Zuby. Mohlo by to být tím?

nanyh
25. led 2021

Ahoj holky.
Chtěla jsem se zeptat, zda se jedná o zuby. Malá mi začíná odmítat jídlo a dnes bez důvodu začne plakat a má krokodýlí slzy. Zítra má 8 měs. a ještě jsme bez zubů. Zkoušela jsem cinkat a nic.😀🙈

leniczka23
25. led 2021

Můj syn měl tohle od 6m a první zub měl až na roce. Není to směrodatné, nicméně já si myslím že měl chvíle kdy ho zlobily. Jasné, že je to zub, je ve chvíli kdy se udělá bílá tečka, čárka na dásni. Dřív to skoro vůbec nejde říct.

patypresdevaty
25. led 2021

Ano, to jsou zuby. Mohou vyrůst během pár dnů, ale taky měsíců.

amazonkajanik
25. led 2021

@nanyh jakmile byl kluk protivný,slintal jak bernardýn,kousal co měl po ruce jen ne jídlo a byl čistě jen na mlíce ,tak v tom byly zuby. Trvalo cca 14dní od prvních problémů,než se zub ukázal. První byl přesně v půl roce, ale třeba neteř slavila 1.narozeniny ještě bezzubá 😊

sajul
25. led 2021

Já tam teda ty dolní jedničky vidím, za chvilku budeš cinkat 😉

nanyh
autor
25. led 2021

@amazonkajanik Malá taky začala slintat. Kousátka a ruce v puse má nonstop. Tak uvidíme.

@leniczka23
@patypresdevaty
@sajul
Děkuji holky. Tak uvidíme. Je fakt, že noci máme krásný. Tak snad to bude relativně ok, jestli to budou zubáci. 🍀

fouskovi
25. led 2021

Nechci strašit takhle to měl syn od 8 měsíců první zub skoro v 16 měsících a to stolička a Špičák nahoře 🤦‍♀️

nanyh
autor
27. led 2021

Ahoj holky. Tak nakonec tomu tak bude. Pláče, jíst nechce a ta jednička na pravo je výraznější než předevčírem. Tak snad to bude mít relativně hladký průběh.🤗

amazonkajanik
27. led 2021

@nanyh Jj a koukám,že má zřejmě založeno na další. Bude to u vás rychlé a ani se nenadějete a bude mít plnou pusu zubů.

nanyh
autor
27. led 2021

@amazonkajanik No chuděrka. Snad to zvládneme v pohodě 😏

amazonkajanik
27. led 2021

@nanyh zase čím dřív,tím líp,než aby se jí klubaly 1 za měsíc. Synovi chybí už jen pětky. Jinak krom trojek, jedničky,dvojky a čtyřky komplet do 1.narozenin,trojky vylezly do konce prázdnin,to začal i sám chodit a odboural dudlika. Ale teď to vypadá,že začínají,zase si cpe kousátko do pusy tak hluboko,až se dáví a má hrozně rád,když namocim ustrizek pleny a tu kouše a vkládá právě dozadu,jakoby na ty pětky.
Jinak,hodně nám pomohly gely Calgel,Dologel a Aloclair a pak od Boironu chamomilla 15CH

nanyh
autor
27. led 2021

@amazonkajanik To asi ano. No super, děkuji za radu. Chudák, tak ať to má také brzy za sebou🍀🍀🍀

handulkak
27. led 2021

@nanyh malá to takhle má už přes měsíc, až si říkám, kdy vylezou.
První měla v 5 měsících už 4 zoubky. A druhá zatím nic - ale zase si říkám, ze když kojim, ať ještě pocka 😁😁😁

nanyh
autor
31. led 2021

@amazonkajanik Už se řeže. ❤️

amazonkajanik
31. led 2021

@nanyh no jo 😁 tak za chvíli bude i ten druhý 😉
Zkus sehnat pro malou tato kousátka
https://m.heureka.cz/kousatka/tommee-tippee-kou...