Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
8. srp 2011

@jania023 ja som mala raz pregnyl

terioza1
8. srp 2011

@lorreine Presne tak - telo bude nejspis mit tzv. rebound fenomen. To znamena, ze telo bude jeste asi dva mesice reagovat tak, jako by melo dal clost... ve vetsine pripadu to tak je... mrkni na me - u me ten rebound fenomen zapusobil krasne... Bude to dobre, uvidis... 🙂))

jania023
8. srp 2011

@aduskatt a ako si s nim dopadla?

aduskatt
8. srp 2011

@jania023 no, ked pozries do statusu, alebo do snazilkovskej tabulky, tak evidentne nijako, kedze sa stale snazime🙂

lorreine
9. srp 2011

@terioza1 Díky Terko....kiež by to zafungovalo ako u Teba. Na druhú stranu som rozmýšľala, že mám snáď strach z ďalšieho tehotenstva. Proste že to dopadne rovnako. Inak dnes som bola u svojho gynekológa a revize na 90 % nebude nutná. Ak nebudem nejak extrémne dlho krvácať. Hovoril, že nevidí dovod, prečo ma ešte viac trápiť, keď to vyzerá, že všetko odchádza samo. No a samozrejme ma ukľudňoval, že je to takto lepšie, pretože príroda to takto zariadila z nejakého dovodu...hm, no ale dúfam, že bude lepšie. Som už dnes v práci, ale mám pocit, že som ešte mala zostať doma...nejak sa tu necítim....keďže manžel pracuje doma, tak by sme aspoň mohli byť spolu....možno to zabalím...mám schůzku o desiatej a potom asi pojdem...

terioza1
9. srp 2011

@lorreine Holkaaaa, hlavu vzhuru... ja chapu a vim, ze to je tezky. Tesis se na mimi a najednou neni... ale fakt do toho vlitni znovu... hned jak to pujde... myslim to vazne.. Najednou te smutek prejde.. Jasne, ze se budes bat porad, ja se taky bojim, ale prekonali jsme s mimi datum, nebo spis tt, kdy se tamto pustilo a jsem ve vetsim klidu.... Nesmis si pripoustet, ze tehu je jen o strachu... Jansy, ze je, ale je to taky radost a verim tomu, ze az pristi mesic zjistis, ze jsi tehu, budes mit radost i strach zaroven, ale dopadne to dobre... fakt jo... A vlitni do toho hned, tvoje telicko je ted nastartovany.... jak po clostilu tak po tehu.... sup sup do dalsiho miminka.... A nebud smutna, fakt to tak melo bejt... lepsi tohle, nez mit celej zbytek zivota postizeny mimco, ktery by treba nemuselo prezit uz jen porod.... to by pak byl sok... Zlatkoooo, papkej listovku, souloz a bude dobre 🙂))))

terioza1
9. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............8...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............4............21.......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............26...........28.........12-13.....Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m..............3............30.......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r..............27...........30............11?.....Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............13...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............23...........32............13...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................9...........33.......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............4.......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m...............4............33.......................Clost., Listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................6..............9.8.2011............Listovka

kimm88
9. srp 2011

Ahojda holky, mám na vás pár otázeček, snad mi někdo odpoví 😉
Tenhle měsíc jsem začala brát Clostilbegyt, asi až 18 den jsem měla ovulační test slaběji pozitivní (testovací čárka o trochu slabší než kontrolní-což se vlastně ani jako pozitivní brát nemůže), druhý den už na testu skoro nic nebylo. V té době mně ale asi 3-4 dny dost bolelo v podbříšku, dokonce i při souloži jsem musela mít zatnuté zuby..Takže z toho vím prdlajs, jestli teda k ovulce došlo nebo ne..Bolesti byly, krásné 2 čárky na ovu testu ne. Podle BT se taky řídit nemůžu, jelikož beru Od 18DC Proveru a ta mi teploty zvedá sama od sebe..
Chtěla jsem se zeptat, je možné, že by Clostil první měsíc vůbec nezabral?? Co ale pak ty ovu bolesti?? Nebo snad můžou být ovu bolesti i bez toho, že by ovulka vůbec proběhla a pak prostě jen tak odezněly?? Mám z toho v hlavince nějaký maglajs 😒
Děkuji za každou radu.. 🙂

terioza1
9. srp 2011

@kimm88 ahojky kimm 🙂)) dlouho jsem te nevidela 🙂
No hele, muj nazor je ten, ze ty ovu testy jsou nejake divne.... ne kazdy ukazoujou //... nechapu je... ale pokud jsi mela bolesti, tak to ovu urco byla... a pokud jsi teda ten test delala po ovu, je jasny, ze druha / bude teda slabsi. Si myslim ja teda.. Ale ja tem ovu testum nejak neverim... nevim proc.. hlavne i v bolesti souloz... tm nic nezkazis .-)

kimm88
9. srp 2011

@terioza1 Ahojda, těhulko naše 🙂
Já jsem si ho dělala nějak v sobotu, to tam nic nebylo a v úterý docela pěkná čárečka, ale pořád ještě slabší než kontrolní..Tak nevím..Zas si ale říkám kam by se ty ovu bolesti poděly kdyby ovu nakonec nebyla? Přece by jen tak nezmizely 😕 Však jsem se musela držet, abych při "tom" miláčkoj bolestí nevyškrábla oči 😀 No, uvidíme příští měsíc, pokud to bude stejné, vlítnu na mudru ať mně pošle na ultrazvuk, jsem z toho jelen 🙂
A co jinak? Všechno dobrý?? Byla jsi už u doktorky?

tyrisa
9. srp 2011

@kimm88 Je možné,že jsi měla zředěnou moč,nebo prostě ovu proběla pár hodin před testováním a čárka už slábla,ale každopádně si myslím,že jsi ovu měla,pokud bys měla anovulační cyklus, testovací čárka by byla sotva viditelná.Test reaguje na LH. Pokud jsi vysledovala,že ti čárka sílí a pak slábne,něco se dělo i kdyby jsi nevychytala dvě stejné čárky.Ps.provera opravdu zvyšuje BT.

sambuca
9. srp 2011

Ahojky, holčiny mám prosbu nezbyl Vám některé Clostík nebo Clomhexal?
Moc děkuji 😵

jania023
9. srp 2011

@sambuca ahoj skus soju to ma ten isty ucinik 😉

veronicka33
9. srp 2011

@terioza1 ahojky tak ako kontrola u DR?dúfam že je všetko ok? 🙂

veronicka33
9. srp 2011

@jania023 ahojky ja som po clostile nikdy pregnyl nedostala,preto sa divím že to tu spomínajú :(

sambuca
9. srp 2011

@jania023 ahojky! Soja? To myslíš vážně? 😕 Můžeš mi o tom prosím něco víc napsat, pokud máš info? Budu moc vděčná, děkuji!

aduskatt
9. srp 2011

@terioza1 myslim, ze by som mala byt 28DC, nie 27,dik

zana21
9. srp 2011

Tak zítra začínám druhý měsíc s glostíkem 🙂 Je možné se i těšit na to, že se člověk bude ládovat prášky 🙂

jania023
9. srp 2011

@veronicka33 oni to davaju skor v care a pri iui..

jania023
9. srp 2011

@sambuca no ano soja ja som ju pouzivala 3 mesiace a v pohode..po nej je ale ovu veeelmi skoro a tak aj vratsie cykly tj.28dnove..ked chces info tak pis IP

jeny
9. srp 2011

ani mne doteraz pregnyl nikdy nepichali no zacala som chodit do centra a tam mi ho planuju pichat, po dnesnych vysledkoch sme sa dohodli ze vyskusame IVI dnes som 9DC 2 dni po douzivani clostilu a mala som dva 10mm foliky no ak do piatku nenarastu tak tento mesiac ivi nebude, ake mate skusenosti s folikulometriou, aky folik byva po douzití clostilu? mne sa zda ze ich mam asi dost male....

aduskatt
9. srp 2011

@jeny ja som mala minuly cyklus nejakych 25mm, teraz poslednyx pred prasknutim 34mm, ale ci praskol neviem, lebo som odisla na dovcu, nestihlo sa skontrolovat.tak cakam, kym dojde mrcha.bodaj by nedosla......ale uz tri dni mam nafuknute brucho a boli ma ako na mrchu, aj krize.

kimm88
9. srp 2011

@tyrisa Tak to mně trošku uklidnilo, do teď jsem totiž žila v domnění, že jsem ovulaci neměla, když jsem nenašla ty 2 čárečky na testu...to břicho mi k tomu ale nehrálo..Ty bereš taky Proveru?? Nevíš, jestli může proběhnout ovulace i když jí budu zrovna brát??.. Že by proběhla třeba 20den, když Proveru beru od 18 dne..? Někde jsem četla, že to možné je, někde zas píšou, že Provera ovulaci potlačuje, tak nevím, čemu věřit...

Ještě se možná hloupě zeptám, na co je ten Pregnyl? To je pokud při braní Clostilu ovu nepřijde??

terioza1
9. srp 2011

@kimm88 Ahojky budouci tehulko 🙂 No, urcite ovu byla, myslim si, ze byla.. jen jsi treba fakt testovala po ovu, jak psala tyrisa 🙂
@veronicka33 ahojkyyy, no jasny, byla jsem u dr, sahala mi tam, rikala : nooooo, pekne mekoucky... 🙂 Nevim, co myslela 😀 Pak dlouho nemohla najit vacek :-/ Tak jsem z toho bylo v soku, ale nakonec nasla. Jen tam jeste nevidela ani plod... KO za dva tydny 23.8... Tak jsem zvedava 🙂
@aduskatt mooooc se zlatko omlouvam, mam v tom gulas obcas.... Hned to jdu prepsat 😀 Promin... To jsem teda spravcova pres tabulku co... to uz je asi po3. 😀 Sakris, budu se muset polepsit 😀

terioza1
9. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............8...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............4............21.......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............26...........28.........12-13.....Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m..............3............30.......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r..............28...........30............11?.....Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............13...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............23...........32............13...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................9...........33.......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............4.......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m...............4............33.......................Clost., Listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m............5+3(dle ms)........23.8.2011...........Listovka

aduskatt
9. srp 2011

@terioza1 to je OK zlatko..........nevadi, len 28 a bez spinenia mi dava trosku vacsiu naDEJ AKO 27🙂

terioza1
9. srp 2011

@aduskatt Jasan, to chapu... to uz jsi zase tolik DC??? To to nejak leti, poslouchej 😀 🙂

aduskatt
9. srp 2011

@terioza1 ved to🙂)uz stri dni ma boli brucho ako na mrchu, nafuknuta ako balon, krize bolave tak cakam, kedy to vypukne........akurat ze uz tri cykly som mala v takuto dobu spinenie a teraz nic

terioza1
9. srp 2011

@aduskatt No vidiiiiiis, nadej tu je.... jeee, jak moc bych ti to prala.. 🙂

terioza1
9. srp 2011

@aduskatt testovat nebudes?