35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
6. únor 2010

já u nás v CARu v té inkriminové místnosti nebyla, ale můj to tam zvládl celkem v pohodě, nenadával, prý je tam i umyvadlo s bezdotykovým spouštěním a mohl si pustit i video. Takže to si nebylo úplně ponižující jako jsem četla a slyšela od jiných, kteří třeba byli v Praze na Karláku mezi všemi dalšími je poslali na záchod a ukaž co umíš. V CARU jsou všichni se stejným problémem, tak to asi není tak hrozné.

Pokud se nic nepřihodí a dopadne dobře můj ultrazvuk, tak bychom měli cca 22. 3. začít stimulovat.

Jinak s Mojžíškou to není nic náročného, kromě toho, že fakt MUSÍŚ denně. Já většinou jeden den v týdnu vynechám. Ale nechci už nic podcenit. 🙂

spark
autor
7. únor 2010

🙂 Alim prý stačí přivezt děti do hodiny a asi je jedno na co to je...jestli to stihnete 😎 s majákem na autě.. 😉 .
Ankava : první stimulka? Moje známá byla ted na odběru vajíček a měla jich 40!! a maj z toho 31 embrií. Ale na transfer jde až v dubnu,protože tahle hyperstimulace prý neni nic jednoduchého. Já měla 4 vajíčka. Ona říkala,že je jak krokodýl 😀 ,ale je zklamaná,že jde až v dubnu. na druhou stranu je jí teprve 32,tak se s tim popere.

gabikri
7. únor 2010

Dobré ranko 😉

spark : s majkem na autě 😀 😀

40 vajíček..tak to se má..já měla při prvním IVF jedno, při druhém žádné 😖 Patřím do té skupiny 1% žen, který asi bude mít přechod před 40cítkou 😖

alim75
7. únor 2010

😀 Dobré ránko a děkuji za rady, maják není špatnej nápad, bych chtěla vidět, co by na to policajti, že spěcháme, protože vezeme ocásky na výrobu dětí 😀 My to máme k CARu naštěstí tak blízko, že kdybychom si u nás na kopci sedli na sáňky, tak to tam do hodiny zvládneme i na saních 😉
Jinak s tím anovulákem jsem se asi trošičku unáhlila, páčto včera večer na ovulačním testu vyskočil poměrně dobře viditelný duch, vaječník mě "dloube" ostošest, "vaječňák" se taky objevil a teplota dneska ráno spadla na bod mrazu 😎
Ale má to háček, manžel odmítá spolupracovat 😠 Já se ho snažím svým "sledováním" nezatěžovat, ale on jako kdyby měl senzorek, a jak se píše, že kolem ovulace je žena nejpřitažlivější, páčto láká samce na oplodňování, tak u nás to vypadá, že kolem ovu působím spíš odstředivou silou 😀
40 vajec, ty brďo, tvoje známá bez urážky kandiduje na titul "nosnice roku", po tom, co tady čítávám, že jsou holčiny rády, když je z toho aspoň jedno použitelný embryjko ... Ještě že jí to neublížilo, mně dozrává jedno vajco a mám při tom pocit, že mi bouchne vaječník, a ona tohle, jak se to tam vešlo, to teda nechápu 😕

blabunka
7. únor 2010

Dobré dopoledne. Téda ženský, tady se to pořádně hnulo.
My to máme do CARu cirka 9O km , takže žádný převoz nehrozí, ale mojí kámošce , která to tam má asi 2O kilásků se stalo toto. Protože její manžel s tím má také problémy, tak se domlluvila, že čerstvý vzorek tam inhed dovezou z domu. Ona si kelímek hřála na břichu /prý se to má převážet při tělesné teplotě/ a manžel řídil. Jak byl nervozní aby přijeli včas, tak jel kapánek rychleji. Po chvíli je zastavili policajti, že prý překročili dovolenou rychlost a další ty řeči. No zdržovačka. Jí nezbylo nic jiného, než říct pravdu. Že strašně chvátají a že vezou drahocenou tekutinu. Ti se jen usmáli a pustili je dál. Ani žádnou pokutu neplatili.

alim75
7. únor 2010

😀 Tak ještě že měli pochopení, koneckonců kdo ví, jestli taky občas nepřevážejí svoje ocásky se zapnutým majákem 🙂
My to máme do CARu cca 7 km po rychlostní silnici, navíc je hned u vjezdu do města z naší strany, takže žádná kodrcačka přes město. Jste mě holky trochu uklidnily, že by to takhle mohlo jít.

ankava
7. únor 2010

my to máme do CARu strašně blízko, ale vůbec jsem se na možnost přivézt děti neptala, ten můj se s tím nějak smířil, tak doufám, že až nastane rozhodující okamžik,tak to zvládne.
40 vajíček, to je tedy fakt síla. Já mám strach, že jich budu mít málo, navíc mě i doktor říkal, že u nás starech rohoží 🙂 to nebývá žádný zázrak, že s nějakým zamražováním asi ať ani nepočítám.
No jo, koneckonců, kdyby bylo jenom jedno, ale pořádné, tak to taky stačí 🙂
holky musíme pořád doufat, přeci existují nějaké jiskřičky naděje pro každou z nás 🙂

Takže když měla 40 vajíček, tak ty oplodněný zamrazili a půjde až na KET? to jsem ještě nikdy neslyšela. To je mi jí docela líto, že musí tak dlouho čekat.

larri
7. únor 2010

Ahoj holky,nám poradila sestřička,že máme děti převážet v podprsence. 😉 Naštěstí to nepotřebujeme,přítel chodí bez řečí.

blabunka
7. únor 2010

ankavo, vůbec si z malého počtu vajuch nedělej hlavu. Kdesi jsem slyšela, že když jich je tak velké množství, nebývají moc kvalitní.

ankava
7. únor 2010

blabunko, já si zatím hlavu nedělám (tedy snažím), fakt těm doktorům věřím a věřím, že to dotáhnou do dobrýho konce 🙂

spark
autor
7. únor 2010

😀 40 vajíček! taky jsem vyvalila oči! Ona chodí do jinýho CARu tady v Plzni než já,tak jsem se hned ve svém CARu ptala jek je to možný (jako správně zvědavá žena) a doktor říkal,že je to hyperstimulace a že to neni moc dobrý. Ze prej tam kolísá kvalita,ale 31 embrií mají 😒 v mrazáku a čekaj na duben. Jo těšila se a ted ta čekačka. Ale oni začali chodit loni v září,tak tomu ještě moc času nevěnovali,ne jako my 4 roky a více,že... 😒 🙂

spark
autor
7. únor 2010

🙂 jo a spermie jsme meli v kelímku a v ručníku. Prý zachovat tělesnou teplotu. 🙂

meduna
7. únor 2010

ahoj holky,přidám svou troškou taky do mlína 😉 bude mi 37 a dítko také v nedohlednu

alim75
7. únor 2010

Tak tedy vítej mezi starými větvemi 😀

gabikri
7. únor 2010

meduna : vítám Tě 😉

meduna
7. únor 2010

díky holky,staré větve 😀

cabalkova
7. únor 2010

Ahoj kocenky, muzu k vam? Za ctrnact dni mi bude 36 a dite taky jeste nekde trajda na houbach. Dneska jsem 8 dni po transferu z prvniho IVF a dneska rano jsem zacala spinit, tak asi nic... no zase me to sejmulo... vkladala jsem do toho takove nadeje... no znate to, chvili si to clovek nepripousti, pak doufa a pak zase dostane tafku... tak jdu k vam, jestli me mezi sebe vezmete. 🙂

meduna
7. únor 2010

caba,ale to nemusí znamenat neuspěch 😉 😉 Počkej na krev,taky jsem špinila při mém posledním IVF a nakonec byla těhu,sice to nedopadlo ale to je už jiná

gabikri
7. únor 2010

cabalkova : ahoj, známe se z beremese "říjen 98" 😉 Koukám podobné osudy..akorát že já už se chystám na třetí IVF 😝

medu : a kolik IVF už máš za sebou?

alim75
7. únor 2010

caba, koukej myslet pozitivně, potřebujeme, aby tady někdo co nejdřív rozprskal těhu bacily, a ty jediná máš nakročíno! 😉 Takže je to na tobě a všechny k tobě s nadějí vzhlížíme a držíme všechny palce! 🙂

gabikri
7. únor 2010

caba : pardon " říjen 2008" 😉

cabalkova
7. únor 2010

ALim... jak rada bych prskala tehu bacily, ale ted to teda nebude... jsem z toho hrozne smutna, to vam povim... ms uz uplne citim v kostech.

Gabi, ahoj.

medu, jak to, ze to nedopadlo? A kolikaty den jsi spinila, jestli se muzu zeptat?? A kolikaty den jsi mela pozitivni testik??

ankava
7. únor 2010

ahoj holky, to se nám ta partička starejch větví pěkně rozšiřuje. Možná staré, ale nikoli suché 😀
meduna, fakt to špinění nic neznamená, všude říkají, že špinění je normální, fakt počkej na krev, jedno se třeba uchytilo.
Držím palce 🙂

cabalkova
7. únor 2010

Holky, dekuju za podporu...ja uz bych chtela vedet, na cem jsem, tohle cekani a stres ze dneska me nejaky pripravily o silu a energii... k tomu mam uz ctvrty den peknou migrenku, jakou mivam vzdycky kolem ms a taky me prestaly bolet prsa... tak myslim, ze je to lozeny... ale potrebovala bych to cerny na bilym, ci spis bily na bilym, abych se s tim mohla zacit nejak vyrovnavat... to vite, ze zatim porad doufam, ale v hloubi duse tusim, ze to neklaplo. ☹

alim75
7. únor 2010

Holky, a když už nemáme ty děti, máte některá nějakého domácího mazlíka alias "substituta" na pomuchlování?

cabalkova
7. únor 2010

Alim, my mame uzasneho kocourka Elijase... je to nase zlato... ale mimi teda uplne nenahradi. 😔

ankava
7. únor 2010

cabalkova, ještě to nepokládej, ložený to bude až na tom papíru. I když chápu, že ty tuchy asi každá z nás má. Já ve svých dvou nepovedených těhu jsem okamžitě věděla, že je něco špatně. Ale někdy i tělo klame. Tak ještě drž hlavu vzůru.

my sice máme hafana, ale to je takové telátko a rozhodně ne na muchlování. Naštěstí se můžu pomuchlovat s tím mým. On si j ještě pořád dá říct 🙂
Jinak jako "substituta" používám rotoped. někdy trochu pohybu fakt pomůže a zabije čas 🙂

meduna
7. únor 2010

Gabi,já už mám za sebou 4IVFka a jeden KET.Mazlika na pomuchlování mám,4a půl měsíčního westíka,zrovna měš tady okousává,mazlit se moc teda nechce

alim75
7. únor 2010

My máme 3 kočičáky, 2 kluky a 1 holčičku, jsou to taky naše zlatíčka 😵 Teď zrovna všichni chrupkaj, nabírají síly na noc 😀

meduna
7. únor 2010

Caba a špinila jsem myslím taky 8 den