• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@ined77 - Jé, chudáčku, ty fakt nemáš chvíli klid, viď? :frowning2: Ale dobrý nápad s tím kafíčkem, díky, jdu si ho taky udělat :slight_smile:
17. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spinká, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...
tak mě vytočil po o, že jsem myslela, že už pojedeme :sweat_smile: ...no máme náladu oba pod psa, to bude tím počasím..jsem mu nakázala, aby se vyspinkal do růžova :angry: :grinning: .
aspoň jsem dnes vygruntovala regály v pokojíku :sweat_smile: ...a to mě čeká ještě kupa žehlení, ale to asi až zítra, dnes už se k tomu těžko dostanu :unamused:...leda bych si to úřadování přeložila na jiný den :sweat_smile:...a možná taky jo...dnes nemám vyloženě dobrý den :grinning:.

@anta :slight_smile: ..já to kafe ani nedopila prosím tě..jak mi schládne, už to nepiju :sweat_smile: .
ten záchod je pěkný..já ho viděla už kdysi a taky jsem nad ním přemýšlela, ale pak jsem to zavrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .říkala jsem si, že ho koupím až v krajní nouzi, kdyby bojkotoval nočník a záchod úplně :sweat_smile: .
téda, s tím věkem..to se máš na co těšit :grinning:.hezké trička :sweat_smile: ...měly si napsat z druhé strany rovnou trubka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:.

@gina333 :slight_smile: ....tak i vy bojujete s nemocema :frowning2: ...to je všechno tím počasím.tak snad se z toho holčinky rychle dostanou :wink: .

@prchalka :slight_smile: ...cvíčo docela závidím :slight_smile: , my už nebyli strašně dlouho v kroužku :frowning2: ..no snad už konečně ve středu :sweat_smile: .
jen mě mrzí, že pak už matýnek nebude moct chodit až se narodí kačka, nemám žádné hlídání, kdo by kočárkoval a sám v kroužku může být až od 3 let.jen...švagrová (pracuje tam) mi nabídla, že by si ho zkusila vzít pondělky od 9-11h do volné herny..ta je sice taky až od 3 let, ale prý jestli to beze mě zvládne, že jí ho tam můžu klidně vodit :slight_smile: .tak aspoń tak by byl mezi dětma, on si tam chce stejně jen převážně hrát :sweat_smile: :wink: .tak uvidíme, aspoň něco :wink: .
17. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme vycvičený a chrupem.
Nechcete těm chrblálkům dávat něco takového? www.vitalsupport.cz/beta-glucan-detsk-sirup-100-ml-68 Já jí to dávám od toho, co jsme se vyhrabaly z toho kašle a zatím se držíme. Lepší, než nějaký ty tablety, co plivala. Koupím ještě jednu lahvičku a tak do toho března nám to dá :wink: Pak budu soudit, jestli to k něčemu bylo, ale zatím spokojenost :wink:
@ined77 Jéé a jak ta školka u vás? A čímpak Maty vytáčel?
Já se tam chystám zavolat a nejradši bych v pátek (MM bude doma) se tam jela společně podívat - do obou, kéž by byly svolný!
17. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@anta :aj my mame taky zachodik v cervenom, ale sada si tam iba oblecena :wink:

@ined77 : u nas je tiez blby den, Sophi vkuse mrnci, nic nechce, tecie jej z nosa, no des. :frowning2:

Noc sme mali celkom ok, ale bola hore uz o 5:30, doo my zas nesiel net, tak som volala do firmy, ale uz je vsetko ok. Aspon to. :wink: Sophi som dala spat skor, uz je hore spala sotva 50 minut, ach jaj, do vecera je este strasne daleko. :frowning2:
17. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ten záchodek koupila za 74 korunek, což se mi zdá docela dobrý, Honzík si na něj sedl i nahatý, ale nic nepustil, nějak nevím, jak toho dosáhnout, aby se normálně vyčůral, je to trápení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se bečelo už po 40 minutách, tak jsem zalehla k němu s knihou.aspoń si počtu no :sweat_smile: .
nálada teda po vyspání nic moc...celkem spinkal 2h, ale už se to zdá lepší a dokonce!posvačil 2 banány a jablko(nastrouhané) a vše snědl :confused: ...koukám jako blázen :sweat_smile: .
za chvilku dorazí snad MM...uf...mlha nemlha, pošupajdí ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dám si relax žehlení...se těším a to myslím opravdu :sunglasses: :grinning: .

@anta :slight_smile: ..tak to ten záchůdek je zadarmo...já ho viděla určitě za min. 200kč :confused: .
to čurkání se zlomí samo, neboj :wink: .

@prchalka :slight_smile: ...ále, v podstatě se nic nestalo, jen přetekl pohár, resp. moje nervy.matýnek prostě ječel a ječel a nikdo ani on sám myslím nevěděl proč :confounded: .tak dostal poprdelník a švihal do izolace(nanosakundové :grinning: ).
ta školka....uvidíme no...bylo na radě města, aby každé dítko které dovrší 3 roky mělo nárok být umístěno ve školce nezávisle na tom jestli je matka na mateřské s dalším dítkem či ne.kamarád je v radě a tvrdí, že je to 100%...což by byla prostě nádhera :wink: .ještě že už jsme změnili to trv. bydliště...v pravý čas :wink: .
jinak zápis bývá myslím někdy na jaře.u vás jsou školky taky plné nebo je šance na umístění dobrá?

@gina333 :slight_smile: ...no jo, ona ta rýma dokáže potrápit a otrávit i jinak zlatíčka :frowning2: .
u nás je to oboustranné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...snad to půjde k lepšímu příchodem tatínka...potřebuju aspoň hodinku ''klidu'' :sweat_smile: .
tak ať vám to odpoledne uteče co nejrychleji a hlavně v pohodě :slight_smile: .

jdu otevřít dvířka na pokyny matýnka...snaží se vypnout dvd :sweat_smile: ..už si pustil tv..koumák :grinning: .tak jdeme pustit myčku :slight_smile:.
a zrovna píše MM že už jede....tak všem pááá a mějte se co nejlépe...možná ještě nakuknu :slight_smile: .
17. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - já na něj samozřejmě nedupu, jo, ale my taky s mm nejsme sjednocení, protože když je s tatínkem, tak má plenu a když je se mnou, tak má slipy a bere to, že máma je hrozná a tatínek ten dobrý, když mu nechá plínu, že? To je ale hloupý a celý to učení jde do pryč. Nejlepší na tom je, že on si u tatínka houkne, že nechce slipy a tatínek řekne "tak máma ti je dá" a je to :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se mi nahřívá žehlička :grinning:

@anta :slight_smile: ..u nás to ale bylo podobně..když šel matýnek ven s taťkou, měl plenku, se mnou vždy bez....pak jsem ale řekla dost..ukázala mu, jak dát matýnka čurkat a prostě jsem vyžadovala taky snahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
chvilku to trvalo, ale šlo to....to je jen pohodlnost chlapů :sunglasses: :wink: .
17. led 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - já jsem slušnej generál, takže tě ujišťuji, že tatínek začne šlapat jako hodinky taky, už jsem mu dala instrukce :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :dizzy_face:

u nas sa spalo iba 50 minut, chudatko nevedela dychat, aj som si k nej lahla, ale stale kychala a tieklo jej z nosteka. :unamused: Taka umrncana este tusim nebola nikdy ako dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma hrozne sopliky, ale nastastie iba take vodnate a ona to vie pekne vykychat, ale ma nostek uplne cerveny, ked jej chcem natriet tak place. :confounded: Uz spinka, namazala som ju Koalkou, dala Nurofen a uvidim. Zajtra idem do roboty, bude doo u babi, tak to hadam zvladnu.

Peknu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
17. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - je chudinka malá :cry: Tak držíme palečky všem :wink:
17. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

já jsem byla přes den bez netu - předěláváme ložnici, kde je i koutek s psacím stolem a PC, tak to bylo odpojený. Už pomalu chystáme místo pro postýlku, takže jsme prodali zbytečně velkej psací stůl a budem pořizovat novej - menší. Taky budem v ložnici malovat, chci si koupit i nový povlečení po letech, ať je to tu pro Kájušku pěkný :dizzy_face:

Jinak u nás celej den taky mlha a hnus, dopol. cvíčo, po o jsme šly obě chrnět, odpol. jsme šly naproti MM k busu a zas je den pryč :slight_smile:

@prchalka : ještě jak ses ptala jestli se nám děcka budí ve stejnou dobu, tak jo - u nás je to skoro každej den kolem půlnoci. Když tu půlnoc prospí bez probuzení, tak pak většinou kolem 3h a pak až ráno.

@ined77 : to máte super s těma školkama - že by měli brát každý tříletý dítě. My tady máme ve čtvrti 3 školky, ale nedělám si moc iluze,že mi Aduš vezmou - má 3 roky až 23.9. Možná až pak v druhým kole, když jim některý děcka v září nenastoupí. Jesti ji nevezmou, tak plánuju pro ni sehnat nějakou miniškolku -třeba 1x týdně na dopoledne. Sice to bývá docela drahý, ale tak co už no. Ať je v kolektivu dětí a zvyká si i beze mě.

17. led 2011 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 : jéé, to je naprd s těma nemocema :confounded: Tak ať je Sophi brzo dobrá.
17. led 2011 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre skore rano :slight_smile:

@katzi : uz tie mena nezabudnem. :slight_smile: :slight_smile:

Noc sme mali pokojnu, na 2 motanice dobru, az som bola prekvapena. :wink: Dnes doo som v praci, Sophi u babi, chcem ju poprosit aby ju dala do kocika nech si pospi tam, lepsie sa jej bude vonku dychat. :slight_smile:
18. led 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny :wink:
18. led 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás opět jedno buzení - se to teď nějak ustálilo, tak si člověk říká, že se i dočkal lepších časů :sweat_smile:
Včera navečer jsme pekli (bábovku) a vařili (fazolovo-zeleninový eintopf) a dneska ke snídošce do sebe nacpala 2 a něco kusů bábovky a jak si chrochtala :grinning:
@ined77 Čoveče, vy to máte ošéfovaný všude - koutek, úřad, školka :grinning:
@gina333 Fajn, že se u vás vcelku spalo :wink: Na náš kašel snad nikdy nezapomenu, takže chápu, jaký to je :frowning2:
18. led 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopo :slight_smile:

u nás noc taky celá zas prospaná. jen budíček 5.40 a už pak nespal. Jsem musela se krčit u něj na posteli ještě další hodinu, poslední dobou nechce vůůůbec se mnou v ložnici ležet, jen ve své posteli chce být.

a včera jsme měli první úspěchna nočník :dizzy_face: . jak to šel pak MM vylít,tak Pipa každou chvilku si tam sedal a učurkaval a chtěl chválit :slight_smile:. sranda :slight_smile:

tak před chvílí jsem mu plínu zas sundala a uvidíme :slight_smile:
18. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem volala do obou školek (do té jedné v pátek můžem přijít kuknout), ale teda jinak se moc ředitelky netvářily, v podstatě by prý stačilo počkat na březen na den otevřených dveří, ještě jsem se objednala na kožní, pak 2 telefony s MM.. jak ústředna dneska.
Tam jak jdem mají "zatím 13 volných míst na září a jelikož mají přednost starší děti a nám 3 ještě nebudou... nevím nevím.. :confused:
@anta Koukala jsem na fotky, máte stejnou oranž židličku, my si na ní momentálně obouváme boty, jinak je to letní terasová odpočívárna :slight_smile:
On umí Hans tak krásně kreslit? (viz. tabulka?) Taky mi tam jednou nakreslila jakože lodičku a i to bylo podobný - mám i foto, ale jinak to jsou jen klubíčka a čáry máry.. :sweat_smile:
18. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - Little John umí krásně kreslit obličeje :grinning: :grinning: Byli jsme venku, je tam teda pěkně lezavo, dítě se vyváleno v písku a v hlíně, fuj, boty nepoznávám :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, spinkáme od 12.15 :slight_smile: .
noc celkem šla..no, ale zázrak se teda taky nekonal...od rána mě bolí bříško a hrozně kyčle, tak nevím nevím :confused: .
dnes jsem trošku dovybavila tašku do porodky, tak jsem zase o chlup klidnější :grinning: .
matýnek je celkem miloučký, jen teda chudáček soplíkuje o 100péro :frowning2: .tak stříkáme olynth a snad už to zítra bude lepší :wink: .
dopol jsme byli nakoupit, dnes ale s kočárkem a ještě jsme jeli cestu zpět busem..jsem fakt lazar :sweat_smile: .
matýnek má nové dekorace na zeď do pokojíčku, počítadlo, pexeso s krtkem a větrník :slight_smile: .přepadli jsme papírnictví :grinning: .
pak už jen drogerie, ale i tak je peněz v kelu jako šlupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .jestli budu odpoledne schopná, chci zajet ještě pro kojící polštář, 1 prostěradlo do postýlky a deku do kočárku, ale uvidíme.a už by to mělo být snad vše.
včera jsem našla tady na bazárku košík na miminko za super cenu, ale nakonec jsme to s MM probrali a koupíme raději cestovní postýlku, mám strach, že by ten košík mohl matýnek nechtě převrátit :unamused: ..takhle můžu tu postýlku využít přes den na spánek nebo jako ohrádku na nutné případy :wink: .hlavně to potřebuji kvůli spaní přes den, aby si matýnek mohl hrát v pokojíčku apod. :wink: .tak ještě musím zjistit ceny a pak se rozhodnout jestli koupit použitou nebo novou...kuknu na MMB :wink: .
tak a jdu rychle dočíst, snad bude matýnek dnes spinkat lépe než včera :sweat_smile: :wink: .
18. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, holčiny, mám nějaký podezřele nemluvný dítě, tak čekám, co se z toho vyvrbí :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...no to víš, v hospodě poznáš kdekoho :grinning: .ale s ničím na jistotu nepočítám, raději...ale super by to bylo..jak pro matýnka, tak samozřejmě i pro mě :wink: .ale na něm opravdu vidím, že ty děti a kolektiv potřebuje..jak je s dětma, tak nemá čas vymýšlet kraviny a je s ním v pohodě domluva :wink: .a pro mě mít dopoledne doma jen jednoho prcka, tak co bych si mohla víc přát že...domácnost by se zase dala obstarat v pohodě a relativně v klidu :wink: .
ale jak říkám..uvidíme, ještě se raději předčasně neraduju :wink: .ale kecala bych, že mě ta zpráva fakt nepotěšila :wink: .
no to moc volných míst teda nemají :frowning2:, ale na zápis určitě běžte..aspoň o vás budou vědět :wink:.a že nebude mít čorí ještě 3 by ani tak nevadilo, akorát by jste si museli to místo platit a ji tam dávat třeba jen 1x týdně a od dovršení 3 roků by mohla začít chodit ''na plno'' :wink:.

@katzi :slight_smile: ...plánuju to udělat stejně...aspoń kdyžtak tu miniškolku.u nás ve sluníčku to bývá na 3 dny v týdnu..aspoń něco :wink: .ale taky je na to nátřesk...pochopitelně.
tak už hnízdíte? :slight_smile: já už jsem dnes ráda, že nám to proběhlo tak 2v1..stěhování, malování atd.
pak už bude zbývat jen to všechno přežít ve zdraví :grinning: .

@gina333 :slight_smile: ..tak to děti soplíkují naprosto stejně :frowning2: .co se na matýnka podívám, má u nosu nudličku, ale naštěstí taky nic hnisavého, jen průsvitný soplík :wink: .
vidíš, koalku musím vytáhnout! :slight_smile: matýnek z ní má sice na prsíčkách pokaždé maličko vyrážku, ale ta se brzy ztratí a v noci se mu dýchá líp :wink: .a to je hlavní :wink: .

@anta :slight_smile: ...já nepochybuji že to máš doma dobře ošéfované :grinning: .
na fotky jsem ještě nestihla kuknout, snad teď :slight_smile: .

@lehna :slight_smile: ...velká gratulace k nočníku! :slight_smile:
jejda, to buď ráda, že je pipa rád ve své postýlce :wink: .za chvilku to oceníš :wink: .
18. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :slight_smile: ..tipuju kulicha ve slípkách :grinning: .aspoň u nás to tak funguje :grinning:
18. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - no ve slípkách ne, ale smrad je to slušnej :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :slight_smile: ...ale podstata byla správná :wink: :grinning: .není nad to se dobře vykakušat :grinning: .
18. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem našla jednu krásnou postýlku, která mě okamžitě uchvátila, kukněte :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36414391&tab=1

jo a dnes se mi zdál sen, ale teda :sweat_smile: :grinning: ...porodila jsem normálně miminko, vše v pořádku, prostě super, akorát druhý den mi jaksi začalo být divné, že vlastně nemám holčičku, ale dalšího chlapečka :grinning: .prostě jsem jakoby v tom snu zapomněla, že to měla být holčička :grinning:.
to jsem zvědavá jestli to něco znamená :confused: :sweat_smile: :grinning: .
18. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - tak to bylo hov... jako cep, fuj! Kůň je oproti Honzíkovi slaboch :grinning: :grinning: :grinning: Ten sen znamená asi to, že už ti možná hraboší :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :slight_smile: ...to je celkově hodně možné :grinning: .
čím honzíka krmíš? :grinning:
18. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - no samozřejmě senem :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli venku a dítě neusnulo, to mám radost až na kost :sweat_smile:
18. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek