• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

35+, bez dětí s touhou po dětech

29. srpna 2012 
já u nás v CARu v té inkriminové místnosti nebyla, ale můj to tam zvládl celkem v pohodě, nenadával, prý je tam i umyvadlo s bezdotykovým spouštěním a mohl si pustit i video. Takže to si nebylo úplně ponižující jako jsem četla a slyšela od jiných, kteří třeba byli v Praze na Karláku mezi všemi dalšími je poslali na záchod a ukaž co umíš. V CARU jsou všichni se stejným problémem, tak to asi není tak hrozné.

Pokud se nic nepřihodí a dopadne dobře můj ultrazvuk, tak bychom měli cca 22. 3. začít stimulovat.

Jinak s Mojžíškou to není nic náročného, kromě toho, že fakt MUSÍŚ denně. Já většinou jeden den v týdnu vynechám. Ale nechci už nic podcenit. :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: Alim prý stačí přivezt děti do hodiny a asi je jedno na co to je...jestli to stihnete :sunglasses: s majákem na autě.. :wink: .
Ankava : první stimulka? Moje známá byla ted na odběru vajíček a měla jich 40!! a maj z toho 31 embrií. Ale na transfer jde až v dubnu,protože tahle hyperstimulace prý neni nic jednoduchého. Já měla 4 vajíčka. Ona říkala,že je jak krokodýl :grinning: ,ale je zklamaná,že jde až v dubnu. na druhou stranu je jí teprve 32,tak se s tim popere.
7. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko :wink:

spark : s majkem na autě :grinning: :grinning:

40 vajíček..tak to se má..já měla při prvním IVF jedno, při druhém žádné :confounded: Patřím do té skupiny 1% žen, který asi bude mít přechod před 40cítkou :confounded:
7. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Dobré ránko a děkuji za rady, maják není špatnej nápad, bych chtěla vidět, co by na to policajti, že spěcháme, protože vezeme ocásky na výrobu dětí :grinning: My to máme k CARu naštěstí tak blízko, že kdybychom si u nás na kopci sedli na sáňky, tak to tam do hodiny zvládneme i na saních :wink:
Jinak s tím anovulákem jsem se asi trošičku unáhlila, páčto včera večer na ovulačním testu vyskočil poměrně dobře viditelný duch, vaječník mě "dloube" ostošest, "vaječňák" se taky objevil a teplota dneska ráno spadla na bod mrazu :sunglasses:
Ale má to háček, manžel odmítá spolupracovat :angry: Já se ho snažím svým "sledováním" nezatěžovat, ale on jako kdyby měl senzorek, a jak se píše, že kolem ovulace je žena nejpřitažlivější, páčto láká samce na oplodňování, tak u nás to vypadá, že kolem ovu působím spíš odstředivou silou :grinning:
40 vajec, ty brďo, tvoje známá bez urážky kandiduje na titul "nosnice roku", po tom, co tady čítávám, že jsou holčiny rády, když je z toho aspoň jedno použitelný embryjko ... Ještě že jí to neublížilo, mně dozrává jedno vajco a mám při tom pocit, že mi bouchne vaječník, a ona tohle, jak se to tam vešlo, to teda nechápu :confused:
7. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopoledne. Téda ženský, tady se to pořádně hnulo.
My to máme do CARu cirka 9O km , takže žádný převoz nehrozí, ale mojí kámošce , která to tam má asi 2O kilásků se stalo toto. Protože její manžel s tím má také problémy, tak se domlluvila, že čerstvý vzorek tam inhed dovezou z domu. Ona si kelímek hřála na břichu /prý se to má převážet při tělesné teplotě/ a manžel řídil. Jak byl nervozní aby přijeli včas, tak jel kapánek rychleji. Po chvíli je zastavili policajti, že prý překročili dovolenou rychlost a další ty řeči. No zdržovačka. Jí nezbylo nic jiného, než říct pravdu. Že strašně chvátají a že vezou drahocenou tekutinu. Ti se jen usmáli a pustili je dál. Ani žádnou pokutu neplatili.
7. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Tak ještě že měli pochopení, koneckonců kdo ví, jestli taky občas nepřevážejí svoje ocásky se zapnutým majákem :slight_smile:
My to máme do CARu cca 7 km po rychlostní silnici, navíc je hned u vjezdu do města z naší strany, takže žádná kodrcačka přes město. Jste mě holky trochu uklidnily, že by to takhle mohlo jít.
7. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
my to máme do CARu strašně blízko, ale vůbec jsem se na možnost přivézt děti neptala, ten můj se s tím nějak smířil, tak doufám, že až nastane rozhodující okamžik,tak to zvládne.
40 vajíček, to je tedy fakt síla. Já mám strach, že jich budu mít málo, navíc mě i doktor říkal, že u nás starech rohoží :slight_smile: to nebývá žádný zázrak, že s nějakým zamražováním asi ať ani nepočítám.
No jo, koneckonců, kdyby bylo jenom jedno, ale pořádné, tak to taky stačí :slight_smile:
holky musíme pořád doufat, přeci existují nějaké jiskřičky naděje pro každou z nás :slight_smile:

Takže když měla 40 vajíček, tak ty oplodněný zamrazili a půjde až na KET? to jsem ještě nikdy neslyšela. To je mi jí docela líto, že musí tak dlouho čekat.
7. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,nám poradila sestřička,že máme děti převážet v podprsence. :wink: Naštěstí to nepotřebujeme,přítel chodí bez řečí.
7. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ankavo, vůbec si z malého počtu vajuch nedělej hlavu. Kdesi jsem slyšela, že když jich je tak velké množství, nebývají moc kvalitní.
7. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
blabunko, já si zatím hlavu nedělám (tedy snažím), fakt těm doktorům věřím a věřím, že to dotáhnou do dobrýho konce :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: 40 vajíček! taky jsem vyvalila oči! Ona chodí do jinýho CARu tady v Plzni než já,tak jsem se hned ve svém CARu ptala jek je to možný (jako správně zvědavá žena) a doktor říkal,že je to hyperstimulace a že to neni moc dobrý. Ze prej tam kolísá kvalita,ale 31 embrií mají :unamused: v mrazáku a čekaj na duben. Jo těšila se a ted ta čekačka. Ale oni začali chodit loni v září,tak tomu ještě moc času nevěnovali,ne jako my 4 roky a více,že... :unamused: :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: jo a spermie jsme meli v kelímku a v ručníku. Prý zachovat tělesnou teplotu. :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,přidám svou troškou taky do mlína :wink: bude mi 37 a dítko také v nedohlednu
7. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tedy vítej mezi starými větvemi :grinning:
7. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
meduna : vítám Tě :wink:
7. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky,staré větve :grinning:
7. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kocenky, muzu k vam? Za ctrnact dni mi bude 36 a dite taky jeste nekde trajda na houbach. Dneska jsem 8 dni po transferu z prvniho IVF a dneska rano jsem zacala spinit, tak asi nic... no zase me to sejmulo... vkladala jsem do toho takove nadeje... no znate to, chvili si to clovek nepripousti, pak doufa a pak zase dostane tafku... tak jdu k vam, jestli me mezi sebe vezmete. :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
caba,ale to nemusí znamenat neuspěch :wink: :wink: Počkej na krev,taky jsem špinila při mém posledním IVF a nakonec byla těhu,sice to nedopadlo ale to je už jiná
7. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
cabalkova : ahoj, známe se z beremese "říjen 98" :wink: Koukám podobné osudy..akorát že já už se chystám na třetí IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:

medu : a kolik IVF už máš za sebou?
7. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
caba, koukej myslet pozitivně, potřebujeme, aby tady někdo co nejdřív rozprskal těhu bacily, a ty jediná máš nakročíno! :wink: Takže je to na tobě a všechny k tobě s nadějí vzhlížíme a držíme všechny palce! :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
caba : pardon " říjen 2008" :wink:
7. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ALim... jak rada bych prskala tehu bacily, ale ted to teda nebude... jsem z toho hrozne smutna, to vam povim... ms uz uplne citim v kostech.

Gabi, ahoj.

medu, jak to, ze to nedopadlo? A kolikaty den jsi spinila, jestli se muzu zeptat?? A kolikaty den jsi mela pozitivni testik??
7. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, to se nám ta partička starejch větví pěkně rozšiřuje. Možná staré, ale nikoli suché :grinning:
meduna, fakt to špinění nic neznamená, všude říkají, že špinění je normální, fakt počkej na krev, jedno se třeba uchytilo.
Držím palce :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dekuju za podporu...ja uz bych chtela vedet, na cem jsem, tohle cekani a stres ze dneska me nejaky pripravily o silu a energii... k tomu mam uz ctvrty den peknou migrenku, jakou mivam vzdycky kolem ms a taky me prestaly bolet prsa... tak myslim, ze je to lozeny... ale potrebovala bych to cerny na bilym, ci spis bily na bilym, abych se s tim mohla zacit nejak vyrovnavat... to vite, ze zatim porad doufam, ale v hloubi duse tusim, ze to neklaplo. :frowning2:
7. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, a když už nemáme ty děti, máte některá nějakého domácího mazlíka alias "substituta" na pomuchlování?
7. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Alim, my mame uzasneho kocourka Elijase... je to nase zlato... ale mimi teda uplne nenahradi. :pensive:
7. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
cabalkova, ještě to nepokládej, ložený to bude až na tom papíru. I když chápu, že ty tuchy asi každá z nás má. Já ve svých dvou nepovedených těhu jsem okamžitě věděla, že je něco špatně. Ale někdy i tělo klame. Tak ještě drž hlavu vzůru.

my sice máme hafana, ale to je takové telátko a rozhodně ne na muchlování. Naštěstí se můžu pomuchlovat s tím mým. On si j ještě pořád dá říct :slight_smile:
Jinak jako "substituta" používám rotoped. někdy trochu pohybu fakt pomůže a zabije čas :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi,já už mám za sebou 4IVFka a jeden KET.Mazlika na pomuchlování mám,4a půl měsíčního westíka,zrovna měš tady okousává,mazlit se moc teda nechce
7. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme 3 kočičáky, 2 kluky a 1 holčičku, jsou to taky naše zlatíčka :dizzy_face: Teď zrovna všichni chrupkaj, nabírají síly na noc :grinning:
7. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Caba a špinila jsem myslím taky 8 den
7. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek