Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

emera
11. bře 2010

Gratulu Koviku k tehu potvrzenemu. Je to super,pockej si tak jeste 2tydny a pak zajdi na UTZ na srdicko.

Ja si take musim pockat a modlit se at je vse v poradku.

Neni to velka bolest jen pobolivani,zada me neboli ani krize jen to poblivani a manza vcera rikal ze mam vetsi prsa a zabarvene jinak.

Ja jdu pro Emmy a pak jdeme spat

Koviku me zase graf nekde na webu rikal z emoje ovulace byla asi 19.2. tak nevim no.
Na krev nepujdu si pockam

vcelka77
autor
11. bře 2010

emer neboj, vše bude v pořádku. hlavně se tím nestresuj.
Kovi tak to gratuluji a doufám že bude všechno probíhat v pořádku.

beatta
11. bře 2010

přeji všem krásný den
kovik gratulka k potvrzení těhu
holky sem se dneska musela i na womenzone zasmát.jedna holka tam pořád tlačí na těhu.spala s přítelem a osum dní na to šla k doktorovi na test z krve jestli není těhu.takovýhle holky bych střílela 😠

vcelka77
autor
11. bře 2010

beatko, tak to je vtipné co 🙂
ale já tam ted četla že nějaká slečna měla DC z testů nic, z krve nic a nakonec přece jen je těhu 🙂
to je dobrá zpráva pro zlatku.

beatta
11. bře 2010

jo vcelko to je ono a pár dní před tím tam psala dotaz ta Bambina že spala s tím přítelem a hned šla na krev
jinak já nejsem ten typ co by pomlouval ale to mi fakt přišlo humorný.ale peggy ji to napsala dobře 😉

beatta
11. bře 2010

jinak holky my jedeme s manžou v sobotu do prahy na vejlet.ráno vyjedeme a večer přijedeme
sem zvědavá na zlatku jestli je nebo není těhu 😕

beatta
11. bře 2010

samozřejmě jí to přeju aby jooo 😀

vcelka77
autor
11. bře 2010

beatko a kam v praze vyrazíte?

beatta
11. bře 2010

do fatamorgany na orchideje a možná do zoo.uvidim kam mě manžel ještě všude zavede 🙂

lencza
11. bře 2010

no tak tohle mi taky přijde už dost přehnaný

koviku: gratuluju k pozitivnímu krevnímu testu

lencza
11. bře 2010

beo: tak to vám přeju, aby bylo lepší počasí než dneska....já si pamatuju, když my jsme se s manžou vydali na výlet do Prahy do zoo, jsem byla na začátku těhu, čím víc jsme se přibližovali ku Praze, tím víc pršelo, nakonec jsme skončili na Černým Mostě a procházeli nákupní centra 😉 😉 😉

paja28
11. bře 2010

Tak slečně či paní Bambině jsem se docela od srdce zasmála. I jsem jí tam chtěla něco napsat, ale radši jsem se zdržela komentáře 🙂

vcelka77
autor
11. bře 2010

to jo počasí je opravdu strašný. A zoo je moc pěkná, já tam chodím s manželem každý rok. To je pravidlo. Vždycky si půjčíme nějaké děti a jdem do zoo.
jéééé to bylo krásný když sme spolu teprve začínali a šli sme do zoo. 🙂

paja28
11. bře 2010

A teda i ta druha z WZ se mně zdá divná...pochopím, že dr. mimíse v děloze nevidí, to se stalo i kamarádce, že jí prďolku na UTZ našli až v 9.tt, ale aby to nebylo poznat ani z krve, jak ta dotyčná píše...to je podle mě docela záhada 😅 Ale nevím, to je jen má úvaha 😉

vcelka77
autor
11. bře 2010

já nevím ale zlatka má graf že by každej řek že musí být těhu a testy jsou negativní a když byla na krvi tak taky negativní. Tak jestli jí tam tu krev třeba neprohodily 🙂

beatta
11. bře 2010

leni upřímně řečeno že by se mi chtělo v 6.měsíci jet 3 hodiny vlakem protože naše auto budeme půjčovat tak se mi vůbec nechce ☹ a ještě k tomu dlouho chodit 😢 .já sem totiž učůranej člověk
no doufám že nebude sněžit nebo pršet to by sme šli tak akorát na nějakou výstavu a nebo po dětských obchůdkoch ale to by mi asi neprošlo

paja28
11. bře 2010

Teď aby se zlatka nezlobila...já nemyslela ji!!! Je tam ještě jedna nová mamina, veronika... Zlatce samozřejmě mimi moc přeju!!!!!!!!!!!!!!! 😉
Jen to fakt nechápu, jak to ani ta krev nedokáže určit!!!

vcelka77
autor
11. bře 2010

kdepak máme zlatku? a kdepak jste všichni ostaní? 🙂

beatta
11. bře 2010

já sem tadýýý 😀

vcelka77
autor
11. bře 2010

teda to je to tu nějaké mrtvé 🙂
už máte vymyšlené jméno pro prďolu?

beatta
11. bře 2010

nó můj chce aby se malej jmenoval po něm Jaroslav bo když se mladej narodil tak mi hodně dlouho vyčítal že to není Jaroslav 😠 😠 😠 ale mě se začínají líbit jména Oliver a Kristián ale stejně to dopadne tak že se pohádáme a bude to malej Jája 😒

vcelka77
autor
11. bře 2010

no to je zastaralaé dávat jména po rodičích. Ale je blbé se kvůli tomu hádat. Myslíš že bys ho ještě nepřesvědčila o jiném jméně?

beatta
11. bře 2010

ho?nee.já sem mu to taky říkala že už to není moderní ale on má svoji hlavu
někdy si říkám škoda že nečekáme holku to by byla Eliška

vcelka77
autor
11. bře 2010

jééé já bych také chtěla Elišku 🙂
no jo chlapi, je to těžký, ale třeba ještě změní názor

beatta
11. bře 2010

vždycky jednou za čas mu řeknu že by se mi jedno z těch jmen líbilo 🙂 naštěstí jsou obě dvě jména v kalendáři
ani jeden z nás nejsme pro jména který nejsou v kalendáři
ještě to na něho zkusim jak budeme v praze 😅

lencza
11. bře 2010

tak to já jsem tedy zapřísáhlý odpůrce toho, aby se děti jmenovaly po rodičích...pokud to tak některá máte, tak se omlouvám 🙂 🙂 ale prostě si myslím, že každý člověk je originál a měl by mít i svoje jméno...navíc mě přivádějí k úžasu takovýty situace, kdy se polovina přibuzných jmenuje Václav a druhá polovina Marie a když se na někoho zavolá, tak buď přijdou všichni nebo nikdo

manželovo rodina je právě příklad toho, jak se mužským potomkům dávají tradiční křestní jména, takže všichni kluci jsou buď Václav po jednom dědečkovi nebo Jan po druhým dědečkovi...a pokud bysme spolu byli od začátku, tak si myslím, že by se mnou měli dost problém, abych syna pojmenovala tradičně, protože mně se líbí jména jak Adam, Lukáš, Tobiáš, Matyáš a tak

beatta
11. bře 2010

lenčo s těma jménama je to stejný i u nás v manželově rodině.Buď je to jaroslav nebo ladislav.Mě se Honzík líbí toho bych brala
když nám na utz řekli že to bude další kluk a tatík ho viděl na utz tak prohlásil že je mu jedno jak se malej bude jmenovat a jak postupem času začal střízlivět tak prohlásil Bude to Jaroslav blééé

zlatarx
11. bře 2010

Ahoj holky,tak jsem opět projela diskuzi,jj ta dívčina je vážně zvláštní co tam honí to těhu,moc na to tlačí.já už pomalu začínám mlčet i když ta co dnes potvrdila těhu v 9TT mě zase trošku povzbudila.uvidíme o víkendu proběhne další test a po neděli fičím k de--konečně...dnes BT opět 37,2 tak už fakt nevím..jinak pokud se chcete pobavit včera mi tam jedna taky dost chytračila u mojí otázky na BT..Petka se mě fajn zastala,já mám někdy pocit,že jsou také co musí pořád "vysírat"pardon...tak se zase mějte..pa a určo povím potom co a jak držte palečky všichni mě ubezpečují že těhu budu,já fakt nevím,ale budu se zase opakovat,ale u prvního to byla taky záhada...prý to má na svědomí nějak bud malá placenta nebo něco s ní blbě se pak vylučuje ten hormon \hcg...

beatta
11. bře 2010

zlati držím palečky aby to bylo těhu 😀
tfuj tfuj a držím i na nohách 😉 😀