• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
sherry: možno bude stačiť tatík-to by nebolo zlé :grinning:
18. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím ženy,asi budeme užívat 10 druhů homeopatik :grinning: .na nás sedí každé druhé :sweat_smile: .

sherry :slight_smile: ...mně tenkrát také nikdo nic neříkal :grinning: .ale já jsem dobře ty krpy viděla :grinning: .
baráček je super,velký bych taky nechtěla,kdo to má uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .

lehna :slight_smile: ...chuďátka,to je ale nezmárek :fearful: :frowning2: .

matova :slight_smile: ...chleba taky okrajuju :wink: .tak to zkusíme,třeba nám to buzde šmakovat.dám si já a dám mu ochutnat,ode mě sní cokoliv,většinou :sweat_smile: .
děkujeme,ale téda...dali nám ti vaši chalani :confused: ,ve druhé třetině jsem se šla raději sprchovat,na to já nervy takhle po ránu nemám :grinning: .

prchalka :slight_smile: ...v tomhle jsou ti prckové snad všichni stejní :sweat_smile: .popisem bych se akorát po vás opakovala :grinning: .
myslím,že budeme brzy malovat :sunglasses: .

katzi :slight_smile: ...jj,vím co je to za pohodu,ještě pamatuju :sweat_smile: .tak třeba se to jednou vrátí :wink: :sweat_smile: .
18. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: :grinning: to jo to bylo nejepší
18. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně to opium mě dostalo :confused: :grinning: ...
no taky nevím...nebudu ho přece ládovat,ale spinkat lépe by zase mohl,to jo :wink: .
18. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás tiež sedí asi polovička príznakov :grinning: .
ined. ja som to len počúvala v rádiu-musím mať malého stále na očiach :confused: :grinning: :sweat_smile:
prchalka: myslím že aj s maľovaním vám malá "pomôže" :grinning: . aspoň to bude pre ňu vzrušo

tak sa lúčim, malý spal 1.25 a vsral s úsmevom,len už na mňa lezie,tak paaa
a všetkým pekný deň :wink:
18. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: jo to opium je dobrý. To už jim rovnou můžem uvařit ty makovice :grinning:
18. únor 2010 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tu i homeo na záchvaty vzteku :sweat_smile: .
asi si vyberu něco na užívání pro sebe :grinning: .

matova :slight_smile: ...pěkný den i vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
18. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...nebude třeba rohypnol účinnější :sunglasses: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: :grinning: :grinning: :grinning: idem si asi toto leto vypestovať :grinning:
ined: aj mne by trebalo niečo:grinning:
tak už fakt idem a vypínam žiarič :sunglasses:
18. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: Uspávání krásný, to je můj sen, až se mi napůl neudyndá u mlíka, ale je to asi nereálný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lehna: Achjo, ten Štěpánek má teda spaní, ze všech nejhorší :frowning2: To už pak nic nepomůže? Uhoupat, uspat na posteli?
Opět dopisuju, protože u nás hodina bez pár minut a zase v postýlce vztyk a řev, tak dospává na posteli, vracím se tam.. zatím pá. Odpol ještě nahlídnu, ale asi přijde návštěva, když na nás tatínek dnes hází bobek :rolling_eyes:
18. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně se líbí BORAX, zní to jako zbraň hromadnýho ničení :sweat_smile: Pak to ještě jednou projedu. Asi by fakt byla na místě návštěva homeopata, aby poradil, člověk sám si takhle nepomůže, to by byly jen pokusy na dětech! :rolling_eyes:
Rohypnol sháním já, už se sakra potřebuju o víkendu trochu vyspat!
18. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme vzhůru :slight_smile: 1,5hod :wink: to je dobré :slight_smile: jdeme ven, tak ahoj
18. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vyspinkaní do růžova, směje se :grinning:
18. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz sa asi rozpravate o inom ale dakujem dievcata, brnknem jej a ked sa to nezlepsi, zajtra tam skocime.
Pekny dnik :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: vypěstuj prosím i pro mě :grinning:

ined: asi jo, kdyby ne, tak ten Ryohypnol zkombinujem s těma makovicema :grinning:

prchalko: prej zbraň hromadnýho ničení :grinning: :grinning: :grinning:

Tak konec legrace a jde s do práce - jsme vzhůru :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spánek 2.45 :slight_smile: .1.30 v postýlce a to jsem ho nechtě vzbudila já,protože jsem slyšela pláč ,ale to ječela malá od sousedů na chodbě :sweat_smile: .
vstal zadkem k celému světu,všechno špatně :rolling_eyes: .
jsme po sváči ik dyž to bylo úsilí a snad se teda vypravíme ven,ačkoliv se mi dnes opravdu nechce,ale aspoń na chvilku :wink: .

prchalka :slight_smile: ...to si pleteš s antraxem :grinning: .

katzi :slight_smile: ... :grinning: ...to bude dryják :grinning:

sherry :slight_smile: ...hezkou procházku :slight_smile:

:slight_smile: pááá
18. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zajtra pôjdem k dr.no Sisa má cez cele líčko a uško po včerajšom páde škaredý škrabanec.To sa budem zase užastne cítiť :confounded: My tam ideme vždy,ked má nejaký čerstvý uraz,modrinku atd... :sweat_smile:
18. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my na procházce neusli :rolling_eyes: . protiva je to. no ještě,že už jede z práce tatínek :sunglasses:
18. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si vydrbala vanu, že se tam po prochajdě vykoupu a než jsem stihla převléknout malého (byl pokaděný), tak se vrátil taťka a skočil mi do té vany :sweat_smile: :angry:

cikyta: to nevadí, děti mívaj různé úrazy, hlavně, aby se vyloučili závažné nemoci :wink:
18. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my sme uz tiez doma. Mala spala slabu hodku, to sme boli vonku, krasne poscasie bolo u nas dnes. :wink: Teraz riadi ako tajfun Natalkinu skolsku tasku. :slight_smile: :slight_smile: Boli sme pre masku, Nani maju zajtra karneval - bude roztlieskavavka - potom hodim fotku.

cikyta: my sme tiez isli vcera s celovkou ku dokine, presne v strede cela sa osuchala na koberci. :dizzy_face: :dizzy_face:

Co sa tych homeopatik tyka, ja uz neverim, ze niektore zaberaju. :unamused:
18. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, zatím nestíhám dočítat. Byly jsme venku dneska dokonce HODINU, prubla jsem nový kočár, vyzvedly jsme tetu u busu a tak nám to doteď docela uteklo. Za chvilku půjdem koupat, bude to dneska asi trvat všechno trošku dýl a na malý je vidět docela únava, tak uvidíme, jak to dneska půjde.
Nikomu nic.. :pensive: :pensive:
18. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
dnes bolo super poobedie :slight_smile:
malý sa zobudil s úsmevom...všetko išlo fajn, prišla k svokrovcom návšteva- malého krstní rodičia, tak sme boli vonku v lese a malý neprotestoval, veď zrazu okolo neho behalo toľko ľudí :sweat_smile: , na ceste nazad o 15:30 sa začal uspávať! (začne si hovoriť uli uli uli :grinning: ) ale nemal šancu keďže sme boli hluční :confused: takže sa z mrákot prebral a pohral sa ešte u svokrovcov so všetkými., tam chytil druhú krízu o 17:30 a to už sa úplne zrazu vyvracal :unamused:,rýchlo sme bežali domov, kde sa zasa prebral :sweat_smile: a pohral sa so všetkými hračkami...kúpanie, večera a zaspal 2x v živote bez kojenia :fearful:, ale musela som sa mu otočiť chrbtom :grinning:. bolo to síce dlhšie ale bez plaču :wink:. Spí od 19:10 :slight_smile:

lehna :slight_smile: : to je hrozné s tým Štepánkovým spaním :frowning2: , a ako vydrží do večera???? a nechal sa ti uložiť do kočíka či ste šli po sediačky? Ozaj a zabudla som už, ako je na tom s chodením??? :confused:
cikyta :slight_smile: : držím palce u dr. a chápem, tiež som sa párkrát hambila, my sme chodili doškriabaní na tvári :unamused: :grinning:
katzi :slight_smile: : no a keď sa to zmieša s tými napestovanými rastlinkami, tak to bude dokonca BioHomeoDryják :grinning:
ined :slight_smile:: to je tiež zaujímavé,prečo sú niekedy deti po dlhšom spánku také nespokojné. Mne teda odkedy spí jedenkrát denne pospal najviac 2h a stalo sa to zatiaľ dvakrát, ale vstal vtedy úplne nejaký namosúrený a napadlo ma pritom, že sa asi hnevá, že zaspal :grinning:
gina :slight_smile: :teším sa na foto
18. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, úplne som zabudla dopísať zlatý klinček dnešného programu:
keď som šla malého uspávať, po tom čo som ešte chvíľu hľadala cumlík po izbách :unamused:, mm zahlásil: a uspi ho rýchlo, o chvíľu ide beh na lyžiach :sweat_smile: :angry: :angry: :angry:.
dobré nie? až dovečera som malému robila servis pri všetkom len ja :cry:
18. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: no tipycky chlap :wink: :wink: kde su prosim vas ti chlapi ktori vystupuju v telenovelach a zenskych romanoch????

My sme uz tiez okupane, chodi z izby do izby, vykrikuje, za chvilu ju dam spat lebo chcem vidiet Panelak. :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: taki su pred sobasom :grinning:
18. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už spíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda dostala jsem pěknejch facek od něj :frowning2:

matova:to je jak u nás, MM byl 35minut doma a hrál si s malým a prohlásil já už nemůžu :grinning: to je dlouhý proč ho musím tahat jenom já :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,uspávání 50!!!minut,moje nervy...asi to nebude dobrá noc :cry: .
zprvu jsem to pomrvyla i já,neboť se pořád motal a vrtěl a já si vzpomněla,že jsem zapomněla namazat dásínka...no jo,pořád bereme léčky na kašel-sirup a kapky,tak je to hned :confounded:
sotvausnul,nad námi se naši milí :angry: sousedé začali hádat :confounded: .ale jestli budou dělat kravál,tak tam dnes vážně už vletím,budit malého si prostě nenechám.bytovka dobře,ale odsaď pocaď :angry: .

odpo jsme byli venku a dobře jsme udělali myslím.co taky doma s takovou protifkou :wink: .
už se těším na ordinaci,ale ještě zkusím dočíst :wink: .

matova :slight_smile: ...jen mám před očima tvůj poslední příspěvěk :unamused: ...no jasně,hlavně pohni :grinning: .dej svému muži obklad na čelíčko,zřejmě blouzní :wink: :frowning2: .a že pozdravuji :grinning: .
18. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: :frowning2: matýnek má asi zasa bolesti z tých stoličiek :cry: ono je to stále pri nich také striedavé kým vylezú celé... :rolling_eyes:
mm radšej nepozdravujem, keby vedel že som to tu vykecala,zabil by ma. ešteže bol dnes fakt dobrý deň lebo toto by inak vyústilo v môj záchvat zasa :wink:

sherry: tiež super :angry: to je niekedy s nimi úplne des :unamused:
gina: chcela som sa ťa spýtať či ti stále malá ešte tak zle papá a ako zuby? niečo sa deje v pusine?
18. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehna :slight_smile: ..teda ale ten štěpánek :frowning2: ...to přece není možné,aby mu tak málo spánku stačilo,to by byl i náš mates k.o. a to je dobře o půl roku starší :frowning2: :confounded: .nezkusíš přece jen nějaké to homeo?u vás by se to fakt šiklo :frowning2: .co vaše dr.na to?vím,že jsou děti a znám jednu takovu holčičku,která prostě víc jak 45 min nespí a to i jako malé miminko,2x denně tak a hotovo,dnes už myslím jen jednou.akorát se mi to zdá prostě málo na tak malé dítko :frowning2: .

matova :slight_smile: ...tak jste se aspoň rozptýlili :slight_smile: .já už mám fakt deficit v nějaké rozmluvě s někým dospělým...mm mě spíš odbývá-je nakecaný z práce dost a díky matýnkově nemoci se s nikým nevídáme,asi i zítřejší kroužek ještě vypustíme,pořád kašle :frowning2: .a je mi tak blbé chodit mezi ostatní děti,sice některým jiný maminkám to blbé není...ale to už je jiné téma :wink: :sweat_smile: .
co jsem to ještě chtěla..jo...fotečka šimonka s polévečkou :grinning: ...vypadá,že se mu do toho moc nechce,tedy spíše že to zkoumá :grinning: .je to malý bobeček :dizzy_face: .
a ještě něco,ale teď už fakt nevím :sweat_smile: .jj,s tou nespokojeností po probuzení...no jak kdy,ale je faktže většinou je protifka po dlouhém spánku :sweat_smile:...dnes jsem na půlhodinky usnula v sedě i já :confused: :sweat_smile:...deficit no :sweat_smile:

katzi :slight_smile: ...opravdu sédatif pc...dala jsem dnes druhou tabletku,tak uvidíme.drtím to a rozpouštím ve vodě v hrnečku,pak dám vypít(je to v tabletách).jsme s tou homeo...domluvené,že to zkusíme týden a pak uvidíme :sweat_smile: .

gina :slight_smile: ...právě od toho jsou telenovely-fata morgana :grinning: .ne že bych někdy nějakou kromě OVRZ sledovala :grinning: ...mmch,už mi to začíná :grinning:

prchalka :slight_smile: ...gratuluju k HODINĚ :grinning: :grinning: :grinning: ...co to zvíře,je to tajné nebo jsem slepá? :sweat_smile:
ten kočárek ...na kolik vás bazarově přišel prosím tě? :slight_smile:

cikyta :slight_smile: ...jejda,jsou to děti :wink: .u nás j spíš vyjímkou když zrovna žádnou modřinu a pod.nemá :sweat_smile: .teď máme od toho blbnutí a pádu na zeď super žluťáka na čelíčku :confused: :grinning: .nedávno měl pořádného modráka na zádíčkách a docela velkého :confused: ...asi na něco zádečkama žuchnul :sweat_smile: .já tohle neřeším,je to kluk a dovádí..svědomí mám čisté,nebiju ho tak co :wink: .

jdu koukat,pěkný večer všem a také nikomu nic :slight_smile: :wink:
akorát teda nám dospělým dobrou noc :dizzy_face: a pěkný večer
18. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek