• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
autor
@ined77 Snad jsi nevzala vážně tu vykládku ?!?! :confused: :sweat_smile:
@ja_sta Tak to vás komplet lituju :frowning2: Já jsem byla z nevyspání vyřízená, podrážděná, nemyslela jsem na nic jinýho! Teď už to samo snáším líp, ale jak nespím, jsem jak mumie. Teprv první zoubky a už takový problémy?? :frowning2: Já si taky říkala, už aby to buzení a motání bylo za námi a my se budíme už skoro 1,5r. Dvojky bych takhle nedala ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky se držte!!
11. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
INED? že by?? nebo někde jsi někde na návštěvě? :confused:

@ja_sta -jééjda, no upřímně nezávidím. Mi to stačilo s jedním , natož s dovjčátky,to teda musí být nervičky. a to oběma najednou? Nám se spaní zlomilo k lepšímu něco po prvním roce,že jsme Štěpiho nechali spát smaotného v pokoji. jak rostly zoubky, budil se víc, nasadili jsme homeopatika a bylo to lepšííííí. tak zkuste :wink: . držím palce,ať jsou zuby co nejdřív venku :wink:
11. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vau bárbí, dítě se mi vzbudilo po 30 minutách spánku, kašlal - opět, no to je očistec, chodí za mnou a říká "mámo nedělej toto a tamto" a řve a krokodýl hadr. :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ta ined sa mi nepozdava :fearful: ona by sa ozvala keby bola doma, a nespominala, ze sa niekde chysta. Zeby sa Kacenka pytala na svet ? :wink: :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jí tedy všechny budeme držet palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile:
tak u nás to vypadá v celku dobře, až teda na to, že Luky má 38°C, doufám, že nepůjde druhá vlna nemocí u všech :sweat_smile: a zrovinka se chci zeptat, jestli už ind neporodila a koukám, že je po ní sháňka :wink:
11. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : my mame teraz druhu vlnu :astonished: ja sa uz len modlim, aby tretia neprisla, Lukymu skore uzdravenie. :wink: Dnes u nas od rana snezilo, potom poo prsalo, ani sa necudujem, ze sme vkuse chori. :unamused:

Nema nahodou niekto cislo na ined, ja mam fakt tusaka, ze ta Kacka je uz na svete ? :grinning:
11. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - já mám číslo na INED, tak doufám,že se kdyžtak ozve :slight_smile:. akorát včera psala,že jde dneska na KO. tak kdo ví, co jí řekli nebo neřekli. já jí zkusím napsat,co? nebo mám počkat??

@sherry28 - Tak snad se to všem třem vyhne. ty nemoci u vás,to je pořád něco,co? :frowning2:
11. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - u nás se zas řve "mámí pojď tam a udělej tamto" :grinning:
11. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to nedalo a pisla jsem teďka sms :wink:
11. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : ja uz som na ihlach, lehna hned napis ked budes vedit nieco :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 -zatím nic :confused:
11. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : Bozeeeeeeee :unamused:
11. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ined rodí :wink: :wink: :wink: :wink:
11. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - ti psala? :confused: .
pořád žádná zpráva holky. tak asi na tom něco bude :wink:
11. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : strasne jej drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nezabudnite dat avizko, budem cakat :dizzy_face:
11. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala mi to ale v jednu odpoledne :confused:
11. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
že je otevřená na 6cm, psala mi na druhý mobil a ten jsem měla v autě, teď jsem si pro něj šla :sweat_smile:
11. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže by měla mít už po nebo se jí to vleče, snad už má odrodíno, ale to si myslím, že by nám napsala ne? :fearful:
11. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 -jůůů, tak to je super. tak to už snad je Kačka na světě :slight_smile:
11. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna snad je všechno v pořádku a Kačenka je venku zdravá a mamča taky :dizzy_face:
11. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týjo, odpol jsem tu nebyla.... mám husinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak až bude někdo vědět info, písněte! :confused: :fearful:
To jsem si ale dělala srandu :sweat_smile:
11. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jmenuji se Kačenka Doležalová narodila jsem se dnes v 16:45, 2,924kg a 48cm. Jsme v pořádku a jsem navíc moooc krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
11. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááá. Moc moc gratulujeme a přejeme moc zdravíčka oběma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super. gratulujem aj ja. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Sophi spinka, MM je uz doma, tusim otvorime vinko a zapijeme Kacenku. :dizzy_face: :dizzy_face:

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
11. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááááááááá, super, gratulace a hoooodně zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 jojo i já zapíjím kačenku, mám tu sice jen pivo, ale aspoň něco :wink: dětičky už všechny spinkají
11. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc, mažu spát za nimi :wink:
11. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a posielame hudlááááááááááááánečky hudlááááááánkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: x-

11. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, zdravím vás všetky, dúfam že ste všetci zdraví a že to ako tak ide a zúbky rastú :wink:
11. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek