Škaredá prsa po dětech

lenouch23
1. črc 2017

Je tu nějaká maminka, co si po dětech nechávala nějakým způsobem upravit prsa ? Jsem docela špatná z toho, jak teď vypadají a rozhodně bych s tím chtěla něco dělat, ale upřímně nevím, do čeho se pustit jestli jsou lepší implantáty nebo autoaugmentace .. budu ráda za každou radu .

anastacia01
1. črc 2017

Zdravím, žádné zkušenosti nemam, ale cítím se uplne stejně.. jsem teprve po jednom diteti, 1,5 kojení a znovu těhotná.. kdyz sem dokojila prvního a podívala se na sebe do zrcadla, uplne jsem se zhrozila, jak to bude vypadat po druhem, snad nechci radsi ani vidět.. premyslela jsem o implantatech, ale jak to zas bude vypadat az budu stará?? Nejde o finance, ani o par dní bokesti, ale prece jen je to tuhy silikon, neda se s tim spat na brise a kazdy to stejne pozná. Na druhou stranu, jsem vzdy mela hezky prsa vel 4 a ted mam jak tomu rikam ja "lovečáky" vel tak -1 😀 smeju se tomu, ale sebevedomi rozhodne kleslo :-\

mr_falko
1. črc 2017

pojd do skupinky Plastické operace, je nás tam dost, kdo má podobný problém

blahova_andrea
1. črc 2017

cítím se mizerně a to kvůli prsům i kvůli břichu. s břichem by se dalo něco dělat, nebýt líná 😅 ale prsa asi nic nezachrání. peníze na operaci nemám, naopak strach z bílých plášťů obrovský, takže mi nezbývá než kvalitní spodní prádlo a sex po tmě 😅

verusky
1. črc 2017

do implantatu bych nesla... v mem okoli by to muzi nechteli, drzet umelotinu v rukach... chci jen napsat, ze v soucasne dobe koncim s kojenim ctvrteho ditete a jsem zvedava, co udelam s prsy ja 🙂 nikdy jsem nepotrebovala zasahy a kdybych mela milujiciho muze, kaslu na vse. partnera ale nemam a z mladi velikost 5-6 je takova cca trojka, ale visi... zepredu pohled jeste ok, ale kdyz clovek lezi na zadech 🙂 to aby to nekdo zdlouhave hledal 🙂
ale tak- zdravi nade vse 🙂

mr_falko
1. črc 2017

A treba muj chlap to neresi, ze budou umely, spis se tesi a vi, ze kdyz budu spokojena ja, bude i on...a to neni hornak ;)

eva518
2. črc 2017

Sice teď začínám kojit druhé dite,ale vím,co mi těhotenství a 10mesicu kojení udělalo s poprsím u prvního.. Myslím,ze některé ženské jsou na tom hůř než Ja,ale i tak vím,ze s tím chci něco dělat co nejdriv to půjde. Dřív jsem byla proti implantatum,ale to hlavně proto,ze jsem viděla především ty,které vypadaly jako prefuoknute medicimbaly a to je fakt hnus. Dneska jde ale udělat krásná modelace prsou aniž by to kdokoli poznal a pokud je ženská vic při těle a rada by vyřešila dvě věci najednou-úpravu prsou a zeštíhlit,tak jde udělat odsati tuku napr.na stehnech a vyplnit tím vlastním tukem prsa. Je to sice dražší a nevydrží to věcně protože tuk se časem vstřebá ale vypadá to bezvadné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru