• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
matova: Ten starší byl pohodář na spaní od 10. měsíce. Měl první zub ve 4. měsíci. Jen jednou jsem s ním trpěla, když mu lezlo 6 zubů najednou. Měl 40°C teploty a brečel a nic nejedl. Ale to trvalo týden a od té doby spí na osmou (někdy jsou samozřejmě vyjimky) a kdyby mohl ta spí do půl desátý. Za to ten mladší, je pravý opak. První zuby měl taky brzy, v 5. měsíci. Do půl roka mě osm zubů. A teď už nám zbývá jen osm. Kéž, aby to už bylo za námi. Ale pro změnu tomu staršímu zase začínají padat :cry: ale zatím je v klidu. Já když je nejhůř dávám paralenový čípek. Teď spí od dvanácti.
8. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem zase dneska nějaká gumová a nenapadá mě nic, jen jsem dala inzerát na cestovní postýlku a víc nějak nezvládám. Za okny svítí, ale nevím, jaká tam je zima, asi bychom měly taky zase vyrazit ven. Zatím spíme ještě!
sherry: 12 zubů je taky můj sen :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: díky :wink:

prchalka: nám lezou rovnou po čtyřech :fearful:

Taky vám děti tak vyplazují jazyk ven? On chodí celý den (tedy spíš se nosí) s vyplazeným jazykem :unamused:
Je hrozně vzteklý teď, nic ho nebaví ani chodit. On teda ještě nechodí bravurně, ale v prosinci na své první narozeniny aspoň furt trénoval, teď když ho dám na zem se rozplácne a ječí a natahuje ruce, chce vzít :frowning2:
8. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Váží 11 kilo mám co dělat abych ho unesla :grinning:
8. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, náš má 16M a stále 4 zuby vyrostlé a 2 na cestě - a to jsou na cestě už tak 2 měsíce. Takže počítám že tak v 18M bude mít 6 předních zubů, no to je fofr :grinning:
8. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak jsme se naposled přebalili na přebalováčku :cry: a už je přestěhováno,uf,to jsem si teda dala :sweat_smile: .
vypadá to dobře a myslím,že jsem to i v celku slušně vykoumala :grinning: .praxe odhalí nedostatky :wink: .
malý tady vyloženě bordelaří :angry: .nešli jsme odpolko ven,neboť bychom to jinak nestihli,ale teda... :rolling_eyes: .
můj vlastní stín se na mě tolik nelepí :grinning: .

sherry,blandik :slight_smile: ...ahojky :slight_smile: .
blandik :slight_smile: ...my máme zítra 17 měsíců :dizzy_face: a zoubků 6,takže klid :grinning:.

sherry :slight_smile:...ano,i náš rarášek chodí s vyplazeným jazykem jako pejsek,ale do toho i štěká :confused: :grinning:.kolikrát nevím jestli máme pejska či dítko :grinning:.
jak se tvoří takové hodné dítko jako byl váš prvorozený :grinning: ???to abych věděla pro příště :wink: :grinning:...

matova :slight_smile: ...jj,člověk na to za normálního pochodu nemyslí :frowning2: .to se snad ani nedá :sweat_smile: .
u nás spánek nakonec 2.30,ale v postýlce jen 40 minut,no tak jsem si aspoň početla :sweat_smile: .

dnes mě mohla švarová večer nabarvit,ale mám strach,že to moje klíště nebude spinkat.náhodou se vzbudí brzy a co já s ním s barvou na hlavě že :unamused: .
takže to bude muset zase asi počkat :frowning2: .vypadám jako můra :pensive: .
2 minuty tady píšu a matýnek stihnul vyházet v komoře regál s oblečením a teď tady rozhazuje knihy :angry: :sweat_smile: .
včera mi normálně vypnul pc,přišel,vypnul a odešel :confused: :angry: :grinning: ,je to žárlivka :sweat_smile: .
jdu na něj :sunglasses:
8. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sherry: i mě prosím recept na to pohodové a spavé dítko :grinning: Taky bych brala ať ty zuby rostou po čtyřech, raději krátkodobě peklo, než dlouhodobě očistec :slight_smile: Jo a jazyk vyplazuje, ale spíš když se na něco soustředí.

Blandik: u nás nápadobě jako u vás a u Ined. Všechny první zuby bude mít tímto tempem tak v patnácti :slight_smile:

Ined: risk je zisk - riskni to a budeš kočka. Při nejhorším budeš malýho drndat ty, nebo švagrová a mezitím pracovat na hlavě. Mě se teď kdysi podařil husarský kousek - nabarvila jsem si hlavu i udělala melír během dopoledne, kdy Aduš byla normálně vzhůru. Sama to nechápu :sweat_smile:
8. únor 2010 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined77: no poud si dobře vzpomínám, tak Lukášek vznikl mezi futrami :grinning: Tak třeba, příště zkuste mezi dveřmi :grinning: On je Blíženeček a řekla bych, že jsou to kliďasové a hodně rozumní lidé už od mala :wink: naopak mu musím dodávat sebevědomí :sweat_smile:
8. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za to Mára, ten teda je pěkně vzteklej Střelec a sebevědomí mu nechybí :sweat_smile:
8. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ..já bych to i riskla,ale švagrová mi jen vždy nahodí barvu a frčí,sama má dvě děti,sice už větší,ale i tak :wink: .a sama si to nenabarvím ani omylem,neboť to mám až příliš dlouhé :unamused: .dřív jo,aleuž jsem to dlouho nedělala a měla bych tam jistojistě krpy :frowning2: .

sherry :slight_smile: ...aha :grinning: ,tak to se obávám jsou na náš věk až příliš náročné kreace :grinning: :grinning: :grinning: .
jinak já jsem taky blíženeček :grinning: ,ale teda kliďas vážně vážně nejsem :grinning: :grinning: :grinning: .

jdeme se koupat,pěkný večer všem :slight_smile: ,mě čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
páááá a ....mlčím :wink:
8. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sherry: já jsem blíženec a moje mamka tvrdí, že jsem jí jako dítě dala dost zabrat. Ale teď kliďas jsem a rozumná taky :grinning:
8. únor 2010 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...jo...to jsi teda fakt dobrá a adélka nejhodnější holčička :dizzy_face: .
jj,já jsem taky rozumná :grinning: :grinning: :grinning: (občas)
:slight_smile:
8. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: kdyby to mělo fungovat, tak do těch futer fakt příště jdu :grinning:

ined: žehlení? dnes? Ordinace je až zítra :slight_smile: Já to mám schovaný na zítra.
8. únor 2010 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: no fakt asi jo, já jí asi křivdím nebo co :grinning:
8. únor 2010 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ty futra taky prubla,kdyby to bylo zaručené :grinning: .
jj,žehlení dnes,ale i zítra,mám tam plný sušák matýnkova prádelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
se mám co :rolling_eyes: :grinning:
a už fakt jdu,páááá :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska u nás řev - řev - pištění - pištění - pištění - řev - řev a tak stále dokola :rolling_eyes: :rolling_eyes: Už se to nedá poslouchat, chvílema nepomáhalo vůbec nic, ani si ji vzít k sobě.. Kadění 2x za den, takový tuhokašovitý! Už jsem jí i namazala dásna, má tam docela bouličky nahoře, tak nevím, jak na noc, jestli jí něco dát nebo ne.. Je fakt marná dneska! :confounded:
8. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prchalko: poradím snad jen - jdi pro jistotu dnes brzo spát :frowning2: Já to u sebe vidím taky tak.
8. únor 2010 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A taky ruce pořád v puse až po loket a záchvaty.. Teď sedí s tátou u tv. 2 fotky v albu!
katzi: No jako jindy půjdu :sweat_smile: na těch 40 minut, že... Snad se mi zase neudělá blbě!
8. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
u nás ako vždy je už teraz fajront, teda uvidíme dokedy :confounded:
pobedde sme boli vonku, ale kosa tam bola riadna, až ma v rukách pichalo (rukavice zostali doma :grinning: ).
Musím pochváliť malého, že dnes sa s ním celkom aj dalo...síce bol tiež prívesok na nohe, takže som ho dosť nosila, ale našťastie som mala podstatnú časť navarenú včera. Pravdupovediac po vychádzke chytal záchvat a nechcel domov, chcel totiž vzhliadnuť ešte babičku, tak sme šli aj tam, aspoň ten čas zbehol lepšie. Myslím teraz na lehnu, ktorá ani takú možnosť nemá :confounded:
Horšie je že zuby nevidím-má tie ďasná síce tvrdé (na miestach horných očných) ale nepresvitá nič...hryzenie všetkého pokračuje....

prchalka :sunglasses: : joooj, tak hádam bude aspoň zajtra trochu lepšia. ja to už nechápem-môj bol včera hrozný a dnes bol iný-pritom nevyšlo nám nič...tak držím palce.

ostatné :sunglasses:: prosím vás- čo je to "medzi futrami"? tiež by ma to zaujímalo :grinning:
ja by som to možno riskla s bábätkom býčkom, aspoň ženy čo poznám sú milé, kľudné, trpezlivé :sweat_smile:
8. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matova: mezi futrama je jako že to plození probíhalo mezi dveřma - taky si úplně neumím představit v jaké pozici, to by věděla spíš Sherry :slight_smile: To je zvláštní býci a klidní, tipovala bych spíš že budou pěkně tvrdohlaví. Asi co člověk to originál nezávisle na znamení.

Tak já se pro dnešek loučím a držím palce všem.
8. únor 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: dík za objasnenie :wink: ja už som si myslela že v šatníku- medzi kabátmi :grinning:
baby :sunglasses: , vlastne je jedno v akom znamení, hlavne nech dobre spí, nepiští, nekričí, dobre papá,nebúcha... :grinning:
takže asi ufónik :astonished: alebo bábika :grinning:
ale nie, hlavne nech sú tie naše ďalšie zdravé :wink:
8. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: Dneska jsme měli mango navečer, ale moc tomu nedala, ale bylo výborný, pěkně uleželý :wink:
Nově příchozí zdravím!
Jinak jsme byly dneska na procházce na poštu, no 3/4 cesty jsem nesla, ale přišly jsme pěkně vyfoukaný. Overálek je doma, ale je fakt velikostně asi tak na 3 roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , konečně něco, co je nám velký, ale neva, oblíkla jsem jí ho na spaní, je v tom jak ve fusaku.. ještě ho asi budu muset trošku upravit, aby líp seděl. No a teplý je ažaž :sweat_smile: Tak když dneska proběhla změna, že by... mno kéž by!
Všem pápá lálá :pensive:
PS: Dneska jsem měla už z toho řevu tak vyhrabáno, že jsem zapla Kouzelnou školku o půl hodiny později.. samozřejmě už tam nebyla, že.. :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
8. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: on je Blíženec, ale kluk, to je trošku jiné. Ale jinak o Blížencích obecně platí, že jsou intelektuální tvorové :slight_smile: a dětičky Blíženci se nesmí nudit furt jim dávat nějaké úkoly, ale pak samozřejmě záleží na genech také a výchově. Jinak si myslím, že taková mamka na mateřský může bejt třeba v Rybách a ujedou jí nervy :wink:
8. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska ten menší usnul až moc kupodivu rychle a ani moc neprotestoval, bojím se, že je klid před bouří :rolling_eyes:
8. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ja mam syna blizenca a dnes mame prvu noc so zubkami... prave mu vychadza prvy zubok a to uz ma 8 mesiatov. Aj na internete som len aby som nezaspala kym mu budem znova merat teplotu.. :( moj maly Jakubko
8. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:

akosi nestiham pisat, tak som vas aspon docitala. :wink: Noc bola ostrasna, do pol noci bola hore raz, potom na polnoc a od tej druhej knucala, mraucala v kuse. Teraz samozrejme este spi a ja mam hlavu ako balon. :frowning2: :frowning2: Cez den je to dieta uplne v pohode, krasne sa hra, motka sa, no az na to vymyslave jedenie. Staci jej 2 hodinovy spanok ani vecer nie je mrzuta, ona je ako Duracelko, normalne nechapem kde berie tolko energie. :dizzy_face: :dizzy_face: A v noci furt place. Ja uz neviem ci su to zuby, hadam je urieknuta ci co. :angry: :angry:
9. únor 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak u nás noc katastrofální - opět :pensive: .

uspán v 19h, probuzení na čaj,dudlík, calgel na zoubky 21.00, pak v 22.45, pak až do rána co hodinu, ani to snad hodina nebyla. ve 4.50 šel ke mě, a do 7,kdy vstával se prbral asi 3x nebo 4x :confounded: .

gina- aspoň,že tio spí přes den 2hodiny, my spíme maximálně hodinu :sweat_smile: , někdy jen 45minut.

přeji hezký den, dneska jdem na tu neurologii,tak snad bude vše o.k. a zkusím se zeptat na to spaní.
9. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobré,

Lehna, Gina: :frowning2:

U nás taky žádný hitparáda, ale myslím,že to dnes až tak hrozný jako ty předchozí noci nebylo. Ty časy buzení už si ani nepamatuju,ale až do rána zůstala u sebe v postýlce, tak to tak hrozný být nemohlo.
9. únor 2010 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás katastrofa tak napůl :sweat_smile: :sweat_smile:
Přes obvyklé problémy do hodiny po uložení (no jako vždy, ale tentokrát už za asi 35 minut :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ) zůstala v postýlce až do skoro 12ti!!!! Pak hají u mně a do 1h v klidu, pak 3h motáky v kuse, pak se zklidnila, usnula, čímž zaspala mlíko mezi 3-4h :confounded: a probrala se na něj až o půl 5. Kdy to po něm zase zalomila, naprosto v klidu a probrala se 7.40!
Já si mezitím pořvala, od té 1h jsem samo nespala a usnula jsem tak možná někdy kolem půl 6, takže jsem se probrala stejně s ní.. Tak nakonec asi změna overálku zabrala, vypadá v něm jako sněhulák, ale co mělo znamenat to motání v kuse ty skoro 3h vprostřed noci...?!?! :confused: :confounded: :sunglasses:
9. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem slyšela předpověď počasí - žádná sláva, další sníh (už to tady lítá) a mrazy. Oteplení "možná" na konci února?! :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry:
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek