Čekáme první miminko

barusatko
1. bře 2012

hledám maminky co jsou také na začátku těhotenství aby jsme si mohli radit a navzájem se podporovat 😉

terioza1
1. bře 2012

Ahoj, zkus si najit mesic, ve kterym mas tp a tam bude spoustu maminek 🙂

verdal
1. bře 2012

@barusatko
Ahojky, moc ráda se přidám. 🙂 Včera jsme zjistili, že čekáme miminko, tak je dobré mít někoho, kdo tu radost sdílí taky a s kým si navzájem můžu poradit! 😉

barusatko
autor
1. bře 2012

@verdal je tak to je super ja to zjistila v nedeli a v pondeli mi to potvrdila pani doktorka 🙂 tak moc moc gratuluji a uz vis v kolikatem jsi nebo vam to teprve rekne

verdal
1. bře 2012

@barusatko
Teda, to je rychlost, ahoj 🙂 Volala jsem na výsledek krve dnes ráno. Včera jsem si udělala test a bylo to tam //. 🙂 Jsem ve 4tt a 3 dny. 🙂 A co Ty?

verdal
1. bře 2012

@barusatko
Jo, i já gratuluji 😉 Plánovali jste, nebo náhoda?

barusatko
autor
1. bře 2012

@verdal ahojky ja jsem na neschopence tak tu jsem porad 😀 mne to rekne dr az 12 ale asi budu stejne jako ty 🙂

barusatko
autor
1. bře 2012

@verdal my jsme chteli uz pred dvouma rokama tak jsme to zkouseli 3mesice a nic tak jsme se nato vykaslali protoze jsme se pak hadali az jsme se rozesli ale dlouho jsme to bez sebe nevydrzeli tak jsme se vratili k sobe a zacali se snazit ted v prosinci a rikali jsme si ze se urco hned nezadari ze se zadari tak za rok dva tak ze zacnem se snazenim ted at pak neni pozde no a dva mesice snazeni nebo 3 a mimi se zadarilo oba jsme to necekali a co vy

verdal
1. bře 2012

@barusatko
Tak máš alespoň klid. 🙂 Já budu v práci do konce března pokud bude všechno v pořádku a pak taky na nemocenskou. Zrovna jsem měla mít od dubna zkrácený úvazek, tak to přišlo jak blesk z čistého nebe. 😎
Snažili jsme se několik let a vůbec to nešlo. Teď jsme měli docela hektické období, navíc jsme si nechali napsat žádost na umělé oplodnění a v den, kdy jsem pro ten papír jela mi nebylo dobře a to ono opožeděné o pár dní, tak jsem si koupila test a místo, aby mi dali papír, tak mi vzali krev. 😀 Tak snad to bude v pořádku..přežít ty 3 měsíce..Tobě taky držím palce. Je to fakt hustý pocit. Včera jsem to ze strachu obrečela a až dneska mi to dochází. 🙂

barusatko
autor
1. bře 2012

@verdal no mne vyhodili ze jsem tehu z prace tak jsem vcera oblitavala urady a resila co bude dal 😒 ja se uplne strasne bojim o to mimi aby bylo v poradku jak jdu za tech 14dni tak se i tesim i bojim aby mne nerekli spatnou zpravu ja kdyz jsem si delala test a ukazala se mi druha carka tak jsem neverila svym ocim uplne jsem byla stastna protoze jsem ji tam vubec necekala a to uz jsem 3tydny mela priznaky ale nepriposutela jsem si to ze bych byla tehu jsem se uplne roztrepala radosti ze jsem nebyla ani schopna psat proste nic 😀

verdal
1. bře 2012

@barusatko
Tak to je mi líto..s prací je to teď fakt na nic. Taky to nemám růžové, ale asi je to osud, že to přišlo přesně tak, jak potřebuju po všech těch letech. Já jsem taky vůbec nečekala, že by byl pozitivní. Tolikrát tam byla jen jedna /, že mě ani nenapadlo, že by to vyšlo právě teď, když musím pořád řešit nějaké problémy a zrovna jsme tomu tento měsíc moc nedali.. 😀 No, ale příroda je silnější. 😎 Taky se bojím, aby to bylo vše v pořádku. Na konci března mám jít na ultrazvuk ohledně srdíčka, tak doufám, že uslyšíme jen pozitivní zprávy. Obě 🙂

barusatko
autor
1. bře 2012

@verdal jj budeme se tu navzajem podporovat a sdilet jen to krasne 🙂 ja jsem malem sla na rentgen 😠 jsem nejvic stastna ze jsem na nej nesla protoze moje doktorka je uplne vypatlana a jeste mi dala nejvetsi svinstvo prasky jeste ze jsem ani neudelala tak jak rekla

verdal
1. bře 2012

@barusatko
Promiň, měla jsem tady lidi. 🙂 No..tak to je síla s tím rengenem. 😒 Ještě že jsi nešla!!!!!!!!!!!! Doktoři někdy dělají pěkné kousky..
Musím teď odjet, tak zas jindy, měj se .-)

barusatko
autor
1. bře 2012

@verdal jasne tak se mej krasne pápá 🙂

fitnessska
9. bře 2012

Tady pěkně popisují jednotlivé týdny v těhotenství http://www.mojebetynka.cz/tehotenstvi-a-porod/t...

evikulda
16. říj 2016

@barusatko Ahoj ja jsem zjistila v pátek ze jsem tehotna

evikulda
17. říj 2016

@barusatko Ahoj ja jsem zjistila v pátek ze jsem tehotna
@barusatko

barusatko
autor
17. říj 2016

Ahoj ja uz mam jednoho skoro ctyrletaka a skoro dvouměsíční holcicku..Jinak gratuluji k těhotenství

barusatko
autor
17. říj 2016
evikulda
20. říj 2016

Ahoj chtěla jsem se zeptat nastoupila jsme do prace a zjistila ze jsme tehotna jelikoz je to ve fabrice a tahaji se tam tezky veci musela jsem to oznamit a tak jsme bohuzel dostala padaka :( a nevim co ted :( nikde me nezamestnaji .... muze mi nekdo poradit co muzu delat nechci brat 0kc z uradu a pak jeste min na prcka :( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹