• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
autor
Přidala jsem fotky a tímto se loučím, protože už vidím, jak se zase za chvíli probere.. :rolling_eyes:
12. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gino: děkuju.

Shoppingovat - hmmm, to by se mi taky líbilo kdyby mě muž vzal a hlavně kdyby platil vše co si vyberu :grinning:
12. bře 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě odpovím..
gina: No s prvníma gumákama jsem se sekla, druhý máme větší a pak tamto jsou kotníčkové botky a jdou hodně rozevřít, do toho jí snad dám ještě tlustší ponožku a doufám, že jí budou, byly bazarové, skro nenošené a kožené, tak jsem to riskla, když už jsem u paní objednávala ty gumáky. Když to nevyjde, tak už neobjednám botu ani za nic. My jsme právě ten případy, kdy si kalhoty a boty na ní musím prohlídnout, je to slonice :grinning: :grinning: :grinning: Určitě bych neobjednávala nikde z e-shopu, to bych taky neriskovala, ale po domluvě na MMB to jde :wink:
12. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky bojím s těma botama pro kluky přes net, přitom je fakt velkej výběr a pěkný mají, ale bojím, bojím, že nebudou (on jak má ten velkej nárt, tak mu jsou jen málo které)
12. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sakra, jsem vám nenapsala, co jsem vlastně chtěla - že druhou půlku talíře snědla sama, chtěla lžičku, kaše hustá, tak proč ne. Držela jsem talíř, ona se umí strefit, takže nikde ani cintanec a to nemá ani bryndák :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Necháváte je už taky jíst samotný?
12. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina :slight_smile: ...tak opět držíme natálce palečky :wink: .sofi je teda super,že si tak sama vyhraje,to u nás neexistuje.teda...dokáže si hrát sám,ale musím být poblíž,na dohled :sweat_smile: .ale stejně se co chvilka přijde po mně povalchovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
a usnula doma???ty jo,tolik změn,super :dizzy_face: .a vidíš,polévečka šmakovala :dizzy_face:...vše se obrací k lepšímu :wink:.

katzi :slight_smile: ...přejeme krásný víkend v hotelu MÁMA :dizzy_face: .
my jsme zase celý víkend sirotečci :cry: :grinning: ...ale pojedeme aspoň na besedu k babi :wink:.a dnes možná odpolko na srázek s maminkama tady z koníka :wink:...uvidíme ještě,jak matýnkovi bude.zatím vypadá v pohodě :dizzy_face:.

prchalka :slight_smile: ...hrachová kaše??? :sweat_smile: ...matýnka sejme i brokolicová polévka :grinning: ...prdí jak starý chlap,ale má ji rád :slight_smile: .
držím palečky s gumáčkama...tentokrát to už musí vyjít :wink: .
já bych se taky bála...botky raději nakupuju osobně a po vyzkoušení :wink: .ale zase ty gumáčky nejsou na denní nošení,tak to bych možná riskla :wink: .

sherry :slight_smile: ...myslím,že např.karate je dobrý sport,hlavně všestranně zatěžující tělo :wink: .taky jsme už kdysi toto řešili s mm,ale samozřejmě se uvidí co bude matýnka bavit :wink: .ale dědeček ho už vidí kopat za manchaster :grinning: -minimálně :grinning: .
já s malým vytírám,ale ze začátku to bylo o nervy...buď mi bral mop nebo kýbl,pak zkoušel pěnu a nakonec se mu mooc líbilo po vytřeném ťapkat :angry: :grinning: ...ale už ví :wink:
u mě jediné co s ním neudělám je žehlení a samozřejmě třeba mytí oken :grinning: ...jinak je to veliký pomocník :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: on papá sám(má vidličku na všechno, protože se lžící to ještě neumí)ale já mám taky příbor a krmí se sám a zároveň i já ho krmím :wink: jsme ještě prckové oproti vám (myslím věkově) :grinning:
12. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: tak já zase s Márou žehlím :wink: on mi podává a já žehlím, vždycky, když dožehlím mi podá další a řekne: "na", věřím, že to vytírání by také pochopi,l ale radši to udělám, když spí :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co sa tyka jedenia, tiez jej dam do ruky rohlik, chlebik, vyjeda z mysky cestoviny, ale kedze odmieta sediet vo vysokej stolicke chodi s jedlom po byte, tak vsetko jej dovolit nemozem aby jedla sama. :wink: A najradsej my pomaha pri vykladani umyvacky riadu, to jej ani nestiham brat riad z ruky. :wink:

Uz musim ist prisla Nati, idem je ohriat obed, o 14:00 ma zase basket.
Pekny dnik, tu uz vykukuje slniecko. :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já Marka vidím jako hokejistu :grinning: je jedno jestli slavného nebo obyč :unamused: ale na něj mi to sedí :wink: :slight_smile: má na to vyloženě postavu :slight_smile: ale MM chce, aby jezdil v FM1 (nejlépe za ferrari :grinning: ) stejně si budou ve finále dělat co chtějí oni, ale Lukášek by na to karate i chtěl, tak se o velkých prázdninách pozeptáme :slight_smile: že by jsme to spojili s 1.třídou rovnou i kroužek :wink: on je dost malej a hubenej, tak se snad aspoň dovede ubránit :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Lukášek jedl naprosto sám od 8.měsíce příborem :sweat_smile: (dětským plastovým) byl na to opravdu šikovnej :wink: :slight_smile: od 6.m trénoval a v 8. už to zvládal bravurně a v 1. roce umě jíst i polévku se lžíce. Vůbec jsem mu nepomáhala :grinning: ale Mareček je jeho opak, jsou jak den a noc.
12. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ftípek - Kámoška se budou pokoušet zanedlouho o mimčo. MM se včera tulil, tak mu říkám, jestli jim nevytřem zrak a nepředběhnem je s dalším miminem. Okamžitě se otočil a přikryl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale zasmál se, prý, že ho to taky napadlo. Ale byl to fakt nejapnej ftípek :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A začínám shánět věci na písek, za chvíli už jí vyhodím na zahrádku, jen to pískoviště bude asi zásadní ještě :sweat_smile: :grinning: A pak kolečko, hrábě, lopaty.. to jí bude bavit!
12. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile:... ty jo,tak u nás nevím nevím se samostatným jezením :confused: ...jako lžičkou se do pusenky trefí,ale když jsem ho nechala,že to vyzkoušíme,tak dělal spíš blbosti něž aby jedl sám :angry: :sweat_smile: ...přemýšlela jsem nad tou vidličkou,že by si právě mohl kousky napichovat :wink: .
ale měli bychom začít trénovat :wink: .
čorí je šikulka...no jo,holky,ve všem rychlejší :slight_smile:
jdu kuknout na fotky.. :slight_smile: .teď jsem si vzpomněla,že jsem měla stáhnout fotky...
:sweat_smile:

sherry :slight_smile: ...jejda,já si až teď všimla,že marýsek je takový prcek ještě :dizzy_face: .ale to je teda šikulka,že se tak sám napapká :confused: :dizzy_face: .
matýnka zajímá hroozně moc ta žehlička...a ta pára :fearful: ...taky šňůra...no prostě,raději to dělám když spinká :wink: .
jasně že by to pochopil.. :wink: .matýnek se jednou dvakrát na mokrém natáhl a už tam nešel :grinning: .
12. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: já mám výhodu, že mám ještě staršího synka :slight_smile: Mareček dělá všechno po něm :wink: takže když vidí, že podává prádlo, dělá to samé, opičí se se vším(někdy je to i nevýhoda) :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...tak a budeš mít po večerech klid :grinning: :grinning: :grinning: ...nebo se to tatínkovi rozleží v hlavě a bude žadonit o synáčka :grinning:
na písek máme asi 3 kyblíky :sweat_smile: ...ale je fakt,že u nás na hřišti jsme loni o jeden přišli asi během 5 minut :confused: ...prostě najednou nebyl :sweat_smile:

sherry :slight_smile: ...tak to jsi mě fakt dostala s tím jezením :confused: .jdu okamžitě matýnkovi pořídit příbor :grinning: ..ne,už je na čase..dlouho na tom pomýšlím.ale zeda v 8m jíst sám,to je fakt šikulka :wink: :dizzy_face: .
jejda FM1 to nééééé,já bych to nepřežila,nebo třeba motorky :pensive:
hokej je fajn,ale je to drahý koníček,už jen ta výstroj...to je o desetitísících :confounded:
ale s fotbalem u nás nevím...zatím je to samá ruka :grinning:
12. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás už se nespí, spala 1,5h a už se nenechala. Tak jdem omrknout ty boty a možná ven?? :confused:
12. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ..jj,jasně :slight_smile: .většinou ty druhé děti jsou trošku napřed :wink: .opičí se a opičí :grinning: .
tu nevýhodu chápu...ne vše je zrovna super :grinning:

prchalka :slight_smile: ...tak držím palce ať padnou :wink: .
12. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: ano hokejový koníček je hodně drahý, ale pokud to bude chtít Mareček dělat, tak mu na to vydělám :sweat_smile: bude to záležet na něm :wink: :slight_smile:

Mára je vzhůru, tak ho půjdu obléci a pojedeme :wink: :slight_smile:tak pa
12. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my spali 45minut :confounded: . jsem nic nestihla :angry: .

koukám,že jste sse zas rozepsaly jak jsem tu nebyla.
no, já se objevím možná večer, tak, jinak všem hezký a klidný víikend
12. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spánek 2.45h :slight_smile: ...jsme po svačince,vyrážíme se větrat :wink: .
srazík je ale passé :sweat_smile: .no nevadí,stavíme se za tatínkem na chvilku :slight_smile: .
všem pěkný zbytek dne :slight_smile:
večer...dnes možná,ale neslibuju nic :wink:
12. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme nikam nešly - zima. Táta přijel brzo, vyluxoval :sweat_smile: :grinning: a teď se dívají spolu na Shreka - katzi - tohle jí baví :grinning: Botky jsem hodila do alba, oboje jsou super a hlavně - jsou jí krásně! I když ty gumáčky teda na obvod zase akorát :sweat_smile: :grinning: Ale to za chvíli vyběháme :sweat_smile:
12. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lehna: Tak to mě mrzí, to musí být fakt vopruz, co žes nic nestihla, ale člověk se nestačí ani trochu zregenerovat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
sherry: Ty a gina jste takový naše naděje, že to funguje.. Že možná my další budeme mít taky druhé děti pravý opak prvních :sweat_smile: :confounded: :confused: snad...
12. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme spali 2 hodiny, chudatko Nati musela ist sama na basket, lebo Sophi este spinkala. :wink: Teraz je Nati na tanecnej, doladuju posledne pripravy :slight_smile: :slight_smile: idem daco vymysliet na veceru.

prchalka: bola som kupit zlty hrach, ako si to robila na obed, daj my recept prosim ta. :dizzy_face: Idem kuk tvoje fotky.
12. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, aj cizmicky aj topky su krasne, ale Cori najkrajsia. :dizzy_face: :dizzy_face: Po kom ze je taka krasavica??
12. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: to čorí jí takhle způsobně nad hadříkem(utěrkou)? :confused: šikulka

gina333:dnes teda také nevím co udělám k véče

přijel děda a už mám půl litr piva před sebou :wink: :slight_smile: mňam mňam, s chutí si dám :grinning:
12. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: ja som malej ohriala polievku z obeda, ked jej to tak chutilo. :wink: Daco zjedla, neskor jej este spravim rozok so sunkou a syrom, vcera z toho zobkala tak to vyskusam aj dnes. :slight_smile:
Joj, veru pivko by som si dala aj ja . :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sherry: Tak to zkresluje, nejí způsobně nad ubrouskem, ale mává s bryndákem :grinning: :grinning: Pak si ho dávala na hlavu apod... :sweat_smile:
gina: recept jednoduchý: namočila jsem přes noc hrách, ráno dala vařit do né moc vody, osolila, chvíli povařila a pak jsem do toho hodila na drobno nakrájený 2 brambory a ono se to vařilo a dusilo do změknutí, samo se to zahustilo, nakonec jsem do toho hodila trochu másla, aby se to zjemnilo. Pak jsem vyndala všechny brambory, trochu toho hrachu k tomu a rozmačkala jí to. Ono je to dobrý, jen asi ten popis je divnej :sweat_smile: Ale naprosto jednoduchý. Já jí fakt vařím v jednom hrnci šlichtičky. Jo a trochu jsem okořenila sušenou petrželí, protože majoránka nebo něco podobného už nebylo na skladě :wink:
12. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A dík za poklonu, ale po mně to dítě fakt není :sweat_smile: :grinning: Musím jít, mrknout na Ulici a už je unavená, umrněná, tak to snad nějak doklepem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: dik za receptik, vyskusam buduci tyzden. :wink:

My sme sa okupali, zbalila som Nati veci na zajtra, ideme si vypit mlieko, dufam, ze cim skor zaspi. Tak sa zatial majte krasne a hlavne v klude. :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek