Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
11. únor 2012

@harley26 No ja som teraz 6DPO a toho 15teho budem 10DC tak to skusim ci daco ukaze 😀 a ak nie tak sa posnazime opat a s vacsiou chutou 😉 🙂 jeeej to by si mu dala krasny darcek k narodeninaaaam 🙂 🙂 🙂

kessica
11. únor 2012

@harley26 a 9DPO si myslim,ze je v norme 😉 😉 😉 vyskusaj

harley26
11. únor 2012

@ili08 to urcite nezapomnel 🙂 jak dlouho se uz snazite? A v tom prvnim cyklu ti narostl folikul jak ma? A pichal ti doktorka i pregnyl? Ja mela svuj prvni pozitivni ovulacni test, uplne mi to vlilo elan do žil 🙂 My se snazime od července, ale to bylo uplne zbytecne, protoze mi nedozravaly vajicka ...

harley26
11. únor 2012

@kessica ja jak se totiz znam, tak nevydrzim dlouho cekat a ten 9DPO to určitě zkusim, ale mam strach, ze budu zklamana a to bych nam obema pak asi zkazila rodinnou oslavu 😀 budu na tebe moc myslet!!! musis hned napsat vysledek testu. Ja si planuju, ze si snad i poridim ten digitalni tehotensky test, pry je hodne citlivy, tak by to mohl odhalit snad i 9 den. Pusobis na me hrozne pozitivne 🙂 takove lidi ja mam rada! a navic s takovym kladnym pristupem se vam jiste brzo zadari!!!

ili08
11. únor 2012

@harley26 tak my se oficiálně snažíme od září,ale první dva měsíce jsem neměla sliznici takže to bylo úplně zbytečné-první ovulku jsem měla minulý cyklus,ale nebyla jsem na UTZ takže nevím,jestli folík byl dost velký.Teď jsem měla druhou a celkově to je docela zvláštní cyklus-docela bych se divila kdyby skončil těhotenstvím 🙂 Ale naděje umíra poslední 😎 na UTZ byl jeden folík 15mm,ale ovu byla až týden potom tak snad dorostl jak měl-ale pregnyl na prasknutí jsem nedostala...

kessica
11. únor 2012

@harley26 jeeeej dakujem si ma potesila 😀 som sa aj zacervenala 😉 No ved aj ty napis hned vysledok a ak nebude pozitivny nespoliehaj sa hned na to bo moja svagrina si robila 4 testy a negativne 🙂 a brala aj clostil a dosla jej mrcha a pritom uz bola tehu 😀 😀 . . . inak aj ty mi prides fajn . . .Da sa s tebou dobre pokecat aj ked takto len cez pismenka 😉

kacnov
11. únor 2012

@ili08 jojojo tak nějak ale pokud je tak vydrží 🙂))))

harley26
11. únor 2012

@ili08 myslim si, ze urcite za ten tyden, nez byla ovulace urcite dorostl, pokud uz mel 15 mm, minimum je myslim 18 a on co den muze rust o milimetr 🙂 takze snad vsechno probehlo jak ma!

ili08
11. únor 2012

@harley26 tak to doufám 😉 Teď se dívám,že máš napsáno region Zlín 😎 Odkud přesně jsi?

harley26
11. únor 2012

@ili08 já sem z hradiste a ty? 🙂

ili08
11. únor 2012

@harley26 já jsem přímo ze Zlína-nebo spíše teď už z Malenovic 😉 Tak zdravím-krajanko 😀

harley26
11. únor 2012

@ili08 jéé, tak to je dobrá náhoda 🙂 svět je malý 🙂 já byla dneska zrovna v byvalem Carrefouru 🙂 tak drzim palce at se zadari a treba se pak potkame v porodnici na pokoji 😀

iinka
11. únor 2012

test kúpený, tak ak do rána nepríde mrcha a neklesne teplota, robím test, držte palce🙂

veronicka33
11. únor 2012

@iinka moc ti držím palce nech nájdeš krásne // čiaročky 🙂

iinka
11. únor 2012

@veronicka33 dakujeeem🙂

antana123
11. únor 2012

@iinka držím palce 😉

antana123
12. únor 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@iinka tak jak testík já dneska takto:sice malinkato ale zesílil 😉 dnes jsem 26DC a 11DPO

kessica
12. únor 2012

@antana123 vyborneeeee 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/3b1b5e/
Moj dnesny graf zo vcera teplota neklesla ale ani nestupla 36,74 😒 😒

antana123
12. únor 2012

@kessica hele ale pořád se pěkně drží 😉
já dnes netestila malý měl v noci horečky nespala jsme tak BT by byla ovlivněná

kessica
12. únor 2012

@antana123 a co to znamena,ze sa mi drzi ??? 😕 😕

antana123
12. únor 2012

@kessica no že neklesá 😉

kessica
12. únor 2012

@antana123 odpadla sooooom dobra odpoved 😀 😀 😀 ale ked sa drzi tak to je dobre znamenie pre moje udajne tehulkovanie ? 😉 😉

antana123
12. únor 2012

@kessica určitě ano 😉

kessica
12. únor 2012

@antana123 aha no bo som 4 dni pred MS cize ak zacne klesat taaaak 😒 mam cakat mechu ,ze ? 😉 no sak uvidime . . .
A tu ako sa dnes citis bo testik je fakt silnejsiiiiii 😀

antana123
12. únor 2012

@kessica jo no mohla by si čekat MS já mám MS dostat ve středu 😲 cítím se fajn

kessica
12. únor 2012

@antana123 teraz som si vsimla,ze som napisala mechu namiesto mrchu aj to ma pobavilo 😀 😀
Dnes zacal pekne ten den 🙂 no sak uvidim ja mam dostat vo stvrtok a len prsia ma bolia uz sokro 2 tyzdne 🙂 ale to z tych hormonou co beriem . . . ale dnes som mala celkom silne krce rano ked som si BZ domerala 😒 😒

antana123
12. únor 2012

@kessica uvidíš za pár dní testneš 😉 na kdy máš naplánovaný testík???

iinka
12. únor 2012

@antana123 dobré ránko, vedela som že ostanem sklamaná, ja už všeeeetko vzdávam☹
dnes takto , a len jedna čiarka, takže nie ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/39e472

kessica
12. únor 2012

@antana123 No ja by som si ho aj dnes urobila 😀 😀 😀 ale som 7DPO cize myslim,ze to je asik malo tak sa testnem v stredu alebo vo stvrtok to budem 10,11DPO to by uz daco ukazalo nie ? 😎

antana123
12. únor 2012

@iinka ach to mi je tolik líto ale jdete ted do centra né???oni vám pomůžou já to chápu to zklamání je veliký