• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
prchalka: u nás sa zasa teraz od kefkyupustilo-nechce ju-musí ho to bolieť :confounded:
17. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: To byl slaný dalamánek a zbodla to celé.. jak jinak :grinning: A ta příborová prezentace - dost jsem se vyděsila, když jsem tam uviděla tu kudlu! U nás stále všechno vyndávám co nejvýš, ať se tam nedostane, obzvlášť na něco nebezpečného, ale MM chce mít pořádek a vytahené věci mu vadí, že prý je všude bordel, tak to pak zase dá zpátky.. Snad se nám to dítě jednou něčím nezapíchne!
17. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se stáole nespí. je od šesti vzhůru. byl ospalý kolem 10, ale zas by spalk 1h a do večera by nevydržel ani náhodou:frowning2:. překonal to a teď zas budu čekat kdy ho dám spát.
dočtu teda až pak.
a do toho ještě se štěkáme s MM po telefonu.
ach jo,to je den :pensive:
17. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gina: A třeba nás očné překvapí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
matova: Tak to se vůbec nedivím, že nechce kartáček. Čorí minule žvýkala stěrku na těsto, tak jsem se tomu musela smát, že teda aspoň něco!
17. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: Tak MM byl pro nejdřív pro potrat, řekl, že neví jak to uživíme :unamused: ale pak při myšlence, že si ho necháme se smál, v něm se to taky pěkně pere :unamused:(vždyť ještě nedávno chtěl dceru) kyselé a slané, že by holčička? Máma nás taky měla čtyři po dvou letech,takže ona řekla, že by nikdy na potrat nešla a že si ho mám nechat a pro příště si pořídit nějakou lepší antikoncepci (říkala něco o tělísku do podpaží, novinka) :fearful: jinak chutě mám všelijaký, hlavně je mi celý den na zvracení, nejvíce ráno a pak i večer kolem deváté :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: já měla klokanku, ale tam mohl být, až od čtyřech měsíců, tak jsem chtěla něco od narození :confused: kouknu na tu manducu jak to vypadá, ale roztahovat nohy? to se mi moc nechce, ale jde hlavně o ten přesun z auta ke škole a zpět, odpo to samý(doma ho v tom ani nosit nebudu, pokud nebudu muset)
17. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehna: :frowning2: presne, aj môj už bol o 10h hotový a nechcela som ho ešte dať,našťastie o tej 11h zaspal,aj keď plakal a chcel utiecť z postele ale nechal sa ešte presvedčiť. joj, veľmi súcitím s tebou,to je stršné keď to deti prekonajú potom...držím prsty nech zaspí čím skôr :wink:

prchalka: kudla? jejda, to som prehliadla :confused: :cry: :astonished:
áno-u nás je stierka na cesto- s gumenou koncovkou top1 :grinning: , len som ju minule išla odložiť a čumím že konček je odhryznutý :confused:

sherry: ja ti verím- a malý keď sa unaví a chce ísť spinkať už aj sám-dovtedy bude ešte samostatnejší, len takým tempom jak to ide u nás tiezuby všetky nestihnú vyliezť ....fakt tie noci to bude a dni...no škoda rečí zatiaľ...
kočík si zatiaľ dúfam nedarovala...keď budú deti väčšie, budeš aj ty už pracovať a korunky sa znásobia...
17. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: ani kočárek nemám, ten hluboký jsem prodala hned na aukru a koupila si golfák, takže budu muset koupit nový, ale koupím nějaký z bazaru na tu chvilku, bude převážně v autosedačce, vždyť budeme furt v autě a tady po vesnici to stačí :wink:
17. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý sa zobudil-spal 1:30, aspoňže tak ale čo zas do večera... :rolling_eyes:
ešte leží-nezvyčajne-inak hneď lezie dole- čumí na zatiahnuté okno a ja ho pozorujem z druhej izby cez zrkadlo na skrini :grinning: . Škoda že do pusy nemá zavedenú hadičku, natieklo by mu mliečko a slastne by ešte zaspal...scifi :grinning:
17. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry. my máme stále nový- je dosť maličký, ale sa teraz čudujem ako som s takým mohla chodiť vôbec po vonku keď bolo -10 a fučalo, snežilo...možno ho ešte sfotím a hodím do albumu, potom sme kúpili z bazáru väčší-ale je to starotina, veľa častí chytá korózia...
17. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: Čumí a hadičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty mě vždycky pobavíš :grinning:
17. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je taky sranda pozorovat dítě v zrcadle. Člověk si říká - ještě by mohl usnout.... ať tam ještě vydrží aspoň ležet :grinning: :grinning: že matova??? :grinning:
17. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: :grinning: :grinning: :grinning: on tam ešte leží :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: oči dokorán, semtam vzdychne asi prehodnocuje či sa mu už oplatí vyliezť-renderuje :grinning:
17. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: To je ale lumpík :grinning:
17. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
horšie že mi tu vliezla svokra-má kľúče a už tu šramotí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak spíme,huráá. já se jdu někam zahrabat,bo nějak nemám na nic náladu. :pensive:
17. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehna: len si choď oddýchnuť:wink:

prchalka: no predstav si, že nakoniec ležal celkovo 2 hodiny,tak som rada. každá minútka dobrá :slight_smile:

všetkým pekný deň a čím rýchlejší náastup večera a spania!!!! :sunglasses:
17. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dospáváme ještě na posteli, takže bus bychom stejně nestihly :sweat_smile:
A vak už taky nemám - jedna paní dneska objednala.. :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra bude stránka prý nedostupná, tak musíte napsat rychle ještě dnes, jestli máte něco na srdci :grinning:
17. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

dnes jsem teda uhoněná jak dostihovej kůň :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lítačky po městě, doma úklid, dala jsem se i do umývání oken....

lehna: to samostatný usínání: Adu se to naučila tak nějak sama, ale byl to dlouhej vývoj. Dlouho jsem tam s ní bývala, dokonce jsem si jeden čas lehala i k ní do postýlky aby mi nikam neutíkala (mám 176 cm, takže jsme tam byly docela nacvakaný :grinning: , no pak už jsem lehala vedle postýlky, ona občas pořvávala, ale já ji z postýlky nevytáhla - byla jsem tam s ní, dělala pššš pššš pššš, kolikrát to byl rituál na hodinu :unamused: No a jednou jsem nějak zkusila odejít a prošlo to :wink:

sherry, matova: pro ty nejmenší děti je šátek na nošení super. Hodně důležitý je, aby dokud nedrží samo hlavičku bylo ve správným úvazu. Nám se nejlíp osvědčila kolíbka.
Já jsem naprostej antitalent a měla jsem to vždycky uvázaný za pár sekund. Hodně ukázek vázání je na youtube.cz. Nebo na: nosenideti.cz. Já jsem se to učila podle těch ukázek, pak jsem měla i nějaký vytisknutý papíry k tomu a taky jsem jednou byla u známé, která mi to ukázala.

Zítra nepojede MK - to bude věcí v polední pauze udělanejch :grinning:

Tak pa pa a mějte se v noci i zítra fajn :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ja som mala tiez dnes riadne fofry poo. Musela som ist na urad prace, do poistovne, zas na urad, na na nervy :angry: a v piatok musim zas, poodnasat vyplnene tlaciva. Este, ze Sophi je cely den v pohode, dufam, ze jej t vydrzi aj na noc. Uz som ju okupala, dame mliecko a spat. Taky je plan. :wink: :wink:

No neviem si predstavit zajtrajsok bez MK. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude riadna nuda. :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
tak jsme měli ještě vpodvečer návštěvu na chvilku. Pak jsme šli za chvíli koupat, ale zapíchla to až 20.20, po uložení a půl minutě ticha se z pokoje ozvalo plačtivé mamííííí, tak jsem si tam k ní sedla na míč a za chvilku usnula.
Zítra se mějte všechny fajn. Já stejně budu na netu, buď MMB nebo Badoo :grinning: a hlídání spáče!
Achjo, zase lítaj letadla :rolling_eyes: :angry:
Tak hupky všichni a všechny do postýlek a hlavně v klidu :pensive: :wink:
17. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky spíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra nebude MK? dneska jsem měla skoro nácvik :wink: ale co bych neudělala, abych se s vámi nespojila, že :grinning: tak zítra to stejně nepůjde, ale taky budu na netu jako prchalka, budu se učit vázat šátek :wink: tak všem klidnou noc :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: ještě pro tebe, teprve teď jsem si četla, že uvažuješ o autoškole, jestli jen trošku to může být reálný tak do toho jdi, ten řidičák (vodičák) se ti neztratí a hodně ho upotřebíš, kor se dvěma dětma :wink: po druhým si ho už těžko uděláš :unamused: já nevim jak u vás, ale já ho měla za dva měcíce doma a každej den pro mě auto přijelo před dům a zase mě odvezli domů (nebo jsem se odvezla sama) :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
klasicky som odkväcla s malým v posteli :grinning: . Zaspal okolo 19:45, večer sme mali s mm tvrdú výmenu názorov... :frowning2: .
Deň sa po spaní všelijak vliekol, už mi hrabe z tej zimy, vonku sme neboli,ale bola tu aspoň na chvíľku svokra.
inak nič nového, idem si ešte v rýchosti prebehnúť ako u vás.
17. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry:to je problém,že do mesta mám z domu 50min. busom na stanicu, a busy k nám často tiež teda nechodia...
najideálnejšie by bolo keby pre mňa chodil inštruktor, ale mm v práci do večera-možno svokra ale stále tiež nemôže, možno len cez víkendy...no neviem, asi by to bolariadna pálka taký individi plán?
tiež viem tak že v priemere 8 týždňov. keby som si dala predtým mesiac samostat. učenia, tak by sa to mohlo zadariť do 6mesiaca. :confounded:
17. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: když se domluvíš s instruktorem, myslím, že pro tebe budou jezdit, jízdy obvykle trvaj hoďku, tak se vystřídáte při cestě k vám a na zpět zase, a jezdit by si mohla klidně jen o víkendech, ale dělala by si to dýl, taky jsem dělala těhotná autoškolu, ale jen krátce, netušila jsem ještě, že čekáme už Marečka. Ve 2. měsíci, jsem skončila :slight_smile: ale sestra(Markéta) jezdila s autoškolou až do 6. měsíce a dělala jí na 3x :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už mažu spát, nevím jaká mě čeká noc :wink: prostuduj autoškoly na netu tam u vás a jdi se zeptat přímo tam, budeš vědět víc :slight_smile: a i kdyby to nevyšlo, tak aspoň budeš mít pcit, že jsi pro to něco udělala :wink: tak krásnou nocku :wink: :pensive:
17. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry:už sa tu testujem a najlepšie som nedopadla :grinning: -hlavne na kreslených križovatkách, ale mm hovorí,že je to úplne zle pokreslené tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
všettkým dobrú noc :sunglasses:
17. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky :slight_smile:
tak uz konik funguje, to je super, isla som sa unudit. :wink: :wink: :wink: Idem dat Sophi papat, uzs sme sa okupali, drzkajte sa zatial. Ja sa este vraaaaatim. :grinning:
19. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek