Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
11. led 2010

wera:máš supr ukázkovej graf.. 🙂

wera
11. led 2010

dobré ránko jane 🙂 no čo ako dnes, je Ti už trošku lepšie dnes?

ďakujem kamči, bodaj by to bol naozaj ukážkový graf až do konca 😉

jane86
11. led 2010

wera nic moc ☹
Asi to takhle bude ještě dlouho.... 😒

wera
11. led 2010

neboj jane, do konca prvého trimestra by mali nevoľnosti odísť... a verím že pre mimi predsa zvládneš všetko, no nie? 😉

alienka24
11. led 2010

ahoj holky, wero tak grafík vypadá pěkně tak ta naděje tady furt je 😉 😉

no a jinak k tomu CARU a IUI já proti tomu nejsem, já jsem ráda že tady ta možnost existuje a je na každém jestli to chce zkusit anebo ne, já třeba vím že ještě ne, zatím žádné výsledky nedopadly tak špatně abych si řekla že se bez CARu neobejdeme....a bohužel v tomhle pak už hraje největší roli ta psychika, protože při návštěvách CARu už na to opravdu nejde nemyslet 😒

alienka24
11. led 2010

a ještě reakce na bobi 🙂....no my ani po skoro 3 letech nemáme jako největší životní úkol splodit dítě takže myslím že ani náš sexuální život tímhle netrpí a není to jen o snažení přes ovulaci, třeba tohle jsme si taky řekli že by nebylo dobrý kdyby se to že jsme usoudili že bychom rádi počali mimčo změnilo v jen plození potomka.... na paniku je ještě čas 😉 😎

jane86
11. led 2010

wera jojo musím pro miminko vydržet všechno.... 😉

cibka
11. led 2010

ahojky všem,
bobi3 ja už mam laparku za sebou
wera: přesně tak nemohla jsem spát ☹ zavírali se mi oči kolem půl 9 tak sem si šla lehnout a vzbudila jsem se v 23:45 a usnula až v půl 5 ☹

jane86
11. led 2010

cibka a jak ti je po laparce? Jak dlouho jí máš za sebou??,

lucialen
11. led 2010

Ahojte baby 🙂 Tak ja som dnes netestovala, vcera bola ciarka malinko silnejsia, teda lepsie viditelnejsia. Teraz testnem aj v stredu.
Wera, pekny grafik, a pozeram, ze si vcera testovala, nedalo ti to, hm? Drzim palce, aby o 2 dni uz bol aspon duch 😉
Nemam velmi cas pisat, tento tyzden musim dokoncit diplomovku, tak makam na tom. Ale urcite budem kontrolovat ako sa dari.

cibka
11. led 2010

jane86: na laparce jsem byla 15 prosince je mi fajnjako bych tam ani nebyla a včera jsem to poprve po laparce dostala je to trochu víc než obvykle.
jinak mi v lékarně řekli že se po clostiku nesmí ridit auto

jane86
11. led 2010

cibka to je divný. Já jsem spíš vždycky bala ,,zfetovaná" po utrogestanu. Tak třeba se ti zadaří jako mě. Nasadili ti také hned clostil?

cibka
11. led 2010

jane86: pravě že neberu vůbec nic zejtra jedu do toho gennetu tak jsem zvedavá co mi řekne a napíše za léky když sem ty 2 cykly brala clostik tak mi vždy píchli pregnyl ale utrogestom jsem nikdy neměla ani nic jinýho jen po narkoze mi bylo blbe to sem i zvracela ☹

jane86
11. led 2010

cibka tak já narkozu přežila ok..Mě hned cyklus po laparce nasadila clostil prvně píchla pregnyl a povedlo se.

cibka
11. led 2010

jane86 myslíš že mi zase nasadí clostik ikdyž předtím nezabral? teda foliky vyrostli ale nic z toho nebylo, dr mi řikala že se dává tak na 2-3 mesíce a když se nezadaří že nema cenu s ním pokracovat že léčba proste nezabrala nevís co bude ted dál? tobe po laparce dali zase clostik jo

jane86
11. led 2010

Jo mě hned předepsala clostil. Na mě taky fungoval folíci rostly a taky nic. A po laparce spolu s clostilem a pregnylem se povedlo.

cibka
11. led 2010

jane86. tak kdyby mi chtela dat clostik tak to bych ho stihla uživat jeste tento cyklus brala jsem ho vždy 3-7den ms zejtra to bude 3 den a jedu do prahy to by bylo fajn kdyby to vyšlo ale moc velký šance si nedavam už tomu nejak nevěřim po takový dobe už to budou skoro 2 roky co se snažíme ☹

wera
11. led 2010

luci tak si hoď potom do albumíky aj včerajší testík a moc teším aký krásny budeš mať v stredu 😉 a držím palce k písaniu diplomovky, verím že je to riadny nápor ale zvládneš to 🙂 hej luci nedalo mi včera a musela som testnúť... 🙂 teda ale nenašla som ani ducha... ☹

cibka v príbalovom letáku clostíku neboli také informácie že by mohli narušiť nejakú koordináciu, ja som našťastie po ňom nič necítila a v pohodičke som mohla aj šoférovať 🙂

cibka
11. led 2010

wera: ja sem taky řidila první měsic kdyz sem šla do lékárny tak mi to neřekli ale když jsem tam šla další měsíc tak mi řekla že se po něm nesmí řídit.
zejtra vám písnu jak sem dopadla v praze, dnes jdu za 2 hodky do prace mam odpolku tak se tu zatím opratrujte páček shledáček 😀

wera
11. led 2010

cibi tak sa zajtra určite ozvi ako si dopadla a budeme držať palce 🙂

lucialen
11. led 2010

Weri, ja som ani na 10dpo nemala a na 11 uz bol 😉 Este trochu pockaj

wera
11. led 2010

díky luci 🙂 veď uvidím ako sa bude vyvíjať teplotka a podľa toho potom ešte skúsim testnúť 😉

alzbeta.hod
11. led 2010

ahojky všem mám nové zprávy.... na testu mám //

jane86
11. led 2010

alzbet tak gratuluju. Co se to děje??? Nějaký virus 🙂 ,ale moc Vám ho přeju holky.

nela00
11. led 2010

alzbet gratulujem. koľký si dpo?

alzbeta.hod
11. led 2010

foto v albu tak jukni a řekni že se mi to nezdá...

jane86
11. led 2010

alzbet nezdá a uvidíš, že bude sílít a sílit.

kkamca
11. led 2010

alzbeta.hod: je vidět úplně nádherně..žádný duch..gratuluji. 😵

kkamca
11. led 2010

jane86:kéž by to byl virus.. 😒

jane86
11. led 2010

kkamca neboj také se tímto virusíkem nakazíš, věř mi....