• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
www.novinky.cz/koktejl/191028-v-cine-porodila-devitileta-divka.html
Tak snad to taky zvládnem, ne?! :grinning: :grinning:
Nejlepší je poslední věta!
3. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
noo,žaluzky,taky naše oblíbené...taky už tam jeden ten vlasec utrhl :angry: .
to bych tam musela zavést asi 220 voltů,aby to nechal na pokoji :sweat_smile: .
známá mi říkala...tak ho musíš plácnout tak,aby ho to bolelo a zapamatoval si to,třeba po nožičce ne jen po plence :confused: .no ale to zase já dělat nechci a nebudu,aby měl ještě chudák jelita :frowning2: .to se mi nelíbí,hledám humánnější způsob,který by ale fungoval :sweat_smile: :wink: .
3. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
gina: obsahují živé aktivní baktérie Lactobacillus reuteri Protectis , které harmonizují funkci trávicího systému
3. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jak mohla porodit pětiletá holčička,proboha????????????? :confused: :confused: :confused:

je to mazec :sweat_smile: .to bychom už vlastně my mohly být třeba babičkami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ined: jo jo přesně, ta poslední scéna byla mega vtipná, taky jsem se u toho řechtala :grinning: Pusáč je při těch erotickejch scénách hrozně komickej jak to prožívá :slight_smile: Mě je Dalibora taky líto, ale zas když nechce to dítě, tak co čekal že. Ale Zdena teda jede, na to že to nemá pořádně ještě s Daliborem dořešený a už si špásuje s Pusáčem...No nic, to jen tak na odbočení od dětiček :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
pětiletá????? To snad ani není biologicky možný, ne?
3. únor 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...bo ona je taky trefená :grinning: .už jí jedou hormony a mlátí orloj :sweat_smile:.ale s tím pusáčem máš pravdu,on je smyslný jak krtek v létě :grinning: .
jasně :slight_smile: .
3. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ined: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej jak krtek v létě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tos mě teda dostala, mám co dělat abych se tady nesmála nahlas a nevzbudila Aduš :grinning: Ale je to přesný.
3. únor 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...no právě :confused: .jako kudy se může to dítko narodit???leda že císařem :fearful: ?je to teda síla...chudák holčička.to by mě zajímalo kdo byl otcem :rolling_eyes: .
3. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Poslední příspěvek jsem psala v rychlosti, budíček za 1,5h kdy už jí ale nemám šanci uspat, takže vstávala v 1.15 - do večera daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ke Zdeně nemám co říct, to nesleduju, jen ukázky mi stačí :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalko: tak snad malá vycítí nějakým šestým smyslem že ti dnes není úplně OK a bude do večera solidární. Držím palec.
3. únor 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak máme vyspáno - a do povídava, nezabrečela. Už je asi nějaku dobu vzhůru, ale já ji slyším až teď že tam mudruje :slight_smile: Tak snad bude příjemná i na návštěvě. Pa pa a fajn zbytek dne.
3. únor 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás taky už dospáno,2.35 :slight_smile: .nálada veselá,jen jsme trošku řádili matýnke se bouchl do hlavičky o zeď.další boulička :sweat_smile: .no jo,hračky plačky :sweat_smile: .
jdeme svačit :slight_smile: .
katzi :slight_smile: ...i vám pěkný zbytek dne a užijte si návštěvu :slight_smile: .my se půjdeme válet do toho sněhu :sweat_smile: .

prchalka :slight_smile: ...jj,jak píše katzi :wink: .třeba bude malá hodná a miloučká :dizzy_face: .
3. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my už jsme doma,řádně mokří a vyválení :grinning: .
snad se matýnek vyřádil a bude se mu večer dobře spinkat :wink: .
jak to jde :slight_smile: ?
3. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my už se jdeme koupat :slight_smile: .
hezký večer a hlavně klidnou noc všem :dizzy_face: .
čáry máry :pensive:
:dizzy_face:
3. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme zpět z návštěvy - bylo to fajn. Tři mamky, tři dětičky, žádný konflikty, vínečko,....Akorát jak se blížila 18h, tak Adu začala být ukňouranější, pak už ale přijel manžel a jeli jsme. Snad se s děckama unavila. Každopádně pro jistotu jdu dnes spát fakt brzo ať mám něco naspáno než přijde buzení.

Tak se držte a zítra pa pa vyspaní do růžova všichni.
3. únor 2010 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dneska fakt strašný! Vyjeli jsme po půl 4 na nákup, ale v autě vztekány, v obchodě s nábytkem bylla v pohodě, chodila si chvíli sama, tak se jí to líbilo, v potravinách v košíku vztekány, ještěže existujou rohlíky, ale moc mu nedala, prostě chce vše ostatní.. cestou v autě to samé a doma též! Ještě noc a mě už fakt klepne. Proč už není pátek?!?! :frowning2: :cry:
3. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :sunglasses:
vyzváračky rapotačky :wink: mala som pocit že som v inej téme, len som nevedela chvíľu v akej :grinning:
u nás keďže sa poo vstávalo o tuším 12:15, tak sme to dokázali potiahnuť 6 hodín- čo pre ňho na nohách asi nebolo málo. Cez deň celkom v pohode, nakoniec som ho vytiahla ešte von- zjavne nechápal ani v to nedúfal, asi už ani nechcel, bola som odhádzať sneh a potom s kočíkom pozerať na stromy a psy:grinning:. domov nechcel ísť, vysvitlo že chce chodiť za ruku po snehu, tak sme sa vrátili na okružnú cestu. Keď zbadal chlapcov kĺžucich sa v zamrznutom potoku, tak sa na nich smial a snažil sa im niečo povedať- (žvatlať,úplne nahlas vykrikoval :grinning: ), takže je mi úplne jasné čo asi budeme robiť ďalšiu zimu :sweat_smile:. Keďže ako správny monk mal kôli neskoršej vychádzke časový sklz, do vane sa nehrabal, mal už dosť aj pri prezliekaní... Uspaný 18:10
ale k večeru sa sliny doslova valili z pusy a hrýzol tiež statočne všetko možné.....
gina: s tými kvapkami nemám skúsenosť, ale keď nemá nejaké silné úbytky na váhe alebo podváhu tak by som to nechala tak.
ined :slight_smile: : - takže malý herec sa zas prejavil ? oni sú si asi veľmi podobní :grinning: to by bola parta. šimon a mates :grinning:
- švagor s ktorým si malý rozumie- keď mu ukáže nejakú blbosť, hneď si to zapamätá...
- ano- klinčeky=hřebíčky. slnko- snáď sa ukáže :sweat_smile:
- tak nekupovať nakoniec tie žalúzky??? :grinning:
- š. si tiež pamätá horúce radiátory a rúru, tak už ide opatrne ololo, ale nechaj ho spadnúť zo schodov aby si zapamätal :unamused:takže nič
- mne v tehotenstve sa ani nemastili ani nepadali- a to vôbec, keď som sa ráno prečesala, v hrebeni boli max 2 vlasy. to bolo neskutočné, čo tak zopakovať si to???? :grinning: ale zas potom tie následky :rolling_eyes:
katzi :slight_smile: : - seriál nesledujem :grinning:
- o 18h začala byť A. nervóznejšia? náš má úzskostné stavy už okolo 15:30....ono to súvisí s tými časmi uspávania. a že tie deti majú v sebe hodinky??? :grinning: len vnoci keby si ich vypli úplne :angry:

prchalka :slight_smile:: ja nestíham otvárať tie odkazy :confounded:. ale podľa toho čo tu čítam, je to vôbec možné- ovulácia už v 5 roku? ....no humus....a fakt teda malá si toto celý život ponesie :frowning2:
- jogurty sú u nás iné :grinning: ale keď ideme do mesta na kontroly, mám v zásobe z DM nejaké výživky, najnovšie sa nebránil jogurtu (jablkový) Humana...tiež začína byť problém s raňajkami-dnes už nechcel kašu a zobal zo všetkého čo som dala chaoticky na stôl- ale syry nechce tak neviem čo mám dať- jedol chlieb so šípkovým džemom (robila som s trstinovým cukrom- bez éčiek :grinning:). on je veľmi na sladké-po mame :grinning:

ako som tak čítala, tak s tými vlasmi máme problém zataiľ všetky :grinning:

všetkým pokojnú noc a lehne :slight_smile: tiež, zas bude musieť dočítavať.... :grinning:
3. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj prchalka :slight_smile: , no teda :angry: malá už nech ide pekne chrápať a neopováži sa ozývať skôr než aspoň o päť hodín-ideálne 12 :grinning: :grinning: :grinning: . vidím že sen noci svätojánskej. kurnik, držim palce nech čím skôr nadlho odkväcne :wink:
3. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás špatné zprávy ještě nekončí, nějak se mi to všechno s..e pod rukama :cry: Malý už mám fakt dost, protože vyvádí scény naprosto kvůli všemu!
Kamarádka mi vyložila karty na toho mýho nemocnýho kamaráda a není to vůbec růžový :frowning2:
MM mi oznámil, že by doma rád přesčasovat, tzn. přijet domů a pracovat dál, v něděli si to prý zkusí. A navíc, že 18. má zase 2denku poradu, což pro nás znamená 2 noci bez něj, tak to je katastrofa! :frowning2:
A v neposlední řadě psal nám dnes kamarád, že se mu narodila dcera, což by bylo veselý, ale pro nás to bylo jak blesk z čistýho nebe. Nic jsme nevěděli, s kým ji má nevíme a hlavně - za celý rok jsme se s ním viděli tak jednou a pořád mlžil, jestli se oženil apod... No a dneska že je na světě Sofinka. V tomto případě mi to moc veselý nepřijde. Tak já jdu pomalu do koupelky, oči mě dneska taky pekelně bolí a záda budou ráno.. pa
3. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: zavolaj si natie noci mamu,
ja viem že to bude zas odbočenie od zvyklosti a tak-nabúravanie...ale predsa len aspoň sa budeš môcť trošku vzdialiť :frowning2:
- a kartám never :wink: aj keď diagnóza je teda zlá :frowning2:
3. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano zienky,
tak vecer som jej dala ten Vibrucol. Budila sa takto: 22:00, 24:30, 03:15, 05:15 a budicek o 6:15. Takze ziaden zazrak sa nekonal :angry: furt sa budila s placom, vypila kusok mliecka spala dalej. Ja uz neviem co jej mam vyskusat, u nas nezabere asi nic. :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno, u nás ne :confounded: :confounded:
Naše noci už přestávám popisovat, bych se opakovala. Maximálně napíšu, když bude nějaká extra dobrá. Svářeč je dneska proti mě krásnej kluk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Připadám si jak vytaženej nafouklej utopenec.
Krom jiného - ve 2h se posadila, ruce ke stropu a nevěděla, co má dělat, o půl 3 už mlíko, pak chvíli dobrý, ale budíčky po hodinách, funění, hekání, válení.. Před vstáváním jsem kapku vytuhla, v tom mi přišel dát pusu manžel a já se tak lekla, že už přeze mě leze malá dolů.. A v tom se probrala i ona a bylo po prdeli, opět před 7h.
gina: Achjo, u vás taky krása :frowning2:
matova: Já nějakým čárám a kouzlům moc nevěřím, ale kamarádka je v tom fakt dobrá, ona se tím teď i živí. Ale teď poprvý si přeju, aby se spletla.. :frowning2:
4. únor 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

u nás taky ne :frowning2: Taky nebudu popisovat noc, jak píše Prchalka, opakovala bych se a taky ty časy buzení ani pořádně nevím já jsem se pak už ani raději na hodiny nedívala :angry:

Prchalko: tvou krizi naprosto chápu, někdy je toho všeho přespříliš :frowning2: Třeba na jaře to bude všechno lepší, dobije nám baterky i náladu trochu sluníčko. Na ty karty zkus zapomenout a věřit v dobrý konec.

Gino: tak Viburcol nic :unamused: Ach jo. Asi fakt všechny ty peníze, který jsme všechny investovaly do "zázraku" musíme fakt investovat spíš do čokolád a jiných věcí pro sebe na nervy a sílu :slight_smile:

Matova: jj, hodiny mají přesný. Já bych si je podle Adel mohla i řídit :slight_smile:

No jinak já mám dnes taky jakousi náladu :unamused: Mám MS a to je vždycky všechno horší. Už aby byl večer.
4. únor 2010 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :pensive: ,

i u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a vůbec je tady od rána super nálada :unamused: .
u snídaně scéna,po snídani scéna...no,už to sice vypadá klidnější,ale ještě to raději klepu :wink: .
uvařili jsme,mrknem na školku,snad posvačíme a jdeme ven.
už se mě domáhá :sweat_smile: .láska moje nekonečná :rolling_eyes: :grinning: .
dočtu snad průběžně :wink: .
všem pokud možno pěkné ráno :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi :slight_smile: ..jen jsem mrkla na tvou poslední větu...já také :rolling_eyes: :grinning: ,takže už nejen spací :grinning: ?
4. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,ještě jsem zapomněla...
včera uspávání 45 min. :unamused: .po 30 minutách jsem k malému čichla a nějak zaváněl :confounded: ...tak jsem ho čapla a jala se přebalovat :unamused: .v plence samozřejmě nic,jen si tam naprdíkoval :sweat_smile: ,ale :angry: !jedna gumička podél nožky totálně uvolněná :confused: ...on si totiž miláček při usínání tak chmatká po pyžamku,tím asi zachytí i tu plenku a já se pak můžu divit proč je věčně pročůraný,že... :unamused: .

prchalka :slight_smile: ...jj,někdy jsou ty děti s tím vztekáním fakt už otravné :frowning2: .
s tím miminkem...no je to takové zvláštní,ale tak hlavně že je malá v pořádku i za nejasných okolností :wink: .třeba to kamarád časem uvede na pravou míru :sweat_smile: .
karty...věřím nevěřím...spíš se toho bojím.osud mám raději ve svých rukou,pokud možno :sweat_smile: .raději nic nevědět a netušit :wink: .

gina :slight_smile: ...také nemůžu na nějaký ten zázračný elixír kápnout :sweat_smile: .

katzi :slight_smile: ...máš svatou pravdu.tch peněz kolikrát vyhozených...fakt škoda.jenže když se to zase nezkusí...co kdyby náhodou,že jo :sweat_smile: .

matova :slight_smile: ...i matýnek včera venku pokřikoval na děti.jeden kluk válel sudy ve sněhu a co malý?no samozřejmě chtěl taky,tak se totálně vyválel až vypadal jako malá sněhová kulička :grinning: .
a co noc u vás?malý chodí vyloženě spát se slepicema :grinning: .

už se mi sem ten malý nenechavec dobývá,raději končím,než zase něco vyvede :wink: .
zatím pááá :slight_smile: .
4. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a nedívaly jst se včera na nově na táta xxxl?
tak se krmí děti,ve 4. měsících hamburgrem :confused: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
vůbec to byl celkově mazec teda :sweat_smile:
a už fakt musím jít :grinning:
4. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ined: tak vidíš jak jsme se pěkně sladily s těma periodama :slight_smile:

Na tátu XXL jsem nekoukala, věnovala jsem se našemu tátovi, měl včera třicet. Ale nijak jsme se nerozšoupli, já MS, on antibiotika, u obou únava,....takže jen aby se neřeklo :slight_smile:

ty jo, chudáci děti, ve 4., měsících hamburgr :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mi připomíná,že naše Adu měla včera premiéru s pochutinama typu čokoládový sušenky, kousek palačinky s nutelou,...Jak jsme byly na té návštěvě, tak děcka to tam ládovaly, Aduš chtěla samo taky, tak abych se na návštěvě vyhla scéně, povolila jsem jí to :pensive:
4. únor 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek