• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
katzi: to znamena neocarim :wink: :wink: Hej je to super, aspon sa donutim oholit si nohy. :grinning: :grinning:

matova: to mas pravdu, pomaha to, ked sa nevidime kazdy, den, sice traz je skype, vkuse si volame, mame kameru, takze aspon sa vidime cez obrazovku. :wink: Ked chodi domov raz za mesiac aspon sme si vzacnejsi. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uspala jsem nakonec ve 12, no ale byla do tý doby jako rybička a teď si jí houpejte... ale usnula. A už aby zase pomalu vstávala. S bráchou a MM jsme dali jednu slovní hru, ale neměla jsem žádná slovesa, tak to se věty tvoří dost blbě. Tak jsem s tím sekla a šla hlídat čorí nahoru.
O té nehodě nevím - fuj. Mě tyhle zprávy vždycky dostanou :frowning2:
10. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gino: aha, ono to znělo tak jako něco spojeného s ..... laškováním, nevím jak to nazvat jinak :grinning:
10. dub 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: Neblázni! Nic takového jsem nepsala :grinning: :grinning: :grinning: ani si to nemyslím!! Už jsem si myslela, žes na mě vypátrala něco jiného :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koniec siesty, lúčim sa, spalo sa 1:25.

katzi: moj švagor si ako malinký pri páde vrazil predné zúbky normálne hlbšie a museli mu ich vytrhnúť :frowning2: . Fakt a aj ja toho bojím, ako píšeš pracne narastené.
gina: :grinning: :wink:
prchalka: snívalo sa mi či sa to fakt stalo??
10. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka. aha už vidím odpoveď :grinning: :grinning: :grinning: hááá, fakt to bol taký živý sen, že som normálne sa až hambila a povedala si že musím menej písať už :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: teda to je představa - vyzažené zuby, no fuj. Snad nás toto nepotká žádnou :confounded: Teda ty máš sny :slight_smile:
10. dub 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten náš kámoš s pískovištěm si před týdnem rozbil pusu. Skákal na posteli a spadl vedle na stoleček. Jeden vnitřní steh a 3 venku. Psala kámoška, že je v nemocnici posílali sem a tam a když mu to šili, měl pusu plnou krve a přístup opravdu lidský :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A toho řevu - no to si umím představit! :frowning2:
10. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: auuu, to muselo bolet :confounded: Chudák dítě i rodiče..
10. dub 2010 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spánek 1.45,nic moc,ale bude to muset stačit.a jasně...přesně ve 13.55 tady začalo pršet :confounded: .tak teď nevím teda co budeme dělat :confounded: .
ptala jsem se matýnka jestli chce jet k babi,ale vrtěl hlavičkou že ne :sweat_smile: ,ale zase být celý den doma :astonished: ....

katzi :slight_smile: ...chuďátko adelí :cry: .bazén si užijte :slight_smile: .matýnek je rozený vodník,toho z bazénu nemůžu dostat :grinning: .

prchalka :slight_smile: ...jejda,chuďátko malé ten klučík :fearful: .
tak super,že jsi ji zvládla uspat :slight_smile: .

matova :slight_smile: ...vy jste s TM 11-ctý rok???? :confused: :confused: :confused: ...ty brďo :sweat_smile: .
pěkný den i vám :slight_smile: .
10. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byla jen přeháňka,zase se to trošku trhá,tak pojedeme aspoň na chvilku ven :wink: .
jdeme povačit a vyrážíme.
všem pěknou sobotu :slight_smile:
10. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak jsem vytuhla :unamused: ani nevím co jsem chtěla napsat :confused:

Lukas má také vyražený zub, loni skočil na stůl a bylo to hned(ten zub tam teda má, zubařka ho tam nechala, ale je mrtvý :frowning2: čekáme, až mu vyleze nový)
Mára má také častější kadění, dneska už po páté, ale také to není vyloženě průjem :confounded: tak nevím, ruku v puse má při usínání teď furt, ale zuby žádný nový :unamused:
O zemřelém polském prezidentovi a jeho ženě vím, ráno mi to volala mamka :frowning2:

katzi: myslela jsem počasí, Lukas je teď někde poblíž vás (v Brně), tak jak tam mají, tady prší, takže nejdeme ani ven :angry:
10. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zpět doma. Zážitky z bazénu - bylo tam dost lidí, takže to tam výskalo, šplouchalo, skákalo,....Adelí byla ze začátku dost vyplašená, oči na vrch hlavy, pak jí někdo šplíchl studenou vodu na záda a to byl konec = řev :grinning: Naštěstí tam byl ale ještě menší bazének s vířivkou, tam bylo o dost tepleji a klidněji - takže tam jsme pak trávili celou dobu a to se jí líbilo, pak už se i řechtala.

sherry: počasí je tady dnes takový aprílový - chvilkama sluníčko,ale víc teda zamračeno, občas zaprší a docela kosa :angry:
10. dub 2010 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak s bráchou nakonec idylka. Chlapi pověsili ty tyče, brácha si s ní pak hrál a pořád jí něco vykládal a ptal se jí, si pokecali a hlavně - pořád by jí vším cpal. Dovolil jí Pribináčka tyčinku před obědem, pak za hodinu po odpol sváče banán a pak ještě na to buchtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky se dneska 3x potento! Nakonec ho objímala a když jí vzal do náruče táta, tak byl řev!
Počasí na draka! Mějte všichni/všechny klidnou noc..letím na koupando! :pensive:
Závěr k ekzému - když šla do vany, měla to jen růžový, o moc lepší,ne červený jako vždycky. Ale to je jen jeden den...a navíc zatím změna jen v barvě, než že by se to ztrácelo..
10. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás spánek, spal odpo dlouho až do tří, tak šel spát něco dýl :wink: MM se koupe a volal mu šéf, že má zítra volno :slight_smile: takže super, hned jsem mu zkazila náladu, řekla jsem mu, že ráno spím dýl jak do půl sedmý :grinning: že si bere malýho :slight_smile: no moc radost nemá, ale mám v plánu spát aspoň v klidu do osmi :sunglasses: tak uvidíme, za to mu dnes připravím pěknej večer :wink: :dizzy_face: :grinning:

prchalka: tak s tím jídlem je to u nás takhle na denním pořádku :wink:

katzi: díky za info počasí :slight_smile:

všem klidnou noc, bez buzení a bdění :wink: :pensive: :pensive:
10. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja akosi nestiham. Poo sme boli trocha vonku, ale strasne fukalo, no to pocasie je veru dost o nicom :unamused: :unamused: Potom som sla k svokre na kavicku, vecer na zumbu, kym som okupala deti, seba na fuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tosom este nevecerala. Zajtra pridem MM, juj tesim sa nanho. :dizzy_face: :dizzy_face:

katzi: aj my sa chystame zajtra do bazena, som zvedava ako sa bude Sophi pacit. :slight_smile:

prchalka: to vase jedenie zavidim. :dizzy_face: :dizzy_face:

sherry: veru, vyspi sa do ruzova ked mozes. :slight_smile: :slight_smile:

Sophi uz spi, bola riadne rozkokosena :grinning: :grinning: :grinning: ked ju strazi Babka vzdy je ako z divych vajec. :grinning:
Tak vsetkym pokojnu nocku. :pensive: :pensive:
10. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
u nás sa spí od 19:40. Poobede sme sa chvíľu dnu "pohrali"+ skorý olovrantík, potom už sa šimonko ťahal von. Počasie je fakt hrôza, síce slnko svietilo ale kosa neskutočná a fúkal vieto, nakoniec už aj pršalo. Normálne som zmrzla, boli sme 2 hodky bez kočíka, všade sme sa pomotávali, ale malý nie a nie dnu :unamused:. Doma sme si doprial dlhé kúpanie vo vaničke :slight_smile:, všetky knihy sme asi prešli......
MM malému kúpil topánky a za nič ich nechce dať na nohu :unamused:. Ale nejak sa mi nepozdávajú, ja sa stále bojím dávať mu obuv pod členky. Ako vy? Zajtra ich asi sfotím a ukážem, keď niekam nepôjdeme, lebo malý stále ukazuje na garáž a vraví si brm brm- asi že už dávno nikde nebol? :grinning:

sherry: prvýkrát asi čo píšeš máš samých smutných smajlíkov :unamused:. Je to fakt hrozné byť sama doma len s dieťaťom v takom veku a s blbým počasím vonku...ja už som nevedela vydržať kým tá zima skončí...a furt to trvá :confounded:. Snáď budete mať zajtra lepší deň :wink:
katzi: paráda, fakt dobre že tam bol ten minibazénik :slight_smile:
prchalka: tak už aj ty budeš mať za seba náhradu- brat - chúvička :wink: , to je super. A ten malinký s roztrhnutou pusou, joj len to nie :cry:, chúďatko malé, musel byť z toho hotový :frowning2:
ined: aj s chodením 13r. :wink:
gina: tak vy budete mať o 4 roky s manželom určite poriadnu oslavu!!!
10. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: joj keby tak mm mohol aspon na chvilu maleho vziať- ach, len si pospi. Ja by som tiež mala ísť aspoň čím skôr, ale ešte sprcha, večera, a žehlenie-včera mi to nevyšlo- zakotvila som na MMB :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

všetkým pohodovú nedeľu a ešte pohodovú dnešnú nôcku :wink:
10. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.,

dneska já první :slight_smile: Musíme asi chodit častěji do bazénu: Adeli spala bez jedinýho probuzení od 19.30 - 5.30 :confused: No ovšem od těch 5.30 už neusnula, už začala vykvikovat v postýlce, tak jsme si ji vzali k nám do postele, chvilku ležela v klidu a pak už po nás začala lozit, skákat,,,,,vstali jsme definitivně v 7h. Jsem zvědavá jak dlouho vydrží.

gino: užijte si dnes taky bazén, pak napiš zážitky.

sherry: pěkně si pospi. Však ať si taťka taky syna užije :wink:

matova: co to znamená dávat obuv pod členky? Hoď nám fotku botiček.

Mějte fajn neděli :dizzy_face:
11. dub 2010 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek,
u nas tiez celkom fajn noc, bola hore sice uz o 23:00, dala som jej mlieko, este som ju pocula mrvit sa o 1:00, ale vstala az 6:40. :slight_smile: MM by mal byt uz okolo 10:00 doma, este skocim do obchodu, obed je u svokry ako kazdu nedelu. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Okolo druhej by sme chceli vyrazit do Permonu.

matova: ja som malej uz kupila nizke topanocky, nie kotnicky, beha v nich pohode. :wink:

katzi: pod clenky su pod kotnicky. :wink: :wink:

Krasny dnik vsetkym prajem. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak jsem si myslela, že se mnou taky bude spát tak, jako s MM, dneska jsem to vzala já. Ale probudila se už ve 22 a od té doby motáky a motáky, dudlík jsem nasazovala asi 15x nejmíň a pořád u toho brečela ze spaní :frowning2: Moje spaní náramný, spíš žádný..že! Ale nejsem z toho na mašli, mohlo by být i hůř. Jo a to měla čípek :frowning2:
11. dub 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
také krásné ráno :slight_smile: i když za oknem moc krásné není :unamused:

tak mi spali nakonec všichni do půl osmý :slight_smile: Mára kem čtvrté ráno nemohl nějak zabrat, furt se motal a lezl na kraj postele(skoro spadl)vždycky jsem ho vysunula zpět, ale za to asi po půl hodině zabral a spal až do tý půl osmý :grinning: měli s MM krásný večer a ráno taktéž :wink: :dizzy_face:

matova: včera mi bylo smutno po Lukáškovi a ještě to počasí do toho a Marek byl zprvu protivný, ale potom byl sladký po odpo spánku, dnes je MM doma, tak máme pohodu a taky se vrátí Lukášek :slight_smile: ale venku by mohlo být líp :wink: jinak co se týká botiček, tak si myslím, že ty první by měly být určitě kotníčkový, ale v tomhle věku už nekotníčkový nevadí, dokonce jsem nedávno slyšela mluvit ortopeda u mamky v rádiu, že nejlepší je pro dětskou nohu, aby se vytvořila klenba, chodit na boso :fearful: někdo zase říká, že ne. Ale tenhle pán mluvil v rádiu o tom, že když chodí dítě na boso, tak má správně položené prsty u nohou a ne jako v botě(tam je prý mají zvedlé a celou nohu, což prý není dobře)tak si vyberte, Mára doma chodí bosky, bačkory neřeším a venku má kotníčkový(zatím, ale na léto mu koupím tenisky bez kotníčků) :slight_smile:

gina: užij si muže do syta :wink: :grinning:
11. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: tak dnes už by měla být konečně řada na vás s tím dobrým spaním ne? :wink:
11. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My už jsme lehce po 11h v postýlce. Dnes to bylo jednoduchý, když vstávala v 5.50. Snad se stihnu neobědvat a jít hlídat.
Obídek měla: na cibulku cuketu, červenou a žlutou papriku, zbylý vařený květák, vše podusit a měla to s rýží. Mňamka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslela jsem, že to bude spíš lečo, ale nakonec jsem vajíčko, ani rajče(protlak) nedala, nebylo to potřeba.
11. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj u nas sa spi od 11:15. Spi aj MM, chudacik soferoval celu noc :unamused: musi si trocha oddychnut kym pojdeme na Permon. :wink: Idem si pochystat veci, nech potom nezdrzujem.

prchalka: joj, take dobre rizotko by som si dala aj ja. :slight_smile:
11. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: Super, asi potřebovala Adelí pořádně vymáchat :sweat_smile:
matova: Brácha tu byl od 10 do 17h, tak se rozkoukala. Ale tentokrát na začátku vůbec neřvala, asi jí dostal těma dvěma Pribináčkovýma tyčinkama a na konci se tak rozjela, že si s ním rozuměla víc, jak s vlastním tátou :grinning: No a až ho uvidí příště, bude zase zařezaná, to je jasný! Brácha mi moc jako au-pair nepomůže, bydlí jinde, má velkou rodinu..
11. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
noc byla taková průměrná ,takže opět žádná sláva ani hrůza :sweat_smile:.
teď spináme od11.45,budík byl v 6h :pensive: a to večer usnul až v 19.45 :unamused:.
včera jsme byli u babi,ale matýnek se tam za chvilku nudil a pořád ukazoval že chce jít ven.tam lilo jako z konve :unamused:.
ale aspoň jsme nebyli celý den doma :wink:.
dnes jsme šli jen nakoupit a na vláčky,zpět to dali busem,jenže jsou to jen 3 zastávky a matýnek toužil jet dál.takže už při vystupování nastal srdceryvný pláč :sweat_smile: .všehovšudy jsme byli venku hodinku :unamused: ,kosa jak z nosa :frowning2: .ale od středy má být až 17C :grinning:.
obídek:zeleninová s nudlemi a krůtím masem,krůtí mleté maso na zelenince,brambor :slight_smile: (2 rýžoví medvídci)-s těma jsem si pěkně naběhla,neboť matýnek dělá brum a ukazuje na špajzku už i při snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:.
my jsme dnes ještě pořád sami a už mě to neba :frowning2: ,zvlášť když je tak škaredě :frowning2: .

matova :slight_smile: ...to jste se tedy včera pěkně prošli :sweat_smile: .
ty bláho,13 let :sweat_smile: ...tak to budete mít za dva roky pořádnou oslavu :grinning: .
ty botičky..já kupuji jen kotníčové.teď chci jít na tenisky,už je mám vyhlídnuté,ale také kotníčkové.ta nožka musí být pevná.a zvlášť u šimonka bych zůstala ještě nějak čas jen u takové obuvi.psala jsi,že ještě není jistý v terénu,to by si mohl nožku vymknout raz dva :frowning2: .

gina :slight_smile: ...užijt si to v permonu a hlavně sami sebe s TM :dizzy_face: .doufám,že budeš fotit :wink: .

katzi :slight_smile: ...tak aspoň že se ujal ten malý bazének.však ona se adélka otrká :wink:.matýnek je vyloženě vodomil,ten už řádil na koupališti minulý rok :grinning:. jj,po plavču se dobře spinká :slight_smile: .ale teda to je výkon :dizzy_face: .

prchalka :slight_smile: ...hlavně že byla malá spokojená :slight_smile: .matýnek také občas plácá páté přes deváté a já raději dělám že nevidím.samozřejmě na návštěvě nebo když je někdo u nás :sweat_smile: .na velikonoční neděli měl dokonce špičku! :fearful: :pensive: ...tak co no,tak je to jednou za čas řádně protáhne :grinning:.hlavně že byla zabavená :wink: .

sherry :slight_smile: ..tak už budete doma v plném počtu :slight_smile: .
s tím chozením na boso..já to chápu spíš tak,že je myšleno chození na boso venku,po trávě atd.ale zase je fakt,že na tohle se názory velice různí,jeden dr.říká tohle a druhý zase něco jiného :wink: .
naše dr. říká...chození na boso po koberci v pořádku,ale špatně je to na tvrdém povrchu-plovoučka,parkety,lino.
matýnek naštěstí proti papučkám neprotestuje :sweat_smile: .

katzi :slight_smile: ...názorná ukázka loňského vodníčka :grinning:

PS:nad námi začali zrovna vysávat,super :angry: :confounded:
11. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja som čakala po včerajšku že noc bude zlá a zub sa konečne bude tlačiť von, ale zub nič a noc fajn tak nechápem čo to včera malo byť.
čítam že zatiaľ u všetkých noc fajn, u sherry super, až teda zasa u prchalky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :frowning2: . Šimonko síce do 23h pochodoval po posteli a vkuse som ho naprávala, ale neplakal, a potom už tvrdo zaspal, prebudil sa na mlieko o 3h (ideálny čas) a potom spal do 7, takže super. Doobedu sme to zvládli, mm je dnes doma, prišiel aj chúvička :grinning:, karanténu sme zrušili :confused:, dúfam že už z toho nič nebude. Malý spí od 11:40. Dnes sa neskutočne natrepal jedlom a nakoniec pri zaspávaní som ešte musela aj dorábať mlieko, stiahol 180 :confused:.
katzi: ako už gina napísala, pod členky t.j pod kotníčky. Nabudúce bežte na bazén trošku neskôr, pôjde spinkať neskôr a vstane ešte neskôr :dizzy_face:
prchalka: fajn obedík. u nás ryža+ pečené kura ale ja mám čistú ryžu a syr :wink:.
sherry: áno, ja mám tie všelijaké odporúčania naštudované, názory sú rôzne. U nás doma malý behá v celých papučkách ale dole máme dlažbu, takže je tam kosa na nohy. Hore máme koberce a tam je naboso-v pančuškách. Ale vonku tu u nás je ťažký terén- záhrada do kopca, tak sa bojím vyvrtnutia...
Malý si stále nechce dať za nič na nohy tie nové topánočky.
ined???lehna???luci??, nástup :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fotkách je s matýnkem babi :wink: :sweat_smile: ....
11. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...pcháááá,já už tu nějaký čas straším :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek