35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

beritek
19. črc 2011

@kive76 Ahoj! Manžel je O.K., takže nebere nic. (Ne, že by se bránil - miluje lékárny, takže kdyby měl důvod tam jít, byl by jen rád. 🙂 ).

gabikri
19. črc 2011

@beritek : miluje lékárny 😀 😀 To je dobrý výraz, jako ulitý na mého chlapa 😀 Pořád studuje letáky a plánuje, co všechno si koupí 😀 Teď naposledy byl nadšený s kanadských brusinek 😀 Já měla asi před měsícem zánět močáku, tak jsem to brala, ale na co to chce brát on, to netuším, asi jako prevenci proti prostatě 😀

beritek
20. črc 2011

@gabikri 🙂 Já myslím, že je jim jedno, NA CO. 🙂 Já mám doma problém i v okamžiku, kdy chci vyhodit prošlý Framikoin ("Tomu nemůže nic být, vždyť to bylo zadělaný"), nebo (Nedej BOŽE!!!) nějaké pilule... Nikdo neví, na co byly, dva roky prošlé, ale CO KDYBY SE TO HODILO... 🙂))
Miluju ho, ale tomuhle nerozumím.. 😀

gabikri
20. črc 2011

@beritek : tak to je dobrý s tím framikoinem 😀 😀 😀 U nás je to zase obráceně, pořád projíždí celou lékárnu a prohlíží u všeho expirační dobu, aby se náhodou neotrávil 😀 Ale to že si kupuje léky na různé neduhy i když mu nic není se slovy " to se bude hodit, je dobré to mít doma" a pak to samozřejmě vyhodí , tak to už neřeší 😝
A když jedeme někam na dovolenou, tak to máš vidět, co všechno sebou táhne 😀 Ale je veselo 😀

beritek
20. črc 2011

@gabikri ... mám chuť ti vyfotit naše 4 lékárničky+skříňku v koupelně... 😀 Je to totéž v bledě modrém! 🙂
Btw.-ty jsi z Prahy?

gabikri
20. črc 2011

@beritek : jo a taky sbírá různé náplasti 😀 Jak se malinko říznu, hned přiskočí se svojí výbavičkou a ošetřuje, má radost, že je může použít 😀 Ano, z Prahy 😉

beritek
20. črc 2011

@gabikri 🙂)) U nás už ho v tom podporují i kamarádi. Takže k narozeninám dostal (pravý!!! - jak zdůrazňuje) fyziologický roztok, k Vánocům jsem pro změnu dostala já od kamarádku takovou tu původní sestřičkovskou uniformu (kamarádka na mě při tom moc ošklivě mrkala.. 🙂) ).
Ad Praha: v pátek bude na Vltavě Kusturica a Bárta. (Právě jsem se to dozvěděla, tak jsem už volala kamarádce a předávám info dál-tip na večer. Ale nevím, jestli to posloucháš..).

gabikri
20. črc 2011

@beritek : dík za info, vypadá to zajímavě, našla jsem to na FB, ale bohužel v pátek jeden pryč 😒

beritek
20. črc 2011

@gabikri Neva. Dám vědět. 🙂
Začínám smolit životopis k žádosti o adopci. Peklo. Vůbec nevím, co tam mám smolit. Proč jen nechtějí profesní?!

gabikri
20. črc 2011

@beritek : tak to držím palce, to je to, kvůli čemu bych do adopce nešla. Ta byrokracie a šmírování soukromí 😒 Klobouk dolů 😉

beritek
20. črc 2011

@gabikri 🙂 JE to nepříjemné. Formuláře vypadají jako z roku raz, 10 x se tam ptají na totéž a v podstatě je to velmi návodné... (Mám intenzivní pocit, že tam člověku podsouvají, že pokud nechce jakékoliv dítě, je špatný). Navíc by mě zajímalo, co bude můj obvoďák vyplňovat např. do "sociální anamnézy".. 🙂) To je trošku mimo jeho pole působnosti, mám dojem. 🙂)
Ze zaměstnání mi napsali skvělý posudek, ale zase- co je to výmysl něco takového vůbec chtít?!
Ale stojí mi to za ten klid, resp. za to vědomí, že když se nepodaří nám, není to konec. 🙂

beritek
20. črc 2011

@gabikri Úplně mimo - neuvažovala jsi někdy o lázních? Nebo nesbírala info?

gabikri
20. črc 2011

@beritek : letos mi bude 40 a lázně jsou tuším do 40ti 😒 Navíc s mojí diagnózou "předčasné ovariální selhání" nade mnou doktoři lámou hůl a žádné lázně mi nikdo nenapíše 😒

Jinak jsem dneska byla na první konzultaci na té akupunktuře, tímto děkuji @cell , paní mi podle toho, co jsme si dnes povídaly vypracuje jehličky na míru + nějaké bylinky. \Celkově jsme z toho měla dobrý pocit 😵

beritek
20. črc 2011

@gabikri ☹ Tak to nic. Já se chystám doktorovi lázně navrhnout. Docela by se mi líbílo mít pár týdnů jen na samotné snažení. Jít do toho s tím, že teď jsem opravdu dělala všechno pro to...
(Ten životopis dnes vzdávám. Ty žvásty, co je plodím, jsou ohromující... 😀 ).

gabikri
20. črc 2011

@beritek : ty lázně si vyřiď, holky z jiných diskuzí si to hodně pochvalovaly, hned bych jela 😵 Kdysi jsem pročítala diskusi "adopce" a docela jsem tam byla hotová třeba z toho, že paní "zubatá" otravuje sousedy a vyptává se a nebo že chtějí vědět, kolik jste měli před tím partnerů a proč jste se rozešli ☹ Tak tohle bych fakt nedala a poslala milou úřednici někam 😖

feliccita
21. črc 2011

Holky bojujte a nevzdávejte to. V procesu IVF jsem byla od roku 2005 a teprve letos se nám narodil syn. Transferů bylo přes deset. V lázních jsem byla 2x a pořádně si je užila, dokupovala procedury, prostě tak, ať je výsledek maximální. Sice se nezadařilo hned po lázních, ale psychice to určitě pomohlo a měsíc po lázních jsem cítila, jak jsem maximálně nabitá energií, jako po dovolené u moře. Mojžíšovou jsem taky trochu cvičila, ale moc mě ty cviky nebavily. Ale byla jsem i na mobilizaci kostrče.
Po akupunktuře jsem taky pátrala, ale nikoho na Ostravsku jsem nenašla. Tak jsem to zkoušela přes bylinky.
Papíry pro adopci, než jsme je vyplnili a odevzdali, jsem měla doma 2 roky - chtěla jsem si být úplně jistá. A stejně jsem doufala i po rozjetí té adopční "mašinérie", že mi to psychicky pomůže a povede se vlastní. V květnu první schůzka se sociální pracovnicí a odevzdání formulářů a v říjnu pozitivní těhu test!
Držím Vám všem bojovnicím palce 🙂

gabikri
22. črc 2011

Ahojky kočky 😉

Tak jsem dneska byla na úvodní konzultaci u pí. Babičkové. No nedá se říct, že by nebyla pravda, co se tady již zmiňovalo, dost svérázná paní, co se ráda poslouchá a člověka nepustí ke slovu ve stylu teď mluvím já, tak šoupej nohama. Tohle pravda je. Ale kdo četl knihu Mojžíšové, tak taková prý byla i paní Mojžíšová. Když ji někdo neposlouchal, sprdla ho na tři doby a každému říkala kočko.
Ona je její přímou žačkou ( dozvěděla jsem se, že přímých žákyň Mojžíšové je už v ČR jen 6) tak to asi zanechalo nějaké následky.
Jinak dnes jsme měli jen vstupní pohovor, ale ten mě naprosto přesvědčil, že jsem ve správných rukou.
Udělala mi podrobnou analýzu s odborným výkladem mého těla a to jsem teda čuměla.
Nějaké minimální základy anatomie jakož masérka mám, ale její výklad mě naprosto ochromil a potvrdil to, co jsem si dávno myslela.
Holky já jsem křivá jak paragraf!! Já mám normálně jednu půlku těla výš a ještě ke všemu mi rotuje dovnitř!!
Jedna noha třeba rovně a ta druhá stočená mírně dovnitř!!
Nechápu, že jsem si toho nikdy nevšimla, proto ty bolesti zad atd...
Dohodly jsme se, že od září ( teď jede na dovolenou) mi narovná tu kostrč a budu dva cykly cvičit ty cviky.
No vychází to, že cca o měsíc budu muset odložit IVF, ale to se nedá nic dělat, vždyť jak bych takhle pokřivená byla těhotná!!

beritek
22. črc 2011

@gabikri Lázně nebudou. Doktor mi vysvětlil, že já jsem vlastně těhotná pořád.. (Oba jsme se to mu dost nasmáli. Ale měl pravdu-já už jsem 5x těhotná byla, jenže z toho 4x jen cca 3 dny..). 🙂 A do lázní může jen "netěhotnící", což nejsem. ☹
Se zubatou si poradím. V podstatě mi bude stačit pozorovat, jak ji srovná manžel. 😀 Oni se profesně znají...

gabikri
24. črc 2011

@beritek tak to je škoda, já nevím, že s těma lázněma dělají takové ofuky 😖 Mě se teď Babičková ptala, když se mnou vyplňovala dotazník, jestli jsem po operaci myomu byla v lázních............tak podle toho mi docvaklo, že jsem na ně normálně měla nárok, akorát mi to nikdo neřekl 😝 Pěkně mě štve, že co si člověk nezjistí sám, tak nemá 😒 Jinak jestli manžel má podobnou profesi jako zubatice, tak to budeš mít v pohodě 😵

Všem přeji krásnou neděli 😵

beritek
25. črc 2011

@gabikri 🙂 Podobnou úplně ne, ale potkávají se. Taky se zubatici zajiskřilo v oku, když ze mě vytáhla jméno... 🙂
Je fakt, že spoustu věcí jsem si dohledávala sama. Na to jsou podobné stránky ideální.. 🙂 Ale nemůžu si naříkat ani na gynekologa z CARu. Poradí, vysvětlí, nedohaduje se ohledně vyšetření-prostě funguje. 🙂
V nemocnici se mnou byla dáma, která říkala, že ze soukromého CARu utíká a líčila, co všechno tam musela podstoupit a zaplatit. Znělo to na zastřelení. A pak jsem zjistila, že je to stejný CAR, jen jiná doktorka. Nepochopitelné.

gabikri
25. črc 2011

@beritek : ono co člověk, to názor. Já myslím obecně spíš tak, kde někomu pomohou k miminku, tak ten car je automaticky vychvalovaný do nebeských výšin a naopak 😝 Já zase nadávám na státní car, kam jsem chodila před tím a lituji, že jsem do soukromého nešla hned 😝 Nic mi nevnucují a naopak se mi snaží šetřit kapsu. Ve státním se sice tváří jako že " zadarmo" ale člověk tam vyplácá pokusy na pojišťovnu v hodnotě cca 50tisíc a ta péče je tam mizerná. Teď těch 50 tisíc musím platit ze své kapsy 😖

feliccita
29. črc 2011

holky píšu Vám ohledně lázní: vše potřebné najdete v zákoně 58/1997 sb. např. http://www.lecebne-lazne.cz/cs/pro-lekare/indik.... @gabikri, po operaci je čas na lázně do 12 měsíců, nepíšou tam nic o věku. Lázně se dokonce dávají i na poruchy ovariální funkce a opět nezmiňují věk. Přesněji by ti vše řekl revizní lékař tvojí pojištovny.

gabikri
29. črc 2011

@feliccita : ahojky, díky, no to už mám víc jak 12 měsíců po operaci, to mě štve!!!! Hlavně že v tomhle státě si všechno musíš zjistit sama, jinak utřeš!! 😖 Koukala jsme na Frantovky nedávno na netu a to jsou tedy palby jako samoplátce 😒 Zkusím pozjišťovat, třeba by se něco dalo ještě najít 😉

Jinak včera jsme byla na prvním "píchání" akupunktury, docela to šlo, čekala jsem to horší, ale ty čínské byliny, co mám k tomu pít, to je tedy humáč, to vám řeknu 😀 Smrdí to i přes zavřený pytlík, natož to pít 😝

Dneska mi volala Babičková, že se jí ve středu uvolnil termín, že bych mohla přijít, ale mám to dostat, tak bohužel, musím počkat až do září, až se vrátí z dovolené 😒
Jo a řekla mi do telefonu Gábinko, tak jsem na ní asi nějak zapůsobila, či co 😀

kive76
30. črc 2011

@gabikri to je fakt hrozný, co si sám nezjistíš to prostě nemáš...

sedmitecka
1. srp 2011

@gabikri ahoj gábi, já se taky budu teď pokoušet získat lázně, tak jsme zvědavá.....údajně na ně má ženská nárok pro léčbu neplodnosti (i idiopatické, což je můj případ) do 40 let věku dokonce dvakrát 😉
hned v září jdu na laparku a pak podávám žádost, doufám, že mi v CARu sepíšou zprávu, moje gyndařka se tváří, že se jí to netýká, dělala "ofuky" i s laparkou, prý proč jí chci, když jí k IVF nepotřebuju...vtipná fakt, tak jsme jí ostře řekla, že jsme zdravá a manža taky, takže nehodláme spoléhat jen na IVf....a pak ještě dodala, prý ať nejsem ve stresu, že "nějaký čas ještě mám" (je mi 34 a půl, pro info) ....takže ta už mě v ordinaci neuvidí, hledám nového gynekologa, jak mě nadzvedla 😠 😠

sedmitecka
1. srp 2011

@beritek prosím prosím, kde bude v pátek Kusturica s Bártou?????

sedmitecka
1. srp 2011

holky, to j jako fakt, že když se mi jednou povedlo po IVF otěhotnět, i když jen do 6. tt a pak missed, tak nemám nárok na lázně???, abych to kdyžtak včas v CARu řekla, ať mi o potratu nic do té zprávy nepíšou...no to je síla tenhle stát, fakt 😝 😝 😝

gabikri
1. srp 2011

@sedmitecka ahojky, no to se ti ani nedivím, ta gyndařka má dost 😒 Já nevím, proč s námi všichni jednají jak s obtížným hmyzem. Já taky když něco chci navíc na gyndě, tak abych se o to prosila a pak se tady dočtu, že jinde to dávají automaticky 😒
Jinak ty lázně to jsem si myslela že je to do 40ti, to už nestíhám 😒
Kustirica s Bártou už byli 😀

cell
1. srp 2011

@gabikri : doufám, že Ti vbodla taky body dobré nálady 😉 - ty jsem měla ráda 🙂. Jinak čínský byliny jsou opravdu humáč, kasala jsem se, že mi bylinky nevadí, ale na ten výluh jsem získávala odvahu pěkně dlouho. Jinak mi zbyly bylinný tabletky od Macioci, kdyby Ti je chtěla dávat, tak Ti je mileráda přenechám .... v těhu už je pak nebrala

sedmitecka
1. srp 2011

@gabikri no do háje, tak to jsem je asi prošvihla, haaaa 😀 😀 😀
jj, přesně, když jsem viděla, jak vzteky mlátí šuplíkem, že chci na laparo, tak k ní si pro doporučení na lázně určo nepůjdu 😀
v září jdu na laparku do Gyncentra, tak se tam poptám a zůstanu tam asi i na gyndě, už jsem tam kdysi chodila, ale odešla jsem kvůli pohodlnosti, že to mám daleko, přes půl Prahy.....teď to ale klidně risknu 😀