• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@gina333 - tak to jsme tady jako "Klub slzících žen" :grinning: :grinning: :grinning: Měli to hezké, krásné a pohádkové, no když si vzpomenu na moji svatbu, tak mi tam chybí jen ten kostel :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo, my jsme klub :sweat_smile:
Odpolko jsme byli na chvíli u švagrové, chlapi něco opravovali, přijeli jsme akorát na koupání. Řev byl až před 4tou hodinou ranní :wink: Tak za hodinku abychom se chystali a jeli. Mám z toho fakt nerva. Pak dám vědět, jak jsme dopadli a odpolko tu zase máme oslavu, tak už se pak dneska asi neozvu... pokud mě teda někdo nenaštve tak, že bych zalezla s ntb :sweat_smile:
30. dub 2011 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kocky, vcera som nasadila Viburcol a je to podstatne lepsie :slight_smile: ...uvidime ako dnes, o chvilku prechadzka vonku...
30. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kam jedeme? Neci k panu hoiči.... sama od sebe! To nám to hezky začíná :confused: :rolling_eyes: :confounded:
@stvura Tak to je fajn :wink:
30. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nikdo ji nezná líp, jak já - scéna a divadlo na celý sídliště. Záchvat, jak kdyby jí uřízli obě nohy! Neříkala jsem to snad? Nikdo na ní ani nesáhl, nikdo jí neustřihl ani chlup - tak jsme dopadly! Skvělý! Nejradši bych jí nalupala ještě jednou, aby měla důvod. Jsem pěkně nas*aná!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka - ahojky, je vidět, že ji znáš dobře, se ti nedivím, že bys jí zflákala, je to potvůrka :sweat_smile: :sweat_smile: A doma jí to nechceš zkusit vzít sama? Jo a chápu dobře, že nejste ostříhané?
30. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A pokračovaly jsme i po spaní - dneska fakt na tečku!! :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

hlásím se už z domova :slight_smile: Dočítat nestíhám ani náhodou, omlouvám se. Hodím jen rychlé info jak u nás a pokud mě Kájinka nechá, tak i nějaké fotky.

Takže porod: to by byl porod snů :slight_smile: V 20.15 jsme dorazili na příjem do porodnice, doktor mi řekl, že nic nestíháme a že jdem rovnou tlačit. V 20.50 byla Karolínka na světě, nejsem skoro ani šitá. Bolesti jsem měla tak od 18.30 takový větší, ale žádný velký drama, ještě jsem mezi kontrakcema pacifikovala Aduš :grinning:

Po návratu domů: čekal mě tu obr bordel a zvlčený dítě - Aduš :angry: :slight_smile: Nechtěla MM spávat po o, takže přetažená, uvztekaná. Musím říct, že s Kájkou mám zatím míň práce než s Adeli. Kájinka se napije (kupodivu bez problémů kojím, to od Adeli neznám) a usne. Jen teda v noci se budí docela často a chce být na prsu dlouho. Adu vyžaduje dost pozornosti a dost vzdoruje. Zatím je s náma doma ještě MM, takže to jde. Chodí s ní odpol. ven a tak, až bude samy, nastane asi pravá vojna :pensive:

Všechny zdravím a doufám, že se máte fajn.
30. dub 2011 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
30. dub 2011 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katzi - jůůůůůůůůůůůůůůů, gratuluji k druhé krásné holčičce, já bych si jí poňuchňala hned, má krásný naducaný tvářinky, krásnááááááá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No jo, Adelinka žárlí, je to přirozené a mám dojem, že se tomu snad žádné dítě v jejím věku neubrání, silné nervy přeji :wink:
30. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@katzi : tak to si veru mala porod sno, super, gratulujem ku krasnej Karolinke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je nadherna, normalne som zostala dojata z toho ako ju Adeli drzi. :wink: Prajem vela sil, ale urcite to zvladnes v pohode. :dizzy_face: :dizzy_face:

@prchalka : takze vlasky ostali na hlave? :astonished: No teda, kto by to cakal, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Ja to radsej ani neriskujem, staci ten hysak ktory predvadza kazdu sobotu. :angry:

Dnesny den bol uplne super,mali sme krasne slnecne pocasie, nakupili sme plnu cestovnu tasku oblcenia, takze spokojnost na kazdej strane. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:Svokre sa nepodarilo Sophi uspat, dnes prvy krat nespala na obed a musim povedat, ze to zvlada uplne v pohode, hra sa, nie je vobec mrzuta. :dizzy_face: :dizzy_face: Len dufam, ze mne zajtra zaspi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som hrozne unavena, nevyspata, takze dnes sa ulozim skor. Drzim vam na hokeji palce. :wink:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
30. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
v prvom rade KATZI: jeeeeeeeeeeej, gratulujem veľmi ku krásnemu dievčatku, je taká mňama mňam mňam ako bábätko- zlatučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Super že tak bez problémov kojíte aj že ti tak parádne zaspí, paráda :wink: :wink: :wink:
Takže veľa zdravíčka a radosti do vašej rodinky :slight_smile:

všetkým cz mamičkám- gratulujeme k dnešnému hokejovému víťaztvu :slight_smile:

a my sme z najhoršieho asi už vonku- Juli má infekciu močových ciest :pensive: , prežili sme dva dni horúčok- štyridsiatok :cry:,
konečne jej už klesli, tak doliečovanie....
30. dub 2011 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@matova : chudatko mala, tak nech ste cim skor zdravi. :unamused: Ked to mala Sophi tak som s nou bola v nemocnici, aspon, ze vy ste tam nemuseli. :astonished:

Noc bola ukazkova, spinkala od 20:00 do 6:40 ani som o nej nevedela. :dizzy_face:
1. kvě 2011 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta @gina333 @matova : děkuju moc za pochvaly a gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@matova : chudinka Julinka :frowning2: Ty nemoci u malých dětí by neměly být. Aspoň, že jste z nejhoršího venku.
1. kvě 2011 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,
já mám dneska zase nějakej splín, tak se mi ani nechce nic... :frowning2: Týden před námi a počásko nemá být nic-moc. Navíc MM čt a pá nebude doma, to jsou výhledy :rolling_eyes:
@katzi Krásná Kája a konečně vidíme i větší Aduš :wink:
@matova Ježiš, jak je to možný, takovej prcek?? :frowning2: Tak se hezky vylečte!!
@gina333 Tak to byla až do těch 20h v pohodě?? A jak jí babi uspávala a jak to děláš ty doma?
1. kvě 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka : babi sa jej pytala ci chce ist do kocika, samozrejme nechcela, lahla si k nej do postele ale Sophi sa stale krutila rozpravala tak to asi vzdala. :astonished: No nemala sa jej vobec pytat, mala ju supnut do kocika a urco by zaspala. :wink: Ale ona naozaj bola do vecera uplne prefetkny, hrala sa, santila s Natalkou, sem tam si posuchala oci ale nemala ziadne nervaky, zeby nevedela co zo sebou. :dizzy_face: V podstate som aj rada, ze to mame odskusane, ze vlastne aj bez spanku je ok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nechcem to ale praktizovat, dnes mi do 5 minut zaspala.
1. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gina333 Já bych taky potřebovala zkusit, jak by to bylo bez spánku...jenže sama nemám odvahu :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fajn, že to tak zvládla :wink:
1. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka podla mna bude uplne v poho...moj krpec nespi od dvoch rokov a stiham aj druhe nespave dieta :wink:
1. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka : jestli je Juli jako naše Adeli, tak ta to bez spánku zatím nedává :unamused: Ona totiž vstává dost brzo (kolem 6h, někdy i před 6h) a to je do 20h dlouhá doba. Kolem 17h má dost a je řádně protivná, nedá se s ní domluvit na ničem :confounded: Takže u nás by to muselo být buď vstávat ráno později a večer jít spát dřív, nebo prostě po o jít spát. Máme teď novinku, že po o nespí u sebe v posteli - tam taky povídala, kroutila se, chtěla vylízat...takže jí dávám golfáč k balonovým dveřím, ona kouká z okna ven a usne. Tam jde i ráda. Případně když nemůže zabrat ji chvíli zadrndám.
1. kvě 2011 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Honza taky přes den spí, aspoň těch 50 minutek si dá a celkem dobrý, ale chtělo by to tak hodinku, to je pak perfektně uleželý :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes u nac skoro cely den prsalo, tak sm boli iba u babi. Upiekli sme jablkovy kolac, otvorili vinko a pekna nedela za nami. :slight_smile: Sophi spinka, idem pozerat hokej. :dizzy_face:

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
1. kvě 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
já teda k ránu opět o ničem, ale naše Růža to táhla od 21 do 6.20 :wink: :wink: :slight_smile:
@katzi Tyjo, usne u okna.. to je taky sci-fi u nás stejně, jako kdyby měla usnout sama. To by mělo úplně opačný efekt - začala by jančit! A jak dlouho ti tam vydrží spát? My teď spíme v pohodě 2h poo :confused: Nějak se nám rozchrápala :grinning:
@stvura Možná by v pohodě byla, ona vydrží docela dost, stačilo jí někdy taky jen 20-30 minut a v pohodě to dala do večera. Ona je nezmar, ale pokud jsme doma (a to jsme v týdnu pořád), tak se snažím uspat do 13h, protože pak spí dlouho a já nehodlám s ní ponocovat až do půlnoci :sweat_smile: :sweat_smile: No prostě kdybych s ní neležela, spát nebude. Kdyby tu bylo druhé dítě, tak už by mi dávno nespala, to vím jistě! Je už dost velká, aby to někdy někdy přežila bez spánku, ale zatím se o to snažím :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jsem zvědavá, co s ní budou dělat ve školce. Jestli tam bude spát a jak se bude budit....Včera zase po spaní hodinu hystericky řvala. To je prostě její :unamused:
@anta Nám by taky stačila hodinka, ale fakt se teď rozchrápala. A čím spí dýl, tím je to asi horší a tím víc se pak nemůže probrat a srovnat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2011 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

aj u nas sa dobre spalo, od 20:00 do 6:00. Vecer dokonca zaspava tak, ze ju dam do nasej postele a ona ma normalne posle von, ze ide spat sama. :slight_smile: :wink: Len aby jej to vydrzalo. :dizzy_face:

@prchalka : neboj sa , v skolke to bude cele uplne ine. Ked budu lezat aj ine deti bude aj ona, o to sa neboj :wink: :wink: :slight_smile: moja Nati nikdy v skolke nespala, iba lezala a oddychovala. Ucitelky velmi dobre vedia ako na nich. :grinning:
2. kvě 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, dnes Honzík straší už od 5,45 hodin! Čekala jsem nějaké řvaní a ono nic? :sweat_smile:
2. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

jsem minulý týden nějak neměla moc náladu,tak jsem radši nechodila ani tady.

jak jste se měly o víkendu? u nás sobota trochu rozlítaná, jsme byli dopo v Polsku objednat kuchyň, Pipa hlídali naši, pak jsem na 13h jela k holiči, odpo jsme chtěli grilovat,ale začlo buřit, v 19h jsme odvedli Pipa nahoru k našim a my šli na pivko a hokej :slight_smile:. to byla zas po dlouhé úleva sedět na pivu a nehlídat,kde pobíhá dítě :slight_smile:
V neděli bylo celý den hnusně a zima,tak jsme byli doma.

@katzi -krásná Karolínka :dizzy_face: , teda porod snů, kdyby tak byly všechny :slight_smile:. Držím palečky,ať se Adi co nedjřív srovná.

@prchalka -u nás už se párkrát nespalo přes den, i když vstával rano kolem 6. když mi do půl 2 max. do 14h neusne, už ho spát nedávám, večer by vymýšlel. takže odpo je docela v poho,ale kolem 18h už jde na něm dost vidět,že je unavený a spánek mu chybí. usadí se k pohádkám,pak po 19h se uloží v ložnici do postele a když pro něj jdu,že se jde spát,tak on je tuhý :grinning:.
Jinak se u nás usíná po o i večer sám už hodně dlouho :wink:

@gina333 - včera jsem fandila o dušu,škoda,že se začli snažit až v poslední třetině
2. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
v pátek jsem se taky dívala na tu velkou slávu. tož nechtěla bych před tolika zraky :grinning:.

a v sobotu ráno byl Pipa poprvé počůraný. v sobotu jak spal u našich ,tak mu mamka radši dala plínu,ale ráno ji měl suchou :slight_smile:

@matova -božatečko Juli, tak snd už je líp .
2. kvě 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lehna : hokej a pivko mame doma ale aj so Sophi :grinning: :grinning: no hej, vcera prve dve tretiny akosi nasi chybali na lade. :wink: MM z nich islo rozthnut, ani kricat nemohol aby Sophi nezobudil. :astonished: My chystame grilovacku na sobotu, Natali bude mat narodeniny, tak na hadam vyjde pocasie. :dizzy_face:
2. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 -jasně pivo taky do ma máme, ale přecijen ta atmosféra hospůdky je jiná :slight_smile:. a my si konečně taky spolu vyrazili :slight_smile:.MM fandil Němcům,že jsou slabší aradši ve čtvrtfinále narazit na ně,než na slováky. No co předváděli, tak potom otočil :grinning:.
Počasí taky doufám,že vyjde, švagrovka má svatbu,ale jdeme jen na obřad a odpo jedem s našima a taťkovýma kolegama z práce na akci "uzená žebra". to se sejde taková partička taťkových kolegů s manželkama a děckama,objedná se hora uzených žeber,pivo atd a tak se papááá ,nebo spíš s prominutím žere a chlastá :grinning:.
2. kvě 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

jdu pro radu ke zkušeným kojícím matkám :slight_smile: Já jsem Adeli nikdy pořádně nekojila, ona nebyla moc sací a dudlací typ. Zato Karoli je teda savec. A já nevím jestli je to normální, že kojím dost často a taky dost dlouho - třeba hodinku s pauzama. Ona v mezičase odpane, ale za chvíli se zas hlásí, že chce k prsu :confused: Myslíte, že je to tak jen v těch začátkách a časem se to nějak zajede a zpravidelní ty intervaly, nebo jí to kojení mám nějak regulovat a omezovat?

@prchalka : vydrží tam chrnět taky tak ty dvě hoďky. Napřed je někdy boj ji tam uložit a donutit ať leží v klidu. Ale vždycky v nejhorším zaberou nějaký úplatky: např. když se hezky vychrupeš pojedem na zmrzku, nebo na návštěvu k nějaké kamarádce, nebo krmit kačenky,...nebo cokoli co má ráda.

@lehna : děkuju :dizzy_face:
2. kvě 2011 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katzi - tak to já ti jako nekojící matka neporadím :frowning2:. ale určitě se to ještě utřepe a nebude u prsa tak dlouho. a más mlíka dost?
2. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek