Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

tak u nás je po čarodějnicích, už podruhé je hrozná bouřka, všude černo a hrozně leje. tak si dáme pivko doma a uděláme si hezký večer v pelíšku u nějakého filemečku 🙂

a co vy děvčata, jak to vypadá u vás, chystáte se někam?

dasa.77
30. dub 2009

Ahojky vsem.
Ja jsem taky jednou mela na testu slabounkou carku,delala jsem si ho 28DC,jenze ja to v te dobe mivala podle triskani dveri.Rozmezi od 25-45 dni.Takze pak jsem asi po tydnu dostala MS.
Jinak ja se na vikend taky nikam nechystam.Sice muj stale zvatla neco o rybach,ale ze by se mi s nim tam chtelo? To teda moooooc ne.Jinak,pokud bude i zitra tak krasne,sedneme si na chvili venku a neco si ugrilujeme.
Puvodni verze byla,ze pojedeme nekam na vylet.Jenze nemame zjistene vlaky a na kole asi jeste nemuzu.Nechci nic uspechat.Vcera byl prvni sexik po laparce a asi za necelou hodku me silene zacalo bolet bricho.Nebo spise podbrisek.Tak nevim,jestli to bylo z toho? Rikala jsem si,ze tim si treba pomuzu a MS se konecne dostavi.Zatim nic.
Momentalne varim,u toho pisu a jeste stiham jednim ockem sledovat zpravy.To zase bude vysledek.(vareni 🙂 )Leni,ty beres ten clostik jak dlouho? Kamaradka jej brala 3x po 6 mesicu.Ale nevim ,jak dlouhe mela pauzy.Ja mam jeste 3 mesice a konec ☹

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Ahoj Dášo, hezký večer 🙂
No teda na kole fakt radši nejezdi, přece jen se přitom taky namáhá bříško, tak aby se tam něco nepokazilo. A co tvoje ms, už se rozjede? Už by mohla, mrška jedna.
Clostík jsem měla teď 4. cyklus a dr. mi řekla, že mi ho může napsat ještě na 2 cykly a pak půl roku přestávka. Tak ještě uvidím, jestli s ním budu pokračovat. Snesu ty vedlejší účinky, ale štve mě, jak jsem přibrala a i když cvičím a míň jím, tak to prostě neshodím 😠

dasa.77
30. dub 2009

ahoj leni
ja taky pribrala,jen muj pritel neveri,ze je to tim.MS jeste neprisla

dasa.77
30. dub 2009

Ty mas jeste nejake jine vedlejsi ucinky? Ja se kazdy mesic citila jinak.Prvni me bolely ledviny,nemohla jsem vubec spat.Byla jsem sama na sebe vstekla.Druhy mesic uz jsem nebrala 10 dni prednison,ledviny nebolely,nespavost mensi.Tak jsem si myslela,ze to bylo prednisonem.Ale treti mesic jsem se citila dost casto unavena,nafoukla a ja nevim co jeste.Pribiram 2kg kazdy mesic,ale vzhledove mi to pripada mnohem vic.

dasa.77
30. dub 2009

pak jsem mela mesic pauzu.Sestra mela zrovna blbou naladu a neminila me objednat na UTZ,takze jsem tam pak ani nesla pro novy recpt.Az po tom dalsim mesici,coz byl 4 cyklus.Ale s mesicni pauzou.Nasledovala laparka.A hned mi je lepe.Aspon vim,na cem jsem.Teda v necem mi to pomohlo,vim ze nemam endometriozu,ze mam oba vejcovody pruchozi atd.Ale i tak,neznam duvod,proc to stale nejde. ☹

moa
30. dub 2009

ahojte kocky tak uz som doma konecne ku dokimu som prisla skor tak ma rovno zobral 🙂 malicky trosku podrastol na 22mm zo 17mm tak sme zasa dostali injekciu Pregnylu a zajtra rano povinny sexik 😀 a vecer zasa na sono aby sme videli ,ze prasklo 😉
no a potom uz len cakat a to je to nahorsie
a dneska tu akosi nikto nie je coze sa robi

dasa.77
30. dub 2009

😉 ahoj moa

dasa.77
30. dub 2009

kolikaty den cyklu mivas vetsinou ovulku? a kolik jednotek pregnylu ti pichaji?

moa
30. dub 2009

ahoj a teba som tu este nevidela vitaj teda medzi nami 🙂

dasa.77
30. dub 2009

parkrat jsem tu byla,ale ja videla tebe.......jinak taky te zdravim

moa
30. dub 2009

juuj tak to nie je moc dobra otazka na mna moja ovu si chodi ako chce ,vzdy len po liekoch inak bez nich nemam ani ovu ani MS ☹ ja som taka biedna
Pregnyl mam teraz 2x a picha mi 2x5ooo

moa
30. dub 2009

dasa ty mas Prednison ☹ pane boze taky bordel kto ti ho dal.ja som mala tiez tu smolu a uzivala som ho asi 11rokov chuda to ti teda nezavidim

dasa.77
30. dub 2009

mivas po nem bolesti? ja beru clostik,bez nej vetsinou nedojde k ovu,ale cyklus mam tim padem co 28 dni.bez clostiku 28-45

dasa.77
30. dub 2009

11 let? a proc je to bordel? ja jej dostala prvni mesic stimulace,pak az ted.Mam jej brat 10-20DC

moa
30. dub 2009

po Pregnyle ?minule ked mi ho pichol som mala take krce cely den.ze ma chceli poslat domov z roboty nemohla som ani chodit som myslela,ze umrem a potom vecer o 19 alebo tak to zrazu preslo a nic

dasa.77
30. dub 2009

ja jsem mela po pregnylu bolesti jen pri poslednim cyklu.Ale bylo to mozna tim,ze jsem tam mela dve cysty,ktere narostly kazda do velikosti 4cm

dasa.77
30. dub 2009

proc je prednison bordel a na co jsi ho uzivala 11 let?

moa
30. dub 2009

prednison beries na stimulaciu?ak priberas tak to si zacala po prednisone ver mi a to ti neklamem ved som ho sama mala.
ked som mala 2-3 roky som ochorela na idiopaticku fibrozu nieco podobne ako cysticka ale nie az take zle a na to aby ma zachranili mi nasadili Prednison.pamatam na to aka som bola tucna a tiez ked mi ho potom moja doki po rokoch vysadila ako som sla z vahou dole.
sice na kazdeho to moze inak posobit no ja som asi mala smolu 😒

dasa.77
30. dub 2009

moa.......jsi tu jeste?

moa
30. dub 2009

ja som a ty si

moa
30. dub 2009

ja mam tiez cystu na pravej strane a teraz tam mam ovu tak uvidime co bude

moa
30. dub 2009

kam si usla

dasa.77
30. dub 2009

ja si myslim,ze jsem pribrala ale po clostiku.protoze ten prednison jsem mela jen zminovanych deset dni. Pak uz ne.A ted cekam stale na MS,pak budu brat clostik 5-9DC....2-0-2 a prednison 10-20DC

dasa.77
30. dub 2009

ten prednison po 1 tablete rano

dasa.77
30. dub 2009

me bylo receno,ze ten prednison mam na vytvoreni lepsiho prostredi pro spermie a ze trochu zabrani tvorbe delozniho hlenu a protilatkam hubici spermie.Ze jim to pry usnadni pruchod.Tak nevim

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Dášo, mě po clostíku bolela hlava, měla jsem nafouknutý podbřišek a nejvíc mě štvaly noční návaly a pocení. No a byla jsem pěkně protivná.
Jo a můj přítel mi taky nevěří, že jsem přibrala z hormonů. Dneska mi řekl, že jsem pěkně baculatá, tak mě teda naštval. Kdyby tak věděl, že se snažím dělat všechno možné, aby zhubla, ale nejde to 😠

Ahoj Moa, no krásný folík máš, tak pěkně snažilkujte, ať je brzy vidět výsledek 😉

moa
30. dub 2009

ono to je tak s tym Prednisonom podaktory spotovci ho uzivaju na to aby nabrali hmotu co najrychlejsie.ja som nabrala aj hmotu a vzhladom na dlhe uzivanie mi to aj dodrbalo zaludok a neviem co este.
ale zasa uvidis ty sama mozno je to fakt Clostil .a ako dlho uz mas Clostil?

dasa.77
30. dub 2009

jak to tak vidim,pribalovym letakem se clovek moc ridit nemuze.Dokonce jsem dostala jednou i Divinu bile tablety.Ty na "kyprejsi "delohu,na lepsi uhnizdeni vajicka.Nizke endometrium,ted po laparo je ok.

moa
30. dub 2009

ahoj leni ako sa mas co nove u teba ?kedy robis testik 😉
doki mi povedla,ze najlepsie bude sexikovat zajtra rano lebo ,ze to niekolko hodin trva kym praskne a aby bolo toho dost,tak asi to necham na rano lebo za posledne 4dni sme kazdy den 😀 tak dnes mozem vynechat a doplnit na rano