• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
Dobré ráno,
z dnešní noci jsem naprosto MIMO :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Svých 20 měsíců oslavila pompézně. S jedním nandáním dudlíku někdy kolem půlnoci, což obstaral MM, vydržela ve své postýlce v klidu spát do 5.50 a pak hned volala MM jménem!!! Žádný mamíííí :sweat_smile:
Já se několikrát budila a od 3.30 už nespala, pořád jsem čekala, KDY to přijde a CO se bude dít?!?! A ono NIC, KLID!! :confused: :fearful:
Že bychom po vzoru Marka a Šimona spaly i při trojkách? Nebo je to tím míchaným mlíkem? No přece tu 2jku nevyhodím :grinning: :grinning: :sweat_smile: No opět nic nevím a tápu.. jestli to byl omyl nebo se můžem těšit na další klidné noci nebo aspoň pár? :confused:
Prostě se cítím asi tak, jako kdyby k nám spad meteorit nebo tak něco :grinning:
No uvidíme, jaké bude dopolko!
Všem hezký den :slight_smile:

2. čer 2010 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jjjjj....aj my zubky nie a nie sa vyklubat....celuunoc len mrncal prevracal sa...este je len rano a uz mam dost, kde to este vecer..........
2. čer 2010 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
matova: GRATULUJU, gratuluju, gratuluju!!! Udělala jsi mi hroznou radost, až mě to rozbulelo! Tak doufám, že vyjde tvé vzpomínané jméno :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

prchalka: tak vidis, dockala si sa aj ty paradnej noci :dizzy_face: no ja sa ti ani necuduje, ked o 3:00 nevies spat, ked chodis spavat tak skoro. :wink: Ja chodim az okolo 23:00 a potom v pohode zaspim aj ked k nej musim vstat.

sherry: drzim palce na kontrole. :wink:

matova: tak ste v poriadku, super. :dizzy_face: Preci by su odmietla amnio? :astonished:

Aj u nas noc v pohode. bola iba raz hore o 3:30, spala do 6:00. :slight_smile: Idem sa chystat, dnes mame to kozene.
2. čer 2010 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,

tak u nás byla noc naprosto neočekávaná a skvělá. Štěpánek spal od 19,30 do 06,00 v kuse!!!!! Jsem ráno nevěřila svým očím kolik je hodin a že jsem u něho ani jednou nebyla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prchalka- super,že i u vás byla super noc :slight_smile:

matova- moooooooooooooc gratuluji k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zitra na Očku od 11 do 20h speciál P.M.
2. čer 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
gina- taky chodím spát tak jak ty, většinou mezi 22,30-23,00. takže dneska jsem spala celých 6h v kuse :slight_smile:, Po 16ti měsících tolik spánku najednou :grinning:
2. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme zpět doma Mareček uspěl, vše O.K., akorát mu pro jisttu vzali výtěr z krku a nosu, jesti nemá alergii, protože má stále ucpaný nos, když mu z něj neteče, tak zase hůř dýchá :unamused:

prchalka: konečně i vy umíte už spát skoro celou noc :dizzy_face: bude to už jenom lepší :wink:

gina:děkujeme :slight_smile:

matova: upřímně ti závidím, ale hlavně i přeji, i když jsi chtěla víc klučíka, tak buď ráda, že máš pomocnici?A Šimonek chtěl sestřičku ne? :wink: No hlavně, že jste obě v pořádku :dizzy_face:
2. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a myslím, že se můžeme těšit na víkend, bude krásně :dizzy_face:
2. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry- super,že KO dobrá. taky jsem dneska uvažovala jestli Štěpi nebude alergik, taky se mi zdá,že má pořá zacpaný nos, ne hodně,ale každý večer čistím nos,aby v noci nefuněl.
Víkend jsem taky koukala,že by měl být hezký,chceme jít do zoo :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
matova: mne uslo, ze cakas babu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: suuuuuuuuuuper, uvidis ako budes rada, ked sa narodi. Dievcata su fajn. :slight_smile:

sherry: dufam, ze to nebude u Marecka alergia. :unamused:

Aj my sme doma od dokiny, KO o rok, vsetko je v poriadku. Natali uz je v skole, Sophi zaspala v aute, tak sa tesim aka bude do vecera. :astonished: Ale co som nou mala robit? Keby aspon potiahla take dve hodinky, ale ako ju poznam....Idem aspon pozehlit, MM isiel na nakupy, zajtra odchadza :cry: , dnes poo nas caka rodicko a skolsky program. :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky...
tak vám jen jdu ukázat fotky řeky dřevnice,teče asi 300m od nás :fearful:
http://foto.otrokovice.net/velka-voda/drevnice2010/cerven_02_rano_drevnice/

po o písnu,matýnek mě teď nenechá.
jo a máme angínu,včera jsem s ním byla odpolko u dr. :frowning2:
musím jít....
2. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: ta voda je strasidelna, len verit, ze uz vyssia nebude. :astonished: Takze Maty ma anginu, :unamused: :unamused: chudatko male, rychlo sa vyliecte.
2. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
matova :slight_smile: ...to nešlo přehlédnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,moc moc moc moc moc moc gratulujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
gina :slight_smile: ...kéž by :fearful: .je t děs ato mám ještě strach o barák ve zl. :frowning2: ...ten je dřevnici ještě blíž,asi 100m :confused: .
no musím jít..matýnek... :cry:
2. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Takze spala 1:35, uz sa aj napapala. Teraz sa hra, idem nachystat Natalke kroj na vystupenie a pojdem k svokre. Dnes obed varila ona, liptovsku kapustnicu a tu ja zboznujem. :slight_smile: :slight_smile: Nastastie ani neprsi, tak dufam, ze poo pojdeme do mesta na prechadzku. :dizzy_face:
2. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sherry: To si myslím, že jim to tam Marek nandal :grinning:
gina: V autě zaspí jedna-dvě, ani to člověk nechce, že? Někdy pomůže něco na rozptýlení :sweat_smile: Super KO
lehna: Asi bylo dneska něco zase ve vzduchu, ne, že oba tak krásně spali :sweat_smile:
matova: Jasně, děvčata jsou fajn, gina má pravdu :grinning: :grinning:
ined: Jen ty máš dneska samý špatný zprávy! :frowning2: Voda a angína :frowning2: Bože ať už neleje, tady taky dneska od rána! A jak snáší Maty nemoc? Vy jste pořád nějaký nachcípaný :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jak to??? My ťuk-ťuk nekojený a jestli měla rýmu jednou jako úplný miminko a pak trochu u těch zubů, ale jinak o nemocích nevím.. :frowning2: No ještěže tak, já bych nemocný dítě těžko zvládla! Ať je mu brzo líp!

Naše dopoledne: Celý si vlastně sama hrála, skoro vůbec mě nepotřebovala, to jsem si k ní šla jen tak sama sednout... Asi jí někdo uhranul nebo nevím.. Krásně přebírala z mističky do mističky bonbony na lžičce....vůbec neječela, nebrečela. Spí od 11.10 :wink: Nos čistíme min. 2x denně, buď ráno nebo poo a na noc pokaždý, protože má šušně furt.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

nejprve matova: veeeliká gratulace k ......zdravému miminku :wink: :slight_smile: Více najdete ostatní ve fotoblogu matove - ať vám nekazím napětí :wink: Až mi jaksi hrkly slzy do očí, nějak jsem si to vybavila jak jsem byla na tom velkém UZT já,...no je to prostě krásný :dizzy_face:

sherry: tak ať na prohlídce vše OK. Kluci jsou fakt zlatí :dizzy_face:

U nás dnes fajn noc: zamrčení na dudel kolem 22h (jak jsme šli spát tak jsem ji vzbudili), pak až v 4.30 mlíko a vstávala v 6.30. Už nic nechápu - včera jsme celý den proknedlily doma u TV a spala tak krásně, jindy lítá celé odpol. venku a noc děs běs :confused:
2. čer 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, tak vy už všichni o matove víte, když jsem začínala psát byla jsem tu první :grinning:
2. čer 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak ne, nebyla jsem tu první, ale nějak jsem nepokračovala na další stránku :sweat_smile: Jsem nějak mimo, či co :grinning: Jdu si udělat kafe raději :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás spánek :wink:
prchalka: nandal :wink: u dr. byl v poho(nechal se vyšetřit, prohlídnout)pa jsme šli k sestře na výtěr, tak mu řikám, jestli ukáže zuby i sestřičce, tak zakroutil hlavou, že tý ne :fearful: tak jsme mu podržela ruce, držela hlavu a sestra se tam snažila protlačit špejlí mezi zubama protže ty zaťal, že neukáže :sunglasses: při výtěru nebrečel, nic byl klidnej, když už to bylo hotový, tak ho popad strašnej záchvat smíchu :grinning: a ještě v autě mu řikám, jak to, že jsi neukázal sestřičce zuby a on se znova rozesmál :grinning: no prostě náš anarchista-terorista :slight_smile:

ined: a nejde ten let balonem šoupnout na pátek nebo na víkend?

lehna: už od března se mu táhne rýma a když vyloženě neteče, tak furt chrčí, loni to měl přesně taky tak touhle dobou, tak uvidíme, nebo jestli to není počasím :unamused:
2. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
čím to, že všechny děcka dnes tak dobře spaly? :confused: :confused: :confused:

matova, prchalko: jaké vzpomínané jméno? Matova: máš nějaké už na holčičku vybrané? A holčička je fakt bezva, teda to že budeš mít páreček. Zkusíš si od každého něco. S holkou jendou líp probereš ženský záležitosti, zdrbnete chlapy a tak :dizzy_face:

ined: angína :confounded: :confounded: A ty povodně a ten déšť :confounded: Myslím na vás - ať je Matýnkovi líp a s tou vodou ať to není tak zlé jak to vypadá.
2. čer 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi: spíš poslední :wink: ale jsi hodná, že jsi nám to neprozradila :slight_smile: ale já ráno nestihla kouknout do fotoblogu matové, tak až od prchalky jsem si to přečetla :wink:
2. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
matova: když ty holčičku, tak já chlapečka :grinning:
2. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: :slight_smile: Mě se to hned zdálo divný, že jsem "první" :slight_smile:
2. čer 2010 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: no jsem napjatá jak malý gatě, co to bude u vás :slight_smile: Kdy jdeš ty na velký UTZ?
2. čer 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
16.6. :wink: na Lukyho narozky, ale ta moje doktorka je asi slepá, protože mi nikdy nedokázala říct, co čekáme :frowning2:
2. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,nezlobte se prosím že nebudu nějak jednotlivě reagovat :sweat_smile: .
matýnek spinká :pensive: ...zatím(od 11.30),ale včera spinkal sám jen 50 minut a pak další 3h u mě!!!ne,není to překlep :fearful: :sweat_smile: .
večer a noc byla vcelku hrozná,pořád se chudáček převaloval a vzdychal.nad ránem měl opět horečku,ve 3.40 jsem mu dávala léček a přebalovala.v 6h už tu létal jako létavice :sweat_smile: .dnes už je zdá se po horečkách,má trošku zvýšenou teplotku,ale nic hrozného.máme ATB.,tak snad to zabere :wink: .akorát ho moc bolí v krčku a nejde mu nic polykat,takže jí samé pudingy a tvaroh.activie.odpoledne mu udělám aspoň br.kaši :frowning2: .
let balonem přeobjednat nejde :unamused: ..teda jde,ale za plnou cenu,to pak platí letenka 1 rok a termín si můžeme vybrat kdykoliv,ale dělá to cca 4000kč na osobu,takto to bylo 1200kč.a to už je moc peněz...to dáme raději na dovču že :unamused: .
už nám volala paní že se to ruší a budou nám vracet peníze zpět.
nemocnost u nás...ani mi nepřijde,že by nějak často něco...teď ta rýma,ale rýmu má každé druhé dítko téměř pořád,zvlášť v tomhle počasí :sweat_smile: .a kde jsme přišli k angíně vážně netuším :frowning2: .fakt je,že matýnek docela trpí na průdušky,ale to máme v rodině :frowning2: .
jinak pořád sleduji vodu a je mi z toho šoufl :cry: ...tak to mám vše ke svým narozkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...
a všem moc děkujeme za přáníčko k uzdravení :dizzy_face: ...no znáte to,nemocné dítko a jediný kdo padá na hubu je maminka :grinning: .
aspoń že je odpoledne doma MM. :sweat_smile: ...mohli jsme jít aspoň na večeři,babička by malého pohlídala,ale nemocného ho hlídat nenechám...je takový ubolený,chuďátko :cry: .

jen katzi :slight_smile: ...zase zaotravuju,nevadí? :sweat_smile: ... :dizzy_face: ...ale raději to písnu do IP :wink: ,možná už tušíš :grinning:

jinak všem a zvlášť potom prchalce :slight_smile: gratuluji k super noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ďakujeme všetkým za gratulačky, ja som bola rad hneď ako nám to povedala dr., bola som pripravená aj na dievčatko, hlavne nech je zdravé :wink: . MM cestou domov bedákal kde zarobí toľko peňazí keď sa malá bude chcieť vkuse parádiť :grinning: ...no- keď bude v tomto nenáročná po mne tak na nej ešte ušetrí :grinning: :grinning: :grinning:.
Veru, nejak dnes tie naše d deti dobre spali- teda u Ined :slight_smile: - Matýnek asi nie :frowning2: ,
inak gratulujem prchalke- 20 mes. čorí + konečne fajn noc :wink:
a lehna- tak to je pecka, super, Štepánkovi by ssa to mohlo zapáčiť spinkať celú noc :wink:
Náš malý bol hore raz o 1h vnoci- to boli zas šoky, ja sa vždy preberiem ako fňuká a to len skočím ), po ňom a zachytím ho lezúceho za nohy na kraji postele :angry: :unamused: . Vstal okamžite ako sa mm vytrácal z izby- o 6:20- a to bol mm fakt ticho ako myška- tuším keďbude mimčo tak šimon spať už nebude vôbec :confused: .
gina :slight_smile: : amnio- hrozný strach, sú aj prípady keď asa tým vpichom čosu naruší a prídu potom komplikácie...ale aj tak keby tam bolo nejaké poškodenie tak by som to nijak nechcela riešiť.
ined :slight_smile: : teda Maty ti dáva s tými chorobami zabrať, tak nech je fakt už rýchlo fit :wink: , a veru, nešlo by ten let posunúť naneskôr?
sherry: super kontrolu ste mali :grinning:
katzi: nám sa páči Júlia (bratovi príliš nie :angry: , ale hlavne že mojej mame áno-inak by to bola katastrofa s ňou :grinning:), padlo dokonca aj Sofia (gina :wink: ), ale zatiaľ je teda na 1. mieste Julka :dizzy_face:

idem si vypisovať šeky na sociálku :angry: :cry: , chcela som si ísť potom ľahnúť ešte k malému ale asi nestihne- pes vkuse breše a malý vzdychá....
2. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ined :slight_smile: : snáď už ten dážď prestane a voda opadne konečne :pensive:. A malému tie liečiky rýchlo zberú :wink:, deti sa z takých chorôb uzdravujú rýchlejšie ako dospelí tak ....
Jjeda, ozaj: všetko najlepšie k NARODENINÁM!!!!!!!!! veeeľa zdravíčka nielen tebe ale celej rodinke a nech sa Ti rýchlo rozrastie o ďalšieho členíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sherry: tiež už som zvedavá čo budete mať vy :wink: , mne to dr. tvrdila že jednoznačne,nebola som však u svojho ale na morfologiu- 3D- na špec. pracovisku- ale teda čakala som 100x kvalitnejšie foto. Ale obraz 3D sme videli aj s mm- bolo to smiešne-taká tvárička ako trpaslíček malý :dizzy_face: - len nás trúbky nenapadlo sa spýtať či aj tá fotka bude tak vyzerať-. však mm to mohol sfotiť aspoň z obrazovky :unamused:
2. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek