• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
dobré ráno :slight_smile:
@prchalka teda to sis moc neodpočinula :frowning2: a jak to že 1.000,- prosím tě co sis tam kupovala? :sweat_smile:
25. črc 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@matova :veru, Sophi je celkom zlate ditko, ma svoje muchy, ale nemozem sa na nu stazovat. :wink:

@prchalka : takze dalsia zla noc, uz aby sa to zmenilo. :astonished:

U nas noc klasika, Sophi je uz asi tak nastavena, ze sa zobudi raz okolo 24:00 a druhykrat o 4:50, ale pospi si este do tej 8:00. Momentalne vonku leje :angry: , je zatiahnute, ani nevyzera, ze by sa vycasilo, takze den stravime vo vnutri, akurat na obed pojdeme ku svokre.
25. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prchalko a matova: u nas taky děs běs. :confounded:
samy motani, polospaní,řev sice vyjímeěně néééé...ale MP si vymyslel grilovaní a pozval 6 svobodných chalanů...a do toho já s malou...si to asi umíte představit..a ve finále jsem nakonec spala jen 1 hod..zatímco oni si tu ještě vesele chrápoou..no nespravedlnost. :cry:
25. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gino: tom máš zlatou holčičku..vstává v 8 !! se máte. ted co mojí rostou 2 stoličky.. :confounded: nejí, je protivná...nespí... :confused: :rolling_eyes: ..váží jen 9,3 kg..je to hubeňourek.
25. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecova.misa : tak neviem ci by taka grilovacka MM presla. Ja sice som za kazdu zabavu ,ale az do urcitej miery. :wink: spat sa naucila na dovolenke, je to super, som zvedava dokedy jej to vydrzi. :slight_smile:
25. črc 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vařím br. knedlíky a sekanou se špenátem :wink: trošku se ochladilo i zatáhlo od rána, tak dělám trošku něco sytějšího :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
25. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : mnam, fajn obedik. Svokra robi rezne, pecene zemiaky a uhorkovy salat, nejedla som to veru uz riadne dlho. Sa na to tesiiim. :dizzy_face:
25. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré nedělní ránko :slight_smile: ,
kluci šli ven a nakoupit, já vařím ...kuře na paprice s knedlíkem a snažím se přemluvit na žehlení :grinning: .
od rána je mi zase zle a v noci jsem maličko zašpinila :fearful: , tak snad ''jen'' ten polyp, darebák :frowning2: :angry: .

@sherry28 :slight_smile: ...prosím tě pěkně :dizzy_face: ...našla by jsi ještě někde tu tabulku s výpočtem pohlaví podle dne a věku? :slight_smile:
nechce se mi pátrat dozadu, už nevím ani kdy to tak mohlo být :sweat_smile: .

jinak dočtu až po o, dám se do toho žehlení ať to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . odpoledne budu dělat dort a chlebíčky a budeme slavit jmeniny :slight_smile: .nealko šampíčkem :grinning: ...MM se přidá :slight_smile: .já si dám stejně jen malinko, ani na to nemám moc chuť.lepší je teď čajík :wink: .

tak všem pěkné nedělní dopoledne zatím :dizzy_face:
25. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přece jen dočetla :sweat_smile:

prchalka :slight_smile: ...tož to se člověk teda dozvěděl :sweat_smile: ...1000 kč ???tak to jsem zvědavá ještě o to víc :sweat_smile: ...
chuďátko čorí, no snad už se jí uleví ve všech směrech :dizzy_face:

matova :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile:
jejda, že by byl matýnek náměsíčný :confused: .no stalo se to poprvé :fearful:
s polypem to bude lepší jen v tom, že po každém zašpinění se člověk tolik nestresuje jestli je s mimískem všechno v pořádku, když cítí jak se hýbe :wink: .nebo u matýnka mi to tak aspoń fungovalo :sweat_smile: .
teda máš ale fakt zabíračku :frowning2: ...no a nemohla by se babi zastavit častěji, že by se šimonkem chvilku pobyla venku ona? :fearful:
já si teď užiju týdem MM, ale pak mi začne robota, budu s matýnkem sama 10 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:... na 100% budou zase vedra :angry: :grinning:
neboj, julinka bude určitě zlaťoučká :dizzy_face:

misakadlecova :slight_smile: ...nooo, tak to bych teda taky MM nestrpěla :confused: ...naštětí MM by to ani nenapadlo, sám má rád klid :wink: .
tak snad ten deficit dospinkáte aspoň po o :wink:

gina :slight_smile: ...hmm, řízečky bych si dala taky líbit :grinning: . udělám je teď v týdnu :slight_smile:.

katzi :slight_smile:...vítej doma :slight_smile:.pěkně se zabydlete a aklimatizujte :slight_smile:.

jinak teda naše noc byla taky celkem děsná...já nemohla zaboha usnout a když už jsem konečně zabrala, začal kníkat matýnek :unamused: .přišlo mi když vstával že musí být tak 5h a bylo už 6.30 :sweat_smile: .já bych spala až do zítřejšího oběda :grinning: .
mo, ještě dvě 3 :wink: ...pětky zatím neberu ani v úvahu :grinning: .
no a fakt jdu nebo nestihnu lautr nic :sunglasses: ...ale je mi už aspoň líp...MK má asi ozdravné účinky :grinning:
tak pááááááááááá :dizzy_face:
25. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale toto asi není ona
tohle je podle krve rodičů :wink:
25. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tady mi taky vychází holčička :wink:
25. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...děkuju :slight_smile: ..tato je podle měsíce početí že?
25. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dítě vstávalo v 7 a v 11:10 už zase šla spát. 2x se počůrala do trenek, jak lítá po baráku nebo venku, tak to prostě nehlásí! A zapomněla mluvit - jen vříská, piští a kvičí :rolling_eyes:
MM chtěl jít zkoušet motorku, tak se hezky ustrojil do svého nového oblečku, trvalo to asi 15 minut.. vyjel slavnostně před garáž, ještě chtěl, abych šla kus s ním a...když pomačkal všechna hejblátka, tak zjistil, že má vybitou baterku :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jestli my nepůjdem hrát nějakou společenskou hru.. ale jelikož je stále v garáži, tak se toho asi moc nestihne, než se vzbudíme! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 jojo ta posední je podle měsíců početí, ta první podle krve tvé a partnera :wink:
25. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se zatím ještě nespí :wink:
25. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/cinskykalendar_tab.jpg tady je to líp vidět, ale musíš to zvětšit kliknutím na to :wink:
25. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM jedou formule od dvu, tak se snažím uspat Máru dýl, aby měl pak na to klid :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konecne spi od 12:15, idem si aspon dat polievku, uz som riadne hladna. :wink: Vonku neprestava prsat, pustim s Avatara na DVD, dufam, ze Sophi bude spat aspon 1:30. :dizzy_face:
25. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spí, ale tead chudinka bojí se ježibaby :frowning2: já mám takovou malou látkovou na koštěti a má z ní děsnej strach, MM ji uklidil na stěnu do pokojíka až nahoru a on tam přišel a viděl její sukni a začal ječet úplně v šoku, tak jsem ji musela zavřt do obýváku do stěny do horních dvířek, takže tam jí nenajde :wink: ale začal poslouchat na slovo :grinning: říkám ona chodí jenom na zlobivý děti na tebe ne, ty seš hodnej a on hned zavřel násilím oči a řekl pats :sweat_smile: :slight_smile:
25. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spinkáme od 12h :slight_smile:

@sherry28 :slight_smile: ..chudáček marýsek :grinning: ...tak už budeš mít jen hodného chlapečka :grinning:

@gina333 :slight_smile: ...přeji pěknou siestu :slight_smile:

@prchalka :slight_smile: ...u nás se zase mluvit začalo, ale teda papulu nezavře a ještě do toho děsně nahlas vyřvání :grinning: .
no, tak že by nějaké znamení s motorkou? :sweat_smile: že ty jsi mu tam něco pomačkala :sunglasses: :grinning:
25. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 no já doufám, že až se vzbudí, tak na ní zapomene, protože se nás vůbec nehctěl pustit a nechtěl na zem :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : chuda maly, neboj urcote nato zabudne. :wink:

Spala ani nie 50 minut, neviem co ju zobudilo, vsade v panelaku je ticho a uz sa my ju nepodarilo uspat. :angry: :angry: To bude zase dlhe poobedie do vecera. :astonished: :astonished:

25. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...myslíš že zapomene? :fearful: já se včera matýnka ptala, kde je vánoční stromeček a ukazoval na okno :grinning: (my ho z okna vyhodili) :wink: :grinning:
já se kolikrát až děsím té jeho paměti :confused: ...pamatuje si pořád na pejska od babi, který umřel v listopadu atd.
ale snad to bude marýsek počítat jako za sen :wink: .

@gina333 :slight_smile: ...tak třeba půjde spinkat už třeba v 19h :wink: .možná se jí něco zdálo :fearful: ..nebo že by to bylo tím nezvyklým tichem? :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 to je jasný, děti si hodně pamatujou :slight_smile: ale já myslela, tak že se z toho vyspí :wink: tak nepočítám, že by si naní do večera nevzpoměl, ale až vstane, tak doufám, že to nebude to první co bude říkat :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsme byli na tom pohádkovým lese, tak tam chodil hejkal a z něj měl taky hrůzu, zařval mu přímo do ucha :angry: a ještě dneska o něm mluví :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...ježiš, chudák maličký a už viděl hejkala :grinning: .
no snad se vyspinká dobře a nevzpomene na ni :wink: .
teď mě tak napadlo, jestli už letos pozveme mikuláše :confused: ...ani ne srpen a já už s mikulášem že :grinning: ...že by ho trochu hodil jako do latě :grinning: , ale zase ho nechci vystrašit :fearful: .čerty bych letos ještě asi vynechala :sweat_smile: .
25. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 tak mi jsme přežili čerty i v loni a to se smál :slight_smile: jezdíme k mamce, chodějí tam dospělý a je to něco úplně jinýho :wink: a letos ho taky neminou, jen ať se něčeho bojejí :wink:
25. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek