Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nela00
1. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............75DC/47dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............63dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............36DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............52DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda .....................29r............0d...............31DC...........................2x1cl............11mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............29DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............26DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............25DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............21DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............20DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............18DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............18DC...........................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............16DC...........................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................16DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................15DC /2dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............15DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................9DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............5DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov

ahojte krásavice 🙂 šťastný bruškatý nový rok 2010!!!
ja som už po, ale myslím, že som 2dpo
http://www.fertilityfriend.com/home/N

jane86
1. led 2010

Ahoj, přeji všem šťastný nový rok a hlavně štěstíčko do bříška 😉

dasa.77
1. led 2010

ahojky holky.taky vam vsem dodatecne preji hodne zdaru v novem roce a same tehu bacilky. 😉
ja jsem mela tento cyklus strasne kratkou MS,navic prisla uplne bez upozorneni,zadne spineni a rovnou to vypadalo,jako by podrizli prase. 😠

docetla jsem vas,vidim,ze se nic moc noveho nedeje.ja jsem o svatcich pribrala 3 kila,takze taktika,jako ze budu pect to cukrovi,co nemam rada mi vubec nepomohla.pet dni po sobe bastit chlebicky.......muselo se to nekde projevit.
mejte se krasne,ja zase nekdy prijdu.musim byt v obraze 😉 a kdyby vas to nekterou nahodou zajimalo,tady je muj nudny graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

dasa.77
1. led 2010

bobi..........ty jsi v tabulce a bez clostilu?

bobi3
1. led 2010

ahojte babulky
chcem vám taktiež popriat krásny, úspešný a predovšetkým plodný Nový rok 😉

dasi, ja som tento cyklus bez clostíku, no od ďalšieho začínam odznova... a tak som v tabulke ostala, ak to nevadí 😨

wera
1. led 2010

jeeej ahojte dasi a bobi 🙂 tiez Vam prajem prajem do Noveho roka len to naj šťastíčko po ktorom túžite 🙂

bobi3
1. led 2010

ahoj weruška 🙂 aj tebe všetko dobré a skoro mimi do bruška 😉

ja som tu dlhšie nebola, trochu som sa spamatávala z neúspešného IUI a užívala si manželíka 😉 takže moc neviem, čo tu máte nové ale ako vidím, tak tehulky nepribudli žiadne ☹

wera
1. led 2010

bobi neboj treba skúšať IUI asi viac krát... a raz sa určite zadarí aj Vám 🙂 🙂 🙂 aj nás to bude asi čakať teraz v januári-februári, už nám doki povedal že ak to teraz nevýjde tak nás pošle do CARu na IUI, tak som zvedavá ako to dopadne, ale každopádne sa teším že sa to posunie niekam ďalej, aj keď najradšej by som bola keby sme do caru už nemuseli 😎
tehulky zatiaľ nepribudli žiadne, ale verím tomu že v dohľadnej dobe sa aj my presunieme do vrchnej časti tabuľky a budeme rozoberať tehu problémiky 🙂

nanulik
2. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............76DC/47dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............64dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............37DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............53DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............32DC...........................2x1cl............11mesiacov
smoulinkalenka............25r............0d..............30DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............27DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............26DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............22DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............21DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............19DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............19DC...........................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............17DC...........................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................17DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................16DC /2dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............16DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................10DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............6DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov

ahojky krásne ráno prajem, nejako sa mi teplota zbláznila. skáče hore dole a vôbec neukazuje že by bola ovu ale našťastie podla sona bola.
Wera traba veriť 🙂 a uvidíš že čoskoro tam budeme všetky

wera
2. led 2010

dobré ránko 🙂 no ani o tej teplotke nehovor...mne sa zase stále drží na tej istej hodnote: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db aj keď viem že ovulka bola zrejme 31.1. alebo 1.1. podľa utz a aj ovu testíky vyšli úplne pozitívne 🙂 ešteže chodíme na ten utz a vieme to na 100% 😀

xena1
2. led 2010

weri,nie nahodou 31.12?a pojdes na UTZ skontrolovat ci praskol folik?

wera
2. led 2010

nie na utz som bola 29.12. a potom ešte 31.12. (som omylom napisala 31.1.) 😀 a vo štvrtok som mala folík 21,4 mm a pichli mi pregnyl... nechodievam na utz či už praskol...tak veď po pregnyle snáď praskol...

nanulik
2. led 2010

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

toto sú moje teploty, síce nemeriam stále v tú istú dobu a minule som tiež nemerala a pekne mi to ukázalo. no ale pravda ešte že máme to sono.

xena1
2. led 2010

mal by...niekedy sa to zvykne skontrolovat...to je ako s clostylom,nie kazdej ucinkuje...

nanulik
2. led 2010

ja som pregnyl nemala a praskol mi. a čo chodím so štítnou žlazou tak mi doktorka napísala že mám brať aj duphaston a doktor mi nič nedal, ani neviem na čo to je.

xena1
2. led 2010

duphaston je na dobre prostredie sliznice maternice,aby sa babo dobre uhniezdilo...

nanulik
2. led 2010

o sliznici mi povedal že ju mám v poriadku.tak to podla neho asi nepotrebujem

xena1
2. led 2010

myslel vysku sliznice,to s tym nesuvisi ide o prostredie,tiez som ho brala a sliznicu mam ok...

nanulik
2. led 2010

aha 😔 , tak potom neviem prečo mi to nedal.

xena1
2. led 2010

nanulik,kazdy gyndos je iny a uz som to pisala,bezny gyndosi -cest vynimkam,nema cas,priestor a skusenosti detailne a dokladne riesit nemoznost otehu...

wera
2. led 2010

ja som sa tieť teraz keď som bola u dokiho pýtala či by som nemala brať aj nejaké tabletky ktoré by napomohli uhniezdeniu, alebo proste aby som znovu nepotratila a on povedal že ich netreba... a pritom sa môj doki fakt snaží a je veľmi milý...

xena1
2. led 2010

wera to nie je o tom zeby bol doki zly alebo dobry,to je fakt ze malo gynekologov sa tomu naozaj detailne moze venovat...

wera
2. led 2010

to je pravda, určite nemajú na nás toľko času... hlavne keď tam chodíme ako na hodiny klavíra 🙂 🙂 🙂

smoulinkalenka
2. led 2010

ahoj babule
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
a test negatívny tak asi sa tomu clostylú ozaj nevyhnem 😔

wera
2. led 2010

šmouli ešte nie je nič stratené... 🙂 a ak by to teraz aj nevyšlo tak treba brať clostík ako krok vpred 😉

jerryjanka
2. led 2010

ahojte kočky
smouli - ber to ako dalšiu možnosť - ja som na tom horšie už som aj tuto možnosť vyčerpala - dokocna som ho brala 7 mesiacov s prestavkou a stale nič teraz ma čaka krajanie 😔 takže ber to tak že sa posuniete dalej na ceste k miminku

wera
2. led 2010

neboj jerry aj Vám sa určite po laparke hneď zadarí 🙂 🙂 🙂

dasa.77
2. led 2010

bobi,jasne ze nevadi,klidne v tabulce zustan.vsak o nic nejde. 😉

dasa.77
2. led 2010

jinak jak rozebirate ovulku,tak ja nevim,cim to je,ale posledni tri jsem vypozorovala jednoduse.a to tak,ze jsem mela silene bolesti.tak na utz kaslu.ja ted budu mit pul roku pauzu od vseho a pak se uvidi.ahoj

sliver
2. led 2010

Ahojte kočeny,
môžem sa pridať ;)
Beriem Clostyl aj Duphaston
Clostyl už 4. mesiac a Duphaston od autgusta
Zatial žiaden výsledok :(
Ale stále verím tomu že raz si aj kúpim v obchode ten správny test s dvomi paličkami