• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
@ined77 dve predne uz ma (co su hned za rezakmi) teraz sa tlaci jedna vzadu :angry:
A mas pravdu, zuby jej idu jednoznacne rychlejsie ako isli synovi. Mala este nechodi, ale zubov uz ma ako tiger.
13. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briketa :slight_smile: ... :grinning: aspoň to budete mít brzy za sebou :wink: .nám vylezl první až v 10ti měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a teď nám chybí ještě ty 5 :sweat_smile: .ale už bych řekla, že se ozývají..dle nocí a projevů :sweat_smile: .na druhou stranu, kéž bychom to stihli do porodu :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ...neboj, však ona si čorí dá až bude mít chuť :wink: .ale je pravda, že jsem taky vždy nervozní, zvlášť když dávám sirup aby nebyl lačný :unamused: .
i u nás je to s jídlem děs...na oběd dá pár lžiček..tak 3 polévky a 3 hlavního a šlus.ale aspoň dobře pije..na stole má pořád něco na zobkání, tak hlady být nemůže :wink: .
13. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se začalo používat hodně slovo "jenom" např: "Já měla tyčinku JENOM" nebo "Já ci (to a to) JENOM.... napít jenom" :grinning: :grinning:
A taky sranda je, včera jsme jí nabízeli všechno možný, tatínek to zkoušel:
"Dáš si chlebíček"? - NE!
"Dáš si masíčko"? - NE!
"Dáš si všechno možný"? - NE!
"A dáš si čokoládku"? - JÓÓÓÓ :wink: :grinning: Na to slyšela! Nj, kokína :grinning: :grinning:
@ined77 Jj, právě jen kvůli tomu, aby nebyla nalačno a nejedla jen sirup :wink:
13. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ... :grinning: ...

no a už tu začali mlátit, tak čekám že matýnek začne plakat :unamused: .
tak páá a všem krásný zbytek dne :slight_smile:
13. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - jo, to se mě holka ptej, co doma pořád dělají, já vím, co bych dělala já, zbláznila bych se :grinning: :grinning:
13. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás přes den pohoda, ale večer katastrofální, před a u koupání už byla úplně bez sebe, zase se brekem úplně dávila. Mrtě unavená, jenže do poslední chvíle jsem ještě čekala, že se vykaká, aby měla v noci klid, protože z toho byla nervózní, ale nepovedlo se. Takže jsem stála před rozhodnutím, jestli jí dát spát co nejdřív nebo čekat na bobeš :frowning2: No nepovedlo se a jí to naprosto vyřídilo. Do toho ještě zase teplota.. ale usnula v 10ti vteřinách asi v 19.50 chudák :frowning2:
13. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já z toho mám teda pěkně blbou náladu - spíš výčitky, že jsem jí "trápila" :confounded:
Tak brou všem!
13. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : mate to teraz tazke, chudatko Cori tie hnusne zuby ju riadne trapia. :frowning2:

Poo sme boli zase shoppingovat a stale som si nic nenakupila. :astonished: Chcela som pre Sophi pyzamko ale take hrube overalove, nikde nemali, kombinezy sa my nepacili, takze dali sme si iba kafco a Sophi sa vysantila v detskom kutiku. :wink: Vecer zumba a teraz si idem konecne sadnut k telke, drobceku uz spi. :slight_smile:

Peknu noc prajem. :pensive: :pensive:
13. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined, katzi: mm vedel že srandujem, zmohol sa len na to že : "ty si šalena" :grinning:.
sherry: tak beháme obe z izby do izby...u náss je to všelijaké, nikedy vstáva vnoci po 3h, niekedy po 2 a niekedy vnoci nespíme aj 1,5-2h po kojení :unamused:. Inak mne by toto vôbec nevadilo, ale majú tie moje deti časový stret často v budení sa...
Blbé je že uspávať šimona musím ja, kúpať tiež :rolling_eyes:. Ale sa mu nečudujem už ani že sa domáha, to je totiž často už len cez deň jediné kedy je so mnou konečne...malá stále plače a veľa ju musím nosiť :astonished: . Ale myslím si že šimonko už sa konečne lepší :dizzy_face: .
13. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
probrala se už ve 22h a potkala jsem jí ve dveřích ložnice, s MM to vůbec nehlo, takže jsem měla službu já. Půlka noci promotaná, chvílema zase nespala a ruce mi tiskla jak starej chlap. V 1h jsem jí dala zase sirup na bolest, ale né že by to nějak zázračně pomohlo :rolling_eyes: Takže jsem rozlámaná do růžova :unamused:
Bobeš za celou dobu nebyl a ráno snědla asi 5 kostiček chleba. Ale jinak opět funguje..
14. lis 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@matova : tak to je dobra sprava, ze Simonko sa zlepsuje :slight_smile:

U nas noc pokojna, spinkala pekne, uz ani sopliky nema, zobudila sa o 7:00. Dnes poo nas caka oslava, svagrinka ma narodky, bude ovocna torta, vcera sme spravili cestovinovy salat, este chlebicky, juj tesim sa na poobedie. :wink: :dizzy_face:
14. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
venku je krásně, včera jsem byla večer s kočárkem na procházce, Mára pomáhal vozit :wink: jak na jaře :dizzy_face:
@matova u nás byl boj, když Mára zjistil, že ho bude uspávat MM, on je zvyklý na něj jen pokud nejsem doma, ale když viděl, že kojím Eliho a nebudu ho uspávat, tak bylo rošambó, první dva dny si pobrečel a pak přistoupil na to, že sedím vedle a držím ho za ruku :slight_smile: úplně chápu, když se vzbuděj oba jaký to je :sweat_smile: já z jedný strany kojím a z druhé si položím Máru na sebe a hladím ho po hlavě :sweat_smile: a neboj on Šimonek bude rozumější čím dál víc:wink:
14. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, já už mám skoro upečené kuře. Nemáte to jednoduchý, ale musím uznat, že to zvládáte fakt dost dobře. Jste výborně psychicky vybavené :wink:
14. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : my mame dnes svieckovu, ja to moc nemusim ale zjem. :wink:

@sherry28 : aj u nas je nadherne, ani neviem ako to dnes spravim so Sophi, spinkat ju dam do kocika a pojdeme na prechajdu, ale poo asi von nepojdeme kedze je ta oslava. Skoda, lebo fakt krasne to slniecko svieti od rana.
14. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc celkem šla :wink: .takový průměr no.
dnes jsme byla ráno na novém bytě s kamarádem co nám dělá kuchyň ještě něco přeměřit atd..no je to tam celé rozkopané a vykopané :sweat_smile: ...jen se modlím, aby vše stihli :sweat_smile: .
matýnek spinká od 12h, zase nic moc nejedl...to je s ním fakt děsné :frowning2: .už nevím co u pořád podstrkovat :cry: .

@gina333 :slight_smile: ...i u nás je dnes krásně a teplo :slight_smile: .
oslavičku si užijte :dizzy_face: .
také jsem se dívala i v tom HM po nějakém pyžámku pro matýnka, ale jediné co se mi líbilo bylo na 4-6 let :sweat_smile: .to už bylo opravdu veliké až moc.ani v tescu nic nemají.chtěla jsem nějaké flanelové, teploučké, ale nikde nic :unamused: ...máme jedno takové z bazárku a to je naprosto super...prostě klasické pyžámko, ale malinké :slight_smile: .

@sherry28 :slight_smile: ...jj, aspoń se dostanete pěkně ven na čerstvý vzduch :slight_smile: .a vidíš jakého máš pomocníčka malého :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ....to si nemůžeš vyčítat :wink: .nejsi vševěd a myslela jsi to dobře :wink: .
už se teda na ty pětky fakt těším :unamused: ...dnes musím matýnkovi prozkoumat důkladně papulku :sunglasses: :grinning: .

@matova :slight_smile: ..jen aby ho ta sranda brzy nepřešla :sunglasses: :grinning: .
super, že se šimonek lepší :dizzy_face: .chce to prostě fakt jen čas na srovnání se s novou situací :wink: .za chvilku ti bude i pomáhat :wink: a než se naděješ, budou si spolu děti hrát :slight_smile: .

@anta :slight_smile: ..my jsme dnes měli řízečky se šťouchaným bramborem a čočkovou polévku :slight_smile: .ale kuřátko mám moc ráda :slight_smile: .

jinak všem přejeme pěknou neděli :slight_smile: .
dělníci dělají na střeše i dnes, ale včera měli pauzu skoro 2h, paráda..matýnek spinkal jako dudek až do prvního bouchnutí :grinning: .tak doufám, že ani dnes se do práce moc nepoženou :sweat_smile: .
zato na novém už je celá naše strana hotová :slight_smile: a co dělají z boku, tak jsem poslouchala a není to skoro vůbec slyšet..spinkat se u toho dá určitě :wink: .a je dost možné, že než se nastěhujeme, budou mít hotové i tohle :wink: .pak už jen předek, ale my máme všechny okna na druhou stranu :slight_smile: .
14. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás jsou dnes tcháni na huse. Čorí vypadala od 11h unaveně, myslela jsem, že nedožije 12h, tak jsem to s ní šla zkusit a mlela se mi tam 30 minut. Oči poloviční, jen je zavřít, ale jela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás dospáno(40 minut)...nějaký debil začal mlátit do zdi :angry: ..opravdu barák snů :confounded: .
tak páááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - nám kluk přestal během té rekonstrukce prakticky spát přes den, vrtali, mlátili, no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :slight_smile: ..jenomže tohle nebyli dělníci, ale sousedi :angry: .asi pět ran do zdi a nazdar :confounded: .nevím, proč musí někdo mlátit do zdi v neděli ve 12.45 :angry: .jinak co se týče té střechy se zatím v pohodě trefujeme do jejich přestávky na oběd, takže to jakžtakž vychází :wink: .ale jak makají, je to rachot pěkný teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - lidi jsou hrozně bezohlední, my si taky, holka, užíváme. :unamused:
14. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : moja suseda nad nami vysava kazdu nedelu presne od 12:00, ja jednoducho nechapem preco vtedy nesedi pri stole a s prepacenim nezere. :unamused: Niektori ludia su fakt divny. :astonished:

Tak oslava dopadla super, teda jedla, pitia neurekom, normalne ma boli brucho. :wink: Sophi cez obed spinkala v kociku,tak sme boli s MM po obchodoch, my mozme jedine vtedy ked mlada dama spi. :slight_smile: MM si kupil rifle, trika, vyhliadol si topanky do roboty, kupila som pre Nati krasnu vestu, ale som odlozila pod stromcek a sebe som kupila jednu koselu, no celkom fajn nakup. :dizzy_face:
14. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi spinka, idem pozerat CS ma talent. :slight_smile:

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
14. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my dneska bobík až před koupáním 19.30 - od včera to trvalo :confounded: a ještě to stálo hodinu neštěstí :rolling_eyes: Takže uff :wink:
Teplejší byla, takže jsem radši sirup na spaní opět dala..
Dobrou.. :pensive:
14. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

Noc u nas dobra, prelozilo som ju k nam az rano o 5:00 a este spinkala do 6:40. :wink:
15. lis 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, dnes Honzík vstával až v 6,50 hodin! Přivítal mě velkým hovňákem a není divu, protože opět 5 dní nekakal, mám z toho hlavu jak pátrací balón, tak jsem se rozhodla, že se objednáme k dr. na konzultaci ohledně stravy, protože mě to fakt trápí :wink:
15. lis 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak ty 5tky hodnotím asi jako nejhorší - a to jsme zatím u prvního zubu! Ty noci!! :frowning2: Už jsme asi bez velkých teplot, ale večer se probudila asi za 40 min, pak po 23.h a ve 24h už MM stál v koupelně, že jde pro sirup (probudilo mě brečení), tak jsme jí ho dali a někdy ve 2.30 už o něj prosila zas, ale to jsem jí ho fakt nedala, čekala jsem, že nějak musí zabrat ten předchozí :confounded: No moc velké účinky teda nevidím :rolling_eyes: kopala do postele, do zdi a s přestávkama pořád takhle dokola a do toho semtam brek a válení sudů v podstatě pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počítám, že se to bude táhnout tak do února, ale doufám, že aspoň občas se bude líp spát :confused: :rolling_eyes:
15. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : teraz sa bojim este viac :astonished: je to strasne nespravodlive, ze niektore deti tie zuby takto trapia. :unamused: Sophi je zly jedak, ked si predstavim, ze pri patkach to bude este horsie, tak mam obavy, ze z nej ostane iba palicka. :unamused:

@anta : ja by som to urcite konzultovala s dokinou, pat dni bez kakania je dost aj pre dospeleho, nie este pre takeho drobca. :rolling_eyes:
15. lis 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - holka nám ty pětky taky rostou hrozně dlouho, tedy ne v jednom kuse, ale třeba jednou dvakrát za týden se mi kluk zdá takový horký, patláme to mundisalem, zkoušela jsem ho i na sobě a pěkně chladí. Už ale ani nedáváme panadol, což jsem ráda. Ten docela zabíral, ale takový nurofen byl zcela bez účinku.
15. lis 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 no my už s ní o tom samozřejmě mluvili, ale bylo to takové spíš nekonkrétní a proto potřebuji, aby navrhla a zavrhla :grinning: jídelníček, abych se v tom neustále takto nemotala :wink:
15. lis 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to ale zajímavý, protože se nevyhýbáme ani ovoci ani zelenině, pije probiotická mlíčka, bere laktulózu a stejně nic. Asi mám v jeho jídelníčku zahrnuto něco, co mu na trávení dobře nedělá a vadí mi to, i když musím říci, že dítě si z toho naprosto nic nedělá, nestěžuje si na bolesti, nic, což mě zaráží :confused:
15. lis 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek