Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka at te to moc neboli!

staninka77
24. led 2012

Ahojky děvčata 🙂
Byla jsem v BK za kamarádkou chvílu poplkaly a malej si tam uní pohrál a jely dom musím něco málo uvařit vubec se my nic nechce a to ještě zapálit v krbu aby tu nebyla zima poslední dobou mě je zima na nohy a vubec nevím čím to je. ☹

hajkova79
24. led 2012

Ahoj holky jak je my máme za sebou druhou injekci penicilinu a myslím že místo penicilínu jí tam dali nějaké povzbuzující léky..tu řádí jako by ji nic nebylo 😀 ale aspon že tak ...

staninka77
24. led 2012

@hajkova79-Ono to zase muže přijít i když se jí ulevilo ale je to dobré že už je na tom lépe. 🙂

hajkova79
24. led 2012

@staninka77 myslím že už jí hůř nebude ..zítra poslední injekce a pak antibiotika...

staninka77
24. led 2012

@hajkova79-To bude perfektní že je to na dobré cestě a je jí o něco lépe antibiotika zaberou brzo a ta injekce to musela hodně plakat když jí musí píchat každej den a co maličká. 🙂

elizabetthka
24. led 2012

@hajkova79 To je dobře,už jí bude jistě fajn :o)

Tak jsem doma od zubáka..Hubu mám nateklou jak křeček aúúúúú 😢

hajkova79
24. led 2012

@elizabetthka jééééé chudáku ☹

staninka77
24. led 2012

@elizabetthka-tak to je síla brzo at tě přebolí a splaskne pusina chudáčku to jsi si musela vytrpět taky říkám raději 10.rodit jak jít k zubaři. ☹

elizabetthka
24. led 2012

Holky,díky..Nacpala jsem se ibalginem,tak to snad brzo přejde..

Ještě jeden dotaz - máte některá zkušenost s atop.ekzemém u dětí?Malej na to trpí od miminka,nemůžeme se toho zbavit,nemáte některá osvědčený recept,co na to aspoň trošku pomůže?Kozí mlíka,vazelínu apod.máme vyzkoušené a nic..

staninka77
24. led 2012

@elizabetthka-Fakt z egémen nic nevím čím bych ti poradila žádné mé dětě na to netrpí. 😉
A co na internetu něco pohledat. 🙂
Jen si dej ibalgin snad ti to pomuže od bolesti.

saminomimino
autor
24. led 2012

@elizabetthka produkty aloe vera,zkusím ti vypátrat i konkrétní firmu,já od nich tu aloi užívám i vtěhu je to čistý koncentrát a čistí mimo jiné organismus a je to právě na tady ty potvory ekzémi dobré,takže seženu info a napíšu,mám to od mamči 😉

saminomimino
autor
24. led 2012

@elizabetthka vím že to někdo podával miminku s atopákem od dvou měsíců a nrzy to bylo pryč 😉

elizabetthka
24. led 2012

@saminomimino To budeš moc hodná,děkuji :o)

krtecci75
24. led 2012

Ahoj holky, tak jsem udělala album jen s klukama, tak kukněte, ještě budu přidávat
@elizabetthka trpím i za tebe, jak již jsem psala tak se zubaře děsně bojím a to bych tam potřebovala jako sůl

kristynaw
24. led 2012

@elizabetthka Izi ma taky atopak...tak to pak preposli me to info :D

edeltraut
24. led 2012

Ahoj holky, tak se zubařem jsem na tom stejně jako většina 😀. Naštěstí mám úžasného pana doktora a ten se mnou jedná jako by mi bylo pět 😀.
Všem držím palečky, ať se mrňátka uzdraví a zuby přebolí @elizabetthka.
Chtěla jsem se zeptat který kočár má velkou korbu s nafuk. koly a je dobře odpružený... Řeším do čeho se mi to naše slůně vejde... ještě mám sice dost času, ale ono to uteče.

krtecci75
24. led 2012

@edeltraut jéééé to mi povídej, sice ještě nejsem těhotná ale kočárek taky řeším 😀 to je děs viď.

edeltraut
24. led 2012

@krtecci75 To mi povídej. Na děti jsem danny sport, ale takovou tu obr loď a na Elu pak tříkolku red castle. Ten daník byl obrovskej, ale těžkej jako prase 😀. Ta tříkolka byla super. Skladná, lehká, perfektní do terénu. Jenže teď dělají tak malý korbičky, že nevím... ségra má Mutsy a ač byl synoveček drobeček do korby se moc dlouho nevešel.

krtecci75
24. led 2012

@edeltraut Já nevím, ten Danny je docela pěknej, ale když jsem pak viděla sporťák, tak se mi u toho nelíbili ty kola 😀 . Jinak já se zamilovala do PP GT3, dokonce jsem ukecala i manžela kvůli ceně, ale pak jsem ho viděla venku a šla okolo něj a byla dost zklamaná, jak píšes, ta korbička byla děsně malá a úzká a hlavně byl nízkej, měl jsem vrch korby pod prsama a to jsem malej člověk. Já měla na oba kluky Deltim skippy a byl super, teď se mi líbí Roan, je mu hodně podobnej, ale je polskej a já se toho už bojím

staninka77
24. led 2012

Ahojky všem.
Chodím sem jen koukat dneska a nikdo skoro nepíše.
Až vždy večer 😀 .
@krtecci75-Já to mám to samé bojím zubaře a taky bych to potřebovala nějak vyspravit tu mojí hubyci. 😀
@kristynaw-Tak to jer my líto že máte takové problémy snad brzo se to vyřeší stím atopákem.

edeltraut
24. led 2012

@krtecci75 polskýho bych se nebála daník byl taky polskej a odvozil 4 děti. Musím podotknout že od narození do 2-3 let a v hodně drsným terénu.... 🙂 Opravdu spokojenost. Ted koukám po té nové verzi s autosedačkou - před deseti lety neexistoval systém připnutí autosedačky a děti jsem pořád tahala jak koťata.

krtecci75
24. led 2012

@staninka77 nj, to víš, já přijdu ve tři z práce, musím udělat se Sašou úkoly a tak nějak čas mám až když dávají ulici

staninka77
24. led 2012

@krtecci75-Aha tak to tě omlouvá ju.Jsi pracující.
Já vše myslím jen z legrace taky času tolik nemám.

krtecci75
24. led 2012

@edeltraut no já bych se jich bála, mám hodně špatnou zkušenost a to jsem měla dva polský. Ten Deltim, sice byl ve všech směrech super, ale až když jsme ho opravili, rozbil se ani ne po měsíci používání a pak se sporťákem, myslím že to byl baby design a to se nám jednou propadla sedačka když Maty v ni seděl a spadl do košíku 😀 JInak co jsem četla o těch nových Daňácích, tak jediná chyba co tam je, tak že se špatně leze do košíku

edeltraut
24. led 2012

Já jsem taky omluvená 🙂 Jenže já přiklušu tak v půl pátý, pak mě čeká naše zvířectvo a pak až děti 😀. Máme druháka dyslektika, tak ta příprava do školy stojí za to 😀

edeltraut
24. led 2012

@krtecci75 Taky kdo má čas s dětmi? 😀

krtecci75
24. led 2012

@staninka77 já vím, já jen abych upřesnila mou odpolední absenci 😀

krtecci75
24. led 2012

@edeltraut ti co mají chůvu 😀

edeltraut
24. led 2012

@krtecci75 To mně nevadí 🙂 Zatím je to můj favorit. Ještě až ho uvidím naživo, trochu se bojím těch menších kol vepředu. Bydlíme v České kanadě a jak název vypovídá -zimy tu stojí za to 🙂.