• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
Dobré ráno,
dneska 5.43 :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě každý den o minutu dřív!
Včera jsme si dali pěkně do těla na kolách, půlka cesty polňačka, půlka stezka, ale projeli jsme se parádně :wink: Dneska kupodivu žádná bolest svalů :wink:
@anta Však jak jsem do ní hučela se stříháním a neustále 14dní dopředu opakovala, kdo a co tam bude, i pejsek a že bude mít hezký vlásky a výsledek? Hysterie na celé sídliště! To samý by bylo u zubaře. Jak na ní kouknou cizí lidi a nezačne se s nima bavit sama... KONEC! Honzík je prostě jinej :wink:
3. čer 2011 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

Hlasime sa k pekarom a banikom, Sophi je hore od 5:30. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. čer 2011 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak dítě to dnes protáhlo do 6,15 hodin, tak mi udělal velkou radost, je i vidět, že je vyspalý. Tak ho sbalím a pojedeme si pro recept na antiko, ať se zabavíme :wink: Včera jsem si koupila čupr triko a dokonce bylo i s náhrdelníkem a sluší mi, pořídila jsem si i džíny velikost XS neboli 34, dobrý, ne? :grinning: :grinning:
3. čer 2011 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka - neboj, já to beru, každý dítě je jiný, proto ale není horší nebo lepší :slight_smile:
3. čer 2011 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anta Jdi s těma svýma velikostma někam :angry: :angry: :angry: :pensive:
3. čer 2011 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka - jsou mi akorát, já mám fakt co dělat, abych na sebe něco sehnala, protože všechny věci na normální ženský jako jsi ty, na mně vyloženě plandají :wink:
3. čer 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta : no konecne niekto ako ja, ja mam tiez vecne ten problem. :wink: A kazdy do mna husti aby som viac jedla, ze to prieberiem, ale ved ja jem normalne, ale ked niekto ma 158cm nemoze mat 60kg, no nie? :grinning:
3. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gina333 No, myslím, že i může :confounded: ale není to moc normální :confounded:
3. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 - no holka, do mě taky hustěj, ať více žeru, ale já jím normálně, nepřecpávám se, to neumím, já si myslím, že taky ty některý ženský závidí, protože jim stačí, aby se nadýchaly vzduchu a mají o 20 kilo víc :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem schopná prožrat výplatu, ale na mě to vidět není, na Honzíkovi jo :grinning: :grinning: :grinning: Vypadám vedle něj jak týraná hlady :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsem Honzu vážila a má přesně 15 kilíček, tak mi udělal radost. :slight_smile:
3. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak nejdřív jí nešlo v půl 1 zlomit k ležení, se to neobešlo bez scény. Pak spala 50 minut a začala bulit "čuchej, čuchej" kroutit se a mlet a pak asi za minutu "mamííííí, mamíííí, tatííííí" pak se napůl probrala a pak jsem jí zase uspala. Má to nějaký divoký :confounded:
3. čer 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojcek :slight_smile:

u nas sa poo spinkalo dobre, skoro 2 hodky. :slight_smile: Zajtra je u nas burza, tak sme boli odniet stolicku na jedenie a hojdacie kreslo, bola by som velmi rada, keby to niekto kupi. Isla som riadne pod cenu, len aby som sa toho zbavila. :astonished: :wink: Dnes som kupila krasny jarny kabat za 10 Eur, bol zlacneny z 50 , no nekup to? :grinning: A konecne som natrafila aj na suknu, takze na leto mi chybaju uz fakt iba plavky. :dizzy_face:

Prijemny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
3. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,
u nás nic zajímavého. Odpolko nějaký nákupek a pak ještě chvíli na kola a pivko. Ju jezdí na brčko (džusík). V noci jedno řvaní, MM to pošéfoval, protože mě to probralo až když vstal :sweat_smile:
Dnes jedem k našim a odpol ještě posezení u švagrové, tak dneska možná už nebudu.. Hezký den všem!
@gina333 Když vstávala S. v 5.30, v kolik usnula na oběd? Když my máme problém o půl 1 lehnout :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@prchalka : kazdy den ju davam spat o 12:00, na hodinu presne, a zaspi do 15 minut, je to super, dufam, ze jej to vydrzi. :wink:

U nas noc v pohodicke, zatial je vonku slniecko, tak poo sa chystame na chalupu, dufam, ze nam to konecne vyjde. :slight_smile: Natalka ide na sutaz, ale idu aj svagrina s malym aj svokrovci tak o zabavu bude postarane. :dizzy_face: :unamused:
4. čer 2011 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dítě dnes vstávalo až po sedmé hodině :grinning: :grinning: No stal se frk jako trk. Včera byli s mm na hřišti a zabudli tam motorku a všimli jsme si toho až teď, tak šli teď koupit Honzovi odstrkávadlo, které mělo být původně k narozeninám, ale zase nechceme, aby Honzík plakal, že jsou blbí oba :unamused: :wink:
4. čer 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Manžel se byl samo podívat, jestli jí tam někdo neodevzdal a ne, prostě mu jí někdo čmajznul, chudák Honzík, bylo na něm vidět, že je z toho celý takový smutný :unamused: Že se to těm lidem vyplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta : aj taki ludia su, nechapem ako moze niekto zobrat hracku ktora patri inemu dietatu.chudacik maly. :astonished: Uz len dufat, ze to zobral nejaky zabudlivy otecko, ktory nevie aku motorku maju doma a vrati to. :wink:
4. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ho máme doma, tak jukněte, Honzík na tom jezdí jakoby na tom někdy seděl! :confused:
4. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta : paradicka, je zlaty s tou prilbou. :slight_smile: :slight_smile: To nema ani pomocne kolesa ? :astonished:
4. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 ne nemá pomocná kolesa, proč by měl mít? :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta : no ked ich Honzik nepotrebuje tak je naozaj sikovny :wink:
4. čer 2011 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, asi bolo vsade krasne pocasie ked tu cely den nebolo nikoho. :slight_smile: My sme boli poo na chate, chvilu svietilo slnko, potom zas trocha prsalo, ale deti sa v pohode vybehali. :dizzy_face: :dizzy_face: Na burze sa moje veci nepredali, ani svagrinej kocik a to sme sli riadne pod cenu. :astonished: Nechapem to, ti ludia by asi fakt vsetko chceli zadarmo. :rolling_eyes: Sophi spinka, cakame na Natali, uz by mala kazdu chvilu prist domov.

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
4. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dítě dnes vzhůru po půl šesté, už prudí a dvakrát se bouchnul do hlavy, no je zbrklý a rychlý :sweat_smile: :sweat_smile: Má dnes výborný den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta : nezufaj, do vecera daleko, este budes mat krajsi :grinning:

U nas sa spalo do 6:30, teraz sa hra s kockami, Natali si fenuje vlasy, MM robi na pocitaci a ja kmitam okolo domacnosti, no proste nedelna pohoda. :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 - o mě nejde, ale Honza má den blbec :grinning: :wink:
5. čer 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta : ale ved ja som to pochopila :wink: ked ma den blbec dieta tak to mame aj my, no nie? :grinning:
5. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 - juju, to máš svatou pravdu :wink:
5. čer 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,
my jsme dneska od rána makali, vaření, praní, zahrádka, garáž, zasadit stromek před barák... než jsem se pak dostala ven, tak MM utekla k sousedům za dětma, tak si jí tam nechali a my jsme měli dopolko čas něco dělat :wink: Jen návrat domů byl s hysterickým řevem, až jí MM omyl obličej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď MM vyjel se svou mášou a odpolko asi zase ke švagrové..
Snad se dneska v pohodě uspíme - lítaj stíhačky :rolling_eyes:
5. čer 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Usnula jak Růženka, tak já si dám po dnešku voraz. Pro změnu jsem si dneska odřela loket o omítku domu - když jsem čistila rámy :rolling_eyes: Koupila jsem sice dezinfekci, kdyby tekla červená Ju, aby jí to neštípalo, ale koukám, že jí budu potřebovat častěji já..
5. čer 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, dneska sumárum z dnešního dne. Dítě protivný, uječený, neposlušný, už mě míchal teda nervy, tak jsem mu dala varování, že tady od zítřka bude s maminkou a že tady bude, co? Klid - správně odpověděl Honzík, tak uvidíme, zda se podle toho bude chovat. :grinning: :grinning: Dnes jsme mu trošku snížili sedátko na tom odrážedle, já to nechápu, ale to dítě na tom jezdí, jako by ho měl 10 let, zmeťour jeden šikovná :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
nas sumar dna je taky, ze cele poo lialo a to doslova, hnusny, husty a studeny dazd. :angry: Uz ma to fakt stve, clovek ani nohy nemoze vytiahnut z bytu, v shoppingu bol den deti, esteze to mame blizko, tak poo sme boli aspon tam. :wink: Sophi sa vysantila s detmi, takze az tak zle sme sa dnes nemali. :slight_smile: Bambulka uz spi, dnes je finale Superstar, takze fandime. :dizzy_face: :dizzy_face:

Pekny vecer vsetkym. :pensive: :pensive:
5. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek