• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@prchalka - tak to vůbec netuším, telefon na ní taky nemám, tak nemůžu sloužit :confused:
4. led 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka taky jsem si říkala, že tu ined na její poměry dlouho nebyla :confused: Je ve 34tt, tak že by třeba už??? :confused: Matýnek byl taky myslím dřív.
4. led 2011 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mě napadlo, jestli se nerozsypala už. Po tom, co všechno dělá (pracuje doma) a neposedí, tak mě napadlo, že děťátku se chtělo taky už utíkat :grinning: :grinning:
4. led 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta : no přesně tak, má pořádnej záhul, je na všechno sama, k tomu to stěhování.... Nepřekvapilo by mě to. Tak hlavně at jsou obě v pořádku s malou.
4. led 2011 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak snad jo. Taky mi to nedá spát :wink:
4. led 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Na INEDjsem taky dneska ráno myslela :confused:
Telefon na ní má Sherry :wink:
4. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dítě se šlo natáhnout do postele, že prý bude spát, haha vylez vtipe, nemůžu, jsem suchej :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

Baby v tej praci bolo fajn, cely cas som davala kody na tovar, nic narocne, presne pre mna. :slight_smile: Su tam mlade kocky, clovek pride na ine myslienky, netoci sa vsetko stale okolo deti, i ked na Sophi som myslela stale. :wink: A zvladla to s babi bravurne, dokonca aj jedla pekne obed a ked sa pokakal svokra ju mohla prebalit, a to dovoli tiez iba mne. :slight_smile: :slight_smile: Takze fajn. Dnes ani nevarim, objednali sme si pizzu. :dizzy_face: Veru, neviem co je s ined akosi stichla. :fearful:
4. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 - tak to je super,že se ti tam tak zatím líbí :slight_smile:. a Sophi je moc šikovná,že to tak hezky s babi zvládla i přebalit se nechala :slight_smile:

@anta - tak u nás pro změnu se spát prý nebude. "běž spát" "ne, ťap ťap". si to kluci vyměnili :grinning:
4. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Doufám, že ined jen "nestíhá" zajít a jsou v pořádku. Matyho jí vyvolávali, ale to bylo kolem 37tt!
U nás se spí, ale s násilím a brekem. Srším blesky, fakt! Já bych jí nenutila spát, jen odpočívat, fakt s námahou zabrala až 13.30, jenže lehnutí si v ní vyvolá jen skákání a metání po posteli, největší akci za celý den, srandičky, což jí samože po té půlhodině unaví, takže už je fakt zralá a mžourá, ale ne a ne lehnout a poslechnout :unamused: Až jsem se nas.... odešla na wc, páč jsem potřebovala a v pracovně jí zamkla. Okamžitě stála a řvala hystericky u dveří :frowning2: Ale pak zalomila.
Jo, jsem fakt hrozná :frowning2:
4. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka - taky doufám, že jen nestíhá,ale to u ní není normální,aby nenakoukla aspoň na chvíli :frowning2: .
V klidu, u nás se zase spát asi nebude :angry: . zas tak dlouho ráno nespal,aby vydržel až do večera. včera usnul až v půl 3, naštěstí večer taky usnul normálně do 20ti h.
4. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka : nejseš hrozná - je to pro její dobro :wink: Bez spánku by to do večera nedala a bylo by to pro obě daleko víc o nervy.
@gina333 :fakt ot zní super :dizzy_face: Navíc se tam možná ještě oblíkneš - v New Yorkeru mají myslím pro zaměstnance nějaký slevy na jejich oblečení.
4. led 2011 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :unamused:
já jen vyřizuji vzkaz od Ined, že leží s Matýnkem v nemocnici, bolelo ho bříško :frowning2:
4. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sherry28 - moc děkujem, chudák Maty :frowning2:
4. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
psala mi to včera, ale nemohla jsem dřív, od páteční půlnoci mám 40°C zánět prsu a do toho ještě krize s MM, mám teď těžký období, ale Ined vás pozdravuje :wink: :slight_smile: já tu teď moc nebudu :frowning2:
4. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ještě vlastně, že jí zvrací, takže tam jsou na pozorovačce :cry:
4. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@sherry28 - jejda, božátko i ty. no my taky měli před vánoci krizi s MM :frowning2: . posílám hodně sil,ať je ti brzy líp. Pošli mi do IP číslo na Ined,prosím...
4. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já ani nevím jak se máte vy, ale doufám, že o 100% líp jak já

jen jsem zaznamenala, že gina má práci, tak super, strašně záleží na kolektivu, potom s dá zvládnout jakékoliv práce a naopak, když je špatnej kolektiv tak nebaví ani vysněná práce
4. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sherry28 - já jsem těhotná, jdu zítra k doktorce.takové vánoční překvápko :slight_smile:
4. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka - nejsi hrozná, ber to s nadhledem, tak ať zkusí občas nespat, já mám obavy, že jak jsem nutila Honzu taky chrápat v posteli doma, tak od té doby spát doma v posteli právě nechce, tak abyste taky tak nedopadli :sweat_smile: :sweat_smile:
@sherry28 - jů, no tak to jsou teda zprávy, tak Ined moc pozdravuj a že držíme palečky, chudinka Matýnek, posílám vzdušného hubáka, ať se kočičák uzdraví :slight_smile: A tobě posílám energii, to se dá pochopit, že jsi naprosto vyčerpaná, tak ať je co nejdřív lépe. Ráda bych na Ined telefonek, ale nevím, jestli by chtěla ona. Jsem z diskuze, kde jsme každá rodila tak po 14 dnech až po měsíci a já rodila jako poslední, tak mi holky poslaly tel. čísla a já dělala telefonní ústřednu a hned jsem hlásala, kdo nový se narodil :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lehna a @sherry28 - jo, ty krizovky s chlapama, to je síla, co? Občas by je člověk zahodil. Včera na mě mm vyrukoval, že má šanci dělat vedoucího oddělení u ní v práci. Mé obavy spočívají v tom, že se bojím, jak by se vracel z práce. Už takhle se vrací k večeru a kdyby měl ten čas ještě prodloužit, no tak to teda nevím. Nejde mi o sebe, ale o Honzíka, protože už tak, a to si přiznejme, ho vidí strašně jakoby málo, prakticky hodinu za den a o víkendu. No kdyby to mělo být ještě míň, tak to bych se vážně snad rozvedla. MM mi oponoval tím, že by dostával o 5.000 Kč víc, ano peníze jsou dobré, ale co jsou oproti času, který může trávit s rodinou. Představa, že Honza bude chodit do školy, já se s ním budu učit, já budu chodit do práce, já budu po večerech vařit, já budu prostě dělat celou domácnost, no tak to je o psychický zhroucení. :frowning2: :frowning2: On měl kecy, že mu chci bránit v postupu v práci, ne nechci, nejsem sobec, ale pokud by to bylo na úkor rodiny, tak to tedy proti jsem, to se teda přiznám, že jo. :unamused:
4. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...vím , že už tady o zoubkách bylo hodně napsáno,ale já nemám mmontálně čas si celou diskuzi přečíst a opravdu bych potřebovala poradit. Lauře rostou čtyři stoličky najednou a už to trvá několik týdnů, kdy se neustále po pár minutách budí a pláče, mlátí sebou o postýlku a hraboší se jak krtek, na tom by mi nepřišlo nic divného, ale dnes v noci se prvně budila od 11 po 5 minutách a strašně vřískala, měli jsme jí v posteli a ani to nepomáhalo, potom na chvilku stichla a najednou se napřímila a začala řvát jak nikdy,celá sebou škubala až si natrhla pyžámko, vůbec sme jí nemohli udržet ani já ani přitel, úpně se tak divně zkroutila ruce a nožičky, byl to děs, zabralo až mlíčko který jsme jí nanutili. Hodně mě to vyděsilo,ale ráno byla v pořádku, jen je trochu víc okňouraná, mám strach jestli neprodělala nějakej záchvat, ale jelikož jsme z malého města a naše doktorka je k ničemu a je mi jasný, že mi řekne, že to nic neni aťna ní nic nehledám. :frowning2: tak by mě zajímalo jestli s tím taky některá nemáte jakoukoli zkušenost??
Předem děkuji za odpovědi
4. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lehna blahopřejiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No, radši jsem to nepsala, ale taky jsem se přikláněla k tomu, že je něco jí nebo Matymu. Hlavně, že je v kupě :wink: Ale teda chudák, ve svým statu v nemocnici s malým :frowning2:
Koukám, že krize jsou a budou :confounded: :frowning2:
@anta Kdyby aspoň už bylo jarní počasí, taky bych s ní šla do kočáru ven, za pokus by to stálo. Nenásilný a zdravý pohyb :sweat_smile: Hele, auto jí ukolíbe klidně v 10 dopol, ale postel, to je děs! Kdybych jezdila, tak se fakt obětuju a aspoň tu půl hodinku bych s ní někde jela, ono jí na odfrknutí stačí fakt málo! Furt ještě mám z toho dneška blbej pocit.
Ono až bude zase běhat venku, tak by uspávání nemuselo být tak hrozný! Jenže jsme zavřený doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
lehna máš to číslo v IP :wink:

holky u nás je ta krize vážnější, žádné blbosti, ale nechci to tu rozepisovat .......
4. led 2011 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta přesně to co píšeš, tak tohle já dělám sama a mám tři děti a čekám a kdy se psychicky zhroutím :confused: ale jen tím, že mi ještě MM dodává kapky a perlu za perlou :angry: od října
4. led 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kdo budete psát ined, tak moc pozdravujte!! Od všech samo :slight_smile:
To je zase krásný období u všech koukám :frowning2: :frowning2:
Já mám taky depku.. :pensive:
4. led 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sherry28 : moc drzim palce aby sa to s TM urovnalo, chlapi su strasne nechapave a nevdacne tvory, drz sa. :astonished:

@anta : neboj sa, vsetko zvladnes. Ja som na vsetko uz roky sama, ani my to uz nepride, ze to robim bez pomoci MM, dokonca aj ked je doma ho neobtazujem s nicim ked nemusim. :wink: My zeny mame take zvlastne nadanie, ze sme schopne urobit vela veci naraz to panaom tvorstva nehrozi. :wink: :slight_smile: Obcas si aj ja poplacem, obcas si nakricim na deti, ale da sa to. MM je tiez v zahranici koli peniazom, a z vlastnej skusenosti viem povedat, ze som rada, ze mame viac penazi a nemusime sa hadat. :dizzy_face: S detmi ma uzasny vztah, je perfektny otec, baby ho zboznuju a asi to ma byt tak ako to je. :dizzy_face: :dizzy_face:

Ked budete volat s ined, tak drzim palce Matymu aby sa rychlo dostali domov z nemocnice. :slight_smile:
4. led 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny, děkuji vám za vzpruhu, je fakt, že mm neví, do čeho by případně lezl, ale ta představa, že by se "flákal" v práci a já to tady dřela pořád sama, by mě tedy vážně moc nenadchla :unamused: Když já vám mám pořád pocit, že myslí jen na peníze, pořád všechno děsně přepočítává, mně tohle moc nevoní, protože mám poněkud jinačí hodnoty jako je zdraví, pocházím z rodiny s chudšími poměry a peníze nikdy pro mě nebyly všechno, taky jsem žila z ruky do huby, vím, co je to bída a proto si vážím i toho "trapnýho" zdraví a rozhodně nic na peníze nepřepočítávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chápu, že chce, abychom se měli dobře, ano to je fajn, ale chápete snad i moje názory.
@sherry28 - jo to jsou věci a ještě tři děti na krku a vem si, že s chlapama je fakt víc práce než s těmi dětmi, držím moc palečky, ať se nezhroutíš, já mám jen jedno dítě a občas mám pocit, že jsem děsnej debil, kterej akorát maká, ale je fakt, že hubu zase nedržím :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sherry28 : kdybys byla v kontaktu s ined, tak že je s Matym taky zdravím a myslím na ně ať už je to dobré. Chudák ined, ta dostává zabrat :pensive: A ty taky :pensive: Držím moc palce, ať u tebe/ u vás přejde tohle krizový období. Věřím,že musíš mít všeho dost - tři malý děti, problémy s chlapem, zánět prsu.... :confounded: :confounded: :confounded: Drž se.

@anta : úplně tě chápu :pensive: Záleží ale na tom jakou třeba máte situaci s bydlením a tak. Třeba jestli TM myslí do budoucna něco pořizovat. Někdy jim to taky nezávidím - uživení rodiny je z velké části jen na nich. U nás to taky jednou bude tak nějak podobně - muže budeme s dětma vídat chviličku večer a o víkendech, ne-li občas několik dní vůbec ne (služebky a tak). Plánujeme po mojí rodičovské kupovat vlastní bydlení, takže bude muset chudák pracovat hodně abysme to utáhli a na mě bude domácnost a děti :pensive: Jinak to v dnešní době nejde :cry:

4. led 2011 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@amandab : takovu velkou scénu někdy dřív dělávala Adeli když šla spát hodně unavená a něco ji relativně brzo po usnutí vzbudilo. To byla taky kolikrát k neutišení - ať jsme chovali, nebo dělali cokoli. Pomohlo ji úplně probrat - třeba donést k televizi a pak znovu uspat. Jinak při růstu zoubků nám občas pomáhaly homeopatika Chamomila Vulgaris.
4. led 2011 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek