• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
tak my sme u tiez hore, spala 1:40, to jej uplne staci, aspon nebudem mat problem pri vecernom uspavani. :wink: :wink:

ined: jasne vyfotim maleho. :slight_smile:

sherry: nech je Mára cim skor zdravy :wink:
30. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehna: možná přibyde :wink:
30. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: také si nic jiného teď nepřeju :frowning2: ale podle mě to zuby nebudou :unamused: v nci spí klidně a i přes den je hodně spavý, byla bych radši, kdyby to byly zuby, ale myslím, že ne-e :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...to já jen tak zkouším :grinning: ...roupama nevím co bych..čekám na matýnkův přesun...áááá už :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám strašnej hlad :sweat_smile: dělala jsem špagety, ale mám strach, že mi zase bude špatně, až se najím :frowning2: jdu to zkusit
30. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined- tak má dokupy 11 zoubků. ale teďka tady co mu rostou to je faqkt zážitek.
Noé chodit se mu pořád nějak moc nechce, zkouší to,ale je pořád hodně opatrný a pohodlný :rolling_eyes: .
venku je to boj, v kočáru nechce moc usedět, chce chodit. chvíli jde a pák šupa ty čtyři a jde tak,pak se vzteká,že ho beru a dávám do kočáru,no poděs.

Jo tak Prchalka,jo? no teda, to by byl gól :sweat_smile:

sherry- jéva, MAreček má takvé trápení, snad mu bude brzy dobře
30. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky vzhůru - taky spala nějak kolem 1.40. Vzbudila se dost jetá, pořád se protahovala, zývala,... ale ona to rozchodí za chvíli.

prchalko: až sem zas jukneš po prochajdě , tak je tu na tebe vzneseno spooustu dotazů :slight_smile:

lehna: vy jste teda zubatí :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se jdeme vyvětrat.

Všem pěkné odpoledne, pá.
30. bře 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi- no joo, zubatí jsme, ale to všechny ostatní dětičky taky:grinning:. my vás všechny jen doháníme :grinning:
30. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehna: my máme 12 heč? :grinning: ale už od února, žádný posun :frowning2: 15.4. jdeme zase všeci k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě zubařka asi zabije :sweat_smile: měla jsme jí přinést rentgén a nechat si vytrhnout v pardubicích dva moudráky, no samo na to nebyl čas, tak jsem si nenechala vytrhnout nic a až jí povím, že jsem zase těhu, tak mě asi vyrazí z ordinace :grinning:
30. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry- no dyť říkám,že vás všechyn doháníme :grinning:. Já mám naštěstí od moudráků pokoj, všechny mi je vytrhli jak mi bylo asi 22, tak mám klid :wink:
30. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás spánek 2.30 :slight_smile:.
teď papká banán a jablíčko na kousky,napichuje si vidličkou :grinning:.

lehna :slight_smile:..neboj,on se rozběhá :wink:.jste pěkně zubatí,fakt nás doháníte :slight_smile:.

holky,loučím se,všem pěkný zbytek dne,papa :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, mě zubařka taky vytrhla dva horní moudráky, ale ty spodní jsou prý na operativní odstranění :unamused: takže do nich se v ordinaci pouštět nebude :angry: no a poslala mě abych si došla do pardubic, dokud s nima nemám problémy :wink: no a to jsem celá já chodit po doktorech, když mi nic není? :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nešla jsem :wink: kdyby mě náhodou teď chytly v těhu, tak mám smůlu, nemůžu ani žádný prášky proti bolesti :sweat_smile: no co nadělám, kdyby ty pardubice nebyly aspoň tak daleko :frowning2:
30. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukam, ze jsem prisla do rozbehnute diskuse, ze tady mate takovou skupinku, ktera prispiva pravidelne, to je fajn... a deticky mate taky plus minus stejne stare. A letmo jsem taky zahledla, ze tady uz probihaji nejake diskuse nad dalsim tehotenstvim - to vas moc obdivuju, ja bych to za soucasnych noci (a dni) asi nedala... tak preju tem, ktere na tom pracuji, at se brzy zadari :wink:

Bohuzel nemam cas docitat tech popsanych 132 stranek, kde bych mozna odpoved nasla, a chtela bych se na neco zeptat.

Protoze nase mala ma zubky teprve asi 3 tydny, nejdrive obe jednicky nahore a dneska jednicka dole, ceka nas asi trochu trapeni pri jejich rustu... chtela jsem se zeptat, jestli jste pouzivaly takove ty gely na zoubky a jestli to vubec pomohlo... no jestli taky vase deti mivaly teploty a tak. Ty prvni dva zuby byly u nas bez problemu, az jsem se radovala, ale ted to vypada, ze to az takova prochazka ruzovym sadem nebude.. ale jsem optimista :sunglasses:
No a jeste jedna vec, jestli jste byly uz s detma na prohlidce u zubare, treba v roce, jak by se to pry melo. Mam dve kamaradky, ktere maji holcicky cca 20 mesicu a kdyz sly s nima k zubari zhruba pred 2 mesici, tak je zubarka "odpalkovala", ze tam jsou moc brzo, ze deti stejne nespolupracuji...
30. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nechte si takový teorie! MS až někdy za 10-12 dní a už nechci slyšet slovo!
Byly jsme venku, tak jsem nestihla dočíst podrobně. Pejsek i kámoš zafungoval, jen se čorí nechtělo z jednoho hřišťátka do kočáru, když už jsme musely jet, málem jsem jí neupnula a zas jsem jí měla až na zádech! A pořád tam naháněla jednu holčičku, furt s jí vtírala, holčička starší, ale asi stejně těžká - evidentně o to nestála a byla tam s babičkou a vždycky si šla na nějakou průlezku a ta moje stíhačka za ní! Pak samozřejmě lítala i do silnice (neoploceno) a nechtěla zpátky, tak mi jí i kámoš naháněl a říkal, že to je horší, jak hlídat psa, s čímž souhlasíme asi všechny, že jo :grinning: :grinning: Byly jsme venku asi 2,5h!
30. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucienko: gelíky jsme používaly a používáme pořád. Konkrétně Calgel -ten Adélce nejvíc chutná, že by ale pomáhal to teda nevím :slight_smile: Je to dobrý akorát v noci, když hodně brečí a nemůžu ji uklidnit, tak jí máznu trochu do pusy a to ji uklidní :wink: U zubaře jsme nebyly - údajně se má jít kolem roku, ale to jsme jaksi nestihly :sweat_smile:
30. bře 2010 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: to bude teda napínavý za těch 12 dní :slight_smile: No a jinak pes se ti nevzteká, takže jj, je to kolikrát horší hlídat děti :grinning: My zase měly fajn scénku na hlavním nádraží při čekání na šalinu: Adelí měla balónek z DM-ka, házela ho na zem z kočáru, zabavila jsem ho - obr řev. No a nějakej přiopilej bezdomovec na lavičce to začal komentovat: nenech ji brečet, tak jí kup co chce. Říkám: ona nic nechce, háže na zem balónek. A on zas: tak to kup když to chce. :grinning: Do toho Aduš do podkresu stále řvala. Lidi okolo měli show :grinning:
30. bře 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: jak válčíte? Je Šimonkovi líp?
30. bře 2010 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pozitivní zpráva: zlevnili nám Viburcol :slight_smile: Dnes jsem neodolala a koupila ho zase. Dřív stával 136Kč, dnes jsem platila "jen" 113Kč. Měla jsem koupit dvě balení :grinning:
30. bře 2010 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: My jsme taky dostali v DM balonky a rovnou 2, protože si chtěla zase dělat všechno po svým, tak paní prodavačka jí je dala, aby ji uchlácholila :grinning: :grinning: Aha, tak jsi nevydržela a koupila to opium? :grinning: Já myslím, že dělaj ještě větší balení určitě, to by bylo ještě výhodnější, ne? Určitě ho zlevnili jen u vás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, zapomněla jsem napsat, zas má jednu tvář červenější, než druhou, tak nevím, ale ošleháním od větru to asi nebude!! :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: no nevydržela no. Občas to možná i pomohlo, tak snad.....Kupuju balení po 12 čípkách. Jestli dělají větší nevím, ale šiklo by se :slight_smile: Hodnou paní prodavačku jste měly v DMku. Ta "naše" ignorovala Adélčiny požadavky na balónek, kterej viděla nad pokladnou, takže jsem si o něj musela říct já :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak ja mam dneska riadne fofry. Najprv som islo na rodicko, kde ma potesila ucitelka, ze Natalka je najsikovnejsia v triede, nie su s nou ziadne problemy a ze je vedena spravnou cestou. No moja vychova. :wink: :wink: :wink: Potom som isla Nati vyzdvihnut na basket, ku svokrovcom po Sophi a sli sme ku svagrinej. Joj, maly je zlaty, taky krpanik, ale ja som rada, ze Sophi je uz velkacka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Veru, nechcela by som mat este raz take mimco, ale vam vsetkym ho prajem z celeho srdca. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fotit som ho nefotila, lebo chudatko dostal v nemocke vyrazky, tak svagrinka nechcela, ale pojdem za nou aj cez weekend, a ho odcvaknem potajomky. :wink: :wink: :wink:
Uz sme okupane, este dame mliecko a do hajan.
30. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi už spíme :wink: dobrá zpráva jest, že od tří hodin nekadil :grinning:

luci: my byly na prohlídce u zubařky v 10. měsících, máme pečlivou zubařku :wink: na další jdeme 15.4. některý zubař řekne, že je ještě v roce brzo na prohídku, jiný zase, že je po roce už pozdě a nechce dávat karty (je málo zubařů), ona ta první návštěva je o seznámení s prostředím a kontrola správnýho vývoje zubů (předkus nebo včasné odhalení kazů z flašky atd.), než o nějaké spolupráci, ale jak říkám záleží na vašem zubaři, jak se k tomu staví :wink: jinak také používám na zoubky calgel(je sladký, možná to ho spíš uklidňuje než jeho účinek)máznu mu to a je klid :wink: jinak teploty jak kdo u prvního syna až 40°C při posledních 6 zubech (lezly mu naráz) :frowning2: Mára střídavě u prvních 12 zubů celkem nic(krom občas probrečené noci) až u těch trojek se potíme fest :sweat_smile:

gina: tak to jsi se zapotila :wink:
30. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: jinak k tomu těhu, tedy já ho rozhodně neplánovala :sweat_smile: ale co už, že :wink: :grinning:
30. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přeji klidnou noc, takovou jako u nás :wink: jdu si lehnout k telce, zase už mi není dobře, ach ty večery :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
30. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci_enka: Mám jeden gel (on je spíš pro dospělé na protézy nebo na ústní poranění :grinning: ) Kamistad, používám 1x denně na poo spaní. Úplně znecitliví celou hubu :sweat_smile: Jinak ty gelíky asi moc dlouho nefungují, děti se třeba i brání, no chce to vyzkoušet! Teploty jsme měly k horním jedničkám, k jedněm dvojkám a teď jak lezou ty stoličky taky. Ale do dvou dnů je to zas dobrý! Sirup pomůže kdyžtak!
U zubaře jsem byla v roce, ale je to známý a tak si nás pozval obě. Do křesla jsme ani nesedaly, jen jí mrknul na ty její 4 zuby mezi dveřma, jinak že se prý nic nechystá a šly jsme :wink: Se zubařem se domluv, jestli má cenu chodit.
Tak spíme jako obvykle, dali jsme pro sichr Panadol čípek a uvidíme, jaké budou výsledky! Mám z větru celou pusu oschlou. Ono je hezky, ale ještě je to zrádný, navíc se to zase zkazí, že jo. Tak mažu.. :pensive:
30. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: len si vyloz nohy a oddychuj. :wink:

My uz tiez spime, takze nech mame vsetci kludnu noc :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sherry: Hmm, ty večery...Já moc neblila, ale moje vypadaly tak, že jsem se vzbudila u tv, přemýšlela, jestli teda poletím kačkat nebo ne, většinou jsem to ustála a s žaludkem na vodě jsem se odpotácela do ložnice, kde jsem, ještě s jednou nohou na zemi už zase nevěděla o světě! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jdu vypnout PC a nahlédla jsem :wink:

prchalka: také se držím zvracela jsem jen 2x za celé těhu :wink: (poprvé jsme ještě netušila, že jsme v tom a po druhé u psince :grinning: )jinak se mi chce hrozně blindit, ale taky se držím, ale mám co kolikrát dělat, fakt jsou večery horší než rána

gina: tak tak snažím se :wink:

a teď už opravdu mizím :wink: :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek