani občasné napití neuškodí, kojení je přirozené a nemělo by to vadit :unamused:
11. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše dr. :wink: ...kdysi jsme se o tom bavily :slight_smile: .
znám maminky,které kojily do dvou i více let a jejich děti mají zoubky jako perličky :slight_smile: .
11. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis baby diki moc, neviete ako ste ma potesili :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale baby bavime sa o nocnom kojeni ano? :sweat_smile: len pre istotu pisem :wink:
11. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel: ono je jedno jaké kojení :wink: z kojení se zuby nekazí i kdyby si kojila 5x za noc :wink: :slight_smile: u kojení je úplně jiná technika sání než u flašky
11. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně MM fakt není o cukrech, je to nejpřírodnější pití, které existuje :confused:
11. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt to ma nenapadlo, tam to ide rovno do krku ze? :sweat_smile:
11. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki este raz diki! :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,přesně..není mléko jako mléko :slight_smile: .zoubky se hlavně ničí třením o savičku a cukry :wink:.
11. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ..myslíš prosím tě,že můžeme po dnešním očko MMR zítra do kroužku? :confused:
zapomněla jsem se dr.zeptat :sweat_smile:
11. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem měla poo ještě rozepsáno, ale odvedle se zase ozvalo békání, tak zbytek jsme dospaly na posteli - 2h celkem :wink: Ale jinak je celý den milá, fakt jí nic nebaví, vše okoukané, já už fakt nevím, co s ní. Vše nám podkresluje tv, aby nebylo takový ticho a toť vše.
Nemáte někdo zkušenost s tímhle? www.aaobchudek.cz/detail.php?zbozi=653663 Objevila jsem to na to čmarykování, ale na bazárku a tam to je tak o třetinu levnější, tak o tom přemýšlím... Zrovna dneska ráno jsem to posílala MM, co by na to řek a pak jsem to našla za dobrou cenu :wink: Ale fakt nevím, jestli si to zaslouží :sweat_smile: :grinning:
11. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, tak jsem vám vlastně odpověděla, co jsem našla. Prolítla jsem jen pár příspěvků a zas letím.. Snad večer.. pá
11. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: ona je ve 38tt, za 14 dní má termín (25.3.) :confused:
11. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: já myslím, že jo ni ty reakce jsu až 8. a 10. den ne? Takže pokud nemáte teplotu nebo něco, tak určitě :wink: :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: to jsem ještě neviděla, ale je to fakt dobře vymyšlený :slight_smile: také pak něco takového pořídíme :wink:
11. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel: já tady budu za kazičku radosti :frowning2: Ale mě zas doktorka říkala, že v noci se nemá pít nic - teda jak už je to dítě starší (ani čirá voda, ani mateřské mlíko), že dětem to naruší to prostředí v pusině a můžou se začít dělat kazy. Ale já bych to neviděla tak černě - jak psaly holky, rozhodně jsou nejhorší slazený čaje, šťávičky, taky umělý mlíko (který mimochodem pijem v noci my, nejsem schopná to odnaučit :unamused: Taky na tu kazivost má určitě vliv genetika a tak. Prostě se tím netrap :wink:

Jinak my teda byly asi 40 minut venku - do obchodu pro pečivo, vrátily jsme se mokrý a otrávený :slight_smile: Takže u nás už jede taky Krteček.

prchalko: Krteček by čorí nebavil? To je největší hit. Co znám děcka, tak na to žerou. Adu na to dokáže koukat fakt hodně dlouho v klidu. Až jí to musím redukovat, aby si taky třeba chvili hrála....
11. bře 2010 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ..jj,jsou,ale nebyla jsem si jistá,děkuju :dizzy_face: .pokud bude matýnek o.k.,tak půjdeme :slight_smile: .

katzi :slight_smile: ...u nás krtek taky nic moc,ale docela ho baví maxipes fík :slight_smile: .
no jdu dovařit.matýnek se po mně sápe ač je doma tatínek,přísafka jedna malá :sweat_smile:
11. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi dik, ja kazy mam, ale muz, ten ani jeden, zuby ma fakt krasne a maly je jeho dvojnik tak budem dufat ze aj tie zuby zdedi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale uvedomujem si ze najlepsie by bolo kbyze v noci nic nepije, aj kolo zaludku a celkovo.nuz ale nemozne :grinning:

este raz diki.
11. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: Adu je Krtečkem naprosto fascinovaná - já mám časák přečtenej, čaj vypitej, net prosurfovanej, byt docela uklizenej :slight_smile: Ale dala jsem jí limit tak max. tu hodinku, takže za chvíli to jdu vypnout (za velkého řevu a protestu) a půjdem si zas chvíli hrát. Jsem na sebe přísná :grinning:
11. bře 2010 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel: určitě :wink: Ani my nemůžeme zatím být v noci bez mlíka :unamused:
11. bře 2010 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek