• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
@babula : fenistil som nedavala, ale pocula som o tom ze to ukludnuje. :wink:

@ined77 : aj MM sa k nej prihovaral, ale uz teraz vie, ze ked je ticho v izbe tak tam nema ani nakukovat, nieto este sa jej na nieco vypytovat. :grinning:
3. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Hele ty jiskro :grinning: s tím mluvením buď v klidu. Já bych řekla, že tak 50% dvouletých něco poskládá k sobě a bůhví jestli, vždyť on mluví a rozumí hezky, jak vždycky píšeš a pořád máte nějaká nová slovíčka :wink: Na Snídani koukám stále a dneska jsem zaslechla něco o větách a dvouletých dětech, jenže jsem tady u toho zrovna poletovala, tak jsem neslyšela vše. Vždyť je to blbost, ony toho moc ještě neposkládají!! :angry: A některé nemluví ani tříleté!
Pak dej vědět, jak s kočárkem a za kolik :wink:
Já zase říkám MM, ať jí nerozčiluje, když je náhodou ona v klidu - ale taky, jak do duba!! :angry:
Ovšem Milánek včera zaperlil. Řekl větu: "Strejda Lukáš přijel na motorce" :sweat_smile: :grinning: ale jemu byly 2r už v květnu. Mluví všechno, ale kuňká a drčí, takže ani já mu nerozumím, tohle byla vyjímka, že to řekl celkem srozumitelně :sweat_smile:
3. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@babula Já je taky nikdy nedávala, protože jsem je neměla, když jsou na předpis :sweat_smile: :sweat_smile: Ale některé mamky je dávají před a po očkování (myslím, že na zmírnění reakce?!?!). Já jsem si je dneska taky chtěla dát původně napsat, ale ráno jsem si četla, je to vlastně vesměs na alergie, vyrážky a štipance, no a na to mám kdyžtak aspoň gel..
Na to zklidnění nevím... s tím nemám zkušenost!
3. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 :slight_smile: ano kočárek končí dnes před desátou :wink: domů se vracíme kolem dvanácté, takže jim dám oběd a Marýsek jde spát hned po O kolem půl jedný a spí tu hodinu, Luky si zatím dělá úkoly má klid :slight_smile: teď už je Marek vzhůru :confused:
3. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ..díky za uklidnění :wink: .matýnek pořád něco povídá..něco řekne pěkně, něco to svou hatlamatilkou, ale snaží se :wink: .mně taky přijde, že ne každé 2 leté dítko mluví ve větách, ale člověku se to honí hlavou :sweat_smile: .

babula :slight_smile: ..tak jak píše prchalka :slight_smile: , dávám fenistil po očko a třeba na nějakou vyrážku nebo škaredý štípanec..na uklidnění jsem je ještě nedávala :sweat_smile: .

matýnek se vzbudil už po hodině a pak dal ještě jednu u mě..ale teď tady ječí a vzteká se :confounded: .
tak raději končím :sweat_smile: .
všem krásný zbytek dne :slight_smile: ...večer ještě nakuknu ohledně matove a aukce :wink: .takže dobrou noc zatím nepřeju :grinning: , pááááááááá
3. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...budu tady držet palečky(pěsti) :wink: :slight_smile: .
jako vždy to zvládáš na 1 s hvězdičkou :slight_smile: .aspoń ti půjde mareček spinkat brzy večer....snad teda :wink: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodila jsem fotky z atrakcí do alba + ještě pro vás takovej bonusek z kdysidávna :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 jo moh by jít spát už teď :grinning: je strašně protivnej :sweat_smile: a večer koukej a drž pěsti :wink: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie zubky svrbia a to ma byt na to.kamoske to dala dr.musim sa opytat svojho dr.
3. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem neměla moc na vás čas, je to honička, furt na cestách :wink: ale dneska Luky šel do třídy a je to hroznej moula :confused: měl židličku nahoře na stole(uklizenou) a stál vedle stolu a tý židličky, tak na něj z chodby volám sundej si jí a sedni si a on furt co co? taK jsem tam šla a sundala mu jí :grinning: on by tam stál dokud by mu to učitelka nedovolila :grinning: :wink:
3. zář 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak MM je ještě v práci, tak jsme sami doma :frowning2: kluci se koupou :wink: jinak mi koukáme na novu na ten talent, protže v tu neděli jak jsem přišla k telce, tak jsem chtěla zapnout tu primu, ale MM už tohle měl rozkoukaný a říkal, že na to kouká :sweat_smile: tak jsem měla smůlu, ale o reklamy jsem přepínala a ta prima se mi zdá lepší, je tam i Kraus, kterýho mám ráda hlavně jeho humor :dizzy_face: mě ten Mareš nějak nebere :fearful: :wink:
3. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli odpol na nákupu, čorí byla na chvilku na hlídání. Večer kouknu na pipky s mákem a už se loučím, mlíčko a spinkáníčko. Dneska dala jen asi ani ne 1.40, tak byla teď trošku taková protif :rolling_eyes:
Dobrou :pensive:
!matova ozvi se!
3. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : ja to tiez prepinam, ta porota sa my pozdava na Nove lebo mam rada Adelin a Haberov humor, ale na Prime je Pyco aj Bila, no cez reklamy prepiname hore dole. :slight_smile: Neboj, Luky si zvykne, moja Nati je sice taka Xena od malicka, ale ani taka akcnost nie je vzdy dobra. :wink: :wink:

My sme boli trocha v Tescu, potom so Sophi boll dedo dost dlho vonku, slniecko krasne svietilo tak sa konecne po dlhej dobe vybehala dosyta. :slight_smile: :slight_smile: MM akurat odisiel za kamosmi, stretavaju sa tak 2-3x do roka, vsetci su rozlietany, no moj Danko nepije takze ani nevadi, ze isiel von. :dizzy_face:

@prchalka : Cori vysmiata na kzdej fotke, a ake to bolo milunke babo, kto mohol vediet, ze taky certik z nej vyrastie, ze? :grinning:
3. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas sa spinka, zaspala rychlo a v pohode. :slight_smile: Idem pozerat pipky na maku na Prime, tie Bartoskine kecy stoja zato. :grinning: :wink:

matova: cakame na dobre spravy. :dizzy_face: :dizzy_face:

Prijemnu noc prajem. :pensive: :pensive:
3. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
u nás spánek od 20h :slight_smile: .
byli jsme se mrknout na byt a líbí se nám..chyba lávky je, že oni také docela spěchají..takže by to chtělo rychle baráček prodat :unamused: ..nějak se to táhne a táhne :frowning2: .no uvidíme.
teď jsme koukali na talentmánii..pipky MM nesnáší :sweat_smile: ...ale o reklamě jsem přepínala a cosi i viděla...docela mazec :sweat_smile: .
matova vidím nikde :fearful: , ale měnily jsme si telefony, tak by mi snad sms písla :fearful: .

@prchalka :slight_smile: ..krásné fotky :slight_smile: .čorí vypadala jako chlapeček :dizzy_face: , ale slaďoučký :dizzy_face: .ony ty mimča vypadají všechny tak nevinně dokud nezačnou vřeštět :grinning: .

@sherry28 :slight_smile: ...jejda lukášek :sweat_smile: ...no on je určitě ze všeho ještě vyplašený :slight_smile: .však se otrká :wink: .
na aukru vidím že zájem o kočárek je :confused: ...se to mele :confounded: ..no uvidíme :wink: .
ještě ti přidělávám práci :pensive: .

jinak všem krásnou a klidnou noc :dizzy_face:
3. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined: JE TVŮJ!!!!! :dizzy_face: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 práci mi nepřiděláváš já tu stejně objednávám pro Lukyho stůl a pro Máru boty :wink: a za 3.049,- +200 poštovný to jde ne? :wink:
3. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...vidím, vidím, sleduju se zaťatýma pěstma :grinning: .jsi zlatááááá, moc děkujíííííííííííííí :dizzy_face: !!!!!!!!
písni mi pak prosím do IP náležitosti pro zaplacení :wink: .hned v pondělí penízky odešlu :wink: :slight_smile: .
3. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak zatiaľ mi dr. nerobil vyšetrenie pohmatom, tak neviem či sa niečo zmenilo či nie, podstatné ježe sme doma :grinning: .
Poslal ma na CTG- srdcové ozvy ok, kontrakčná činnosť žiadna a krivka je vraj tak pekná že by pupočná šnúra nemala byť utiahnutá ale celkom voľná, tak super. Mám sa samozrejmä šetriť, čím viac oddychovať...a hlavne vydržať min do 38tt :confused: . ďalšie vyšetrenie až okolo 20.9. :fearful: , ešte sa dohodneme presne telefonicky. Ale budem musieť telefonicky za mojim gynekológom kôli vypísaniu materskej dovolenky, tak neviem či ma bude chcieť kuknúť ešte, dúfam že sa nič nezmení a vydržíme :wink: .
3. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..tak to jsem ráda, že tu nemusíš sedět jen kvůli mě :slight_smile: ...zrovna jsem říkala MM že tě chuďátko ještě obtěžuju místo aby jsi mohla odpočívat :sweat_smile: .
ale jsme moooc rádi :dizzy_face: .krásný závěr dne :dizzy_face: .
3. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukám že ste tu tak
ined: gratulujem ku kočiariku :dizzy_face:
sherry: good job :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova :slight_smile: ..a další super zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
párada, jsem moc ráda že je vše v pořádku :dizzy_face: ...vy to holky dotáhnete zdárně až do přirozeného konce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .jste šikulky :dizzy_face: .

a já mám vlastně ještě jednu zprávičku...mimísek už kopká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
poprvé mě trknulo 1.9. večer, tak jsem čekala co bude dál a dnes po o už to bylo úplně jasné...kopkalo a kopkalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
3. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: !

já už povalím do hajan..na mě je už celkem pozdě, ale mám takovou radost že snad ani nebudu moct usnout :grinning: .
ty také neponocuj!!!máš odpočívat!!! :grinning:
dobrou noc a ať vás blešky(ne)koušou celou noc :dizzy_face: :grinning:
3. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova hlavně, že ty jsi na tom líp :wink: a pupeční šňůrou tě neměli ani zatěžovat :confused: a strašně ti závidím, že už jsi 34tt, taky bych to brala, už mě to břicho nebaví nosit :grinning:
3. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky frčím, všechny povinnosti splněny :dizzy_face: :grinning: vyhráno a objednáno :wink: tak dobrou noc všem :wink:
3. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: jéééé, super :dizzy_face: kopkáčik malinký, dobré sníčky želáme :wink:

neviem čo bude robiť po 40 tt sherry :wink: , ale ja vraj pôjdem ešte zemiaky kopať, povedal mi mm :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

všetkým pokojnú noc, ja ešte dočítavam a trepem do seba neskorú večeru- žltý melón, banán, mandle a lieskové orechy- mňam :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: neboj, nenazdáš sa pri tých svojich šidlách a zrazu budeš v 40tt :grinning: :wink: . Ani mne to nepridáva, mám pocit že väčšie už ani byť nemôže a fučím ako lokomotíva :rolling_eyes: :grinning:
3. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile:... :dizzy_face:
@matova :slight_smile: ... :dizzy_face: , já zase závidím vám že už jste tak daleko, i když u nás ještě že tak..bydlení atd. :wink: .
no snad tu budeme po 40tt brambory kopat všechny :dizzy_face: ...teda já alespoň obrazně :grinning: .
super večeře :slight_smile: ...já měla čoko holandii jogurt a hrozno :dizzy_face:.... :grinning:, vitamínky mimískovi :dizzy_face:
a už taky raději jdu, brou brou :dizzy_face:
3. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: jejda píchanec- ja už to zanedbávam, v podvedomí mám že máme prísť až keď bude mať 2r, musím tam zavolať aké očko má dostať vlastne a možno sme už aj dačo vynechali :sweat_smile: :pensive:
gina: aj môj mm vkuse prepína tie programy, z každého rožku trošku... :wink:
ined: Netráp sa s tým nerozprávaním- ah my sme boli na neuro, vravela dr. presne to isté o spájaní slov v 2r., a že mu mám riekankovať a spievať a robiť sa že mu nerozumiem....však odkedy sa narodil sa mi huba nezastaví čo len s ním vkuse komunikujem. A teraz behom týždňa zrazu vypotil 5 nových slov, za posledné 3 mesiace ani jedno. Mne sa zdalo že po trojkách sa snažil oveľa viac a došli do toho päťky a úplne zostal zabrzdený. A teraz sa mi zdá že ako prestávajú tie bolesti (hoci jedna päťka ešte zlostí viac) tak sa akosi rozrozprával :sweat_smile: . Na cestu chce vbehnúť takmer vždy a ešte sa snaží vymaniť svoju ruku z mojej :angry: :wink: A kočiarik, no bolo by to super, je fakt pekný a asi naozaj lepší ako ten náš- len ako by sa dopravil až sem? my sme akosi s mm ani neuvažovali že by sme poriadili druhý. Keď sme chodievali do mesta na kontroly s malým, tak sedel vo vajíčku, ktoré sme preniesli až k dr...
Ja si stále myslím že nejak po vonku už nebudem uspávať ako šimonka ale ktovie, keď on chce furt po vonku behať... :confused:
3. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek