• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
Krásné sluníčkové ráno přeji :dizzy_face:
včera jsme přijeli v půl sedmý večer a Mareček celou cestu spal, tak je jasný, že jsem ho pak do postele v osm nedostala :wink: no za to spal až do rána a ještě oba spinkají, baráček se hezky rýsuje :slight_smile: koupelna, záchod a kuchyň jsou jako holé místnosti hotové(už se těším na obklady, vanu a takové ty detaily :wink: )

běžím chystat snídaně :wink:
28. čer 2010 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

u nas po dlhej dobe zla noc. :frowning2: Zaspala krasne, zobudila sa o 22:00 revom, zaspala sice za chvilu ale zanedlho zase brek, sla som k nej, zobrala ju z postielky k sebe a striedavo plakala, vzlykala, lozila po mne do 23:30, to uz som bola nastvtata, lebo ani osi neotvotila len jakot. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dala som jej Nurofen o chvilu vytuhla nastastie a spi aj teraz. :astonished: Ja fakt neviem co jej bolo, ci sa jej daco snivalo. :unamused: Moze byt ze ju tie trojky tak trapili? Idem uz bucha na dvere.
28. čer 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
my poprvé ve 23.10, tak to šlo.
Myslím, že jsem teda nezapomněla, ale znovu vyzdvihnu MM, strašně, ale strašně moc chválím, protože je tak schopný a skvělý, že s NÍM prostě spí bez nějakých vedlejších aktivit, bez bečení a žmoulání rukou. Takhle se schopně vyspíme všichni. Nějak se urazil, že to tu nenašel. Kdyby to šlo červeně, tak to udělám!
No a proč takhle nespí se mnou.....??!?! :confused: :rolling_eyes: :angry: :frowning2: Nechápu a jsem zase uražená já :angry:
Už ráno by se mi hodilo, kdybych byla chobotnice, zase jsem podle ní dělala všechno pomalu, neměla hned pití a hlavně jí zase vadily kratší kalhoty, tak malé vztekání už máme za sebou :rolling_eyes:
28. čer 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : no ja sa uz teraz bojim ako bude Sophi spat inde ako doma, ale Adeli to zvladla perfektne. :slight_smile:

@sherry28 : skoda, ze si domcek nepofotila aby sme aj my videli, musi byt pekny. :slight_smile:

prchlaka: klobuk dole pred TM, vie ak na Cori. :dizzy_face:
28. čer 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

jen v rychlosti krátké info o naší noci : nechápu to - dvě noci spí jak zabitá a po návratu domů opět návrat do starých kolejí. Byla jsem tam co 2 - 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přemýšlím, že jí zkusím dát postýlku na jiné místo, jestli tam nevede nějaká geopatogenní zóna :confused: :slight_smile:

prchalko: tvůj muž je poklad :dizzy_face: :slight_smile:

gino: Sophi spaní na dovči určitě taky zvládne. Bude bývat pořádně utahaná, vyplavaná a vydováděná :wink: Ta dnešní noc - tohle mi teď Adélka dělá u těch trojek, zavřené oči a brekot :confounded:
28. čer 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : takze ked su to trojky mam sa naco tesit. :unamused: Pri nasom stasti zuby sa budu tlacit niekolko mesiacov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ale pofotila(to bych nebyla já)fotky sem hodím během dne :wink: zatím toho není moc na koukání, jsou to jen zdi :slight_smile:ale už i tak se to rýsuje, nakonec nebude až tak miniaturní jak jsme si mysleli, jsou tam šikovní zedníci :wink: a místnosti budeme mít stejné jako máme teď, takže úplně akorát :dizzy_face:
28. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : maly domcek staci, ved deti aj tak vyletia z domu. :wink: :slight_smile: hlavne aby bol dvor kde sa mozu vysantit :dizzy_face:
28. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 bude teráska s dvorečkem(vchod z kuchyně) a dveře ze dvorka na velikou zahradu, kde jsou samé kytky a ovoce(ještě po babičce) :wink: takže venkovního prostoru ažaž a velký dům bych nechtěla ani uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem na prosto spokojená :dizzy_face:
28. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : to musi byt super, mat taky domcek. My mame tiez pozemok, vlastne teraz tam je zahrada s chatkou. Zatial to nie je stavebny pozemok, je vedla zelecznica ktoru do 2013 maju zrusit :slight_smile: a potom sa v tej oblasti moze stavat. Teraz je to zahradkarska oblast. Takze na stare kolena ked uz deti konecne vypadnu z domu si tam postavime s MM maly domcek len pre nas dvoch. :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je slniecko, nalozila som plnu pracku manzeloveho oblecenia. Varim pre Sophi rizoto s morcacim maskom a MM isiel ku svokre, chcela vymalovat detsku tak makaju so svagrom. Dnes my treba do lekarne nakupit opalovacie kremy, homeo pre Sophi, susene mlieko a nemam este doma letenky tak musim skocit aj do cestovky kde ich mam objednane. A zajtra sa balime, len ci sa zmestim do jedneho kufra so Sophi??? :astonished:
28. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Usnuly jsme brzo, na to, že vstávala až 6.30, tak to zalomila 11.05.
Byly jsme na terásce, máme půjčený odrážedlo, ještě včera nevěděla, jak na tom - ono je tak pro roční dítě - prostě malý a ze sedátka skoro padá, překáží jí taky při ježdění nožky, ale dneska už to šlo líp, zatočí a jede, akorát ta terasa je na to moc krátká, tak to bylo pořád sem a tam a obracet.. ale asi pořídíme větší, myslím, že tohle by jí mohlo bavit :wink:
@katzi Vítej zpátky. To je ale záhada, jak tam ta Adel skvěle spí a doma prd.. No vidíš a já mám strach jet někam na dovču kvůli spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ty zóny už mě taky napadly, ale nemám nějak odvahu stěhovat a asi to v tom ani nebude :rolling_eyes:
@sherry28 Zní to fajn, ten váš domeček :wink:
@gina333 Jestli je to mega kufr, tak vejdeš :grinning: Já si právě dneska říkala, že jestli někam pojedem, největší zavazadlo bude mít to batole :sweat_smile:
28. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : ved prave, ze kufor moze mat iba 15kg, + este 10kg-vy beriem hore do lietadla. Takze vyzera to tak, ze tam budu iba Sophinkine veci a ja budem v Spanielsku hviezdit v jednej sukni a v jednom tricku. :grinning: Odrazadlo mame aj my ale natom iba sedi. :wink:

Tiez spime, zaspala rychlo, asi koli nenaspatej noci. :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
spinkáme o 11.45 :slight_smile: .
víkend proběhl celkem v pohodě..sobota byla pracovní :sweat_smile: ..zahrada, plot, tráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: .matýne byl u babi a musím teda říct, že poslední dva dny byl neskutečně hodný, což se ovšem zase dnes už říct nedá :grinning: .
v neděli jsme oslavovali narozeniny-babičky a dědy a vlastně ještě i moje :slight_smile: .při přípitku bylo až nějak moc nápadné, že mám jen minerálku :sunglasses: ...tak jsme jim tu novinku oznámili :dizzy_face: .být na mě, řekla bych to až mnohem později, ale to by utajit nešlo, protože vždy návštěvě se nějaká ta troška vínka vypije :sweat_smile: a pořád se vymlouvat mě nebaví :wink: .tak snad se to tím nezakřikne :pensive: .
trénujeme stále bez plenek, ale peru a peru :grinning: ...to se dalo ale čekat :wink: .
tak to je od nás asi vše :slight_smile: .
zkusím vás dočíst :dizzy_face: ...sice jsem zralá vytuhnout, ale už mám řádný absťák :grinning: ...mohla bych teď spát pořád :pensive: ...večer usínám ve 20.30 :astonished: :grinning: ...a pořád je to málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to děcko ještě nespí :angry: Těšila jsem se, že sem po o v klidu zasednu s kafem a nic. Zatím za ní pořád chodím a snažím se ji uspat. Skáče si v postýlce, hraje si tam a je úplně fit :angry: :angry: :angry:
28. čer 2010 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás Mára spí, jednu pračku mám pověšenou a jedna se dopírá :wink: byla jsem vynést koš a natrhat jahody co přes víkend dozrály, jsou jich mraky :dizzy_face:

@gina333 a na jak dlouho letíte? :fearful:
28. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : chudatko, to je mrzute, ze este Adeli nespi. :astonished:

@sherry28: mnam jahodky. :slight_smile: Budeme tam do 18.7. Je to dost dlho, ale na druhej strane, ked uz tam budeme nevratim sa predsa o tyzden. Akurat spisujem ake lieky si mam tam zobrat, no na zuby, od teploty, kasel, sopliky... co este?
28. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 Maty byl hodný, prtože byl nejspíš více méně u babičky :grinning: taky se mi zdálo jak je Mára tento víkend hodný, ale pak jsem zjistila, že je to tím, že ho má pokaždé někdo jiný a já jen minimálně, takže byl hodný :sweat_smile: :grinning: a jinak těhu únavu móóóc dobře znám až teprve v tomhle těhu vím o čem je řeč,, v předchozích to bylo v normě, ale teď jsem ze začátku usínala všude a brzo chodila spát a když jsem nemohla, tak jsem pořád zívala, ale už je pryč :wink: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 tak to by mi jeden kufr s Márou nestačil :frowning2: ale jo oni šaty jsou lehký a ono se to seskládá :wink: ještě bych sebou vzala náplasti a dezinfekci, ale to bude mít jistě doma sestra taky :wink:
28. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sláááva, spí. Jdu v rychlosti dočítat :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : dnes som slubila Nati ze zbalime jej kufor, strasne sa tesi, vsetko si pospisovala, ale upozornovala som ju , ze ked si naprace kufor nic si tam nemoze kupit, lebo sa jej to nezmesti, tak pojde radsej s poloprazdnym. :wink:

@katzi: slava :grinning: :grinning:

matova: ???? :astonished:
28. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 chytrá slečna :wink: :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...díky za tabulku :grinning: . matýnek mi vychází, tak že by fakk holčinka :astonished: :grinning: ...počítám spíš s chlapečkem :sweat_smile: ...MM umí kluky :grinning:
fotečky už v albu jsou? :slight_smile:
matýnek už byl hodný od pátku :confused: ...u babi byl jen v sobotu odpoledne :wink: .no nemůže pořád jen zlobit že jo :wink: :grinning:

@gina333 :slight_smile: ...určitě bych vzala i smectu nebo prostě něco na průjem :fearful: .hned bych někam jela, ale to balení mě teda děsí :sweat_smile: .
ale budete se tam mít určitě krásně :wink:

@katzi :slight_smile: ...super jste se měli :slight_smile: .já si takhle užívala s MM v sobotu odpoledne.po práci jsme si zašli na oběd a bylo to neskutečné, po x dlouhé době je se najedla v klidu, bez vstávání a odbíhání a ještě se kochala pohledem na ostatní rodiče, kteří běhali za dětmi chvilku na písek, chvilku na houpačky atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale přiznám se, že právě v tu chvilku se mi po matýnkovi hrozně zastesklo :sweat_smile: ..už to ani neumím být bez něj :sweat_smile: :grinning:
adélka nespinká-potfůrka jedna :angry: :astonished: :sweat_smile: ...
s postýlkou jsme už také zkoušela šachovat a bezvýsledně :unamused:

matova :slight_smile: ...tak snad vše zvládneš brzy :wink: :dizzy_face: .moc bys nám tu chyběla :fearful: :wink: .

@prchalka :slight_smile: ..do jezírka??? :astonished: :astonished: :astonished: auuuuuuu :frowning2:
krásně mluví čorí, to u nás teda nehrozí,ale dnes vylezl z pokojíku ráno a řekl tatínkovi čauuuuu :grinning: :grinning: :grinning: .no pomalinku se mu jazýček rozvazuje, ta doufám, že jednou bude mluvit pořádně :wink: :grinning:
čorí nedrandí na odrážedle? :confused: to u nás se bez motorky ven jít nemůže :grinning:
na fotečky ještě kuknu :slight_smile:

prchalčin MM :slight_smile: ...uděluji ti řád vzorného otce a hluboce smekám :pensive: :slight_smile: :grinning:

lehna :slight_smile: ... :frowning2: ...teda :unamused: ...tak šup nasadit čípky zase :wink:
jak bylo v havířově? :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 :slight_smile: stahuji :wink:
28. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : presne, sna Smectu nemozem zabudnut :wink:
28. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dočteno, nic si nepamatuju :sweat_smile: Ještěže je tady nade mnou příspěvek od ined, který opět krásně shrnuje co u koho nového a na co jsem taky chtěla reagovat :slight_smile:

ined: měla jsem to v sobotu na té svatbě podobně - sice jsem škodolibě pozorovala rodiče, kteří lítali za dětma, ale později mi Adeli už začínala chybět. Ale po dlouhé době jsme se užili s MM :slight_smile:

prchalko: po této svatbě jsme se ale s MM nezapomněli, MM byl totiž s alkoholem o dost napřed než já a trošku mi pak už odpadl :grinning: Taky jsem chtěla pochválit čorí jak je šikovná s tím mluvením. A už jsem ti to psala víckrát - utěšuj se tím, že je hodně chytrá, ta vzteklost k tomu patří. Teď jsem zrovna četla článek o malých géniích, že ti prý bývají dost vzteklí :grinning:

gino: tobě jsem už dřív chtěla napsat, že ani já jsem ještě nikdy neletěla letadlem a taky bych byla dost nervózní. To balení ti nezávidím. Ty moc oblečení nepotřebuješ - vem si několikery plavky ať máš nějakou změnu a s tím tam vystačíš :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...čekám :grinning:

@gina333 :slight_smile: ...jistota je jistota :wink: :slight_smile:

@prchalka :slight_smile: ..super fotečky :slight_smile: ...3/4 bude mít čorí ještě na příští rok :wink: .
28. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry:tahle svatba byla dost formální -chlapi obleky, ženský šaty. Bohužel jsme večer nefotili, jaksi jsme na to oba s MM zapomněli. Ale mám pár foteček z rána, kdy byla u nevěsty snídaně a scházeli se tam svatební hosté. Něco sem hodím.
28. čer 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi :slight_smile: ...hmmm, tak to je matýnek opravdu génius :grinning: :grinning: :grinning: ...kdyby se to měřilo vztekem, tak už má po maturitě :grinning: :grinning: :grinning:
my se s MM moc nestihli užít, ale zase to jídlo chutnalo v klidu báječně :grinning: .
dostali jsme od realitky jako prezent dva poukazy v celkové hodnotě 500 kč na veřeři v jedné pěkné restauraci, tak toho brzy využijeme :wink: :slight_smile: .
28. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz je hore, ideme sa poobliekat a von. :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek