• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@maminka142 aha :( dakujem. Chcem sa ta opytat prosim ta vies mi poradit ako a kedy sa meria bazalna teplota?
12. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska Bazalna teplota sa meria, vždy rano v rovnaku hodinu (ja si davam budík :wink: ), lebo ak nemeriaš v rovnaky čas, tak to môže pomyliť... A začína sa meriať hned po menzese :wink: Niektory meraju, aj popri mrche, ale je lepšie po mrche začať :wink:
12. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a potom ako zisiti co dalej?
12. zář 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 ako vies ze ti folik praskol az na 4.den po pregnyle? bolo si potom na sone? mne tiez dr povedat ze do 36h praskne tak sme snazilkovali len druhy a treti den po pregnyle tak dufam ze folik nepraskol az potom :confounded: inak dnes som zacala prvy krat uzivat utrogestan a riadne ma bolia vajecniky
12. zář 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska pri meraní budeš vedieť, kedy bola ovulka... Ale to sa da zistiť, až ked budeš mať už po... Naj je ta folikometria..
12. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se obejdnala a jdu zítra na kontrolu. Dozvím se, zda ovulka proběhla. Tak držte pěstičky, aby clostík zabýral. První měsíc zabral, tak nevím, proč tento měsíc ne.
12. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem měla poslední Clostík, ale brala jsem jen 1 ráno...... ve čtvrtek na ultrazvuk , za týden v pondělí 3 IUI a děj se vůle Boží...... :slight_smile:
12. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeny nie nebola som potom už na sone, ale vedela som to podla zvyšenej teploty :wink:
12. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule poradte mi nejaky dobry clanok o clostile pre muzika, nech si precita...lebo on sa velmi boji to brat a ja uz by som dalsi cyklus to chcela skusit :slight_smile: dakujem
12. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, po dlhsej dobe sa tu chcem opat zapojit do diskusii. V novembri nam nevyslo ani 3 IUI a odvtedy znovu cakame na zazrak. Vybojovala som si, ze mi moj doktor predpise 1.krat Clostil. No tento mesiac mal dovolenku akurat v dobe, ked som si mala ist v 1DC pre lieky. No tak pockam do oktobra, a mozno nebudet ani treba :slight_smile: Keby predsa, viete mi poradit, tie co maju skusenosti s uzivanim, coho sa mam obavat, ake ma neg. ucinky, pripadne tym, co zabral, a podarilo sa vam otehotniet, mali ste aj problem s ovu, alebo len doktor vyskusal? Lebo u mna nevedia pricinu, ovu mam, bola som aj na laparoskopii rok a pol dozadu, no stale nic. Jedla som Fytosoju, tiez nic.
12. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 tak uz jsem doma po folikumetrii...tak tento cyklus to mam naopak dva pekny foliky na prave strane a na levem jen malinke...a ve stredu jdeme na IUI,pichli mi ovitrelle na prasknuti foliku a ted uz jen doufat :slight_smile:
12. zář 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a aku velkosť si mala foliku?
12. zář 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 pres 20mm oba a taky rikala at nehledam nic na netu ze jsou to problemy ktere ma maolkdo ta alergie a ze nektere clanky nejsou podlozene atd...takze pry mam na tento cyklus zakaz hledani na netu :slight_smile:
12. zář 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janielik87 mam vymyslieť nejaký srdcervúci článok o tom clostile? taký aby tam neboli žiadne nežiadúce účinky a tak??? :grinning:
12. zář 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm manžel ide na nočnú a já mám dnes 13 DC takže zo snaženíčka nič nebude :frowning2:
12. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 holky, bez vas bych vubec nevedela, v kolikatem tt jsem.. :slight_smile: Moc diky, ze jste tabulku prebraly za me... .-)
12. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslím že asi ano ovulka nebude robila som si test a // nikde iba duch :(ja mááám ale smolu a možno že zajtra :slight_smile:
12. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si koupila mamatest 10,zítra ráno zkusím a pak ve čtvrtek,pak jdu na tu vyvolávačku dopol.
12. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Ahojky tak ti držím palce nech sa nájdu // kolajničky :slight_smile:
12. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dělala poslední test dnes ráno a opět nic, tak že to dnes také jistí vyvolávačka :frowning2:
13. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Doufám, že ty 2 // najdeš :slight_smile:
13. zář 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............58..........32.............48...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............39..........33..........................Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............38...........30............10............Alchemilka/kotryhel
Fori.........................28..........13m.............33..........28..............19.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............30..........34.............12........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............29..........32.............12.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................16..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............14..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............14..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............14..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............13...........31.........................clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................11..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Lorreine................28..........1.5r.................7..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............3...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............3............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................10+3......................9+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka :slight_smile:
Nathali................23............2,5roka..........7+0............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka :slight_smile:

Holky, pokud někdo má špatně počet měsíců snažení. Tak ať mi dá vědět, opravím, nebo popřípadě opravte sami. Tak jsem si včera uvědomila, že to jsem neměnila
:sunglasses:
13. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 no, o to snad ani brat nebude:slight_smile:)a ono to na kazdu ucinkuje inak
13. zář 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem vám přeji mnoho a mnoho štěstíčka... doufám že za rok se k vám opět připojím :wink:
13. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronicka33
@zana21 Holky,dneska bt 36,3 já jsem ani netestovala.....musela bych být mimozemšťan,kdybych s takovovou teplotou byla těhotná :grinning: už se tomu směju.Jsem si jistá,že byl anovulák....naštěstí se to dozvím ve čtvrtek podle výšky sliznice a pak..... injekce :unamused:
13. zář 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa držím pěsti ať je štěstí... mě i doktor řekl že ten měsíc nemám vůbec šanci otěhotnět a já tam za 14 dní dorazila s pozitivním testem z krve...
13. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod To je hezké,ale já jsem asi neměla ovulaci a jsem 38DC BT mi nestoupla celý cyklus nad 36,5......Není to proto možné.
13. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veji :D :D :D :D to zas nie :D ale ci nahodou nevies o nejakom nie celkom odbornom, aby bol pochopitelny pre manzela, ze o co tam ide...
13. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt ja viem:slight_smile:) no co s nim...
13. zář 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa řeknu to asi tak.. já každý měsíc testovala a měřila jak blbá a pak byla zklamaná když teplota spadla prudce dolů. První dávka clostilu a kontrola foliků... doktor mi našel cystu zřejmě prý po clostilu, a nic zázračnýho tam neviděl takže mi řekl ať s těhotenstvím určitě nepočítám a hle? Malé bude za týden rok... přeji vám stejný zázrak, jak to nazval můj doktor. Malý zázrak.
13. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek