• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
matova: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
spinkáme od 11.50 :slight_smile: .
ale...noc strašná a budík v 5h!!! :astonished: :pensive: ...pomoooc..to mi fakt už dělá schválně :sweat_smile: .
večersnul v19.40 a už ve 21.30 plakal,ale jen co se přitulil byl klid,akorát mě pořád kontroloval a oťapkával jestli jsem u něj :sweat_smile: :dizzy_face: .ani jsem se nerozloučila s mm :sweat_smile: a zůstal malého.
nad ránem děsné motnice a pak ten budík.ráno mi přišel teplejší,ale po nějaké době už byl lepší.naměřila jsem pak jen 37,2.tak uvidíme. :fearful:
obídku moc nedal,ale snídal i svačil hezky.k tomu zbuchal na procházce půl tvarohového šátečku :sweat_smile:..takže asi ani nějak hladový být nemohl :wink:.
dnes máme na 16h besídku z kroužku,ale nevím jestli půjdeme.matýnek je takový plačtivý,umrčkaný...tak se mi tam ani moc nechce :unamused: .nechám to koňovi a uvidím po spánku :wink: .
obídek:kuř.vývar se zeleninou a písmenkama,kuřecí na paprikách,brambor na cibulce,1 1/2 brum...druhou půlku vyplivnul :confused:.
teď jsem ještě objednávala na mmb 2 kalhoty pro matýnka na lítačku .denně spotřebuje i 2 tepláčky :sweat_smile: a já to pak nestíhám prát :angry: :grinning: .
tak to je asi vše od nás,jdu dočítat :slight_smile:
PS: hned jsem zbystřila novou fotečku a ona to prchalka :grinning: ...šikovná holka :dizzy_face:

a ještě k sherry :slight_smile: ze včera :wink: ...já ani kdybych auto měla,tak se k baráku blízko nedostanu.zepředu je parkoviště a chodník a vzadu je hřiště :unamused:.ale tak šlo by asi nechat prcky na moment na parkovišti (v autě)a vyběhnout schody a hned nazpět :wink:.všechno jde když se chce :wink:.
12. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: toho kasparka som ani ja nevedel, ale nechcela som byt za blbu sa opytat. :slight_smile: Tym ale nechcem urazit matovu, lebo ona s opytala. :grinning:

Sophi dnes z obedu nedala nic moc, zajtra spravim zeleninovu polievku s krupicovymi haluskami a cestoviny s dakou omackou. No na nervy my ide to varenie ked aj tak nic neje. :astonished:

matova: tak svokra ta vie potesit ako citam. :wink:
12. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahááá,já pořád co máte s těma 4-ma hodinama :grinning: ...tam má být ''jen'' 2.45 :sweat_smile: ...nějak mi to v rychlosti vynechalo a já to nekontrolovala :sweat_smile: ...omlouvám se :pensive: :grinning:
to bych ho ani nenechala :angry: :wink: :grinning:
jdu číst dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teda,ale je tu nakecáno :angry: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
gina, matova: já když to slyšela prvně od sestry, tak jsem taky nevěděla :wink:
12. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kašpárek je dobrý název, stejně jako prdopeč - znáte, ne?
ined: Já tě obdivuju, jak jsi pořád ťuťu ňuňu, Matýnek a umrčkaný.... Já bych volila jiná slova asi po takové noci :sweat_smile: Né, dělám si srandu, vždyť jsou to predelky muchlavý :wink:
Zatím to vypadá na hezké počásko, asi opět vyběhnu s rýčem..
matova: Rozptýlení u jídla a u spaní taky nemám ráda!! :angry: Ale dneska nám to naštěstí vyšlo, i se najedla, i pak usnula :wink:
12. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
matova: Fotky zkreslují :frowning2: :cry: :rolling_eyes: Můžu se vytasit asi tak s jednou ucházející za rok! :sweat_smile:
katzi: Jako to už i já jsem udělala několikrát obměnu, kde se ta tvoje fotka courá? Dneska by měl někdo fotit! :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: prdopeč- nepoznam. :slight_smile:

ined: aj 2.45 je dost. :wink:

U nas je uz po spani, dnes to bolo 1:30, aj tak dobre. :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vzbudila se po hodině, tak je ještě na posteli. Naštěstí venku zatím klid!
12. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hotovooooo :grinning: ..teda,ale :sweat_smile: ..nevím nic,tak začnu od konce :grinning:

prchalka :slight_smile: ..prdopeč neznám : :confused: -D ,ale bude to jistě něco pečeného :grinning: .kašpárka znám a moc mi chutná. :slight_smile:
čorí je fakt celá ty :slight_smile: ...kdyby jsi viděla mě,budeš ráda,za to jak vypadáš,věř mi :grinning: .vždyť jsi hezká :slight_smile:
super balíček.taky se už těším na ten náš,já hrozně ráda malému něco nakupuju :grinning: ...
ty punčošky..já mám jedny takové doma,dokonce mají i kšandičky a super.teda už jsou matýnkovi malé,ale vynosili jsme je přes zimu moc a ani jedna dírečka :wink: .a to jsme je měli vlastně ještě po synovci a vydržely :confused: :slight_smile:.
ťuťu :grinning: ...to říká i kámoška,kde prý bere pořád tu trpělivost...jenže někdy i u nás přeteče že :sunglasses: :unamused: :sweat_smile: ...ale povětšinou se snažím být v klidu,vždyť je to ještě prdíšek malinký :wink: :dizzy_face: .

matova :slight_smile: ...jejda s tou návštěvou :sweat_smile: ...no co aspoň jsi se dopředu nestresovala :wink: .
spánek vysvětlen...jasný překlep :wink:
a jen objednávej,chlapi tomu hubelec rozumí :angry: :grinning: ...
tak aspoň ta jedna 3 že se proklubala :slight_smile:

beisis :slight_smile: ...také držím palečky a přeji brzké proklubání :slight_smile:

sherry :slight_smile: ...já se hlavně chtěla něco poučit dopředu,ale asi si tu přihlášku opravdu podám a to už mě pak donutí :wink: .
mně by nevadilo dělat to v těhu,teda na začátku..pak už ne.no děkuji za připomenutí..konec výmluv :pensive: :grinning:
marýsek..no jo..u nás j to takové poslední dobou skor pořád.vše je s křikem a se vztekáním.já snad už i ten kroužek vzdala...už jsme nebyli 3x :unamused: .vždycky jak se blíží pátek si říkám,tak teď už půjdeme..je čtvrtek večer a já už vím,že nejdem nikam :grinning: .ale o nic nejde...platila jsem každou hodinu zvlášť a než se stresovat a vlastně i matýnek...to s ním jdu raději na to hřiště ať tu přebytečnou energii či co to v něm je ze sebe dostane :grinning: :wink: .
u vás to bude jistojistě zoubkama :frowning2: ..matýnek je nervák po mně :grinning: :sunglasses:

gina :slight_smile: ...a to si člověk řekne kytky že a stojí to jako by byly zlaté :grinning:
s tím vařením to mám kolikrát podobné,čověk se s tím klohní...malošek pak zobne dvě sousta a šlus :angry: :sweat_smile:

lehna :slight_smile: ...vy nás nějak celkově předháníte,nemyslíš????? :angry: :grinning: ...ale ne,moc ti to přeju :dizzy_face:

katzi :slight_smile: ...tak už fakt nevím co jsi psala :sweat_smile: ...mám paměť jako akvarijní rybička..asi 3 vteřiny :grinning:
jooo,už vím...mega návštěva :confused: ...ty jo,asi teda máš co dělat :sweat_smile: .tak ať nerekonstruujete podruhé :grinning: a vše dobře dopadne :slight_smile: .
a co jsi vlastně navařila dobrého pro tolik lidí? :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
gina :slight_smile: ...jj,dost to je :slight_smile: .dělá čurbes v noci a přes den se dospává :angry: :grinning: .
s tím povykem při odchodu z hřiště :sweat_smile:...u nás funguje taky něco do ruky...poslední hit je lízátko,ale zatím dám občas jen to hroznové :wink:.jindy nezabere nic a tak jedeme s muzikou :stuck_out_tongue_closed_eyes:.to už jedna stará sousedka,tak naoko s úsměvem,který jí ale moc nevěřím vždycky říká...ono se chlapečkovi nechce domů,že?Když tak pokaždé vyvádí...as jí to vadí,že matýnek ječí,ale co už.je to prcek a jinak nesouhlas dát najevo neumí :wink:.

prchalka :slight_smile: ...tak to máme s fotkama podobné :grinning: .já se sama sobě na fotkách nelíbím ani zezadu :grinning: .
a v kolik čorí včera usnula po tom dlouhém po o spánku?
matýnek usnul zase celkem v klidu do 20 minut,kupodivu teda a plus to že byl doma mm :confused: :sweat_smile:

matova :slight_smile: ...to jsem ještě zapomněla...toto přesně nesnáším...nějaké vyrušování u oběda :confounded: .
to vždycky u babi a dědy..děda tam cosi vykřikuje a haleká,babička radí co a jak :sunglasses: ...maty dá dvě sousta a prd.byla doma,kdy jsem ho chodila krmit do pokojíčku :sweat_smile: ,aby měl klid.protože jinak to fakt nešlo :unamused: .a vlastně dodnes se držím nejraději na oběd doma.svačina je v pohodě,to sní vždycky něco a kdyžtak se to vyjímečně nahradí např.rohlíkem :wink: .

tady se normálně setmělo jako večer :astonished:
12. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...tož co je to ten prdopeč??? :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
a prší :angry: ...tak já se jdu ještě pobrouzdat po mmb :wink:
12. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
prdopeč neznám :confused:
jdu pověsit prádlo a chystat se do školky :wink:
12. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nas leje ako z krhle :frowning2: takze sa nikam neide. To bude strasna zabava byt so Sophi vo vnutri :unamused: :unamused: a to este ani Nati nebude doma lebo ma tanecnu.
12. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás opět spánek 2.45 :slight_smile: .
neprší,tak půjdeme po svačince na vzduch :wink: .
na besídku nepůjdeme..nějak se mi nechce :sweat_smile:
všem přejeme co nejpoklidnější zbytek dne :dizzy_face: ,páá :dizzy_face:
12. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak mám radost :confounded: Na koupání jsme samy, tatínek přijede až po...
Dneska jsem sice ryla, ale teda včera s ní byla spolupráce lepší, dneska pořád lezla ke mně, věšela se na mě, rozhazovala hlínu - bohužel nebyl nikdo kolem, kdo by jí zabavil jako včera, takže jsem toho udělala asi tak polovičku. Což je docela škoda, protože myslím, že zítra už lejt bude :confounded: Tyhle dny na to byly fajn!
Prdopeč - je prášek do pečiva :grinning:
12. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pomocnice :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: :grinning: tak to by mě nenapadlo :wink: já dneska zasázela petúnie do truhlíků a dáme je na balkón(byla tu babička, tak byl Mareček zabavenej) jinak jahůdky se pěkně rozrostly a bude dobrá úroda jsou v plném květu :wink: ředkvičky jsou vylezlý, tak už se na ně těším, ty mám moc ráda :dizzy_face: a Mareček je stejněj dělní jako čorí, akorát, že občas pomáhá rýt zasázené záhony :sweat_smile: a baví ho to se v nich procházet :angry:
12. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: no veru ani mna by prasok do peciva nenapadol :slight_smile: Pomocnica zlata. :dizzy_face: :dizzy_face:

Kedze tu prestalo liat az po 17-tej stihli sme este na pasove, lebo Nati konci pas, potrebuje novy a treba my objednat letenky do Spanielska tak dufam, ze bude coskoro hotovy. Sophi tam lietala ako tajfun, ziaden policajt ju nevystrasil. :wink:
12. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
taaaak , ufff, všichni pryč :grinning: Jsem grogy, omlouvám se, zase nedočítám, poslední dobou jsem fakt mimo :slight_smile: :confounded:

Byt přežil, akorát se tady přehnalo tornádo :grinning: Takže po ranním úklidu před návštěvou, teď repete po návštěvě. Celý den se tu řvalo, pištělo, výskalo, smálo se, lítalo atd. atd. Adeli se mi podařilo i uspat v tom rachotu, ale samo spala jen hodinku, víc v tom čubesu nedala. Je zase pěkně přetažená, půjde dnes brzo chrnět :dizzy_face: Dočtu vás buď večer - jestli neodpadnu, nebo zítra v klidu po o.
12. kvě 2010 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
takhle Mareček ničil volební lístek ODS a nakonec ho snědl :sweat_smile: :grinning:
12. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi: tak si to zvladla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a co fotecky??

sherry: teda Marecek uz ma aj vlastny politicky nazor? :grinning:
12. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
moc jsem nestihla fotit, nemám fotku s komplet všema účastníkama kolaudace, tak alespoň něco málo:slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi: teda, to vas tam bolo dost. :slight_smile: Urcite si to deti uzivali a samozrejme aj vy.

My uz sme okupane, mlieko vypite ale je taka besna, ze mam strach kedy zaspi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona vzdy po kupani chyti druhy dych a je proste nezastavitelna. :wink:
12. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:půjdu k telce tak všem prima noc :wink: :pensive:
12. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi. jak koukám na ty fotky, tak to byl spíš babinec ne? :wink: skoro samý ženský :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
gina: Mareček bude asi po rodičích :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už papa :pensive:
12. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sherry: Mára ti ušetřil rozhodování - selektuje, jo? :grinning: :grinning:
katzi: Kde jsi ty?? :grinning: :grinning:
My zvládly koupání, mlíko a uspání bez táty, no teď už je to celkem v pohodě, žádné řevy, jen když jsem jí asi 10 minut předtím, než jsme šly do vody sundala plínu, ale nechala bodyno, tak se teda rozčilovala, to chtěla dolů taky a hned!!!
Tak se půjdu koupnout a ležet.. brou noc všem :pensive:
12. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek