• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
a tohle byl můj kočárek po Márovi :frowning2: :wink:
31. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : takze recept: urobim hustejsiu zasmazku, podlejem vodou dam 2 bujony, ked zovrie dam 2-3 trojuholniky taveneho syra, dobre rozmiesam, potom dam na koliecka nakrajanu klobasu, na mensie kocky zemiaky a susene huby. Ked sa to uvari doliat v mlieku rozmiesanu muku aby to bolo take kremkove. Je to strasna mnamka, Sophi to nedavam, ale my to mame strasne radi. :wink:
31. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MM si i přidal šmakouna :sweat_smile: :grinning: Zítra bude lečo, máme moře zeleniny!
Já nezahálela, dnes opět žehlení a umytí koupelny a to vaření :sweat_smile:
Čorí umí říct krásně !KRABATOR! jestli vám to něco říká :grinning: a vůbec je celá nějaká taková rozkecaná! Bobík nebyl :confounded:
Přeju všem dobrou :pensive:
31. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi spinka, dnes to trvalo trocha dlhsie. bola cela rozbesnena v kuse sa smiala a nie a nie zaspat. :dizzy_face: :dizzy_face:

@prchalka: zeby radiator? :wink: :slight_smile:

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
31. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás uspávání horor :sweat_smile: od půl osmé do teď, spí asi 10 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: zrovna dnes, když zítra brzy vstáváme, ani Luky ještě nespí, no síla :angry: jdeme rychle spát, všem tichou, klidnou :pensive:
31. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka něco s hudbou? :confused:
31. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ja som síce k malému cez obed ľahla, ale som nezaspala :confounded:
nakoniec poo žiadna návšteva nedorazila- neteri zistili teraz v 17 rokoch celiakiu, tak sú z toho všetci hotoví :cry: . A my sme doma nesedeli- prestalo poo pršať, malý sa trhal von, ešteže mm dorazil po 16h :dizzy_face: , nasadili sme gumáky a hajde-mm s ním pobehoval po záhrade, zostrihala som odkvitnuté kvety, obrala uhoky a zavarila druhú- a poslednú várku. A úspech, keďže sa malý pokadil, tak mi dal večer pokoj, odplazil sa radšej k mm ale ten mu pokoj nedal, vyumýval ho a naložil do vane (samozrejmä som zdola počula ako tečie voda, napadlo ma že iste nevzal ani pižamko, tak aj bolo, tak som tam letela dať mu veci- dokakané veci ležali po celej kúpelni, malý už vo vani, :grinning: obliekanie a záver som už prevzala ja- supeeer :grinning:. Zaspávanie- konečne bleskovka- 30min.
Aj my máme kosu, a kúriť sme nezačali, ale vnoci je už malému zima v overalku, dnes som mu dala pod neho ešte tielko tak uvidím, ale asi to nepomôže :confused:
ined :slight_smile: : ááá tak tu sa už nakupujú kočiariky :dizzy_face:. V piatok idem na ko ku pôrodníkovi :unamused: :astonished:
sherry :slight_smile: : nie som si istá :grinning: . Akože to bol kočiarik po Markovi? predala si ho už ??? :confused:
gina :slight_smile: , prchalka :slight_smile: . ja by som toho šmakouna u nás veľmi privítala, ale vôbec ho tu nieje vidieť :angry: . Robím často tofu, najnovšie som robila zemiakovú polievku s tofu, a veľmi mm chutila :sweat_smile: , dokonca aj malému :slight_smile:
31. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: jj , to bola nejaká hud. skupina nie?
31. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá dočítané :grinning: ,
ined :slight_smile:: veru som sa konečne objavila a až teraz čumím že hneď 4x :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som sa upísala k smrti :grinning:
sherry :slight_smile: : gratulačka k zubnej kontrole :wink:
gina :slight_smile: : to je tá najlepšias kombinácia akú môže žena mať- optomistická flegmatička :dizzy_face:
hanza :slight_smile: : super historky :grinning:
prchalka :slight_smile: , ined, gina: u nás nočníkovanie ako u giny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
lehna :slight_smile: : joj, ja by som to nezvládla a stále by som radšej s malým spala ako takto vkuse odbiehať k nemu :cry:

jj, kosa je aj tu a keď má lenrifle či hrubé tepláky, má potom studené nožky, normálne zas uvažujem o pančuchách, dnes som mu na domáce tepláčky natiahla rifle na traky a von šiel takto, ale nepomohlo, chce to asi vrstvu priamo na telo.
Všetkým pokojnú noc :wink:
31. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
nějak už od čtyřech nemůžu spát :grinning: jako bych šla do té první třídy já :wink: zatímco Luky si krásně spí :slight_smile:

@matova právě, že prodala, hned jak mu bylo 9 měsíců a koupila jsem golfky, už jsem s dalším nepočítala :sweat_smile:

jdu chystat oblečení a snídani :wink:
1. zář 2010 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
noc na prd :rolling_eyes: Za 20min už jsem běžela nandávat dudel a ve 22.30 brek a byl tam bobek :frowning2:
Pak jsem k ní samozřejmě lehla dobrovolně já, takže jí to taky chvíli trvalo zabrat a v noci asi ještě 2x lezla ke mně, šmrdlala ruce, nohy nejradši až mě na krk, no jako obvykle :confounded: Takže moje spaní škoda slov a bolí mě záda a krk z blbýho polštáře. Ještěže dneska už aspoň svítí sluníčko. Už se mi tady vzteká, leze z pyžama, tak musím..
1. zář 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Tak pravou, dětičky, pravou :wink: :slight_smile:
1. zář 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

Noc ok, s jednym budenim spala do 6:45. :slight_smile: :slight_smile: U nas sa skola zacina z zajtra, dnes je statny sviatok tak mame jeden den k dobru. :dizzy_face: :wink: Dnes je poo zapis do tanecnej,tak akurat pojdeme tam, vonku stale leje, uz je to fakt na nervy, a este je aj riadna zima. :unamused:

@sherry28 : Lukymu krasny prvy skolsky den. :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

u nás noc celkem v normálu. Poprvé křik ve 21.50. pak v 00.55, 4.45(jsem odufala, že nechce ještě vstávat), naštěstí usnul a vstával v 7.05! :dizzy_face: . Čučím, včera v 7, dneska v 7 :slight_smile: :dizzy_face:

sherry- i od nás přejeme Lukimu pěkný první školní den a i ty další dny ať se mu ve škole líbí :wink: :slight_smile:

jinak my měli kočárek takový. Ještě je doma, pořád přemýšlím zda ho prodat nebo nechat. Kdyby jsme měli druhé, stejně bych chtěla jiný :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kámoška prodává teďka prodává tento.
1. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zpět :wink: tak Lukymu se zatím ve škole líbí :dizzy_face: je v 1.A a chodí tam s jedním kamarádem ze školky a ještě s jedním klukem od nás ze vsi, takže kámoše tam má :wink: :slight_smile: a přihlásila jsem ho na sportovní kroužek každé úterý :wink: uvidíme jak mu půjde škola, vsázím na něj, že jemu by neměla dělat problémy jako Blíženečkovi :wink:
1. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna Tak kočárek pro druhé mimi, jo? :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
@sherry28 Mně by se tam taky 1.den líbilo :grinning: Teď už jsem tak zblblá, že už bych nevychodila snad ani základku :sweat_smile:
1. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - no říkám, kdyby se třeba náhodou povedlo, tak jsem stejně zamilovaná do jiného:slight_smile:. takže ho nejspíš někomu taky střelím :slight_smile:. Teď se více přikláním k tomu,že druhé nebude. V práci jsem dostala výpověď, tak pokud třeba nějakou neseženu,tak asi o druhém dítku pouvažujem ,teďka určitě ne :wink: .

sherry- první den se líbí každému prvňáčkovi :slight_smile:. je fajn, že tam má i kamarády, to je určitě leoší,než být úplně sám :slight_smile:

u nás se kupodivu spí, na to, že vstával v 7 :sweat_smile: :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna Jasný, chápu. A jaký máš vyhlídnutý? Já mám svůj teda schovaný, nechtěla jsem ho dát :frowning2: :frowning2:
1. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - tak je to tenhle. http://www.emmaljunga.com/sk/Detske_koiky/Najdite_si_va_model/Mondial_Duo_Combi-669.html
jsem na klasiku a ten jsem si zamilovala, jen ta cena je dost vysoká, pohybuje někde ke 20tis. na jaře jsme ho s mužem potkali v globusu a zůstali jsme stát jak opaření, málem jsme té paní ten kočár vzali jak jsme slintali :grinning:
1. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...fááákt, to by jsi byla tak moc hodná??? :dizzy_face: já nevím kolik se přihazuje :sweat_smile: ....500-1000?
i MM se moc líbil...tak jestli by to šlo, tak to prosím prubni :wink: .

1. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka no byly tam děti, které i brečely :frowning2: ta jsem ráda, že Luky to vzal sportovně, je totiž citlivější :wink:
1. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna to není zas tak pravda, bylo tam asi pět dětí, které se držely maminek a brečely :cry: :wink:
1. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 musíš mi říct kolik jsi za kočárek ochotná dát, přihazovat můžu donekonečna :wink: ale pokud přihodím, tak je to už závazné a kočárek si musíš koupit :confused: vyvolávací cena je 1.000,- ale na ní to určitě nezůstane, tak mi řekni kolik ti mám jako maximum přihodit, prostě za jakou cenu ho chceš a na tý zůstanu výš nepůjdu :wink:
1. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak spinkáme od 12h :slight_smile: .
zase tu lítal jako čertík a do postele nechtěl :astonished: , ale nakonec a naštěstí opět zabral do minutky :slight_smile: .
noc celkem šla, myslím, že jsme spali celkem v klidu :slight_smile: .
ráno jsme jeli pro přihlášku do kroužku, první bude teda až 8.10 :fearful: a co myslíte...píšu si to do kalendáře..už předtím mi něco říkalo, že ten den něco mám a?jasně utz ve 20tt na 8.20, kroužek je na 9h :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale zkusila jsem na ten utz zavolat, vysvětlila jsem v rychlosti situaci s patřičně zoufalou barvou hlasu a paní mi vyhověla a jdu tedy 7.10. :slight_smile: , huráááá.o tu první seznamovací hodinu jsem matýnka nechtěla připravit :wink: , on už si chudáček dnes myslel, že jdeme zpívat, cvičit a hrát si...pořád dělal lalalalala :sweat_smile: :dizzy_face: .
takže tak...jinak cesta zpět katastrofická...bus narvaný...dva nám odjeli, tam nebyla šance se s kočárkem dostat.protože jezdili školáci ze škol, do toho maminky z dm sluníčko s kočárkama, tak jsme byla značně nervní :grinning: ...nakonec jsem ''sedla'' na bus který jem na konečnou a objela to dokola...chuderky maminky..dvě tam zůstali viset jako předtím já :frowning2: ...nechápu proč tu dopravu na dnešek neposílili...tam je gympl, nějaké učňáky, základka...no naše MHD :confounded: .
takže dnes vcelku zatím úspěšný den :slight_smile: ...domů jsme teda dojeli zmrzlí jak cosi :confused: ...do toho ještě pořád pršelo, ale vyřízené to máme a to je hlavní :wink: .
odpoledne jdeme s kámoškou a sylvinkou na pizzu :slight_smile:...taková dooslava sylvinčiných narozenin :slight_smile:.my je pozveme zase po matýnkových narozkách :slight_smile:...už je má skoro za týden :confused:...ještě musíme dokoupit dárky :dizzy_face:.ale on se těší hlavně na kok(dort) :grinning: a tatrovku :grinning:.
jo a byli jsme venku i v té kose bez plenky :slight_smile:.a žádná nehoda se nekonala :slight_smile:, šikulka :dizzy_face:.
a ráno se pěkně vyčurkal a vykakal do nočníku a říkám mu..zavolej tatínka ať se jde podívat a matýnek volal...
káko kok oínko(táto pojď hovínko)! :grinning: :grinning: :grinning:
tak a jdu vás dočítat :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...aha :grinning: , to je pravda :grinning: :grinning: .
tak max do těch 4000 :wink: .
1. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ..karburátor? :grinning: ...motorkářka po taťkovi? :grinning:
1. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : taky kruzok je super vec, aj ja si budem musiet nejaky vyhliadnut, mame tu materske centrum tak pozriem sa ci aj u nas nieco take podobne nemame. :wink:

@sherry28 : to je dobre, ze Luky tam ma aspon tych dvoch kamaratov, ono tie deti sa vedie rychlo prisposobit, ale aspon tam od zaciatku nie je sam. :wink:

@prchalka : veru ja som tiez dost osprosteta odkedy som doma na materskej, robila my problemy aj matematika zo IV. rocnika takze si nechcem ani predstavit ako budem pomahat Natalke teraz v V.-tej triede. :grinning: :astonished:

Sophi spinka, vonku neprestava prsat tak idem aspon kupelnu upratat nech som uzitocna. :wink: :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...moc gratuluji k úspěšnému prvnímu školnímu dni :dizzy_face: , luky je šikulka :slight_smile: .
já zrovna včera MM říkala, že za pět let povedeme také prvňáčka :grinning: ..se na mě díval co blázním :grinning: .
akorát teda pro děti u nás to ráno bylo docela hodně deštivé :unamused: .
měli jste podobný kočárek jako my :slight_smile:...ale byl trošku těžký ne?ten náš teda jo...na cestování MHD úplně na prd :unamused:.
my ho teda ještě máme, asi ho dáme na dětské odd. do nemocnice :wink:.co jsme tam byli, tak ty jejich kočárky už jsou docela v katastrofickém stavu, tak myslím, že neodmítnou :wink:.on je právě taky z bazárku, MM se totiž podařilo na našem původním kočárku zlomit ve výtahu rukojeť :fearful: a bylo zrovna po svátcích, tak jsme vzali co zrovna bylo :unamused:.hlavně že se nikomu nic nestalo :pensive:.matýnek měl 4 m :fearful:.
ale ten váš byl teda daleko hezčí :slight_smile:.

@lehna :slight_smile: ...mně se ten váš kočárek líbí a ten co jsi do něj zamilovaná tady jedna mamča má :wink: . vypadá dobře, ale mně se víc líbí jako hluboký než sporťák.
gratuluji k budíčku :slight_smile: ...blíží se zimní čas :wink: .jen aby to tak zůstalo, i u nás se teď vstává nejdříve v 6.30 :slight_smile: , což je paráda :wink: .

@gina333 :slight_smile: ....moc děkuji za receptík, určitě to vyzkouším :wink: :slight_smile: !
u nás také lije a lije :unamused: ...podzim je holt tady :frowning2: , to bylo letos rychlé...září má být prý spíš sychravé jen s pár dny babího léta :unamused: .
také zápis? :slight_smile: naty toho má ale víc myslím že?

matova :slight_smile: ...IP :slight_smile: .
v pátek na tebe budeme mooooc myslet a držet všechny palečky nebo pěsti, jak chceš :dizzy_face: :grinning: !!!!!!
také už jsem přemýšlela dát punčocháčky...je fakt zima :confused: .dnes bychom uživili i rukavice, matýnek měl ručky zmrzlé jako žabka :astonished: .

jééé to je hodin...to se za chvilku bude matýnek už budit, chjooooooo :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...určitě i u vás bude nějaký kroužek pro tyhle prťata :dizzy_face: . my budeme chodit do berušky..to je od 15 m :wink: .
to mc domino kam jsme chodili minulý rok je sice také fajn, ale dost drahé..na 3m 720 kč :unamused: , dm sluníčko je dotované, takže celoroční předplatné vyjde na jednoho 450 kč :wink: .ta beruška je teda pro rodiče s dětmi, takže za 900 kč, ale i tak...na celý rok se to dá :wink: .taky tam bývá pěkný nátřesk, tak i proto jsme tam jeli hned první den ráno :sweat_smile:.
akorát pak nevím jak to budeme dělat i s mimískem :sweat_smile: ...leda by babička kočárkovala a já byla zatím s matýnkem v kroužku...nebo naopak :wink: .
1. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek