Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
2. led 2010

dasa ja mam tiež pauzu - ale čaka ma ta laparka - a potom sa uvidi podla vysledkov čo dalej
silver berieš ho 4ty mesiac po sebe alebosi mala prestavku?

wera
2. led 2010

ahoj silver, vitaj medzi nami 🙂

mucuka
2. led 2010

Ahojte, dneska by som mala dostat Ms ale este nic, takže dúfam, uvidime.

xena1
2. led 2010

tak drzim palce..budes testikovat?

wera
2. led 2010

mucuka tiež držím palce aby sa mrška zopár mesiacov zdržala 🙂 daj vedieť keď testneš 😉

mucuka
2. led 2010

Počkám na pondelok,držím aj ja každej palce.

wera
2. led 2010

mucuka tak prajem príjemné čakanie a hlavne nech je v pondelok ten najšťastenjší deň 🙂 a daj vedieť ako si dopadla 🙂

jane86
2. led 2010

Ahojky, vůbec Vás neztíhám dočítat 😉 , nějak nemám na PC čas.

wera
2. led 2010

dobrú noc prajem žienky 🙂

wera
3. led 2010

dobré ránko sa praje 🙂 teda nám tie sviatky zase rýchlo preleteli, už len dnes a zase do robotky... 😒
tak a pripájam aj môj dnešný grafík, teda teplotku mám teda extrémne nízku na to že ovulka už bola...: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

wera
3. led 2010

a páči sa dnešná tabuľka:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............77DC/48dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............65dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............38DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............54DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............33DC...........................2x1cl............11mesiacov
smoulinkalenka............25r............0d..............31DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............28DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............27DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............23DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............22DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............20DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............20DC...........................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............18DC /2dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................18DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................17DC /3dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............17DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................11DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................7DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov

cibka
3. led 2010

ahojky, holky nevíte kdy bych to měla dostat když jsem byla 15 na laparce
díky, adžím všem palečky 🙂

alzbeta.hod
3. led 2010

ahojky jak se tu máte??? Nevím si rady, dr mi řekl že se to tenhle měsíc nejspíš nepovede ale to co cítím nevím jestli je tou cystou na vaječníku.

xena1
3. led 2010

ahoj alzbeta,cysta to moze ovplyvnit ale aj nemusi..ako vie ze sa to nepodari?vysvetlil ti to?

alzbeta.hod
3. led 2010

no ta cysta to narušuje, nevysvětlil mi nic, jen řekl že tento cyklus bude asi beznadějný a ukázal mi tu cystu. Je ale jen na jednom vaječníku. Jsem teprve 20dc ale prožívám šílený stavy. Lítání na wc, tlaky v břiše, žravost. No a včera jsem se na návštěvě zmínila že mě v noci tak pálila žáha že jsem nemohla polknout jaká to byla bolest a máma se do mě pustila že tohle měla babička na začátku těhu když čekala dvojčata a sestřenka co má dvojčata to potvrdila. No ale myslím že to není tím. NAvíc to běhání na wc je taky od cysty.

nanulik
3. led 2010

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

ahoj všetkým tu je môj graf. mám pocit že sa mi teploty pohybujú len medzi dvomi hodnotami a graf potom vyzerá ako EKG. ☹

ja som mávala cysty a väčšinou som mala nafúknuté brucho ako v 6.mesiaci. ale brala som asi dva mesiace indonal a už sa mi nerobia. a ešte užívam stále wobenzym. neviem či mi to pomohlo ale mám PCO a mala som cystu každý cyklus a ten mal niekedy aj 90 dní.

xena1
3. led 2010

alzbeta...sme na tom podobne....ja som 21DC a kolo PCO a mm malo spermiam si myslim ze tento mesiac je to pase...nemam sice take priznaky ako ty,jedine co je ine,je zvlastny pocit v prsiach,to nie je ani bolest,skor take napatie,ci mravencenie,ani to neviem popisat...ale ako hovorim,nepredpokladam....inak ako to tu popisujes,hovori sa ze pri dvojickach to takto citit skor a mal by ti aj tehu test vyjst skor...

alzbeta.hod
3. led 2010

ježiš nestraš.... dvojčata, brrrrrrrrrr. Jedno by mi stačilo až až. A taky vás trápilo běhání na wc? Mě teda jo jsem schopná tam být každou půlhodinu. A ta žáha ta mi teda dává.

jane86
3. led 2010

cibka já byla na laparce také a dostala jsem to normálně jako byl můj cyklus. Nijak mi to cyklus nenarušilo. Kdy bys to měla dostat normálně????

alzbeta.hod
3. led 2010

jane: nevím na koho je otázka ale já bych to měla dostat za 8dní. Beru utrogestan a ten mi to vždy vyvolá přesně na den. Někdy dřív.

xena1
3. led 2010

pri prvych tehu som cikala jak diva ale neviem ci pred mrchou ci az ked neprisla....vyzeras nadejne...skus citlivy test...ake sme skromne s tymi detmi,mozno si raz povieme,aspon dvojcata 😀 ja mam kazdy mesiac dva foliky... 😀

jane86
3. led 2010

Alzbet a kdy zkusíš testnout. Já testla 23 DC a už tam // byly.

alzbeta.hod
3. led 2010

nechci testovat pře ms, nechci být sklamaná. dr mi říkal že se mi může ms opozdit. mě na utz našel na jednom vaječníku tu cystu a na druhém pár menším foliků, a jeden měl 1cm na 9dc.
Nechci se upínat na falešné naděje, pořád myslím že je to tou cystou. 😖

xena1
3. led 2010

alzbeta,chapem ta,preto ti radim testnut,aby si sa netrapila a neupinala na falosne nadeje...ak to sklamanie ma prist pride,aspon sa nebudes trapit tyzden navyse a budes ratat s mrchou...
jane,ako to citis ty ako cerstva tehu,testovala by si skoro alebo nie?

alzbeta.hod
3. led 2010

navíc mi strašně smrdí náš pes nikdy jsem ho tak necítila, úplně mi to ucpává nos. A jak má někdo v autě vůni tak to bych blila. Jednou jsem jela z práce a on měl vůni v autobuse, rozbolela mě hlava a byla jsem ráda že jsem dojela domů. Bylo mi pak zle celý den.

jane86
3. led 2010

xena já bych testla . Testovala jsem 23 DC a pak jsem zjistila ., že jsem těhu.
Alzbět to jsou sice příznaky těhu a le já takový měla každý cyklu , asi si je tak trochu vsugerováváme, ale nechci ti brát naději, jen nechci abys byla zklamaná.

alzbeta.hod
3. led 2010

neboj, já si to nemyslím proto ani nechci testovat, je i tak brzy. mě nikdy netrápilo wc a ten čich, to jsem neměla nikdy. Včera jsem manželovi ohřívala francouzský brambory a dvakrát jsem za ním šla jestli nejsou zkažený. Mě to hrozně smrdělo, on necítil nic. 😀

jane86
3. led 2010

Tak uvidíš třeba to těhu je.

xena1
3. led 2010

aky test si pouzila jane???
alzbeta.....vyzera to fakt nadejne...aj ked sa mi to zda skoro na tak silne priznaky ale su aj take zeny...zalezi na tebe ako moc ta to trapi ci si alebo nie....podla toho testni nejakym vysoko citlivym testom...

alzbeta.hod
3. led 2010

no fakt nevím.... četla jsem že jsou příznaky stejné při cystě i při těhu takže se přikláním spíš k cystě. Už aby byla pryč