• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
autor
U nás se spí přes 2h, ale 3x se mezitím vzbudila :angry: hlavně 2x, jak dole kašlal MM! :angry:
@anta U nás to taky začlo jen skleněný oči a pak teploty. Zakašle občas, čistá je taky, rýma neteče. No, a pak se to třeba rozjede :frowning2: Jo, klidový režim u dětí dost dobře nejde, že...
@sherry28 Tak hlavně, že se u vás něco hnulo a kluci dostali léky a nemuseli se trápit bez :rolling_eyes:
Hlavně, že si nemusíme závidět, až na pár jedinců, jsou tu všichni marodi..... eeeee, to nebylo ftipný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :pensive:
23. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - závist mezi námi rozhodně místo nemá :wink: No napadlo mě sehnat si pásku na koberce nebo něco silného a přilepit ho na zeď? :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined :slight_smile: ty naše hrdá matko :wink: kde pak jsi? doufám, že aspoň vy jste zdravý :sweat_smile:
23. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já hlásím, že nakonec spala snad 2.25, než přišla s velkou pompou tchýně - zvonek, hlasité krákorání na chodbě, říkám, že spí, že je nemocná a.... už jsem slyšela brek shora. A jestli jí může vidět a už tam běžela.. No kdyby mi spala jen hodinu, tak jí asi zakousnu!
Zbytek dne bez teplot a už vypadá úplně normálně. Tak asi dáme ještě jeden čípek na noc a už jsme z toho snad venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na INED taky myslím. Hlavně ne žádné choroby!!
23. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : tak svokrina navsteva v pravej chvili potesi. :wink:

Sophi poo spala skoro 2 hodky, musela som ju zobudit, lebo som sla do kozmetiky. :astonished: Ale stacilo jej, bola uplne perfektna do vecera. Teraz uz spinka, dala som jej sirup aj to homeo, uvidim ako bude spinkat, Chamo som vynechala aby nebola prebylinkovana. :wink: :slight_smile: Idem sa este pozriet Nati na ulohy.

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
23. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

hlasim super noc. :dizzy_face: Nezakaslala ani raz, spinkala v postielke do 6:00 uplne tichucko, kludne. Neviem ci zabralo homeo alebo ten sirup ale som tomu nesmierne rada. :wink:
24. únor 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tak dítě vypadá dost dobře, dokonce vstával už v šest, po teplotách ani stopy, prostě vypadá zdravě, lítá jak blázen :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

to je dobře,že dětičkám je lépe :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás noc ...., no zase ve 3.05, pak 3.45 mlíko a spánek do 6.20.
dopo jedem ke kámošce, tak snad zas nebude protivný a řvát ,že chce domů,jako na každé návštěvě poslední dobou :rolling_eyes: .

24. únor 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
u nás zas o ničem, holčička mi předvedla zase něco nového ze svých nočních bláznění :rolling_eyes: Teploty už sice nejsou, ale:
Než jsem stačila usnout - a to jsem ležela u ní, tak ve 22.40 začala motanice, pak dokonce i kašlat vyjímečně v noci - doteď byla v noci v pohodě :confused: Šla jsem pro kapky, už mě volala, vzbudil se MM, jak si k ní sedl, tak mi spadl mobil za postel, takže jsme ho ještě v tu chvíli museli lovit, což moc nešlo.
Dala jsem teda Sinecod, už dál nekašla, ale motání, kňourání, výkřiky slov asi 4x ze spaní, jednou jsem dostala prstama do oka - a to až do 2.15 :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem myslela, že to neskončí.. Ale pak jak když utne a spala dál v klidu. Jelikož měla ještě na noc čípek, tak od bolesti to asi nebylo, že by za to všechno mohly stále divoký sny?!?! :confused: :rolling_eyes:
Taky mě udivuje ten kašel, kašlala i ráno. Takže zase končím s Mucosolvanem, cibuli už nechce, takže budem jen na Sinecodu a doufám, že to nebude pokračovat, už mám z kašle fóbii :pensive:
24. únor 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Že by za ten kašel mohla i 60tka mlíka, co jsem jí po pár dnech zase dala, aby měla na noc něco v žaludku?!?! :confused: Ale myslela jsem na to, jestli to mám udělat... bohužel udělala :confounded:
Ještě měla odpol někdy kolem 15h Mucosolvan.
To jsou pořád záhady... člověk aby byl detektiv :rolling_eyes:
24. únor 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás noci teď tak průměr - budí se kolem půlnoci, já jdu k ní, vytuhnu tam s ní tak do 4h (někdy občas zamrčí, někdy spí v klidu), pak se přesunu do ložnice a spí se už většinou bez buzení do těch 6.30. U nás jsem teď ale nějaká před nemocí já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všechno mě bolí, unavená jsem,....Nejhorší je ráno se nastartovat, pak už nějak do večera jedu :grinning:

Přeju ať už jsou všechny dětičky jako rybičky.

24. únor 2011 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera hezky vybarvovala, docela jsem čuměla :fearful:
A máme nové hlášky, ale šťastná z toho moc nejsem: "To si děláš srandu!" když jí něco řeknu nebo odpovím a "Do hajzu" když se jí něco nepovede, upadne, rozhází... :rolling_eyes: :confounded:
24. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : aka je Cori sikovna :slight_smile: :slight_smile: u nas sa zatial kresli iba burka. :wink:

@anta : super, ze Honzik je natom lepsie, uz to najhorsie mate hadam za sebou. :dizzy_face:

Sophi spinka, dufam, ze ju kasel nezobudi. :unamused: Tu je krasne slniecko, i ked je dost zima. poo sa pojdeme aspon prejst, nech sme trocha na vzduchu. :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám drsné dítě, sedí na posteli, no spíš tak polehává a normálně si sám myší pouští pohádky :grinning: :grinning: :grinning: Dopoledne mě naštval, takže je vidět, že se mu sakra ulevilo :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konecne Sophi spi vklude bez kasla, a nejaky debil vrta na cely panelak, ma porazi. :angry: :angry:
24. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se spalo naštěstí bez kašle, s kapkama teda, ale přes den teda kašle, hlavně po tom vstávání - je to úplně obráceně, než v tom prosinci, to zase kašlala jen při spaní. Já už jsem z toho magor!! :frowning2: Radši jsem tam ležela celou dobu s ní, mám z toho kašle fakt bobky! :frowning2:
@gina333 Jak vy to děláte, že na vás léky a homeo zabírají?!?! :confused: Týden ti kašle a nic nezabírá, jdete k dr. a hned je po kašli. Prostě nechápu! :confounded:
24. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám horkou novinku! Dítě mi hodilo BOBEK do NOČNÍKU!!! :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : asi preto lebo na homeo hrozne verim. :grinning: Ale svagrina vravela, ze aj Trifed sirup, co mala dostala na kasel je taky, ze utlmuje to dieta, takze som rada, ze spi poo aj vnoci, uvidime co tuto noc. :wink: Ved vyskusaj to aj ty, Trifed sa da asi aj kupit, my mame zlty, je to aj na sopliky aj na kase. :dizzy_face: :dizzy_face:

@anta : dufam, ze raz sa dockame aj my. :wink: A doteraz ti do nocnika iba cikal? a kde kakal ? :dizzy_face:
24. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - čůral do nočníčku, jen to kakání bylo pořád do pleny, vždycky si o ní řekl a dneska, že chce jít kakat do nočníku a povedlo se :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : ja strasne verim, ze na leto sa nam podari ju odnaucit od plienok, predsa je o par mesiacov mladsia ako Honzulak, tak dufam, ze sa nam to podari. :wink:
24. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - no já se právě tím učením na nočník nechtěla spoléhat na léto, taky jsem se s tím mořila čtvrt roku, v září jde do školky, takže spoléhat se na dva měsíce před školkou, to bych psychicky jaksi špatně nesla i já :sweat_smile:
24. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : ja to mam naplanovane zacat akonahle sa otepli. :slight_smile: len aby moja opica spolupracovala :grinning:
24. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - no toho jsem se právě taky bála, aby spolupracoval, však znáš děti, si něco umanou a nehne s nimi ani pár volů :grinning: :grinning: :grinning: Normálně, Honzík umí ovládat notebook myší! Sám si prohlížel fotky nějakých lustrů nebo co to bylo, ale nahý ženský to naštěstí ještě nebyly :grinning: :grinning: :grinning: , ale i tak obdivuji tu jeho přesnost při trefování se na obrázek :confused: :confused: :confused:
24. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nedočítám, zase jsme unavený a gumový už od tý doby, co se probudila achjooooooo :frowning2: :frowning2:
24. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá náhodou dneska sváteček Matýsek od Ined? :slight_smile: Jestliže ano, tak Ined, dej od tetky Janči pusku malému nezbedovi a všichni se pěkně opatrujte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@prchalka - jak to? To se z toho asi chudák nedostala :frowning2:
24. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem psala Ined, jsou v pořádku, nestíhá nás, což chápu, moc vás zdraví a Matýnek svátek má :slight_smile:
24. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aj my prajeme Matynkovi vsetko najlepsie :slight_smile: :slight_smile:

Sophi spinka, idem k telke. :dizzy_face:

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
24. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

noc bez kasla a bez soplikov, takze super.... by bola keby nespala iba do 5:00. To uz radsej nech je parkrat hore za noc ako vstavat ako banici. :wink: No dnesny den bude dlhyyyyyyyyyyyyy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

u nás se spalo celou noc,ale budíček 5.10, pak už nechtěl spát . ale ještě do 6.15 aspoň ležel se mnou v posteli.
tak dneska nebude problém ho uspat po o :slight_smile:

Včera jsem byla po skoro třech měsících cvičit :slight_smile:, super to bylo, už mi to chybělo :slight_smile:
25. únor 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : co je s tymi detmi ze nespia dlhsie? :astonished: my sme lezali do 6:10, cakala som, ze zaspi ale nic, tiez si myslim, ze na obed vytuhne pri flaske. :grinning:
25. únor 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek