• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
@maarina gratuluju...který jsi den od ET?
1. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tobe drzim pesticky a tu tchyni ti fakt nezavidim..jestli ti muzu poradit tak to hod za hlavu protoze ted potrebujes klid a ne se nervovat a resit zprominutim sracky co tvoje tchyne resi....ja takovyhle lidi uplne nesnasim co maji pocit ,ze musi druhemu organizovat zivot...tak se hlavne nenech vydirat a kdyz k vam neprijede tak at si sedi doma na zadku a potresta stejne sama sebe....
1. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina ..který jsi den od ET????...asi jsi přehlédla...
1. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera
@caricia1 holky moc dekuju :slight_smile: uz sem si ho 100krat prohledla a i slzicka ukapla a sem strasne stastna :sweat_smile: :sweat_smile: ten strach za posledni dny , ze se mi tam nic neukaze byl velky.. no vzdyt to asi znate :wink:
1. srp 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra dnes jsem 10ty den od ET.....tak to uz snad nemuze byt ovitrelle
1. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maarina:To chápu,já zkusím testík tak za 3 dny..Kolik máš embryjek? :wink:
1. srp 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina to ne...já tetsila včera, a.le nic...zkusím zítra, to bude 8 den, ale bolí mě pořád břicho, jako bych to měla dostat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
1. srp 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1u sebe mam 2 a na zamrazeni nam bohuzel nic nezbylo
1. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina úplně tě chápu, já tomu zprvu taky nevěřila. Zrovna jsme měli doma návštěvu, tak jsem chodila každých 10 minut tajně do šatny, kde jsem měla ten první pozitivní testík a brejlila znova a znova na tu čárku. Hrozně jsem se těšila, až návštěva odejde ( nakonec až ve 2 v noci ) abych se mohla svěřit manželovi :slight_smile:
1. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina Nevadí,hlavně že máš pěkné // :wink: :wink:
1. srp 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra ja si dala limit , ze driv jak 10ty den netestnu aby to nebylo zkreslene hlavne temi leky.. a co se tyce tech bolesti bricha tak to sem mela taky....presne jak kdyz ma prijit ms a mam i citlivejsi prsa coz ja nikdy nemivala ale nekde jsem tu od holek vycetla , ze je to dobre znameni.... tak asi meli pravdu :slight_smile:
1. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra Zítra jsi 8.den? Nemrač se, // se ti můžou ukázat přece až dýl,jen to vydržet,nu. :wink:
1. srp 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera no to je sranda s tim ziranim furt na ten testik :grinning: jakou nam takovy kousek papirku dokaze udelat radost vid? :grinning:
1. srp 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina no to máš pravdu :slight_smile: a od té doby jsem si jich udělala dalších asi 5 :slight_smile: líbilo se mi sledovat, jak čárka každým dnem sílí. Jsem prdlá
1. srp 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@caricia1 jo uz sem se s ti taky smirila, ze nam nic nezbylo ale ze zacatku by byl clovek jistejsi kdyby to nevyslo , ze ma neco v zaloze .....no ted je jina situace a asi to tak melo byt a zustali nam jen ty 2 nejlepsi :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina prsa mě taky bolí, ale takové příznaky mě provází každý měsíc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to bude dobré :wink:
@caricia1 ...já vím, ale mám strach, že to zase nedopadne :rolling_eyes:
1. srp 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra a kolikátý máš pokus?
1. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina a kdy jdeš k dr.?
1. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra jeste opravdu nezoufej ja myslim , ze je jeste brzo.... ten 10ty den nejdriv a v caru mi rekli , ze se nekomu ukaze opravdu az ten 14ty den...no u kazde je to holt jine ale nenervuj se a vydrz to :slight_smile: i kdyz to sou nervy :wink:
1. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera tak to tedy prdla vubec nejsi a uplne ti rozumim... ja dnes pouzila jen ten co sem dostala v caru a odpol si jdu koupit dalsi... vim ze se ma testit tak obden ale asi do toho jdu zitra zas s jinou znackou......to pro kontrolu :grinning:
1. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 mam jit na krev v patek ale pujdu uz ve ctvrtek protoze mi dochazi utrous, tak snad mi vemou krev o den driv a nebude problem.. ten jeden den snad uz nehraje takovou roli ne.....
1. srp 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina nejlíp se ukazuje mamatest 10. :wink:
1. srp 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina Nádhera! :slight_smile: Gratulace obrovskáááá!!! :grinning:
Holky, tak která další...? :wink:
Tady je to fakt samej těhubacil... :dizzy_face:
1. srp 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera tak diky za tip a jdu do nej :slight_smile:
1. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina myslím že ti jí vemou už ve čtvrtek...Jednak je rozdíl jeden den a když ti vyšel testík tak myslim že nebude problem..Ty jsi dostala test v CARU??
1. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway dekuju ti moc :slight_smile: vzdyt tobe uz se to taky rychle blizi a budem na tom vsechny stejne :slight_smile: ty si nechas dat 2 embrijka?
1. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 ja chodim do gennetu a tam po ET davaji kazde jejich testik domu
1. srp 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina jo?Mě nikdo nic nedal....Chodím do Natalartu v Plzni a jen mi řekl dr. at přijdu 9.8.na krev HCG a jinak mi nic nedali:slight_smile:
1. srp 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 no nevim jestli to v jinych carech taky davaji ale gennet je dava a maji je i se svym logem a jsou to takove ty plastove
1. srp 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina No, byla jsem přesvědčená jen o jednom, ale pokud nebude až taková kvalita, jak jsem doufala, tak asi zvolím dvě "pomalejší" a co půjde, tak zamrazit - ale finálně se rozhodnu asi až zítra na základě vývoje, dneska jsem z toho byla taková nějaká rozčarovaná... :confused:
Ale doufám, že za pár dní tady taky budu moct juchat nad výsledkem testíku! :grinning:
1. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek