• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
autor
Dobré ránko,
u nás se budíme teď často před půlnocí, včera 23.30, no to není moc pozitivní, asi to zase bude na dýl. MM s ní byl až do rána. Když se zeptám, jaká byla noc nebo jestli se motala, tak řekne, že to ušlo nebo že neví... takže vlastně nemám až tak přesné info :sweat_smile: :confounded: No když ho nechává tak chladným, tak ani nemám takový výčitky, že ho zapojuju :sweat_smile:
Za chvíli valíme na cvíčo :wink:
24. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
Sophi s jednym budenim spala do 6:30, takze som celkom vyspata, keby som nemala stale plny nos a zaludok ako na vode tak som aj spokojna. :wink: Uz mam vyzehlene velku kopu pradla, idem si umyt vlasy a doo uz nemam co robit. :dizzy_face: Trocha u nas nasnezilo, na sankovacku to ale nie je, neva, poo sa pojdeme aspon prejst do mesta. :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po víkendu :slight_smile:

teda ale to nestihnu asni dočíst. po o jdu spát s Pipem,protože naše noc děs. poprvé kolem půlnoci. pak od 2.30 do 5! nespal, pořád se převaloval a nemohl usnout, no mi se i zdálo jako by byl vyspaný a chtěl vstávat :astonished: , takže do 5 jsem se tam krčila na posteli, pak jsem se přesunula do ložnice, usnula jsem někdy před 6 a Pipa vstával v 7., takže nic moc.

ráno jsme se šli projít k doktroce, má dostat ještě jedno očkování proti neštovicím atd.,jenže dr. má tento týden dovču,takže půjdem příští týden.
Já jdu zítra na KO na gyndu,tak jsem zvědavá na ulztrazvuk :slight_smile:. jdu na 7.15 i na krev, doufám,že si Štěpi bude zítra vyspávat :sweat_smile: :grinning:
24. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : ako citam tie noci su skoro vsade na prd. :unamused: Drzim palce na KO. :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - jo to jsou. taky jsem koukala ,že u vá taky nebyla žádná sláva. co těm děckám zase je,že?
Jo a vidíš,ty jsi měla taky narozeniny. Přeji ti tedy opožděně moc moc zdravíčka,štěstíčka lásky a hodné holky i manžela :wink: :slight_smile:
24. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, mám lítání po zubařích, takže jsem tu míň. Měla jsem zánět v puse, fakt sranda, jsem myslela, že se po..., ale už se blýská na lepší časy. :wink:
24. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc zase v celku fajn, akorát budík už v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak jsme měla v 7.30 uvařeno, chystla jsem ještě něco do tašky do porodnice a tak malinko šolichala kde co :grinning: .po 9h jsme šli ven,jen na poštu a do pekárny, pak zase zpět..matýnek tady obhlížel hřiště a průlezky a já mrzla jako sysel :sweat_smile: .
doma si pěkně hrál, tak jsem v klidu nachstala obídek a spinkáme už od 11.55...za prvé, že vstával tak brzy a za druhé jedeme odpolko za kámoškou a sylvinkou..jdeme na pizzu :slight_smile: .tak se těším že si zase po dlouhé době pěkně povykládáme :slight_smile: .
včera mi švagrová nabarvila vlásky..tak nebudu v porodce jako ostuda aspoň :wink: .původně jsem chtěla ještě zajít ke kadeřnici, ale už bych tam ty 2h v křesle asi nedala..hlavně nevím jak bych snesla mytí hlavy...mít ji zakloněnou nějak dlouho nevydržím co jsem zkoušela, dělá se mi zle :sweat_smile: .
tak aspoň tak no a novou frizůru si nechám udělat na jaro :wink: .

@lehna :slight_smile: ...držím palečky na utz ať je vše o.k. a bobíšek se pěkně ukáže :dizzy_face: .a kdypak si to už dáš do info?ať máme přehled :wink: .
téda, ta vaše noc..nezvyklé u štěpánka :confused: .

@gina333 :slight_smile: ...ono to ani s matýnkem myslím nebude o moc lehčí :sweat_smile: , jenže čekat už třeba já jsem nechtěla...už tak je mi dost :unamused: .no nějak se to zvládne a za nějaký čas se tomu člověk i zasměje, jen to bude ještě chvilku trvat :grinning: .
taky nám tu pěkně přituhlo :unamused: ..radost z toho moc nemám, ale zase lepší tohle než bláto a bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .

@prchalka :slight_smile: ..doufám že cvíčko bylo v pohodě :slight_smile: .
myslíš teda že jsou na vinně zase zoubky s tím buzením? :fearful:

katzi :slight_smile: ..fajn , že jste si to pěkně u mamči užili :slight_smile: .
tak přeji hladký návrat do starých kolejí :slight_smile: .

@anta :slight_smile: ...jejda, zuby :fearful: :confused: :cry: ...tak to teda není opravdu co závidět :frowning2: .
tak snad už máš to nejhorší za sebou :dizzy_face: !
24. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - no dr. mi dal zabrat, ale dobrý, dostala jsem 4 injekce a přežila jsem to taky, ale teda zuby fakt nesnáším, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :slight_smile: ...já měla zánět jednou a stačilo mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...je to už dlouho, ale pamatuju si to až mooc živě :sweat_smile: .a zub přežil? :slight_smile:
24. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - jojo, přežil, ale je to fakt hnůj :wink:
24. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :slight_smile: ..slušně řečeno že, ale aspoň zoubek zůstal, já o něj tenkrát ještě přišla :angry: :sweat_smile: ..i když přiznávám, že to byla moje chyba...kdybych to nenechala zajít tak daleko...no od té doby jsem už poučená a moudřejší :sweat_smile: .
24. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihodím pár fotek zase po čase :slight_smile:

aktuální pupík :grinning:
a řádění s matýnkem... :dizzy_face:
pak ještě jak jsou mu i 2 postele málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme vzhůru, teď mám to klíšťátko ještě na sobě..tulí se stahuje žloudek :grinning: .
tak se loučíme a mějte se všichni co nejlépe :slight_smile:
páááááá
24. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Jéé, ty nemáš žádnej pupík :sweat_smile: :wink:
Maty je na druhý fotce sladkej :slight_smile: :slight_smile:
Koukám, že taky ještě dudluje :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cvíčo v pohodě!
24. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

u nás dnes taky noc na prd : do 2h sice spala, od těch 2h jsem tam s ní ale musela ležet.Převalovala se a po chvilkách kňourala až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem si pořád jen chránila břicho ať mě do něho nekopne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopol. cvíčo a po o jsme zase šly spát spolu.

@anta : zánět v zubu jsem neměla, to musí být masakr :confounded: Mě stačí i obyčejný vrtání :grinning: Tak snad už budeš mít klid

@lehna : držím palce na KO ať je vše jak má být, pak napiš budeme zvědavé

@ined77 :tak už i vlasy máš do porodnice nabarvený, u vás už to opravdu může vypuknout, vy už jste nachystaní komplet :slight_smile: Máš krásný bříško :dizzy_face: A Matýnek je celý ty , prostě fešák :slight_smile: My taky ještě na spaní dudlujem, já to asi do třech let nechám, jsem měkkoň a až tak mi to vlastně nevadí :sweat_smile: Adu by se v noci beztak budila i kdyby dudel neměla, tím dudlem jí vždycky aspoň zacpu pusu :grinning: A zuby snad mít křivý nebude, když ho má jen na spaní a to ještě většinou pak už vypadlej :confused:

Za chvíli vyrážíme vyplenit Ikeu, mám seznam věcí, který tam "nutně"potřebuju :grinning:
24. led 2011 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dostala jsem čtyři injekce pěkně do dásniček, mňamka je to, ale pomohlo to :grinning: :grinning: :grinning: Už se zubařů nebojím :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - krásnej chlapák je to! Chválím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : si krasna tehulka :slight_smile: a Maty, no nemam slov, chlapcek ako z reklamy, krasny kukuc, falosny usmev, no baby traste sa :grinning: :grinning: :grinning:

@anta : au au, zuby vedia strasne potrapit. :unamused:

@katzi : Ikeu zavidim, my mame najblizsiu az v Bratislave a to je 200km, ale aspon mam usetrene. :wink:

My sme poo boli na chilu u babi, potom Sophi zobral vo dedo na prechadzku, na ihrisko, ale u nas je riadna zima, fuka studeny severak, takze neboli dlho. :slight_smile: Zajtra robim od rana az do 17:00, mame inventury tak sefka potrebuje kazdu ruku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navarila som na zajtra kremovu zeleninou polievku, spenatik, svokra uvari zemiakovu kasu a dufam, ze nieco do nej dostane. :astonished:
24. led 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, aby som este nezabudla, volala som dokine koli tomu nocnemu vyvadzaniu, tak my vravela aby som jej kludne 4 dni davala to homeo, potom jej mam zavolat, ona my zatial zisti nieco v mudrej knizke o inych homeopatikach, kedze nam uz Chamomilla nezabera. :slight_smile: :slight_smile: Tak som zvedava. :unamused:
24. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
@ined typicky holčičí bříško :slight_smile: bez pupíkaté :wink: a Matýnek je nádhernej po mamince :dizzy_face:
a co katzi?kde je bříško?
@anta fůůj zubař ani mi to nepřipomínej 14.2. jdeme všichni na preventivní :sweat_smile: a mě vypadla o vánocích plomba u krčku, obnařila mi krček a zaplombovala a teď všechno cítím jím na druhé straně, ale nechám to už na ten únor, jezdím po doktorech víc než dost :pensive:
jinak Mára byl teprve ve čvrtek očkovaný 2.-dávkou na splaničky, .....kvůli neštovicím to měl šouplý a Elík dostal boďavku taky 1.hexu, ale Mára ani nepípnul a byl tam za vzor dětem, že takhle se to dělá, doma pak chodil a říkal bebí mám a foukal si to :grinning: (typickej chlap)za to Elík se smál na dr. a přiřítila se sestřička s injekcí, tak řval ještě domů, nechápal za co, když se vesele smál :cry: :wink:
24. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi spinka, idem asi aj ja, zajtra ma caka perny den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
24. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás se procitlo někdy v 0.20 a pak u ní spal MM až do 5.30 a při vstávání se ani nevzbudila, chrněla do 6.30 a to už jsem vedle svítila, a i tak by se ještě nejradši dobu válela. Ještěže jí můžu utáhnout na ty raníčky v tv :wink:
O víkendu jsem četla v místních novinách o zdejší nemocnici-teda hlavně porodnici a šel mi mráz po zádech, pořád na to myslím. Až se mi to zase dostane do ruky, tak vám to napíšu. Titulek zněl: Od března tu budou umírat maminky a děti. Např. tam psali, že z nějakých 20-30 anesteziologů zůstávají 2. Jsem naštvaná na ty doktory nehorázně!! To je ta jejich přísaha pomáhat lidem??!?! Být doktorem, neměla bych na to žaludek, odejít z tak důležitýho oddělení :frowning2: :angry:
Jen doplním, že to byl rozhovor s přednostou gynekologie, takže žádný cucání z prstu..
25. led 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - dobré ranko, no je to děs, mně to taky vadí, že to odnesou malé dětičky, které za nic nemůžou, to by mělo být snad trestný :angry:
25. led 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc fajn, budík opět v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase díky tomu už mám uklizeno, uvařeno na zítra a vyprané 2 pračky :sweat_smile: .ven dnes dopol nejdeme, je zima a hlavně dost sněží..tak to necháme na odpoledne a spojíme to s čajíkem u babi :wink: .
děkuji za pochvaly pupíku a matýnka :slight_smile: ..no mně každý říká, že mám bříško celkem malé, ale kačka je prý mimčo akorát :wink: .
a matýnek?ano..to je starý svůdník už dnes :sunglasses: :grinning: ..ale před holčičkama většinou prchá :grinning: .
matýnek kouká na krtka a loudí kokino :angry: :grinning: ...už 2x to bylo opravdu naposledy..bych ho kopla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...

@anta :slight_smile: ..taky už se od jisté doby zubařů nebojím :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ...jj, je to bordel, slušně řečeno :angry: ..ono to bylo i v nějaké debatě někdy o víkendu tuším, ale chtějí ty neonatology udržet..tak snad se nějak domluví :unamused: .

@sherry28 :slight_smile: ..chuďátko elík :cry: ...takový podraz :sweat_smile: ...
pupík..no, ze začátku byl stejný jako u matýnka, ale je fakt tentokrát jiné :wink: .
s obnaženým krčkem mám problém taky, ale už to nechám až někdy na jaro :wink:

@katzi :slight_smile: ..jj, s dudlem je to u nás to samé :sweat_smile: ...my ho prý odneseme zvířátkům do zoo..no jsem zvědavá, ale teď mu ho brát nehodlám...

no nic, končím, je u nás zase scéna..dnes už třetí :angry: ..bych ho fakt někdy šupla vymrznout na balkon :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...to je fakt dílo to děcko :confounded: .
tak tedy po o pááá :slight_smile:

noo, už se zase lísá :grinning: ..to je lotr toto :grinning: .
matýnek chce jít obědvat :confused: :sweat_smile: ...tak jdu chystat no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .
25. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
všichni doktoři, který chtějí přidat a hodlají zdrhnout, tak by měli vrátit diplom, kterej mají téměř zadarmo :sweat_smile: a jít kopat, dala bych jim krumpáče a ať jedou, nechala bych tady jen ty opravdu velký kapacity a těm bych přidala, ale být na jejich místě tak se stydím za to, co vyváděj :astonished:
25. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dnešní KO dopadla blbě. jsem 9tt+2 jenže mimi tam skoro není,takže musím v pondělí na revizi :frowning2:

mějte se hezky....
25. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..taky si nemyslím, že by se tu doktoři měli nějak kór špatně...ani prodavačka u nás nebere tolik co např,. v německu že :confounded: .
a s tím vystudováním máš sakryš pravdu...to už bych pochopila spíš takový hromadný odchod sestřiček..ty si mají na co stěžovat právem a jakých už let!

u nás se už spinká :slight_smile: ...brzký obídek a už chtěl sinkat :sweat_smile: ...jen ať spí, třeba ho ty roupy přejdou :sweat_smile: :wink: .teplotku nemá, tak doufám, že na něj nic neleze :confused: ..zdá se mi, že má takové trošku skelné nemocné očka, ale to má možná ještě k tomu kašli a zbytku rýmy :unamused: .
tak si říkám, jestli nepůjdu zalehnout za ním... :pensive: ...se cítím za to dopoledne nějaký vyflustlá :grinning: .
25. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna :confused: :confused: :confused: , teď mi vypadl kus jídla z huby...opravdu :cry: .
jejda, to je mi moc líto :cry: ............drž se kočenko, jsme tu s tebou :frowning2: .
25. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna :frowning2: co to?Hlavně to nevzdávej, víš co si myslím o dr. .....:confused: Mě řekla, že Elík váží ve 37tt jen 1,5kg. Tak neztrácej naději do poslední chvilky :confounded:
25. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,bohužel to tak je. moje dr. tam skoro nic neviděla,tak jsem byla ještě v nemocnici na porodním a tam to samé,takže v pondělí tam musím. no tak za 2-3 měsíce se můžem snažit znova.
jdu ležet k Pipovi.
25. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek