• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
luuca viem aka bodecka ... ja som tiez taku mala kedysi a nevedela som sa na nu vynadivat
11. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkně tady leje a bouří :angry:
11. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je slnko a hnusne teplo
11. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prdečku a jak se na to tvářili v práci, že už zítra nepřijdeš?

Já už chci jít taky s mimískem na PN. Wolfi, mě furt bolí břicho jako sviňa a prsa taky, tak teda jsem zvědavá, co z toho bude :unamused:
11. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka mi hovor ... ja mam stale nadute brucho, prsia sa mi nezmestia do podprdy, bolia ako fras brucho chvilu boli hcvilu neboli ako na kolotoci ... a od zaludka mi bolo zle .... ja uz fakt neviem ak su toto neni tehulkovske priznaky tak potom co ?
11. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wolfi, tak to máme úplně stejné pocity. podprda je mi malá, kalhoty mě taky nějak tlačí, na obědě jsem nebyla, protože si připadám pořád hrozně plná...a jestli dostanu z toho všeho mrchu, tak teda budu pěkně nasr...á :angry:
11. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka tak to sme na tom uplne rovnako ..... :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wolfi, teda jestli to fakt nevyjde aspoň jedné z nás, tak už nevím :frowning2:
11. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka a zabudla som chodim cikat kazdu polhodinu az mi to lezie na nervy ... a vzdy len trosicku .. no na nervy, nech je uz streda
11. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wolfi, taky furt chodim cikat a taky vzdy jen trosicku, tak to jsme jasne tehule :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wolfi, tak já se loučím a jedu domů, tam se můžu pěkně natáhnout na gauč a ne si mačkat břicho pod stolem.

holčinky, mějte se moc krásně, kdyžtak juknu ještě večer.

paaaaa a krásné odpolko :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no koukali :slight_smile: ale co jim zbývá ne? :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdečku gratuluju strašně moc
lenka a wolfi to je jasný jste obě těhule :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja díky.

jasně že Lenka i Wolfi jsou těhule :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé prdeček ty už máš 6tt...to je krásný :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj májo :slight_smile:
neboj, za chvíli už budeme mít všechny nějaký tt u jména, ale to už budeme v jiné diskuzi :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

jsem se dneska objednávala na ten utz, tak jdu 20.5. v 7:30, zvedla mi to pěkně nepříjemná sestřička :frowning2: a nechala mě čekat na telefonu skoro 5 minut, než si tam něco dodělala :angry: a řekla mi jen, že před tím IUI má manžel dodržet 2 dny abstinence, ale už mi neřekla, jestli se mnou má jít na ten utz nebo ne :angry: jsem četla na netu, že když jsou na utz folíky dost velký, tak mi píchnou pregnyl a do 72 hodin by měla proběhnout inseminace...tak jsem z toho jelen :confused:
11. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer clostilky :wink:

Prdečku gratuluju těhulko to je super :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
micha - na utz nemusi isť s tebou
len na tu iui - lebo bude asi hodinu dve pred iui robiť odber spermií
ale na utz nemusí
no moj chodí so mnou zo zvedavosti
11. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Micha, teda někdy je to hrozný, jak je ten lékařský personál ochotný, to pak člověka přejde chuť něco dál podnikat :frowning2:
Na UTZ můžeš jít sama a až na IUI půjde partner s tebou, většino co holky psaly, tak partner jde dřív, odevzdá matroš, oni tam vyberou ty nejlepší spermoše a pak přijdeš ty a už je budeš mít v bříšku :wink:

Šárko, ahojky, tak jaký jsi měla den po tom dlouhém volnu? A jak je to s tebou, bereš ještě clostík nebo už se chystáte na IVF?

Čauky Janka a jak jsi se dneska měla ty?
11. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry, si taky myslim, přijde mi zbytečný ho tahat sebou na půl 8 ráno (chodí do práce až na 10), aby mi pak třeba dr. řekl, že folíky jsou malý a ještě pár dnů počkáme...
11. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka - no dnes nič moc akosi mi je blbo
ale baby mna stale nebolia vaječníky :-O fakt nechapem
a to som 10 DC
11. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni clostík už nemám jdu ve středu k dr měla by mi naplánovat stimulaci na IVF jsem zvědavá :wink: co ty jak se cítíš doufám,že těhulovsky? :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj ja idem do caru vo štvrtok
na utz :grinning: som zvedava snad tam bude aspon jeden dva
11. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šárko, takže jdete teda už rovnou na IVF, to je škoda, že clostík nepomohl. Ale třeba než začneš stimulovat na IVF, tak otěhotníš přirozeně :slight_smile: Moc bych ti to přála :dizzy_face:

Já nevím, jestli se cítím těhulkovsky. Ten podbřišek mě bolí jak před mrchou, akorát když mám mrchu, tak mě bolí jeden den a teď už třetí. Jsem nafouklá jako balón, dneska jsem ani nejedla, jak je mi divně, až teď doma a to už šlo hned spodem ven. Tak nevím, jestli to spíš nebude nějaký střevní chřipka než těhu :frowning2:

Janka, když jsi 10 DC, tak je ještě čas, ovulka bývá až tak ten 14-15 DC a vajka ještě dozrávají a buď ráda, že tě nebolí vaječníky, máš aspoň klid. Já si myslím, že není podmínkou, že musí bolet vaječníky, když vajka zrajou.
11. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka ja netvrdim že je to podmienka len skratka mna bolievaju vždy aj ked som clostil nebrala - a bolievaju ma tak od 6-7 DC minule ešte skôr
tak uvidime čo povia dochtor :grinning:
11. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janka, úplně tě chápu, však já se vždycky taky pozoruju a srovnávám, jak to bylo minule a že teď je to jinak.
Dochtor určitě najde min. 2 superfolíky :slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru bliži sa čas velkeeeeeeeeeeeho snažilkovania :grinning:
11. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no myslím, že stejně snažilkujete každý den, přece nebudete čekat až na ovulku :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek