• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
ahoj babulky aha môj grafíka
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
a ovu testíky v albumíku
čo tu nové???
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj šmouli :slight_smile: no konečne sa grafík umúdril a stúpa :wink: ešte ráno som si pozrela Tvoj albumík a videla som ten dnešný testík je fakt pekný :slight_smile:
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera len mne to nejak nejde dokopy, prečo mám pozitívny ovu test a teplota stúpa???
22. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tady je můj dnešní grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a
22. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
misha peknunký grafík, len tak ďalej.... :wink:
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli to znamená že ovu práve prebieha, resp. prebehla... preto sa tie teplotky dvíhajú... hlavne aby ste snažilkovali a nič nepremeškali :wink:

misha krásny grafík, tak a teraz už len čakať a veriť :slight_smile:
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha takže aj, keď teplotka stúpla ešte môže byť ovu...ja som myslela, že keď stúpme tak automaticky je po ovu...ale tie testy ma potom zaskočili...
22. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli podľa mňa ovu prebehla včera večer alebo dnes doobeda... ale to je ťažko presne určiť, hlavné aby to bolo poistené a nie je problém :wink:
22. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, weru, teď už jen čekat a doufat... :wink: mohlo by si na mě sednout štěstí... :slight_smile:
Smouli, konečně se teplotka zvedá, to je dobrá zpráva :slight_smile:
22. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
weru, kolik bereš clost.? koukam, že ti taky pěkně roste teplota tentokrát...
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishi no moja teplotka je vždy trochu pobláznená :slight_smile: beriem dve tabletky denne...
neboj mishi raz to predsa musí výjsť a stále treba veriť že sa to už možno podarilo :wink:
22. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
weru, mě se to stalo tento měsíc taky, ale u mě to bylo tou vysokou dávkou... škoda, že jsem nešla na folikul., abych věděla, jestli a kolik folíku se udělalo...
22. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dnes som bola na folikulometrii. zatial nič nerastie. Mám prísť v stredu dúfam že sa niečo objaví. ale teraz mám aj dosť stresy zo školy tak neviem ako to dopadne. Všetkých pozdravujem a prajem len to naj... papa
22. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nanulik, neboj uvidíš že do stredy niečo narastie :slight_smile: aj ja idem v stredu na folíky tak som strašne zvedavá... :confused:
22. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera....já třeba pokud mě pobolívalo nebo popíchávalo v podbřišku tak to byla známka toho že něco roste, ale je fakt že někdo to ani nezaregistruje
22. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali no ja teraz absolútne nič neregistrujem... tak som zvedavá :slight_smile:
22. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera...no já to cítila až tak od 9DC
22. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mám ešte času :wink: ja beriem teraz clostík len druhý deň...
22. led 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je vážně hodně brzo na cokoliv :slight_smile:)
22. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,weri podla čoho si si vyberala centrum bo ja teraz neviem či iscare bo gyn-fiv?čo je lepšie a hlavne aky je cenovi rozdiel?platíš aj konzultaciu ked sa objednas resp čo je vlastne spoplatnovane?
22. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi tak nás doki poslal do iscare tak sme na spermio išli tam... a potom sme sa rozhodli že tam pôjdeme aj na konzultáciu, boli veľmi promptný a objednali ma hneď na druhý deň na konzultáciu, pani doktorka ma vyšetrila, skoro hodinu sa so mnou rozprávala a všetko mi povysvetlovala a budúci týždeň idem hneď aj na iui ak dozreje nejaké vajko... a za konzultáciu sa neplatí nič :slight_smile:
22. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi a spoplatňované máš len úkony nad rámec poistenia: iui 75 € a potom sú platené také ako icsi, mrazenie vajíčok alebo embryjok... ale inak na stránke majú aj cenník :wink:
joj a mne ešte doki hovorila že budúci týždeň ma ešte dostimulujú nejakými injekciami, ktoré ale poisťovňa nehradí, hovorila že jedna stojí nejakých 400 Sk a budem potrebovať 3 alebo 4...
22. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som niekde čitala že tam maju omnoho iny pristup k pacientkam:slight_smile:a komu chodiš?ked tam budem volať tak si mam hned aj povedať doktora ktoreho chcem?tak držim palčeky nech to iui dobre dopadne.... :slight_smile:
22. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi ja chodím k doktorke tazberíkovej a je fakt veľmi milá :slight_smile: keď sa budeš do centra objednávať tak sa Ťa opýtajú či máš už vybraného aj dokiho, ale ja som povedala že mne je to jedno a tak ma objednala k doktorke ktorá mala hneď aj čas :slight_smile:
22. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.tak kolik jste toho zase napsaly? holky,me je opet spatne.takze to nebude asi nervama z prace,ale asi jsem se vazne prochladila.trosku me skrabe v krku.vcera jsem mela hroznou migrenu,ve 3 odpo uz jsem to nemohla vydrzet a dala si ibalgin.jinak teplota mi pomalu klesa,MS se opet blizi.jak jinak,ze? jdu vas docist.
http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e
22. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,vidim,ze jste probiraly,jak chytre bude miminko od wery,kdyz bude u statnic :wink: no,neni to pravidlem,ze vzdy neco pochyti,protoze muj byl u maturity a moc rozumu zrovna nepobral :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasa.77 ahojíček
22. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli,jak napsala wery,pokud teplota stoupla,je po ovu.pokud meris rano,tak byla predesly den vecer :wink:
misha........kraaaaasna ovulajda :wink:
22. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dáši :slight_smile: tak tú potvorku chorobu poriadne cez víkend doma vylež :slight_smile: a ten pokles teplotky môže byť spôsobený aj chorobou, alebo migrénou čo si mala včera... veď na mršku máš ešte veľmi skoro keď si mala ovu tak neskoro...
22. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo taky na mě něco vlezlo.. :unamused:
22. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek