• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
autor
moni a jaké maso máš, kuřecí nebo vepřové? tak třeba ho jen osol a posyp nějakým kořením a udělej jen tak na oleji a k tomu brambory :wink:

janka, právě taky nechci na laparku v létě, jednak že je krásně a musela bych trčet doma a hlavně kvůli tomu koupání. dr. by mě poslala už teď v červnu - červenci, ale to nechci a možná ještě v září pojedeme na dovolenou a pak teprve na laparku :wink:
21. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik dovtedy môžeš skušať clostil :-P
ja pojdem najskôr až v oktobri
21. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale v heliku sa spytam či to nahodou nerobia tam by som sa nebala :grinning:

urob mäsko na paprike - s cestovinou,
masko na hriboch môžu byť aj sušene s ryžou
alebo okoren opraž na oleji ako minutku k tomu hranolky volske oko, hrianku, cibulku surovu na kolieska a horčicu je to mnamka

alebo masko s broskynou a syrom
pripadne s inym ovocim
plnený rezen niečo ako gordon blue

obyčajny vyprazany rezeň s pyré

tolko je možností :fearful:
21. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne clostilky :wink:

ahoj Leni tak jsme včera byli v noci v Národním muzeu bylo tam hrozně moccccccccc lidí a nedalo se tam dýchat děs....kříž mě přestal večer bolet dnes je to ok jen vlevo mě pobolívá........
ahoj papus

babulky ja za chvilu odchadzam na obedik a pridem až večer tak dufam že tu niekto bude až sa nenudím :grinning:
autor
janik, od clostilu si teď musím dát 3 měsíce pauzu, už ho mám teď 6. cyklus. ale po té pauze mu dát klidně zase šanci :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik - bodaj by už dalši pokus nemusel byť :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokial viem, moa, tak laparku v centre nerobia, to musis ist normalne na operacku do nemocky.
21. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Šárko, zrovna jsem si říkala, že ti písnu do IP, jak se máš a ty jsi mě předběhla :slight_smile:
V noci v Národním muzeu to ale muselo být skvělé, i když ty lidi, to je hrůza, taky to nesnáším, je hned právě vydýcháno a mě připadá, že omdlím.
Hlavně, že kříž už tě nezlobí, dneska odpočívej a zítra už to bude úplně v pohodě.
A co bříško po transferu, už se ti mimískové zahryzávají a hledají si to nejlepší místečko?
A co Pepa, chtěl by dvojčátka?

Janik, tobě dobrou chuď k obědu :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne všem.. :grinning:
21. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooooj Kami, jak se máš? Co děláte celý víkend? A už papkáš clostík?
21. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahoj..Včera sem byla v lese na borůvkách..Dnes mě bolí záda a stehna jsem si to asi namohla.. :confounded:
Ještě že jsem nemusela vařit..a měla ze včera papání segedin a květákovou polévku--
Ano clostík už papám.Tak jsem na to zvědavá.. :angry:
21. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj ste zlate hned niekolko receptov :slight_smile: dakujem za rady

shaari ja som skusala pisat do Ba do jedneho centra tam mi povedali,ze to robia v ramci jednodnovej chirurgie .tak som popisala,ze o co ide ci sa to dajako urobit a teta mi napisala aby som sa objednala na konzultaciu a dohodla presnejsie veci s dokim.no dakujem,ze na 1den na knzultaciu sa mne neda prist :unamused:

leni,ak chces je ti mozem poslat noc v muzeum 1,2 ale je to v angline ,ak by ti to nevadilo :wink:
21. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, tak to máš super, že nemusíš vařit :slight_smile: Nám nic nezbylo, my to včera všechno "sežrali" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, nevadí, že je to v angličtině. Dá se to někde stáhnout? Nebo ti pošlu do IP email a pošleš mi odkaz tam. Díky :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni mas to v IP
21. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni díky :slight_smile:

a co teda nakonec budeš vařit?
21. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta 2 nie je az take super ako 1 ale da sa to pozriet,tak tahaj az to uz mas :slight_smile:

mirec chce daco na prirodno,tak asi do toho dam horcicu a postruham uhorky :slight_smile: dnes sa mi do toho moc akosy nechce :unamused:
a pre radost si pojdem daco kupit a jemu tiez a basta :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni, už tahám :slight_smile:

a plátek na přírodno to je super volba, to my taky máme rádi a je to rychlé :wink:

a správně, že vám něco koupíš, za to všechno si to zasloužíte :slight_smile:

kočky, jdu uklízet, dneska přijde tchýně, tak aby se nelekla toho bordelu, u nás to vypadá, jako když tu bouchla atomovka.
tak se zatím mějte fajn a budu průběžně nakukovat :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aj ja idem pozriet daco pekne po obchodoch :slight_smile:

tak zatim
21. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni, pak nám napiš, co jsi koupila :wink:
21. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer clostilky..tak nám leje jak z konve. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni v muzeu to pro mě bylo fakt na omdlení :unamused: jinak ty dvojčátka chceme oba Pepa by obě holčičky no mě je to jednoi hlavně,když budou zdravá a dobře se tam teď uhnízdí a né jinde z toho mám strach :unamused: prý je to při umělém vyšší riziko....zítra jdu do práce jen k sobě na 12h na 4zákaznice tak to budu v klídečku
21. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem si musela vzít ibalgin..nebo by mi asi praskla hlava..NEVADÍ to když beru clostil?A nebude mít ibalgin ráno nějaký vliv na teplotu? :confused:
21. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus..takový krásný dvojčátka co máš v albu..by se mi líbily :grinning:
Papus snad bude vše ok.. :wink:
21. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kammi to bych taky brala.......ten ibalgin by neměl vadit :wink:
21. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
TÁÁK holky dobrou noc..jdu se muckat a tulit :grinning:
21. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco,moc to neprehanejte!Setri se na lepsi dny. :sunglasses:
21. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me tuleni teprve ceka.Sice OVU test byl negativni,ale co kdyz byla OVU uz vcera?? Nesmime nechat nic nahode :wink: Dnes jsem 15DC,zatim bez pregnylu.Zitra si ho necham pichnout,pokud na nej foliky budou cekat.

Papus,jak je mozne,ze ti pregnyl nezabira?
21. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam tady hromadu nadobi,tak jdu na to.Aspon polovinu,zitra je taky den.Jsem nejaka ospala.

A jak se tak divam,tady uz nikdo neni.Lenca ma tchynskou navstevu,Kamca se rozhodla znasilnit manzela a Moa asi jeste nakupuje.

Tak taky odchazim.Dobrou noc
21. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
dasi dobru nocku
za mna riad robi kamoška - umyvačka - v živote som nemyslela že budem z nej taka happy :grinning:
21. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek