• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
Já jsem po o už pak nějak nebyla, chvilku jsem se natáhla a vytuhla :sweat_smile: Bodlo mi to. Odpol. jsme byly na našem oblíbeném hřišti - Adelí se tam zamilovala do tříkolky jedné holčičky -ta jí ji naštěstí bez protestů půjčila na dlouho :slight_smile: Čekala jsem obr řev až zavelím, že musíme jít, potřebovala jsem ještě nakoupit jídlo. Ale jak jsem řekla :Adelí, půjdeme do obchůdku koupit papů, tak k mému úžasu se bez protestů nechala usadit do kočáru. Celou cestu do ochodu vykřikovala : papů :grinning: Jídlo je velký lákadlo :grinning:

ined: jj, pak pisnu až budu penízky mít. A kdyby to nedejbože na PC nejelo, pošlu ti je zpět :grinning: To nemá chybu, že se děcka na motorkách tak dobře zabavily :wink: Já většinou za Aduš někde pobíhám, mezítím co ostatní matky v klidu sedí a plkají :unamused: :slight_smile: Ona všude musí vlézt, pořád někde něco zkoumat, chvilku na tu prcinu nesedne :angry: :slight_smile:

matova: dřív mi s Adélkou ty 4 hoďky spánku v kuse stačily, teď jaksi ne. Asi stárnu nebo co :grinning: Ale je taky fakt, že teď jsem hodně vylítaná z těch našich dní, celý odpoledne většinou běháme někde venku. A čtu , že šimonek je taky takový sportovec - pořád je někde v poklusu :grinning:

prchalko: jj někdy člověku lupne k koleni a ty děcka jsou vzhůru, někdy vedle nich můžou jet naplno sbíječky a chrní jak zažezaní :grinning:

gino, sherry: moc přeju ať už ta protivná viróza v rodinách u vás obou skončí. Fakt si s tím teda "užíváte" :confounded:
21. dub 2010 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi: na jedlo aj ja nalakam Sophi. Aj teraz ked vidim akoby papkala, nemam srdce jej nedat. Tak tlacila do seba aj polievku, stale vravela: ham cem :slight_smile: tak som jej davala. Ale dala som aj smectu aj Dophyllus uz aby to zabralo. :confounded: Akurat sme po kupkani, dam jej trocha mlieka a spinkat. Dnes asi zalahnem o 21:00 aj ja.
21. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
gina: nemohla tu zůstat jde zítra do práce i MM jde do práce, no hold na to budu sama :frowning2: ale dobrá zpráva je, že jsem od čtyř hodin nezvracela :wink: dala sjem si za celý den jen knedlíčkovou polévku a docela dobrý :slight_smile:Marek jakoby to tušil, spal od dvanácti až do půl čtvrté :fearful: takže teď se na kutě zatím nechystá, počkám na půl devátou a pak ho uspím :wink:
21. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: ale ty to zvladnes sama, si sikovna zenska :wink: :wink: a to si mala riadnu odvahu ked si jedla, ja som sa normalne najedla az dnes, taksom sa bala aby my nebolo zle. :unamused: A Marecek bol urcite velmi vycerpany ked ti tolko spal. :wink:
21. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidim, ze vsade sa spi, idem aj ja konecne sa navecerat a spat. :slight_smile: :slight_smile:

Pokojnu noc kazdej rodinke. :pensive: :pensive:
21. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Poslední dobou nějak nestíhám reagovat :cry: Uloženo dneska dýl ve 20.25, když teda spala tak dlouho..
Den super, kámoš přijel, lítali asi 2h venku po zahrádce, i když nebylo zrovna teplo, pak i před barákem, ale jen chvilku, každý někam jinam :sweat_smile: v ječení se střídali a doma pak - běda, kdyby si chtěl půjčit nějakou hračku, najednou byla o všechno mela a teda jeden pěknej záchvat vzteku! Dočtu nevím kdy.. Všem dobrou noc :wink:
21. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
malý spí od 20:15. Po obednom spánku (tuším 1:35) sa zobudil s obrovským plačom, nevedela som ho utíšiť...nakoniec som mu ešte spravila mlieko, ľahli sme do postele, vypil ho a možno by aj zaspal, ale vtom ako to dopil začalo poriadne liať, bubnovalo to na strešné okno tak už nič. Vôbec nechcel ísť vonku, ale okolo piatej vyliezlo slnko a s ním už sa nedalo nič, tak som ho vytiahla von a boli sme aj s chúvičkom :sweat_smile: zasa všade :unamused:, medzitým sa zatiahlo aj sem tam poprchávalo, no kosa nehorázna a malý nie a nie dnu, stále sa chcel niekam vracať, nakoniec vliezol do ulice s obávanou tetuškou a tam sa odohral náš mini rozpor- chcela mu hneď niečo doniesť jedť, načo som tvrdo odsekla že nič mu nedám :grinning:....vysvetľovačky- ja som schytala od nej že všetky mladé matky by roztrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:...atď atď, no v zlom sme sa nelúčili (škoda :grinning: :wink:). Domov sme malého nakoniec vtiahli o 19h a to už chodiť nevedel, ani stáť, priniesol ho švagor na rukách :pensive: . Nechápem prečo nechce dnu keď je tak unavený :rolling_eyes: . Idem niečo zjesť :wink:
21. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: tá tvoja čorí je riadna ženská už teraz :wink: , má svoje ciele inak krik :grinning: :rolling_eyes: :wink:
sherry + gina: želám stále len to isté, virózy nech sú preč :angry: :wink:
gina: presne si to vystihla- chlapi totiž fakt väčšinou žijú v inom svete :zipper_mouth:
katzi: neskôr nám začali chodiť tak teraz chcú silou mocou dobehnúť čo im utieklo.
ined: ja nevravím že nieje zdravé :wink:, len že mám hroznú chuť už dlho :grinning:
lucienka: ako sa máte? dlho si tu nebola
lehna: teby vždy ľutujem, ako sa ešte aj pri takom nespavcovi snažíš dočítavať toto všetko :pensive: :wink:

Ako dlho dieťa získava stabilitu? mám pocit že malý je gengľavý už hrozne dlho, jeho často na nohách drží len sila vôle :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
všetkým pokojnú noc :sunglasses:
21. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Mára to zalomil teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu si rovnou lehnout :wink:

gina: taky jsem se bála jíst :confused: ale kručelo mi už v břiše :unamused: malé se hlásilo asi o jídlo :grinning: dnes nic nedostalo :sweat_smile: tak jsem to riskla a vyšlo to :wink: a to jsem ještě dneska měnila cívku u auta, aby to bylo všechno O.K. při technické :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám už fakt dost, jdu odpočívat, z těch 3,5hodin co Marek spa jsem nic neměla, připravovala jsem auto a zvracela do toho, pak ještě tady byla mamka, takže odpočinek žádný :frowning2: tak aspoň teď

všem suprovou noc snů :wink: :pensive:
21. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
noc klasika, 2x bola hore po polnoci, trocha motaniec ale uslo to. :wink: Len sa rano skoro zobudila, uz o 5:40. :unamused: Stale chodim okolo nej ci sa nedokaka, juj, dal by Boh aby to uz vsetko bolo za nami.

matova: vy ste vzdy riadne dlho vonku. :wink: Ale ked byvate v dome a este aj pri lesiku to sa da. My sa vacsinou motkame po meste, potom okolo bytovky, su tu sice aj pri nas lavicky, preliezky a tak, ale kedze je tu vela mladeze vsade je kopa spakov o psich ho.nach ani nehovorim. :unamused: Minule som ale objavila nedaleko krasne destske ihrisko, novucke, ohradene, tak asi zacnem s nou chodit tam. :slight_smile: :slight_smile:

sherry: tak dneska veru si mala riadne tazky den. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz len dufat, ze oddnes to bude iba dobere. :dizzy_face:

Vonku vyzera celkom pekne poo my treba na nakupy tak hadam pocasie vydrzi. :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
u nás noc dobrá, kolem čtvrté už se mu nechtělo spát, ale viděl tmu tak leže, jen se motal a nemoh zabrat(nedivím se spal odpo dlouho)

počasí za oknem vypadá fajn, sluníčko svítí, tak pojedu s klukama nakoupit :wink: o víkendu jsme sami, možná přijede děda, MM jede s mojí mamkou dělat na baráčku(mamka tam má po babičce svůj barák a nám se na druhé zahradě staví nový) :slight_smile: už se těším, až to bude :sweat_smile: dneska už mi nic není :sunglasses:
všem krásný den
22. dub 2010 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
noci už nekomentuju, zbytečný... mám pocit, že jsem zase nespala, čorí válela sudy pro změnu. A když už jsem ráno zabrala, přišel se rozloučit MM a málem jsem z něj vylítla leknutím ke stropu :rolling_eyes: Záda a krk bolí..
22. dub 2010 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Snažila jsem se rychle dočíst, ale už musím jít... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

tak já se dnes konečně trochu vyspala - ale jen díky Panadolu :unamused: Začala totiž s řevem už v 21h (spát šla v 19.30), bylo vidět, že fakt ji něco bolí, brečela ze spaní. Takže jsem jí dala Panadol a po něm spala až do 2.30 v klidu. Pak od těch 2.30 - 4h klasika motanice, fňukanice...Ve 4h mlíko a v klidu do 6.30.

Adeli si pro mě právě přišla, chytla mě za ruku a prej že: "pojď" :grinning: Jako abych si s ní šla hrát do pokojíčku :slight_smile: Tak budu reagovat později.

Vlastně až večer, čekáme za chvíli návštěvu -kamarádku s děckama, pak ještě půjdem i ven.

Zatím pa ap a fajn den všem.
22. dub 2010 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby neuverite, ale u nas poletuje sneh. :astonished: Zatiahlo sa, fuka, a snezi. No z dnesnej prechadzky asi nebude nic. :unamused: :unamused:
22. dub 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem,

dočtu o polední pauze, sice jsem to letecky proletěla,ale nenechá mě tak dlouho reagovat.

noc?- no poprvé už ve 20.20h, pak v 22.30 a to do 01.00 pořádně nemohl zabrat, takže se zas pořád vrtěl apod., pak ve 3, v 4.30-dostal mlíko, šel ke mě, do půl 6 skoro zase nevěděl jak si lehnout a nakonec vstával v 7.30, aspoň něco.
Mšl třetí den vibrucol. a mám podezření,že když mu to dáme večer,tak líp spí přes ten den, včera spal zase skoro 2 hodiny :sweat_smile: . a to vstává kolem půl 7 třeba a už v 11.30 jde spát, to jsem nezažila, vždycky když takhle vstával, tak jsem ho do postýlky nedostala dřív jak kolem 13h :sweat_smile:

gina- sněžíí?? to potěš,ale u nás je taky pěkná kosa. :confounded:
22. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
lehna: no ta noc u vas este stale pokulhava. :frowning2: A davas nejake homeo na spanie?
22. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás to vypadá pěkně jen za oknem :frowning2: venku je neuvěřitelná kosa, hlavně studenej vítr fouká :angry: gino ani se nedivím, že u vás sněží :sweat_smile:
22. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
moja svokra teraz prisla z mesta, vravi, ze vonku je riadna kosa, fuka a pritom uz aj slniecko sviteti. Na teplomeri je 6°C, hadam si idem aj hrubsie veci vyiahnut ked pojdeme na nakupy. :astonished:
22. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
gina- jj dáváme teďka třetí den čípky Vibrucol, ale zlepšení nulové, jen přes den :sweat_smile: . a nevím jak dlouho mu to máme dávat.

my jsme bysli teďka taky skoro na hodinku venku na dvoře na slepičky a králíky a teda pěkná kosa tam je :confounded: :astonished:
22. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zase mi TO usnulo v 11 na zemi na dece :sweat_smile: To se taky teda nestávalo nikdy, až poslední dobou :grinning:
lehna: Taky teď čípkujem, načnuli jsme další krabičku no a v noci o ní taky vím :rolling_eyes: Zkus dát celé balení a uvidíš. Homeo může zabírat postupně. U nás to s první krabičkou taky nebylo moc slavné, s dalšíma už pak lepší! Že by na tom spaní přes den něco bylo? No ale zas mi vstává třeba 5.40, tak se nedivím, že usne hned poo :confused:
22. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oběd brambory a namražený špenát s rybou. Jinak mi dnes přišla sms na prevenci a tu 4.Hexu - za týden! Čůrání s sebou, no to jsem zvědavá, jak se nám zadaří, ráno tam teď dost často nic nepustí!
22. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas sa spi od 11:20, zjedla plny tanier husteho mismasu z masa, mrkvy a cestovin, vlastne taku hustu polievku. :wink:

prchalka: s odobratia mocu mam vzdy depky, u nas je to nemozne, kedze necurame do nocnika a tie sacky na moc su na pred, vzdy sa my z toho vyleje do plienky. :unamused:
Ja teraz davama Chamomillu, vcera som dala posledne granulky, dnes vecer dam ten "zazracny" sirup. :wink: :wink:

Idem si spravit ryzu v mlieku, mam na to straaaaaaaaaaaaaasnu chut. :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Mára spí, šel spát bez O, vůbec nechtěl (rajská, knedlík)třeba si vezme potom :unamused:
22. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
taky už spíme. a to vstával v 7.30!

prchalka- takže celých 12 čípků mu máme dát,jo? dneska jsem mu dala už i ráno. tak snad i ta no bude o něco lepší.
4.Hexu,teprve teď?? Štěpi ji dostal na roční prohlídce :sweat_smile:

u nás oběd zatím jen polívka- špenátová s pohankou a druhé jak se vzbudí barmbor a pangas.
22. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no já taky jím a jdu udělat pořádek do kuchyně, takže vás nedočtu :frowning2: , mám toho nějak hodně a ještě udělat ten druhý oběd, tak doufám,že zas bude spát skoro ty dvě hodin aspoň, ať pak můžu ještě tady.
22. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
u nás bude noc iste najlepšia zo všetkých- malý spal vkuse do 5:50. Síce sa posúval parádne po posteli ale bolo to bez plaču. Horšie že ja som nemohla zaspať...a vnoci som ho kontrolovala aby nespadol.
Ale náš doo deň bol katastrofa- zrejmä to je už konečne akútne to prerezávanie- absolútna nesústredenosť, pobehovanie bez cieľa, spadol mi asi 3x na hlavu keď mi zdrhol z kuchyne (nezatváram dvere lebo chytá záchvaty ), vždy som počula len ranu a plač a neskôr hrča :unamused: . O 9:30 som už vážne myslela že ho idem uložiť spať, totálne bol mimo a zničený. Dalasom mu Panadol sirup, ešte som skúsila mu daťo bed: zemiaky na panvici+ trošku jogurt-zjedol z toho minimum, ale zato celú postrúhanú mrkvu. Vzala som ho hore a keď videl že práčka ešte fachčí tak sa nejak ešte premohol...trochu som ho zabávala knihami a čarbaním fixami...nakoniec bolo už 11h, prikývol že chce obed :confused: , tak dostal brokolicovozemiakový krém zovčera- zjedol veľa :wink:(to už iste zabral Panadol) , a ešte stiahol aj mlieko, spí od 11:35, uuuuuufffff. Bože prosím nech dá aspoň 1:30 :pensive: . Ja neviem čo bude poobede, v najhoršom mu dám zas ten sirup :confounded: , ale von sa s ním vôbec nechystám, po tom čo predviedol večer v takej kose, dnes je ešte horšie, ráno tu poletoval sneh a teraz fúka severák :rolling_eyes: .
22. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
noc nestojí za řeč :sweat_smile: .pořád se nějak převaloval a povzdychával :frowning2: .v pusence nic :unamused: .
ráno úklid,vaření,praní...procházka.i na zadek padlo :unamused: (pustiI motorku ze schodů přes moje asi po 60 NE).
vstával před 6h a ještě v 11.45 si spokojeně hrál :sweat_smile: .usnul ale hned jako dudeček :pensive: :slight_smile: -12.10.
obídek:kuřecí písmenková pol.,kuřecí rizoto,1 rýžoví medvídek :slight_smile:
dnes budeme s mm oslavovat maličko..máme výročí svatby :slight_smile: ..bude šampíčko,nakládané sýrové kostky a chuťovky :slight_smile: .
koupila jsem mu kytičku a pěknou svíčku,jen symbolicky,my si uděláme pěkný den v brzké době,matýnek půjde do služby k babičce :wink: .a my vyrazíme do kina a na véču :slight_smile: .
jinak včera spinkal 2.30,už jsem se sem nedostala,mm přišel až po 15h a já musela zajet na kontrolu do zlína...večerní uspávání 40 minut :rolling_eyes: -moje nervy :grinning: .a pak ještě žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak,jdu vás dočítat :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
oprava :pensive: ...rýžový :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek