• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
katzi- no já bych taky chtěla vysvětlení. a když ho nechám ať se motá, lehnu si, tak za 5 minut začne brečet. a tak to jde pořád dokola. tak jsem v tomhle bezradná.
chápu,že taky nemůžou někdy usnout,tak jak my, jak píše Gina, že se taky převalujeme,ale každou noc?
9. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnes je venku asi nejošklivější den tohoto týdne :frowning2: to je hrůza ty výkyvy :unamused: včera léto dneska pozdní podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry- u nás je krááásně :confused: :sweat_smile:
9. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
lehna: tak aspoň někde je hezky :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry- ale pokud je u vás škaredě,tak to budde zítra u nás :frowning2: .
9. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nas je zatial krasne pocasie, ale na week uz hlasia dazd. :unamused: MM pride domov v nedelu rano , sa nanho uz tesim, akurat som pozerala kam by sme s detmi vyrazili, no ked bude prsat pojdeme asi na Hotel Permon, tam je perfektny detsky raj pre deti. :wink: :wink:
9. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
jsme doma, byla to bleskovka. MUDr. k tomu neřekla nic konkrétního, jen jí napsala nějaký mlíko a mast. Jo vlasně řekla, že to bude jednoduchý :grinning: :grinning: Jen jestli nejí něco kořeněnýho nebo citrusy a nashledanou mi řekla dřív, než já jí. Mám jí zavolat, jak to zabírá a očkovaná Hexou nebyla, když má prý tohle. O 1,5letou prohlídku jsem si řekla. Zrak, sluch, chůze a spojování slov se jen zaškrtlo v očkováku bez zkoušení. A závěr je dermatitis něco....
Váhy/míry: 14.27kg a 89cm. Trochu se samozřejmě prala při vážení i měření, sápala se na mě. Nejlepší bylo, když jí sestra chtěla měřit hlavu, když ona na hlavě nic nesnese. Cestou zpátky na ruce a busem, ale zvládly jsme to. Ještě jsem jí koupila Pusíka časák - všechno je od 3. let :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tu je ten Permon, vy to v CR asi nepoznate, vravia, ze je tam super http://www.hotelpermon.sk/permon-paradise/kids-paradise/. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Noc - celou s tatínkem a v pohodě, šla jsem tam až v 5.20 a ještě usnula do 6.30 :wink:
9. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: wau, tak to to mate uz za sebou, Cori ma krasne miery, kdeze sa na nu hrabe ten moj mrnusik. :grinning: :grinning: :grinning: Tak ked staci na ten ekzem masticka hadam to coskoro zmizne. :wink:
9. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravim, docitam, ale nestiham reagovat... u nas noc - vstavala poprve v pul jedne, pak v pul druhe a v pul treti jsem si ji brala k sobe nakojit, pak se trochu mlela a mlela a vstavala v 6... no, jeste ze tu mam tu mamku, mohla jsem do pul 9 dospat :dizzy_face:

u nas je taky pod mrakem, cekam, kdy zacne prset, pristi tyden ma byt zase 8 stupnu :frowning2: fuuuj, ja uz chci leto!
lehna: videla jsem dortik na fotce, krasa, ale nic pro me... nejsem na to asi nijak extra sikovna :slight_smile: a tyto noci velmi dobre zname :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prchalko, jakou mast a mliko mate? pak dej vedet, jestli pomaha! mala uz je velika, proti nasemu skritkovi :slight_smile: ta mela v roce "jen" 8.87 - a jak ju vlacim na rukach, tak ji rikam "tunka" :grinning:

zase vas doctu, jak budu mit cas, jdu uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem, Lucienka malá měla taky v roce "jen" 8.860g. Corí je šikulka, ta určitě jí pěkně, ne jak na naše nimra. Má dny kdy jí a kdy zas nejí. Tak hlavně aby vám ta mastička pomohla!! :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme naobědvaný a tradičně u Krtečka čekáme až pípne 11.30 a půjde spát :wink: No a já dnes asi taky - nějak se pořád nemůžu probrat, proběhlo už kafe, ale nějak bez výsledku :unamused:

Tady je taky zatím ještě hezky- takže odpol. půjdem ven, projet motorku :slight_smile:

gino: teda to vypádá úplně super ten hotel Permon, tam si určitě užijete fajn den :dizzy_face:

prchalko: no vidím,že doktorka se s vama moc nemazala a nezdržovala :unamused: Tak snad ty léky, co vám dala pomůžou. čorí je kus ženské. A závidím tvoji dnešní noc, já zaúkoluju MM alespoň zítra ráno ať s ní vstane a trochu se dospím :dizzy_face:
9. dub 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my uz spime od 11:10, bola taka unavena, ze zaspala na flaske. :wink: Ja som dnes varila hustu masovu polievku so zeleninou a cestovinkami. Pre Nati gyros a mne svokra nesie francuzke zemiaky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Idem si dopozerat serial co som vcera v noci vynechala. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
gino: teda vy máte takovou pestrou stravu - tolik druhů jídel k obědu :grinning: To u nás míváme obě s Adu to stejné a navíc ještě vždy dva dny po sobě :grinning:
9. dub 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My hodily bobika do nočníka a spíme :wink: Oběd květák s bramborem a mrkví. Záclonové tyče jsou doma, tak se zítra asi bude věšet :wink:
9. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ktatzi: Natalka je strasne zly jedak, zje len 2 druhy polievky, neje zemiaky ani ryzu tak furt jej musim vymyslat. :unamused: A svokra ak moze pomoze, tak aby som ja nejedla dookola to co Nati navari ona. :wink: Este my aj kremovu karfiolou polievku doniesla, mozno, ze si z toho par lyzic zje aj Sophi. :wink: :wink:
9. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
noc špatná :unamused: .ráno koužek,opět děs :frowning2: .mně je zle,asi mám fakt něco s tlakem jak to tvrdí mm :unamused: .
spinkáme od 12h,usnul během 15 vteřin :sweat_smile: .to ho asi unavilo to vztekání a prudění v kroužku :angry: .
obídek:hovězí pol.s bramborem a zeleninou,rizoto,2 rýžoví medvíci :sweat_smile: .
včera jsem odpoledne vygruntovala kočárek,kluci byli venku na motorce.udělala chodbu,pomazánku z vajec-ruce jsem měla barevné jako malíř :sweat_smile: a jíst ji budeme asi až do vánoc :grinning:.a konečně jsem opět vytřídila matýnkovi šatník,pak zjistila co všechno je potřeba koupit a už přemýšlím,kdy opět vezmu útokem MMB :grinning: .
dnes tu máme ještě krásně,tak oho musíme využít a odpoledne se vyřádit venku,blíží se studená fronta a má být škaredě až do příštího týdne :frowning2: .a tatínka máme opět celý víkend v práci :confounded: .
jdu vás dočíst :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já bych taky potřebovala být zásobená jídlem. Nebaví mě to nějak vymýšlet a hlavně seznam na nakupování...protože většinou chybí všechno. Kdyby mi vždycky někdo navařil, byla bych šťastná :wink:
Jo ještě jsem včera čorí dělala nádivku z tousťáku a zeleniny, voní to hezky, ale ještě nevím, jak to chutná, opět nápad z MMB.
A přišly mi dneska 2 extendory na prodloužení bodynek - díky za tip ined! To mě trklo brzy po roce a půl, že? :sweat_smile: Připnu mezi nohy a hned je bodynko delší :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, u nás noc veľmi dobrá, až na ranné vstávanie o 5:30, ale čo by som niekedy za to dala!!! :sunglasses:. Zub stále neprerezaný.
Akurát bol šimonko už o 9:30 hotový, tak som ho ešte vzala na hodimu vonku pobehať a nakoniec sme to potiahli do 11:35 :sweat_smile: . Dneska mi tak krásne umožnil 20 minút úplne vkľude chystť obedík, že som až nechápala- ale došlo mi to- bol totiž pokakaný, tak dal pokoj :grinning: . My sme tu mali doobedu úplne zamračené, až keď sme sa vrátili dnu tak vyšlo slnko, dúfam že do večera zostane. Prognózy s počasím na víkend asi poznáte :rolling_eyes: .
Obed: varené zemiaky+ pangas na póre, strúhaná mrkva. Teraz ešte dováram kapustovú polievku so zemiakmi a červenou šošovicou.
Idem dočítať :wink:
9. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
spíme :wink:

prchalka: malá váží o něco míň než náš Luky(14,5kg), ale on je teda hubeňour :unamused: i Mára ho pomalu dohání :sweat_smile:

koukám, že na Moravě je zatím hezky :sweat_smile: ale ono to tam od nás přijde :unamused:
9. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sherry: No to je mazec! Rozdíl 3,5 let a 300g :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra mi Lukášek odjede do Brna k tetě :wink: tak bude o jednoho míň, zároveň hůř, Mára si vůbec sám nevyhraje :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kdyby něco, tak se loučím už předem, znáte to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady zatím neprší, tak nevím, jestli ven, ale dneska už jsem jí tahala, tak max. na kočár nebo fakt zhebnu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: no to jo a čtyřletého Dádu už trumfla, ten váží rovných 13kg :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mi je od rána nějak divně, ale s těhu to nemá nic společného, spíš tlak bych řekla :unamused:
9. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
lucienka :slight_smile: + k.misa :slight_smile: - my tu s prchalkou vedieme čo sa váhy týka- u nej je to vždy najviac a u nás najmenej. Šimonko mal v 1 roku 7800g :sweat_smile:
všetkých mi je veľmi ľúto čo mali dnes zlú noc, no hádam to prejde po tých stoličkách ???
ined :slight_smile: : chcelo by to pre teba oveľa viac oddychu. Mala si veľmi záťažové posledné obdobie a niekde sa to asi odráža. :unamused: . Ja mám v poslednej dobe hrozný pulz a posledných 5 dní ma z ničoho nič bolí srdce- tak že sa nemôžem kôli bolesti zrazu nadýchnuť :unamused: . Kedysi som to už párkrát mala- väčšinou po skúškovom období... :confounded:.
prchalka :slight_smile: : fíha, tak dr, je rýchlik :sweat_smile: . A čorí miery- teda parádne :wink:
prchalka, ined, predlžovač body? to nepoznám :sweat_smile:
gina: pozriem ešte ten Permon keď stihnem, malý tu už nejak skoro vzdychá
sherry: :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...já zase nevěděla,že se to jmenuje extendor :grinning: .
taky bych brala kdyby mi aspoň občas někdo navařil :grinning: .musím se mrknout na ty receptíky :wink: .včera jsem dělala matymu rizito s hov.msa se zeleninou,ale nějak jsem si říkala,že to asi nebude chtít jíst a ráno jsem ještě vběhla do obchodu pro skleničku s.o.s. :sweat_smile: .nebyla teda potřeba,ale to možná jen proto,že jsem ji měla,kdyby nebyla,hodí mi to na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
noc super,je fajn že se tatínek tak pěkně zapojil :slight_smile: .
a teda ta dr.to s vámi vzala pěkně svižně :unamused:...tak snad ta mastička aspoň pomůže :wink:.držíme všechny palečky :dizzy_face:.
pěkné míry :slight_smile:.

matova,katzi :slight_smile: ...matýnek je zatím o.k. :dizzy_face: pozoruju ho pořád,ale ani náznak,zaplať pánbůh,teda zatím,ale raději to klepu :wink: :pensive: .

katzi :slight_smile: ...ty večery máme podobné,u nás teda ale odpadá nejdřív mm :sweat_smile: .včera už při ordinaci dělal chrrrrrrrrrrrrrr :angry: :grinning: .no jo,taky toho má nad hlavu a je fakt,že přišel z práce,pojedl a šel s malým hned ven :wink: .
tak dnes to tedy dožeňte :slight_smile: a pozor!...víš jak to tady létá,ty těhu nákazy :grinning:.

gina :slight_smile:...to budete mít super den :slight_smile:.však jen si užijte tatínka doma :slight_smile:

lehna :slight_smile:...takže nejen že byl dortík krásný,ale i chutnal,paráda :dizzy_face: .tatínek měl určitě radost,že má tak šikovnou holčinu :slight_smile:.já bych zobla tu včelku :grinning:.
u nás je také počasí zatím super,ale zítra už to bude stát za prd :confounded: .možná pojeme s matýnkem plavčit,už jsme nebyli od podzimu :wink:.

sherry :slight_smile: ...ten virus asi tak daleko nedosahuje či co :angry: :grinning: .
pátky a soboty mám raději ty liché,to máme doma tatínka :sweat_smile: .je fajn,když je rodinka pohromadě :slight_smile: .

matova :slight_smile: ...no není možná!!! :confused: šimonek tě nechal i navařit?tak ho musíš vždycky něčím nakrmit po čem se zákonitě pokakušá a zvládneš vše levou zadní :grinning: .
jejda,musíme se pochlubit...z malého leze něco jako maiinka a motooka..tak to jsem já a motorka..pak ještě mamaata..to jako nejspíš máma a táta :grinning: .tak že by už aspoň nějaký pokrok?jo a taky brum-medvěd,občas fakt i s tím r :grinning: .
noc super...to jsem ráda :slight_smile: .sice teda ten čas uspávání :frowning2: ....no u nás se taky čeká aspoň na malinké přítmí,jinak ukazuje ven a štěká :rolling_eyes: :sweat_smile: .čas vstávání stejný :pensive: .

luci :slight_smile: ...o noc taky o ničem co :frowning2: .ale aspoň jsi se maličko dospala :wink: .

míša :slight_smile: ...u nás je to s jídlem také tak,jednou zbaští vše a ještě by si přidal a z toho se v tom nimrá a sní jako vrabec :sweat_smile: .ale buďme rády,že aspoň občas jí dobře.kolikrát když čtu co píše gina :slight_smile: ,jak sophi pije jen mléko :frowning2: ,jsem ráda,že ten náš krpec je proti tomu jedlík :sweat_smile: .
9. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no Sophi uz bola 2x hore, ale vzdy sa my ju podarilo uspat, neviem co ju furt budi. :unamused: Sost sa tu zatiahlo, tak neviem do kedy budeme vonku, vyzera to na dazd. :angry:

matov: davaj si pozor na seba, mala by si sa menej stresovat, ale to sa my lahko hovori. :wink: Ked citam ake zdarave jedla ty varis....este som cervenu sosovicu nerobila ale dobre to znie s tou kapustou. Napis my recept ak budes mat kedy, prosiiiim. :dizzy_face: :dizzy_face:

prchalka: extendor, aj ja to prvykrat pocujem. :confused:
9. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás teraz mm prichádza najskôr o 19h. Včera už som ani nechcela aby išiel hore, aby sa malý už pred spaním zbytočne nerozkekešil- aj tak keď ho videl ako prichádza domov, ani náznak radosti neprejavil :cry: .
ined. fíha, tak posun v slovách? :slight_smile: Keď som teraz čítala od prchalky že pri prehliadky v roku a pol zaškrtli spájanie slov ok :confused:, no, u nás dve slová dokopy ani náhodou :pensive:
lehna. ja by som si tú včielku dala do vitrínky :grinning:
9. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek