• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
hojky všem,se ukážu až večer, MM je doa, tak není nějako moc čas tad být :unamused: . idu vařit, tak dočtu a poreferuju večír,

svítí slunko, tak budem odpo venku, papa
1. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jen dodám, že dnešní byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . byl od uspání v 19.55h každou hodinu vzhůru až do rána, si dovedete představit jak oba s MM vypadáme :rolling_eyes:
1. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ten vločkový obídek byl mňam, snědla všechno. Né že bychom to teď na to kakání potřebovaly, včera byl bobek 4x, dnes zatím jednou, ale je to kypré :grinning:
Jestli něco upeču, tak max. nějakou buchtu na plech - včera jsem si vymyslela z jogurtu. Když jsme na to sami dva - teda trochu i 3 :sweat_smile: tak toho je stejně hodně..
luci_enka: Na mě to nespaní teda vliv ze začátku mělo, nemohla jsem ani jíst, myslím, že jsem zhubla, každý mi to říkal, ale teď už je to zajetý a vše se vrací k normálu, už nejsem jak stěna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a Viburcol někdy fungoval docela krásně, ale není to u nás hned. Psala jsem i homeopatce na net a ta odepsala, že je to výborné homeopatikum a může se dlouhodobě. Kopírovala jsem to sem holkám. Můžu ti to najít, kdybys chtěla.
sherry: Nevím, když bychom zamkly, tak se nemůžou přidat ostatní nový holky.. :frowning2:
1. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už spí, my s Lukasem si k obědu uděláme krokety, teda on krokety já hranolky :slight_smile:

gina:hned v listopadu sem budu písat jak spíme :wink: a jestli už nějaký zuby nelezou :grinning:
1. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
lehna: tak alepoň, že po té dnešní noci na něj nejsi sama, zapojíš i muže do péče :wink:
1. dub 2010 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ramplujou pod barákem, vysypávaj výkop kamením, tak je trochu rachot, doufám, že toho co nejdřív nechají!!
1. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: můžou, já myslela zesoukromnit :wink:(dávala by si jim povolení), ale je fakt, že je to zbytečně komplikovaný :sweat_smile:
1. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
lucienko: s tím hubnutím - já prošla stejnou fází jako prchalka: napřed u mě stres, rozhozenost, totální únava, takže jsem taky dost zhubla. Ale časem jsem si tak nějak zvykla, moje tělo se přizpůsobilo, taky jsem začala pěkně kafíčkařit a ke kafíčku si dávat sladký, ....no prostě jsem to rychle nabrala zpátky + i něco navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sherry: Jo můžou, ale až do té nové a tohle je tak nějak rychlejší, někdo chce třeba jen radu a stačí mu to a pak už sem nechodí.. Brala bych to, kdyby to šlo tak, že tahle diskuze by mohla zůstat otevřená, ale to ASI nejde.. :confused:
katzi: Já se vždycky tak těším na kafe - min. 2x za den!
1. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak já chodím ještě do soukromého téma listopadky 2010(podle kakulačky na netu mám TP 2.11.)ale tam jsem tak jednou za tři dny, píšu tam spíš o vývoji těhu a zatím jsem ještě nebyla po KO, tak tam nemám co psát :wink:
1. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: ono jde, že by tohle zůstalo otevřený a byla ještě jedna diskuse soukromá, ale je to už pak moc složitý :sweat_smile: dvě se nedají stíhat tak dobře, takhle je to lepší, už jsme zvyklý :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kavicku 2x za den mozem aj ja a ktomu sladke, mnam :grinning: Ved tolko sladkeho co ja zjem, to by ste neverili a kila nikde. :wink: Veru som ako ta Laurinova. :slight_smile: Inak ja taku extra unavu necitim, niekde som citala, ze niektorym ludom staci 4-5 hodin spanku, no asi ja patrim k tym vyvolenym. :slight_smile: :slight_smile: Sice chodim najnovsie spat uz pred 22.00, veru obcas by som si nejaky dobry film v telke aj pozrela do konca, ale radsej si pospim. :wink:
1. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sherry: Já nevím, tak holky si taky můžou řict, jak to vidí, co by chtěly... Z toho, že tu dneska někdo něco zkopíroval a četl nebudu dělat vědu..
1. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mam malou vzhuru, tak jen rychle.. jestli k tomu muzu neco rict, taky bych to nezamykala kvuli jedne uzivatelce, co ma potrebu hledat nekde neco na dalsi holky a delat zle v jinem tematu... kdyz ji to bavi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: at si to uzije... myslim, ze tady nepadlo nic zleho :confused:

pro ty cipky poslu pritele... a budu jen doufat, ze u nas to zabere :sweat_smile: aspon na par noci :grinning:
1. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: vždyť říkám, že už jsme zvyklý takto:wink:
1. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: já to nemyslela, až zas tak kvůli jedné uživatelce, ale jen tak do budoucna :wink: ale samo taky jsem zvyklá takhle a neměnila bych to, já jen, ž eje tady takvá možnost, byl to jen nápad ne rozkaz :grinning:
1. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sherry: jasný :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
gina:4-5hodin spánku?tak někomu to stačí a někomu to stačit musí :grinning: ale teď čtyři dny to můj případ není :wink:
1. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
gina: kdyby mi ráno a večer nebylo špatně, tak bych se i cítila vyspaná :wink: :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si myslim, ze by sme si tu temu nemali zamknut, presne ako sherry pise, do buducna. :wink: A este k tomu spaniu, jasne, spim viac ako 5 hodin, len to je zle, ze sa spi na etapy a nie v celku. :wink:
1. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: aj pri prvom a druhom tehu ti byvalo zle?
1. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sherry: Je to u vás zvláštní najednou s tím spánkem :confused: A včera jsme kadily víckrát, než vy :grinning:
Dneska je to na ven, jen nevím, jestli s kočárem nebo bez... Docela ráda bych šla svižně a né se pořád točila dokolečka nebo lítala sem a tam, ať pro sebe taky něco udělám!!! :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak začnu včerejším uspáváním,které trvalo 1,5h :rolling_eyes: ,děs.
rozepisovat to nebudu,raději :pensive: .
jinak pak už noc celkem dobrá :wink: .
dnes jsme byli dopoledne venku,dmajsem něco udělala,prostě jako každý den :slight_smile: .jsem tak ráda,že už neprší :sweat_smile: .
matýnek spinká od 12.10 a musela jsem mu dát vatu do oušek,protože se tady zase vyhrává :angry: ,ale nevím jestli to pomůže,to uvidíme :unamused: .
obídku moc nedal a to jsem mu pak ještě ohřívala druhé jídlo jestli by raději nejedl to a nic
:frowning2: .je i protifka,všechno hned obrečí,no nevím co je tohle zase za období,už mě to celkem zmáhá.nic nemůže jít v klidu :unamused: .
jdu vás dočítat
:slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, někomu to spaní stačí pár hodin, ale to asi nebude případ matek s batoletem, ty by myslím spaly rády, akorát jim to není dopřáno. Já vždycky závidím návštěvě, když u nás nějaká je, že odejde a pak se vyspí až do rána :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem fakt marná :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
gina: nebývalo, při Lukáškvi jsme měla ranní nevolnosti, ale jen asi týden a nijak velký to nebylo :wink: a při Marečkovi mi nebylo vůbec nic :sweat_smile: ještě tři dny před porodem jsem pracovala :slight_smile:

prchalka: to jo :grinning: hlavně vám nepřeju, aby to bylo dlouho :sweat_smile: Mára dnes kadil zatím jednou, ale má to furt řídký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem nějak mimo mísu :sweat_smile: Já to nějak nestíhám sledovat co se kde řešilo....Ale taky bych nic nezamykala :wink: S tím spaním - tělo se fakt přizpůsobí a vydrží hodně. U mě je to tak, že ráno vždycky hrůza, odpoledne lepší a večer bývám většinou už docela fit :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: vatu do oušek :grinning: To jsi mě pobavila. Přiznávám, že jsem to už jednou taky zkoušela, ale vypadávalo jí to :grinning: Taky jsem ji jednou dala spát v čepici ( bylo to v zimě), abych jí ten hluk z baráku utlumila. Nepomohlo to :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
matova: kde jsi? :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
veru, uz sme sa dnes kazda ohlasila len matova este nedala o sebe vedet :unamused: dufam, ze su v poriadku. Sophi este stale spi a to suseda samozrejme vysavala :angry: aj Nati je uz doma tak cakame. :wink:

sherry: no kebyze sa citis inakse ako pred inymi tehu, tak budes mat dievcatko. :slight_smile: Aspon sa to tak hovori. :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Adélka právě "přežila" zazvonění od pošťáka. Dovezl nám balíček objednaných triček z MMB. Jsou supr, mám radost. A ještě větší, že se Adu nevzbudila :slight_smile:

sherry: jj, gina má pravdu. Když se cítíš jinak, mohlo by to být děvčátko. A jak vypadáš? Děvčátka prý ubírají krásu. Na mě to teda bylo vidět - pupínky a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jééé, zakřikla jsem to, pláče....
1. dub 2010 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek