• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@prchalka :slight_smile: ...jo t jse zapomněla...nooo,kde k tmu nápadu TM došel :confused: ???já mám motorky hodně ráda, ale z tohodle bych nadšená teda taky nebyla :frowning2: ...dobrovolní dárci orgánů :cry: ...

@sherry28 :slight_smile: ..ty brďo..super :dizzy_face: ...tak luki bude nakonec řízkový :grinning: ...
my jsme se s matýnkem sprchovali po příchodu domů :slight_smile: ...byli jsme zpocení až hrůza :fearful: ...být to na mně..zůstanu ve sprše až do večera :grinning:

@edusik :slight_smile: ...ahojky :slight_smile: ...i u nás jsou mezi zoubkama pauzy, myslím že je to normální :wink: .
vzpomínám, že hodně dlouho nic nerostlo po 1...horních i dolních, pak po čase vylezly horní 2, potom všechny 4 zaráz a zároveň s nima i zapomenuté dolní 2 :sweat_smile: .
15. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 tak to je potom fajn, už som rozmýšľala, či nezáujsť k zubárovi urobiť nejaký snímok alebo čo...
15. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 taky jsem tam byla dobu, vůbec se mi nechtělo ven :wink:
15. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@edusik :slight_smile: ono to taky třeba trvá i tři měsíce než se nějaký zub vůbec ukáže :sweat_smile: klidně mohla mít průjem i k zubům, který ještě nejsou zatím vidět, u nás to bylo taky tak :wink:
15. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@edusik zubař jí růst zubů neurychlí :wink: :slight_smile: a bezzubý člověk není, leda ty co jim zuby vypadají :grinning: ale jasný, člověk si dělá občas starosti a co teprve moje kamarádka, její malej v roce neměl ani jeden zub :fearful: a taky má teď všechny :wink:
15. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@edusik :slight_smile: ...jj, jak píše sherry :slight_smile: ...neboj, budete brzy zubatí až až :wink: :grinning: .my ani tolik zoubků ve vašem věku neměli :sweat_smile:
15. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
áno, aj našej kamoške vyrašil prvý zúbok až po roku :wink: no čo, tak budeme čakať - ja len mám troška také myšlienky, lebo mne napr. nevyrástli horné 3-tky ani mliečne ani normálne ich nemám, tak mi vrta v hlave :sweat_smile:
15. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@edusik :slight_smile: ... :confused: fakt???no pak bych to možná se zubařem časem konzultovala...třeba to může být dědičné :fearful: ...
tak to jsem ještě neslyšela, že někomu chybí nějaký zub :confused: ...ale znala jsem člověka, co měl ještě v dospělosti nějaké zuby mléčné a dr. mu tenkrát říkal, ať se je snaží zachovat, že už další nevyrostou :confused:
15. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no vážne, ja som si celý život myslela, že namám len 1 zub - no vidno mi proste medzeru, a nepočítala som ich a až teraz ked som zmenila zubára, tak mi pri preventívke ( z rentgenu) povedal, že ho nemám aj na pravej strane, ale on si myslel, že som nosila rovnátka a samo sa mi to poposúvalo - tiež ostal prekvapený, že na pravej strane nie je "medzera" :grinning:

mňa babka stále strašila, že keď si budem prechádzať stále s jazykom po ďasne (ked my vypadli mliečne zúbky ) že mi tam riadny zúbok nenarastie :angry: a pozri - ozaj nenarástol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@edusik :slight_smile: ..no různé věci se dějí :sweat_smile: ...možná by to za ten rentgen u malé opravdu stálo :fearful: ..nebo se jen u dr. zmínit...třeba by se dalo předejít nějakým mezerkám a tak..kdyby to teda nedej bože měla po tobě. ačkoliv jsou daleko horší věci, že jo :wink: :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@edusik tak to jsi první člověk, kterému nenarostly trojky :sweat_smile: :fearful: ale určitě i to se může stát, v tom případě se klidně zubaře optej, ale stejně bude asi nejdřív čekat do určitého věku jestli nevylezou, ale za info nic nedáš :wink: já znám zase jednoho kluka, kterýmu vylezly druhé zuby ve dvou řadách :grinning: takže má dvoje ty jedny má nahrádní, vždycky si z toho dělal srandu :wink: :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím teda první čytři horní a čtyři spodní dolní :astonished: :grinning:
15. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak a Mára už je vzhůru :sunglasses:
15. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

horko horko, děs. noci u nás tak nějako podobné, chodím tam tak 3x-4x.
nenechá mě sedět u PC,tak jdu jen letecky.
Jak se tady chválí čorí s nočníkem, tak mi mamka včera zrovna poslala odkaz,tak kukněte :slight_smile:.
http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/kojenec-a-batole/14439-jak-netrapit-dite-na-nocniku

večer jdu cvičit,tak už asi nejuknu
15. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás také dospáno...2h :slight_smile: ..stačí :wink:
jdu ještě vytřít a budeme čekat na tatínka :slight_smile:
teda já se potím jako vrata od chléva :frowning2: ...fuj :angry:
všem pěkné odpolko :dizzy_face:

@sherry28 :slight_smile: ...žralok :astonished: :sweat_smile: ..ty brďo :confused:

@lehna :slight_smile: ...ty jdeš ještě v tom pařáku cvičit? :fearful: to jsi teda dobrá :sweat_smile:
na odkaz kuknu :wink:
15. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás spánek 2h - prostě to je teď takový standard. Jinak teď byla k sežrání - sedí na křesílku, čučí na Minimax, otočí se na mě, končí pohádka a ona říká: "Eště bude...mysíš?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To jsem si málem cvrkla :sweat_smile: :sweat_smile:
15. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka to je kouzelný :grinning: Mára zase seděl na posteli a držel v ruce koalku a říká mi:"to nemíš tyty" a hrozil prstem a já mu říkám hlavně, že to víš, tak proč to otvíráš :wink: a on "pššš, mazat" a vyvalil rošťácky oči :grinning: rozdělal to lehnul si a namazal se :grinning: :grinning: :grinning: jsou to enšpíglové :wink:
15. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lehna U nás to taky začalo po 21.měsíci! Zajímavý článek :wink:
Samo, že když by to nechápala, netlačila bych na ní. Když nic jiného, aspoň by chodila s holou řiťkou, což chodí pořád :grinning:
Na cesty a někam ven samo plínu máme :sweat_smile:
15. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Mára spí :wink: ale dnes uspávání trvalo 30 minut :sweat_smile: no je vidět, že u nás nesvítilo celý den sluníčko, spal po O necelé dvě hoďky a večer ne a ne zabrat jak je sluníčko spí přes den tři hodiny a večer je na osmou tuhej hned :sunglasses: je vidět, že ho sluníčko ničí :confused:
15. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě počasí v neděi se ochladí, ale od pondělí zase 33°Caž do čtvrtka :wink: :dizzy_face: léto jak má být :grinning: chudáci děti a prchalka :sweat_smile:
15. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sherry28 A ještě matova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkuju za info a účast... ale já už si snad i trochu zvykla, ale jen trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Udělali jsme si dneska v krámě s MM zase radost. ON 2x plavky-šortky, ale nápad to byl můj, no spíš to bude mít jako šortky, páč do vody asi nevleze, ale já ho přemluvím aspoň u jeho ségry a já spoďáry, co jsem chtěla :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo a já budu mít sportovní plavky z MMB, abych měla fakt aspoň jedny prezentovatelné, i když taky s nima asi na pláž nepolezu :sweat_smile: :sweat_smile: Leda s čorinou v bazénku :sweat_smile:
No a už se předvedl i v kombinéze!! No sluší mu to jo, ale furt si myslím, že se zbláznil. Třeba vám sem napíše, co ho k tomu přimělo po 30ti letech :rolling_eyes: :confounded:
Všem dobrou noc :pensive:
15. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak všem pěknou noc :wink: koní zase nějak stávkuje nebo co :confounded:
15. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, idem len zreferovať, že všetko ok, krvný cukor ok, vyšetrenie u gynek. pohmatom ok, výter z minula ok, akurát mám nižšiu hodnotu železa (asi po 20 rokoch :grinning: ) , tak som nafasovala Aktiferin :confused: .
Malý tvrdo zaspal cestou domov cez obed v aute, snažili sme ho tam spiaceho udržať čo najdlhšie :wink: akurát však dajaký blbec právce prechádzal križovatkou a samozrejmä on čakať na červenú nemohol, tak spustil dajakú sirénu a šimonko bol hneď hore a už nezaspal...dovečera bol mrzutý...do bazénu však musel aj niekoľkokrát....etšžš eme dnes na neho dvaja boli, o 20h som neúspešne uspávala- hrozne horúco bolo, vonku peds brechal :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nakoniec zaspal o 21h :wink: , odvtedy už som tam raz bola- plakal- celý je spotený- pritom spí v kraťasoch a tričku :unamused: . Mastím stále Mundisalom- pred spaním- chce to :wink:
čítala som akurát prvú reakciu dnes-
- prchalka :slight_smile:: veru, chcelo by to kompromis- u nás viac sedenia a u vás viac vybiehania z vody :grinning: :grinning: :grinning:

Všetkým pokojnú noc :sunglasses: , a na zajtra aspoň trochu už dýchateľný vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
a išla by som aj skôr spať, akurát musím čakať než sa mi vychladí šampiionová omáčka- teraz som varila, zajtra by som to asi nezvládla :sweat_smile:
15. črc 2010 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem ještě tady, ale už vypínám PC :wink: tak dobrou
@matova snad už máš omáčku vystydlou a spíš :wink: :pensive: :pensive: :pensive:
15. črc 2010 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :dizzy_face:
tak dneska nevím čím budu vytírat :unamused: Mára mi hodil z balkónu koště a zlomilo se :angry: zkusím to slepit než koupíme nové :confused:
16. črc 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno.
uspáno 20.20, vzbuzena za hodinu a pak za další hodinu :frowning2: Fakt horší, než mimino :rolling_eyes:
Dneska bych možná i líp spala, kdyby ovšem zase neskřehotala, fakt mě budila a bylo mi to celkem nepříjemný, chěla jsem spát :sweat_smile: Nj, leze ta druhá trojka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ještě se mi stačilo zdát, že jsem těhotná, test mi dělaly nějaký kámošky se skleněnou trubičkou a krví nebo čím... a já byla fakt v šoku, ječela jsem, že nemůžu být, když mám MS a myslela jsem přitom na vás všechny, že jsem jako další :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj, ještě teď je mi špatně..!
Hezký den všem!

@matova Tak super, že je aspoň vše ok, když už to s tím Šimim není jednoduché. A troubení a sirény taky miluju, zrovna, když usne! :angry: To mě fakt bere ďas potom!! Ale vždycky je to jak naschvál!

@sherry28 Mára to je pomocník :sweat_smile: Asi jako u nás! :sweat_smile:
16. črc 2010 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
V noci stojky a ráno se u nás chrápe takhle:
16. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, u nás noc taky hrozná, nečekaný pláč úplně srdceryvný, který nešel zklidnit a to asi 4x za noc, mezitím pít pít bumbat a takhle pořád dokola. Jsem chodící mrtvola a ještě to vedro¨.
Za to teď náladička výborná, navíc pohádky v televizi.
16. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak konečně to běží, u nás se spí od 12:00, takže už pomalu bude vstávání, já aspoň vybírala věci pro mímo, jen koukala :wink: kupovat až v září, až budu mít kompletně vybaveného prvňáčka :wink:
16. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek