Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

DÁŠO 😀 😀 😀 😀

dasa.77
2. čer 2009

LENULE.........Co je ti k smichu?...........jsem slusne vychovana,ne?

kkamca
2. čer 2009

wolfi..tak to ti věřim..to asi každá baba

wolfskinka
2. čer 2009

pred cim pred IUI ... ja som bola na laparke ci mam priechodne vajcovody a mam

kludne sa spytaj na co potrebujes ... vysvetlim

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Dáši, no jasan, taky ti přeju krásné dopoledne 😀 😀 😀

dasa.77
2. čer 2009

TAK,dovarim a asi si zajdu zahrat golfik.Vypada to,ze bude dnes krasne 😉 Ve fitku malujou,tak budu muset vydrzet bez cvica 😠

😀 😀 😀

wolfskinka
2. čer 2009

dasa tebe je ze golfik .. aj ja by som isla ale neviem to

dasa.77
2. čer 2009

wolfi...........nehraju..........to jen aby rec nestala.Ja bych zvladla akorat tak minigolf,ten sem tam fakt hraju.Golf jen u obrazovky.

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

no jako já bych taky šla na golfík, ale neumím ho a nemám na to prachy a nebaví mě ani v televizi. se radši podívám na pěkné chlapy 😀

dasa.77
2. čer 2009

Lenka pochopi,ze? 😀

wolfskinka
2. čer 2009

dasa aha tak ....

kkamca
2. čer 2009

jdu vařit..zatim páá

dasa.77
2. čer 2009

zase mi to blbne,neotvira se to.

wolfskinka
2. čer 2009

kkamca pod aj ku mne navarit

dasa.77
2. čer 2009

TAK to jsem si oddychla.Jde videt,ze nejsi blondynka od prirozeni 😀 😀 Ona taky ne.ale dobre si na ni hraje 😀 😀 😀

dasa.77
2. čer 2009

Leni,tak si aspon zajdem ke kadernici,na masaz a na nehty,co? Udelame si takove krasne odpoledne!!Kdyz teda z golfu nic nebude.

wolfskinka
2. čer 2009

ja ked pojdem domov z tejto roboty tak zalahnem do postele a vyspim sa som po tych liekoch namotana ako keby som si slahla rohypnol

dasa.77
2. čer 2009

HOLKY,pul hodky pauza.Pak zase prijdu.

dasa.77
2. čer 2009

rohypnol a alkohol dokupy dela divy! Ja si tim proslo v postpubertalnim veku.Kazdy chce neco vyzkouset.Nemyslete si,ze jsem nejaka fetacka,to ne.Ja si ted nepotahnu ani z vodni dymky.Sice to je neco jineho,ale ja to odsuzuji.A abych to koupila decku ve 13 letech? To ani nahodou.

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

No jo, nejsem blondýnka od přirození, ještě to by mi chybělo 😀
Jo a ke kadeřnici jdu po 3 měsících 22.6. v 17 hod., abyste to všechny věděly 😀

dasa.77
2. čer 2009

Leni kecas! My vime sve.FIFLENKO 😉 😉

Opravdu jdu.Zatim papa.

wolfskinka
2. čer 2009

ja ked som mala asi 20 som mala strasny ekzem ... rozkrabane ruky do krvi dodnes mam jazvy co som si to postrhala do krvi nasi mi facopvali na noc ruky na pevno do vystreta aby som sa neskrabala kazdy vecer ale aj tak som to rozskrabala .. a ked uz nic nezaberalo tak mi potom dala dr. trojkombinaciu claritine, zaditen a dithiaden ... kombinacia na zabitie, ale casom som si na to zvykla a uz ani po tom som nespala som isla na operaciu kolena a dali mi rohypnol a nezaspala som iim a ked som im poevdala co uzivam tak mi preventivne slahli este jeden ten uz zabral ... ale potom to nejako ustupilo ten ekzem a vysadila som vsetko co som mala a je to uz 10 rokov a odvtedy to uz nepotrebujem, ale to bolo hrozne niekedy aj do skoly som chodila so zafacovanymi rukami ... lebo som ich mala krvave ...

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Wolfi, tak to sis pěkně vytrpěla jako malá ☹ Já naštěstí s tímhle problémy neměla, ale stačí mi uhry, ty se mi asi budou dělat až do důchodu a furt budu vypadat jako puberťák 😀

Dášo, fakt jdu k holiči, se musím trochu přikrášlit 😀

wolfskinka
2. čer 2009

lenka ja som to zdedila po otcovi .. do puberty to bola hroza a strach a trvalo to asi tak do 23 roku a potom ako keby niekto slahol zazracnym prutikom zmizlo to .. klop klop klop je vidiet jazvy ale to mi nevadi hlavne ze to nemam

moa
2. čer 2009

ahojte kocky,tak co je tu nove mame nejaku novu tehu?
my sme si urobili s mircom krasny vikend lebo sme tu mali sviatok vcera tak sme v sobotu rano odisli prec.boli sme na severe asi tak 300km a mozno viac odtialto.poviem vam bolo to super taketo daco som potrebovala odreagovat sa od vsetkeho.bolo tam nadherne uplne ina krajina ako tu aj ked sme na jednom ostrove bolo to uplne ine.
v sobotu som este potom volalal s dokim lebo nam v piatok dal cislo na nejaku kliniku a chceli sme tam ist a zasa sranda 3-6mesiacov cakat 😀
tak nakoniec sme vybavili na 13.6 asi 200km odtialto je nejaka polska spec. doktorka co sa tymto zaobera,tak ideme tam.
no a co sa stalo tento mesiac som bez liekov a beriem len Hormeel a pozrite moj graf

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

aj vam sa zda bez ovu?sice na 12DC ked som dala ovu test ciarocka bolo rrolinku silnejsia ako ine dni ,ale teplota sa ani len nepohla ,ja uz tomu fakt nechapem 😒

dasa.77
2. čer 2009

ahoj moa.ja mereni BT moc nerozumim,osobne nemerim.Ale pred ovu je teplota nizka a pak jde rychle nahoru,ne?Aspon myslim.Nejaka krivka by tam mela byt.wolfi ti poradi. 😉

moa
2. čer 2009

ahoj dasi co nove u teba ,ja uz som ani necitala co sa tu od piatku dialo bolo toho strasne vela.
ja meriam uz dost dlhu dobu a je fakt pravda,ze vzdy pred ovu mi teplota spadla dola a potom vysla hore ,ale teraz ☹ asi sa mi rozbil cely cyklus ked nemam ziadne lieky.
bojim sa ,ze sa zasa dostanem do toho ako pred tym ziadne lieky -ziadna ovu 😒
doki mi kazal cakat co dostanem MS,ze ak ano tak potom ovu bola a ak nie tak nebola a mam prist na injekciu,ale dokedy mama cakat?

moa
2. čer 2009

ahoj wolfi ,ak si este tu skus prosim pozriet na moj grafik ci budes mudrejsia ja som z toho uz blba 😖

dasa.77
2. čer 2009

Jeeee,taky bych si nechala libit nejaky vylet.Sice jsme byli nedavno na chate,bylo tam super,sranda.Ale to neni ono.Muj porad otravuje s letni dovolenou.Ja vsak nechci jet nikam.Nemam naladu a navic se na sebe v plavkach nemuzu ani podivat.Clostik dela krasna tela! 😠 Ja doufam,ze uz MS ke me nedorazi a tak budu mit aspon vymluvu.Vzari jedeme znovu na chatu,ale jinam.Ty nase vylety jsou pro chlapy chlastaci akce!Ted meli 150 piv a jeste jim chyblo,cunata!!Porad zvysuji latku.Za 2 roky skonci u tanku.Coz je 500litru. 😀

dasa.77
2. čer 2009

moa,je blbost,co rika.Neni pravidlo,ze kdyz dostanes MS,mela jsi ovu.Pokud nedostanes,nebyla.PRAVDA je,ze pokud nedostanes MS,ovulace neprobehla,nebo jsi tehu. Ale pokud ji dostanes,Ovu ani tak mit nemusis.Ja jsem mivala nepravidelnou MS,nekdy mi vynechala uplne,nekdy jsem mela az 20 dni zpozdeni,ale k OVU u me nedochazelo.Folikuly nedorostly potrebnych rozmeru,aby doslo k prasknuti a tak zanikly a odesly s nasledujici MS.Takze mi doktor nasadil clostil,picha mi pregnyl,aby byla jistota,ze to praskne.Ale myslim,ze u nekoho ani to nepomuze.